De site voor alle sporten

Menu
Floorball - WK Dames - Groep C - 2019 - Home

Floorball - WK Dames - Groep C - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Zwitserland
  • Denemarken
  • Estland
  • Japan
  • Noorwegen

Home

WK Dames 2019 - Home

ZwitserlandZwitserland - Neuchâtel - 7 December 2019 - 15 December 2019

Winnaar : 

Groep A (Zwitserland - Neuchâtel - 07/12/2019 - 10/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zwitserland63300305+25
2Finland432013510+25
3Polen23102726-19
4Duitsland03003233-31
7 December 2019
12h00FinlandFinland14 - 3
(5-2, 2-1, 7-0)
PolenPolen
15h15ZwitserlandZwitserland12 - 1
(9-0, 2-1, 1-0)
DuitslandDuitsland
8 December 2019
13h30FinlandFinland4 - 7
(0-2, 1-3, 3-2)
ZwitserlandZwitserland
16h30PolenPolen4 - 1
(1-0, 1-0, 2-1)
DuitslandDuitsland
9 December 2019
18h00DuitslandDuitsland0 - 17
(0-5, 0-6, 0-6)
FinlandFinland
10 December 2019
19h30PolenPolen0 - 11
(0-3, 0-5, 0-3)
ZwitserlandZwitserland

Detail van de uitslagen


Groep B (Zwitserland - Neuchâtel - 07/12/2019 - 10/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zweden63300494+45
2Tsjechië432013515+20
3Slowakije231021147-36
4Letland03003837-29
7 December 2019
18h15SlowakijeSlowakije1 - 23
(1-8, 0-5, 0-10)
ZwedenZweden
8 December 2019
10h30LetlandLetland2 - 14
(0-5, 0-2, 2-7)
TsjechiëTsjechië
9 December 2019
13h30SlowakijeSlowakije7 - 5
(3-1, 2-1, 2-3)
LetlandLetland
19h30ZwedenZweden10 - 2
(4-0, 4-2, 2-0)
TsjechiëTsjechië
10 December 2019
16h30TsjechiëTsjechië19 - 3SlowakijeSlowakije
19h30ZwedenZweden16 - 1LetlandLetland

Detail van de uitslagen


Groep C (Zwitserland - Neuchâtel - 07/12/2019 - 10/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen63300149+5
2Denemarken43201178+9
3Estland231021319-6
4Japan03003513-8
7 December 2019
12h00JapanJapan0 - 5
(0-2, 0-1, 0-2)
DenemarkenDenemarken
15h15EstlandEstland4 - 7
(0-1, 1-2, 3-4)
NoorwegenNoorwegen
8 December 2019
15h00JapanJapan4 - 6
(2-2, 2-1, 0-3)
EstlandEstland
18h00DenemarkenDenemarken4 - 5
(1-4, 1-1, 2-0)
NoorwegenNoorwegen
9 December 2019
16h30NoorwegenNoorwegen2 - 1
(0-1, 1-0, 1-0)
JapanJapan
10 December 2019
13h30DenemarkenDenemarken8 - 3EstlandEstland

Detail van de uitslagen


Groep D (Zwitserland - Neuchâtel - 07/12/2019 - 10/12/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Singapore63300126+6
2Australië43201129+3
3Thailand2310212120
4Verenigde Staten030031120-9
7 December 2019
18h15AustraliëAustralië5 - 4
(1-1, 3-1, 1-2)
Verenigde StatenVerenigde Staten
8 December 2019
12h00ThailandThailand1 - 3
(1-0, 1-1, 0-2)
SingaporeSingapore
9 December 2019
10h30AustraliëAustralië4 - 1
(0-1, 2-0, 2-0)
ThailandThailand
15h00Verenigde StatenVerenigde Staten2 - 5
(2-1, 0-4, 0-0)
SingaporeSingapore
10 December 2019
10h30SingaporeSingapore4 - 3AustraliëAustralië
16h30Verenigde StatenVerenigde Staten5 - 10ThailandThailand

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Zwitserland - Neuchâtel - 11/12/2019 - 15/12/2019)


Play-off round
11 December 2019
12h00LetlandLetland6 - 4
(1-2, 3-1, 2-1)
NoorwegenNoorwegen
13h00DuitslandDuitsland7 - 6
(3-14, 2-4, 2-1)
SingaporeSingapore
16h00SlowakijeSlowakije6 - 3
(3-1, 1-2, 2-0)
DenemarkenDenemarken
19h00PolenPolen10 - 3
(2-1, 3-2, 5-0)
AustraliëAustralië

Kwartfinales
12 December 2019
16h00FinlandFinland8 - 5
(5-2, 1-2, 2-1)
SlowakijeSlowakije
19h00ZwitserlandZwitserland10 - 4
(5-0, 4-2, 1-2)
LetlandLetland
13 December 2019
16h00TsjechiëTsjechië11 - 4
(4-3, 4-0, 3-1)
PolenPolen
19h00ZwedenZweden26 - 2
(8-1, 11-0, 7-1)
DuitslandDuitsland

Plaats 13-16
11 December 2019
10h00ThailandThailand3 - 6
(1-4, 0-1, 2-1)
JapanJapan
15h00EstlandEstland4 - 3 verlengingen
(0-1, 0-1, 3-1, 1-0)
Verenigde StatenVerenigde Staten

Plaats 15
12 December 2019
10h00ThailandThailand10 - 6
(3-3, 2-1, 5-2)
Verenigde StatenVerenigde Staten

Plaats 13
12 December 2019
13h00JapanJapan4 - 3
(0-1, 3-1, 1-1)
EstlandEstland

Plaats 9-12
12 December 2019
AustraliëAustralië2 - 7
(1-3, 0-3, 1-1)
NoorwegenNoorwegen
DenemarkenDenemarken9 - 4
(3-1, 5-2, 1-1)
SingaporeSingapore

Plaats 11
13 December 2019
10h00AustraliëAustralië3 - 1
(2-1, 0-0, 1-0)
SingaporeSingapore

Plaats 9
13 December 2019
13h00DenemarkenDenemarken2 - 3
(1-0, 0-1, 1-2)
NoorwegenNoorwegen

Plaats 5-8
14 December 2019
10h00SlowakijeSlowakije6 - 1
(0-0, 1-0, 5-1)
DuitslandDuitsland
11h30PolenPolen6 - 1
(2-1, 2-0, 2-0)
LetlandLetland

Halve Finale
14 December 2019
14h30ZwedenZweden5 - 4
(1-0, 3-3, 1-1)
FinlandFinland
17h45ZwitserlandZwitserland7 - 6 verlengingen
(0-3, 1-2, 5-1, 1-0)
TsjechiëTsjechië

Plaats 7
15 December 2019
10h00DuitslandDuitsland4 - 3
(1-2, 3-1, 0-0)
LetlandLetland

Plaats 5
15 December 2019
10h30SlowakijeSlowakije4 - 8
(2-1, 1-3, 1-4)
PolenPolen

Om 3e/4e plaats
15 December 2019
13h30FinlandFinland5 - 4 verlengingen
(1-0, 0-3, 3-1, 1-0)
TsjechiëTsjechië

Finale
15 December 2019
15h00ZwedenZweden3 - 2 verlengingen
(1-1, 1-0, 0-1, 1-0)
ZwitserlandZwitserland

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden