De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 23 Mei 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Charleston van 2 April tot 10 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gabriela Lee-Talaba | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Charleston 3 van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Hanna Chang | 6-3 6-4 | |
Indian Wells van 4 Oktober tot 20 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 7-5 6-2 | |
Midland van 1 November tot 7 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Peangtarn Plipuech | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Katherine Sebov | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Francesca Di Lorenzo | 6-4 4-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Xiyu Wang | 4-6 6-3 7-5 | |
Wimbledon Junior Dames van 10 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Elena Rybakina | 6-4 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Thaisa Grana Pedretti | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Sofia Sewing | 6-3 6-4 | |
US Open Junior Dames van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Elena Rybakina | 6-3 6-7 6-0 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Arango - E. Douglas | verslaat | G. Morlet - D. Parry | 6-4 7-6 |
Achtste finales | E. Arango - E. Douglas | verslagen door | T. Johnson - C. Liu | 6-7 6-2 10-8 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 10 Juli tot 17 Juli 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | E. Arango - E. Douglas | verslaat | H. Fischer - E. Raducanu | 7-5 6-3 |
Achtste finales | E. Arango - E. Douglas | verslaat | V. Deminova - A. Kharitonova | 6-2 6-1 |
Kwartfinales | E. Arango - E. Douglas | verslagen door | C. Branstine - M. Kostyuk | 4-6 6-4 6-3 |