De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zuid-Korea - 29 Mei 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Seoul van 24 April tot 30 April 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jason Jung | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luke Saville | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | James Duckworth | 7-6 1-6 6-1 | |
Busan van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hiroki Moriya | 7-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Séoul van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tung-lin Wu | 4-6 6-4 7-5 | |
Gwangju van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Se-hyuk Cho | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Keegan Smith | 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Maximilian Neuchrist | 4-6 6-0 6-3 | |
Busan van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-1 6-4 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yunseong Chung | 6-2 6-0 | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ryuki Tsutsumi | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rimpei Kawakami | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Filip Cristian Jianu | 1-0 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 7 Nederlagen
St. Petersburg van 28 Februari tot 6 Maart 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Roberto Quiroz | 6-2 6-2 | |
St. Petersburg 2 van 7 Maart tot 14 Maart 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexey Vatutin | 0-6 6-1 6-1 | |
Oeiras van 29 Maart tot 4 April 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tiago Cacao | 6-3 6-4 | |
Oeiras 2 van 5 April tot 11 April 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hugo Grenier | 6-0 6-3 | |
Columbus van 20 September tot 26 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Evan Song | 6-3 7-6 | |
Antalya 3 van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eduard Esteve Lobato | 6-2 6-3 | |
Antalya 4 van 6 December tot 12 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fabian Marozsan | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Oleg Prihodko | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Heren van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alessandro Giannessi | 2-6 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Quentin Halys | 6-3 6-4 | |
Bangkok II van 20 Januari tot 26 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-1 6-3 | |
Burnie van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Evan King | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Alex Bolt | 6-3 6-2 | |
Launceston van 3 Februari tot 9 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Calum Puttergill | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Borna Gojo | 6-7 6-2 7-5 | |
Davis Cup - Eerste Ronde van 7 Maart tot 8 Maart 2020 (Keuzevakken) | ||||
Davis Cup - Eerste Ronde | verslagen door | Fabio Fognini | 6-0 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Little Rock)
Samenvatting : 26 Overwinningen / 26 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Mitchell Harper | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Andrea Pellegrino | 6-1 3-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Quentin Halys | 7-6 6-2 | |
Roland Garros Junior Heren van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Corentin Moutet | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Hubert Hurkacz | 6-4 2-6 11-9 | |
Achtste finales | verslagen door | Stefan Kozlov | 7-6 6-1 | |
Wimbledon Junior Heren van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Filippo Baldi | 6-4 6-3 | |
US Open Junior Heren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sameer Kumar | 3-6 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Sumit Nagal | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Henrik Wiersholm | 6-1 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Omar Jasika | 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Heren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Filippo Baldi | 7-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Kwon - D. Lee | verslagen door | R. Te - Y. Wu | 7-6 3-6 10-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 1 Juni tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | N. Alvarez - D. Lee | verslaat | S. Hong - K. Kang | 6-3 6-3 |
Achtste finales | N. Alvarez - D. Lee | verslagen door | F. Baldi - M. Berrettini | 6-4 7-6 |
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 1 Juli tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
1/16de finales | D. Lee - S. Soendergaard | verslagen door | F. Baldi - L. Miedler | 6-2 6-1 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | D. Lee - M. Polmans | verslaat | M. Berrettini - A. Pellegrino | 6-1 7-6 |
Achtste finales | D. Lee - M. Polmans | verslaat | B. Pokotilov - J. Zielinski | 7-6 6-7 13-11 |
Kwartfinales | D. Lee - M. Polmans | verslagen door | R. Matos - J. Menezes | 4-6 7-5 13-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | H. Chung - D. Lee | verslagen door | K. Edmund - F. Ferreira Silva | 4-6 6-4 3-11 |