De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 29 Januari 1982
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Bordeaux van 29 April tot 4 Mei 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Hugo Nys | 7-6 7-5 | |
Meerbusch van 12 Augustus tot 18 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Iñigo Cervantes Huegun | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Jan Choinski | 6-2 6-4 | |
Sevilla van 9 September tot 15 September 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Pedro Sakamoto | 2-6 6-1 7-6 | |
Biella van 16 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sandro Ehrat | 5-7 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Taro Daniel | 6-3 6-4 | |
Barcelona van 30 September tot 6 Oktober 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jan Choinski | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Jaume Antoni Munar Clar | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 8 Nederlagen
Ecuador Open Quito van 5 Februari tot 11 Februari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Sakamoto | 3-6 6-4 6-4 | |
Brasil Open van 26 Februari tot 4 Maart 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Cachin | 7-6 4-1 ab. | |
San Luis Potosi van 27 Maart tot 1 April 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kevin Krawietz | 6-4 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Marcelo Arévalo | 6-3 7-6 | |
Panama City van 2 April tot 7 April 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Renzo Olivo | 6-4 6-4 | |
Mexico City van 9 April tot 15 April 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andrea Basso | 6-7 6-4 6-1 | |
Samarkand van 14 Mei tot 19 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Andrea Basso | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Lloyd Harris | 6-7 7-5 7-6 | |
Almaty van 11 Juni tot 16 Juni 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Denis Yevseyev | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Yannick Hanfmann | 6-1 6-3 | |
Båstad van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Zdenek Kolar | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Anning van 24 April tot 30 April 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Yan Bai | 6-4 6-4 | |
Mutua Madrid Open van 6 Mei tot 14 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mikhail Kukushkin | 7-6 3-6 6-4 | |
Roland Garros Heren van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Reilly Opelka | 4-6 7-6 6-4 | |
Lisboa Belém Open van 12 Juni tot 18 Juni 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Damir Dzumhur | 3-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Matteo Donati | 7-6 3-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Oscar Otte | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 16 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Heren van 14 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Antonio Veic | 7-5 6-5 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jürgen Melzer | 2-6 7-6 7-5 | |
Morelos van 16 Februari tot 22 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Damir Dzumhur | 6-3 6-3 | |
Ostrava van 27 April tot 3 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marek Michalicka | 6-4 2-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Laslo Djere | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Hans Podlipnik-Castillo | 7-5 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Adam Pavlasek | 6-4 5-7 7-5 | |
Aix-en-Provence van 4 Mei tot 10 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andriej Kapas | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Hopman Cup - Groep B , (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Jo-Wilfried Tsonga | 6-4 6-7 6-2 | |
Groep B | verslagen door | John Isner | 6-3 6-4 | |
Groep B | verslagen door | Radek Stepánek | 6-2 6-2 | |
Indian Wells - BNP Paribas Open van 3 Maart tot 16 Maart 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Julien Benneteau | 3-6 6-1 6-3 | |
Le Gosier van 31 Maart tot 6 April 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Tomasz Bednarek | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Andrea Arnaboldi | 7-5 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kenny De Schepper | 7-6 6-3 | |
San Luis Potosi van 14 April tot 19 April 2014 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Adam El Mihdawy | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Nils Langer | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (Marbella, Marbella)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Acapulco van 21 Februari tot 27 Februari 2011 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Carlos Berlocq | 6-3 5-7 6-1 | |
Roma van 11 April tot 17 April 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ivo Klec | 7-6 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Tunis van 26 April tot 2 Mei 2010 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ruben Ramirez Hidalgo | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Edouard Roger-Vasselin | 6-1 6-4 | |
Mutua Madrileña Masters Madrid van 10 Mei tot 16 Mei 2010 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sam Querrey | 6-7 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Victor Hanescu | 6-0 4-6 6-3 | |
Istanbul van 9 Augustus tot 15 Augustus 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Olivier Rochus | 7-5 2-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Adrian Mannarino | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Buenos Aires van 16 Februari tot 22 Februari 2009 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | José Acasuso | 6-2 7-6 | |
Barletta van 23 Maart tot 5 April 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jesse Huta-Galung | 5-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Ivo Minar | 6-3 6-4 | |
Roma van 13 April tot 19 April 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Marco Crugnola | 6-1 6-4 | |
Tunis van 27 April tot 3 Mei 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jarkko Nieminen | 7-5 3-6 7-6 | |
Mercedes Cup van 13 Juli tot 19 Juli 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexandre Sidorenko | 7-6(3) 1-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Costa do Sauípe van 11 Februari tot 17 Februari 2008 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Filippo Volandri | 6-2 6-4 | |
Saint-Brieux van 31 Maart tot 6 April 2008 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Farrukh Dustov | 6-2 3-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marcel Granollers-Pujol | 6-3 6-2 | |
Tunis van 28 April tot 4 Mei 2008 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mathieu Montcourt | 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Dusan Vemic | 3-6 7-6 6-3 | |
Bordeaux van 12 Mei tot 18 Mei 2008 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Florent Serra | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Jonathan Eysseric | 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Jan Hernych | 6-3 4-6 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Eduardo Schwank | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanbul van 6 September tot 12 September 2004 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Tuomas Ketola | 7-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 22 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Muñoz de la Nava - A. Ramos Viñolas | verslagen door | M. López - F. López | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Hopman Cup - Groep B , (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | A. Medina Garrigues - D. Muñoz de la Nava | verslagen door | S. Stephens - J. Isner | 4-6 6-0 10-4 |
Groep B | A. Medina Garrigues - D. Muñoz de la Nava | verslagen door | P. Kvitova - R. Stepánek | 6-3 6-4 |
Groep B | A. Medina Garrigues - D. Muñoz de la Nava | verslagen door | A. Cornet - J. Tsonga | 8-3 |