De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Alpijnse Ski - Nor-Am Cup - Whistler Mountain - Slalom DamesMeer
1 | Lila Lapanja (USA) | 1:38.05 |
2 | Liv Moritz (USA) | 1:38.66 |
3 | Dasha Romanov (USA) | 1:38.68 |
Alpijnse Ski - Nor-Am Cup - Whistler Mountain - Slalom HerenMeer
1 | Jett Seymour (USA) | 1:38.88 |
2 | Reto Schmidiger (SUI) | 1:40.23 |
3 | Benjamin Ritchie (USA) | 1:40.44 |
Bandy - Wereldkampioenschap - Round RobinMeer
Kazachstan | 0 - 12 | Zweden | |
Verenigde Staten | 2 - 12 | Noorwegen |
Basketbal - Kroatië - A-1 Liga - Championship RondeMeer
20h00 | KK Dubrava Furnir | 66 - 76 | KK Zadar |
Basketbal - BNXT League - Elite SilverMeer
20h30 | Leuven Bears (BEL) | 85 - 56 | Den Helder Suns (NED) |
20h30 | Okapi Aalstar Aalst (BEL) | 104 - 76 | BC Apollo Amsterdam (NED) |
20h30 | Brussels Basketball (BEL) | 89 - 84 | Yoast United (NED) |
20h30 | Liège Basket (BEL) | 93 - 66 | Basketball Academie Limburg (NED) |
20h30 | Belfius Mons-Hainaut (BEL) | 82 - 72 | Feyenoord Basketbal Rotterdam (NED) |
Basketbal - Eurocup - Groep A - Speeldag 18Meer
18h00 | Prometey Slobozhanske (UKR) | 93 - 76 | Reyer Venezia Mestre (ITA) |
19h30 | Ratiopharm Ulm (GER) | 91 - 71 | U-BT Cluj Napoca (ROU) |
20h15 | Joventut Badalona (ESP) | 81 - 60 | Lietkabelis Panevezys (LTU) |
20h45 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) | 75 - 88 | JL Bourg-en-Bresse (FRA) |
Basketbal - Eurocup - Groep B - Speeldag 18Meer
19h00 | Türk Telekom Ankara (TUR) | 77 - 72 | Buducnost Podgorica (MNE) |
20h00 | Aquila Basket Trento (ITA) | 72 - 61 | Slask Wroclaw (POL) |
21h00 | CB Gran Canaria (ESP) | 86 - 73 | Hamburg Towers (GER) |
Basketbal - Noorwegen - BLNO - Playoffs - Halve FinaleMeer
19h00 | Frøya Basket | 94 - 88 verlengingen | BK Kongsberg Miners |
Basketbal - Rusland Division 1 Dames - Superliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h15 | Dynamo Kursk | 75 - 65 | MBA Moscow |
Basketbal - Zweden - Basketligan - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h04 | Köping Stars | 68 - 81 | KFUM Jämtland Basket |
Basketbal - Estland - Letland - Korvpalliliiga - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h30 | Prometey Slobozhanske (UKR) | 59 - 57 | KK Viimsi (EST) |
Basketbal - Ukraine - Superleague - Regulier Seizoen - Maart 2023Meer
10h00 | BC Odessa | 69 - 48 | Hoverla Ivano-Frankivsk |
13h00 | Stariy Lutsk Universitet | 85 - 76 | Politehnika Halychyna |
15h45 | Cherkaski Mavpy | 63 - 78 | Kyiv-Basket |
17h00 | Dnipro Dnipropetrovsk | 91 - 63 | BK Zaporozhye |
Basketbal - National Basketball Association - Regulier Seizoen - Maart 2023Meer
01h30 | Milwaukee Bucks (USA) | 99 - 140 | Boston Celtics (USA) |
04h00 | Denver Nuggets (USA) | 88 - 107 | New Orleans Pelicans (USA) |
Basketbal - Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen - Maart 2023Meer
02h00 | Osos de Manatí | 70 - 78 | Piratas de Quebradillas |
02h00 | Mets de Guaynabo | 84 - 93 | Capitanes de Arecibo |
02h00 | Indios de Mayagüez | 94 - 86 | Cariduros de Fajardo |
Basketbal - Israël - Super League - Regulier Seizoen - Speeldag 16Meer
17h30 | Hapoel Jerusalem | 78 - 62 | Ironi Nes Ziona |
Basketbal - Pro B - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
20h00 | Stade Rochelais Rupella | 88 - 106 | Orléans Loiret Basket |
Basketbal - Turkije Division 1 Dames - KBSL - Regulier Seizoen - Speeldag 25Meer
13h00 | Rize Belediyesi SK | 54 - 110 | Fenerbahçe SK Istanbul |
14h00 | Hatay Belediye | Uitgesteld | Botas SK Adana |
14h00 | Ormanspor Ankara | 68 - 81 | CBK Mersin Yenisehir Bld |
14h30 | Antalya BSB BC | 72 - 97 | Istanbul Aydin Üniversitesi SK |
15h00 | Çankaya Üniversitesi SK | 74 - 115 | Bursa BSB |
17h00 | Galatasaray SK Istanbul | 80 - 61 | Melikgazi Kayseri |
18h00 | Besiktas Istanbul | 71 - 75 | Emlak Konut SK |
Basketbal - Pro A - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
20h00 | ASVEL Lyon-Villeurbanne | 98 - 69 | Cholet Basket |
Basketbal - Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 31Meer
18h00 | Zalgiris Kaunas (LTU) | 79 - 70 | AS Monaco (FRA) |
19h00 | KK Crvena Zvezda Beograd (SRB) | 92 - 73 | Valencia BC (ESP) |
20h00 | Olympiakos Piraeus (GRE) | 81 - 55 | ASVEL Lyon-Villeurbanne (FRA) |
20h45 | Real Madrid (ESP) | 90 - 75 | Fenerbahçe Istanbul (TUR) |
Freestyle Skiën - Wereldkampioenschap Junioren - Gemengd Team SkicrossMeer
1 | Zwitserland | |
2 | Canada | |
3 | Frankrijk |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 59 kg Dames - StotenMeer
1 | Medine Amanova (TKM) | |
2 | Jessica Isabel Palacios Dajome (ECU) | |
3 | Greta De Riso (ITA) |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 59 kg Dames - TotaalMeer
1 | Medine Amanova (TKM) | 199 |
2 | Jessica Isabel Palacios Dajome (ECU) | 195 |
3 | Enkileda Carja (ALB) | 187 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 59 kg Dames - TrekkenMeer
1 | Medine Amanova (TKM) | 90 |
2 | Jessica Isabel Palacios Dajome (ECU) | 88 |
3 | Enkileda Carja (ALB) | 87 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 73 kg Heren - StotenMeer
1 | Yerasyl Saulebekov (KAZ) | 168 |
2 | Ravin Almammadov (AZE) | 167 |
3 | Narek Mkrtchyan (ARM) | 158 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 73 kg Heren - TotaalMeer
1 | Yerasyl Saulebekov (KAZ) | 305 |
2 | Ravin Almammadov (AZE) | 303 |
3 | Ju Hyeon Park (KOR) | 289 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 73 kg Heren - TrekkenMeer
1 | Yerasyl Saulebekov (KAZ) | 137 |
2 | Ravin Almammadov (AZE) | 136 |
3 | Ju Hyeon Park (KOR) | 131 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 81 kg Heren - StotenMeer
1 | Levan Ochigava (GEO) | 179 |
2 | Dae Hee Kwon (KOR) | 174 |
3 | Diyorbek Ermatov (UZB) | 169 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 81 kg Heren - TotaalMeer
1 | Levan Ochigava (GEO) | 322 |
2 | Dae Hee Kwon (KOR) | 316 |
3 | Diyorbek Ermatov (UZB) | 314 |
Gewichtheffen - Jeugdwereldkampioenschap - 81 kg Heren - TrekkenMeer
1 | Diyorbek Ermatov (UZB) | 145 |
2 | Levan Ochigava (GEO) | 143 |
3 | Dae Hee Kwon (KOR) | 142 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 55 kg Dames - StotenMeer
1 | Shoely Mabel Mego Contreras (PER) | 107 |
2 | Jenifer Carolina Hernandez Chamorro (ECU) | 106 |
3 | Josee Gallant (CAN) | 105 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 55 kg Dames - TotaalMeer
1 | Shoely Mabel Mego Contreras (PER) | 192 |
2 | Josee Gallant (CAN) | 189 |
3 | Jenifer Carolina Hernandez Chamorro (ECU) | 187 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 55 kg Dames - TrekkenMeer
1 | Shoely Mabel Mego Contreras (PER) | 85 |
2 | Josee Gallant (CAN) | 84 |
3 | Ana Gabriela Lopez Ferrer (MEX) | 82 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 59 kg Dames - StotenMeer
1 | Maude Charron (CAN) | 124 |
2 | Daphne Guillen Vazquez (MEX) | 122 |
3 | Janeth Gomez Valdivia (MEX) | 121 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 59 kg Dames - TotaalMeer
1 | Maude Charron (CAN) | 225 |
2 | Danielle Marie Gunnin (USA) | 220 |
3 | Daphne Guillen Vazquez (MEX) | 217 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 59 kg Dames - TrekkenMeer
1 | Maude Charron (CAN) | 101 |
2 | Danielle Marie Gunnin (USA) | 100 |
3 | Taylor Nicole Wilkins (USA) | 96 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 61 kg Heren - StotenMeer
1 | Hampton Miller Morris (USA) | 158 |
2 | Arley Lazaro Calderon Licourt (CUB) | 155 |
3 | Victor Badur Guemez Cel (MEX) | 152 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 61 kg Heren - TotaalMeer
1 | Hampton Miller Morris (USA) | 281 |
2 | Arley Lazaro Calderon Licourt (CUB) | 275 |
3 | Luis David Bardalez Tuisima (PER) | 271 |
Gewichtheffen - Panamerikaans Kampioenschap - 61 kg Heren - TrekkenMeer
1 | Hampton Miller Morris (USA) | 123 |
2 | Victor Jesus Garrido Buenaire (ECU) | 121 |
3 | Thiago Felix Da Silva (BRA) | 121 |
Handbal - Rusland Division 1 Dames - Super League - Championship RondeMeer
17h30 | Dinamo Volgograd | 24 - 25 | Astrakhanochka Astrakhan |
18h00 | Kuban Krasnodar | 30 - 31 | Lada Togliatti |
18h30 | CSKA Moscou | 28 - 32 | Rostov-Don |
Handbal - EHF European League Heren - Finaleronde - Achtste finalesMeer
18h45 | RK Nexe Nasice (CRO) | 27 - 29 | HC Motor Zaporozhye (UKR) |
18h45 | Skanderborg Aarhus (DEN) | 25 - 30 | Fraikin BM Granollers (ESP) |
18h45 | Ystads IF HF (SWE) | 25 - 27 | Kadetten Schaffhausen (SUI) |
18h45 | Flensburg-Handewitt (GER) | 33 - 28 | Sport Lisboa e Benfica (POR) |
20h45 | Montpellier HB (FRA) | 43 - 29 | FTC Budapest (HUN) |
20h45 | Sporting CP Lisbon (POR) | 34 - 28 | Bidasoa Irún (ESP) |
20h45 | Füchse Berlin (GER) | 38 - 32 | Skjern Handbold (DEN) |
20h45 | Frisch Auf Göppingen (GER) | 33 - 31 | Valur Reykjavik (ISL) |
Handbal - Zweden - Elitserien Dames - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h00 | Skövde HF | 19 - 24 | Onnereds HK |
19h00 | Skara HF | 26 - 27 | H65 Höörs HK |
Handbal - Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Speeldag 16Meer
21h00 | FC Porto | 33 - 29 | AA Avanca |
Handbal - Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 17Meer
13h00 | Köycegiz Belediye | 30 - 27 | Bursa Nilüfer BK |
15h00 | Beykoz Belediyesi | 47 - 37 | Trabzon Belediyespor |
16h00 | Ümraniye Bld GSK | 36 - 38 | MKE Ankaragücü |
17h00 | Besiktas Istanbul | 35 - 29 | Izmir BSB SK |
17h00 | Mihaliççik Spor | 24 - 34 | Spor Toto SK |
Ijshockey - Oostenrijk - DEL - Playoffs - Halve FinaleMeer
17h30 | Red Bulls Salzburg (AUT) | 4 - 0 | EC KAC Klagenfurt (AUT) |
18h00 | HC Bolzano-Bozen Foxes (ITA) | 3 - 2 | Vienna Capitals (AUT) |
Ijshockey - Alps Hockey League - Playoffs - Halve FinaleMeer
19h15 | Red Bulls Salzburg U20 (AUT) | 3 - 4 | SG Cortina (ITA) |
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs - Halve FinaleMeer
12h55 | Neman Grodno | 4 - 2 | Junost Minsk |
Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h00 | HC Ocelári Trinec | 5 - 1 | Sparta Praha |
Ijshockey - Zweden - Elitserien - Playoffs - KwartfinalesMeer
19h00 | Örebro HK | 3 - 2 | Timrå IK |
19h00 | Färjestad BK | 1 - 3 | Frölunda HC Göeteborg |
Ijshockey - Finland - SM-liiga - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h30 | Pelicans Lahti | 4 - 2 | KalPa Kuopio |
Ijshockey - National Hockey League - Regulier Seizoen - Maart 2023Meer
01h00 | New Jersey Devils (USA) | 2 - 1 | New York Rangers (USA) |
01h00 | Boston Bruins (USA) | 2 - 1 verlengingen | Columbus Blue Jackets (USA) |
01h00 | Pittsburgh Penguins (USA) | 2 - 0 | Nashville Predators (USA) |
01h00 | Tampa Bay Lightning (USA) | 5 - 1 | Washington Capitals (USA) |
01h00 | Ottawa Senators (CAN) | 5 - 4 verlengingen | Philadelphia Flyers (USA) |
01h00 | Montreal Canadiens (CAN) | 2 - 5 | Florida Panthers (USA) |
01h30 | Detroit Red Wings (USA) | 3 - 2 | Carolina Hurricanes (USA) |
02h30 | Chicago Blackhawks (USA) | 3 - 5 | St Louis Blues (USA) |
03h00 | Edmonton Oilers (CAN) | 2 - 0 | Los Angeles Kings (USA) |
04h00 | Seattle Kraken (USA) | 4 - 1 | Anaheim Ducks (USA) |
04h30 | San Jose Sharks (USA) | 4 - 3 verlengingen | Vegas Golden Knights (USA) |
Ijshockey - WK Dames - Divisie III BMeer
13h00 | Servië | 11 - 0 | Bosnië en Herzegovina |
Ijshockey - WK U-18 Divisie II-BMeer
12h00 | Australië U-18 | 2 - 1 | België U-18 |
15h30 | Taiwan U-18 | 4 - 1 | Bulgarije U-18 |
19h00 | Nederland U-18 | 3 - 2 | China U-18 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet DamesMeer
1 | Danka Bartekova (SVK) | 35 |
2 | Jinmei Gao (CHN) | 30 |
3 | Francisca Crovetto Chadid (CHI) | 25 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet Dames - Halve Finale - Serie 1Meer
1 | Danka Bartekova (SVK) | 25 Q |
2 | Francisca Crovetto Chadid (CHI) | 24 Q |
3 | Assem Orynbay (KAZ) | 17 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet Dames - Halve Finale - Serie 2Meer
1 | Erik Pittini (ITA) | 29 Q |
2 | Dustan Taylor (USA) | 25 Q |
3 | Ben Llewellin (GBR) | 23 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet Dames - KwalificatiesMeer
1 | Danka Bartekova (SVK) | 120 +4 Q |
2 | Jinmei Gao (CHN) | 120 +3+2 Q |
3 | Assem Orynbay (KAZ) | 120 +3+1 Q |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet HerenMeer
1 | Erik Pittini (ITA) | 38 |
2 | Eetu Kallioinen (FIN) | 35 |
3 | Sven Korte (GER) | 24 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet Heren - Halve Finale - Serie 1Meer
1 | Eetu Kallioinen (FIN) | 27 Q |
2 | Sven Korte (GER) | 26 Q |
3 | Georgios Achilleos (CYP) | 25 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet Heren - Halve Finale - Serie 2Meer
1 | Erik Pittini (ITA) | 29 Q |
2 | Dustan Taylor (USA) | 25 Q |
3 | Ben Llewellin (GBR) | 23 |
Schieten - Wereldbeker Shotgun - Larnaca - Skeet Heren - KwalificatiesMeer
1 | Sven Korte (GER) | 123 Q |
2 | Dustan Taylor (USA) | 122 Q |
3 | Georgios Achilleos (CYP) | 121 +10 Q |
Snooker - WST Classic - Halve FinaleMeer
Squash - Canadian Open - KwartfinalesMeer
Amanda Sobhy | verslaat | Hollie Naughton | 3-0 (11-8, 11-7, 12-10) |
Sabrina Sobhy | verslaat | Lucy Beecroft | 3-1 (11-6, 9-11, 13-11, 11-7) |
Olivia Clyne | verslaat | Sivasangari Subramaniam | 3-2 (8-11, 7-11, 11-6, 11-4, 13-11) |
Salma Hany | verslaat | Emily Whitlock | 3-0 (11-2, 11-7, 11-5) |
Tafeltennis - Challenger Series - Tornooi 27-28-03.2023 - FinaleMeer
Dennis Klein | verslaat | Dauud Cheaib | -- (6-11, 11-8, 11-13, 6-11) |
Tafeltennis - Challenger Series - Tornooi 27-28-03.2023 - Halve FinaleMeer
Dennis Klein | verslaat | Jeromy Löffler | 3-1 (7-11, 11-7, 11-7, 11-6) |
Dauud Cheaib | verslaat | Kirill Fadeev | 3-1 (8-11, 11-8, 11-6, 11-6) |
Tafeltennis - Challenger Series - Tornooi 27-28-03.2023 - Om 3e/4e plaatsMeer
Kirill Fadeev | verslaat | Jeromy Löffler | 3-1 (11-6, 11-7, 10-12, 11-3) |
Tafeltennis - Challenger Series - Tornooi 27-28-03.2023 - Round RobinMeer
Kirill Fadeev | verslaat | Bohdan Sinkevych | 3-1 (11-7, 11-5, 4-11, 11-8) |
Dauud Cheaib | verslaat | Jeromy Löffler | 3-1 (8-11, 11-8, 11-6, 11-6) |
Jeromy Löffler | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (11-7, 11-7, 3-11, 11-4) |
Dennis Klein | verslaat | Dauud Cheaib | 3-1 (7-11, 11-7, 11-7, 11-6) |
Kirill Fadeev | verslaat | Dillon Chambers | 3-2 (8-11, 9-11, 11-7, 11-8, 12-10) |
Makoto Nogami | verslaat | Bohdan Sinkevych | 3-2 (7-11, 9-11, 11-8, 14-12, 11-9) |
Tennis - ATP Challenger Tour - Girona - 1/16de finalesMeer
28 Maa - 15h25 | Pedro Cachin | verslaat | Gilles Arnaud Bailly | 3-6 6-4 6-3 |
28 Maa - 14h30 | Juan Bautista Torres | verslaat | Frederico Ferreira Silva | 6-3 6-2 |
28 Maa - 13h05 | Jesper De Jong | verslaat | Riccardo Bonadio | 6-2 6-1 |
Fabian Marozsan | verslaat | Álvaro López San Martín | 7-6 2-6 7-6 | |
28 Maa - 13h30 | Ivan Gakhov | verslaat | Abedallah Shelbayh | 6-3 4-6 6-4 |
Timofey Skatov | verslaat | Laurent Lokoli | 6-3 6-2 | |
Mariano Navone | verslaat | Oriol Roca Batalla | 3-6 6-3 7-6 | |
Pedro Martinez Portero | verslaat | Le Gerard Campana Lee | 6-3 7-6 | |
28 Maa - 16h35 | Raul Brancaccio | verslaat | Alex Marti Pujolras | 4-6 6-3 6-2 |
28 Maa - 16h00 | Gastão Elias | verslaat | Titouan Droguet | 6-4 6-2 |
28 Maa - 19h50 | Nicholas David Ionel | verslaat | Marco Trungelliti | 3-6 6-1 7-5 |
28 Maa - 18h05 | Jaume Antoni Munar Clar | verslaat | Dalibor Svrcina | 6-2 6-4 |
Tennis - ATP Tour - Miami - 1/16de finalesMeer
28 Maa - 00h10 | Christopher Eubanks | verslaat | Grégoire Barrère | 6-3 7-6 |
Daniil Medvedev | verslaat | Alex Molcan | w.o. | |
28 Maa - 20h00 | Lorenzo Sonego | verslaat | Frances Tiafoe | 6-3 6-4 |
Tennis - WTA Tour - Miami - Achtste finalesMeer
Ekaterina Alexandrova | verslaat | Bianca Vanessa Andreescu | 7-6 0-2 ab. |
Aryna Sabalenka | verslaat | Barbora Krejcikova | 6-3 6-2 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Sanremo - 1/16de finalesMeer
28 Maa - 15h40 | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | verslaat | Federico Arnaboldi | 6-4 7-6 |
28 Maa - 11h55 | Edoardo Lavagno | verslaat | Valentin Vacherot | 6-3 6-3 |
28 Maa - 16h05 | Andrea Vavassori | verslaat | Pavel Kotov | 4-6 7-5 4-0 ab. |
28 Maa - 13h40 | Kimmer Coppejans | verslaat | Aslan Karatsev | 5-7 6-2 6-3 |
28 Maa - 15h35 | Sebastian Ofner | verslaat | Manuel Guinard | 6-2 6-3 |
28 Maa - 13h25 | Jozef Kovalík | verslaat | Billy Harris | 6-2 6-1 |
28 Maa - 13h45 | Zsombor Piros | verslaat | Matteo Arnaldi | 6-3 7-6 |
Giovanni Fonio | verslaat | Gianmarco Ferrari | 6-1 7-6 | |
Alexander Shevchenko | verslaat | Chun-hsin Tseng | 6-3 6-3 | |
28 Maa - 12h25 | Giulio Zeppieri | verslaat | Alessandro Giannessi | 6-1 6-1 |
28 Maa - 11h55 | Gianluca Mager | verslaat | Luca Nardi | 6-4 6-4 |
Flavio Cobolli | verslaat | Francesco Maestrelli | 6-4 6-40 |
Voetbal - Primera División Uruguaya - Apertura - Speeldag 8Meer
00h00 | Montevideo City Torque | 1 - 2 | Cerro Largo FC |
Voetbal - CONCACAF Nations League - Divisie A - Groep 4Meer
01h30 | Verenigde Staten van Amerika | 1 - 0 | El Salvador |
Voetbal - CONCACAF Nations League - Divisie B - Groep 3Meer
02h00 | Trinidad en Tobago | 1 - 1 | Nicaragua |
Voetbal - CONCACAF Nations League - Divisie B - Groep 4Meer
00h00 | Dominicaanse Republiek | 2 - 0 | Belize |
04h00 | Guatemala | 4 - 0 | Frans-Guyana |
Voetbal - CONCACAF Nations League - Divisie C - Groep 2Meer
Voetbal - CONCACAF Nations League - Divisie C - Groep 3Meer
01h00 | Saint Lucia | 3 - 1 | Dominica |
Voetbal - Elite League U20Meer
16h30 | Tsjechië U-20 | 3 - 0 | Portugal U-20 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 1Meer
15h00 | Noorwegen U-19 | 5 - 2 | Noord-Ierland U-19 |
15h00 | Frankrijk U-19 | 4 - 2 | Roemenië U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 1Meer
14h00 | Servië U-17 | 3 - 0 | Israël U-17 |
14h00 | Bosnië en Herzegovina U-17 | 2 - 1 | Wit-Rusland U-17 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 2Meer
14h00 | Wales U-17 | 2 - 2 | Montenegro U-17 |
14h00 | Schotland U-17 | 0 - 0 | Ijsland U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 2Meer
12h00 | Italië U-19 | 2 - 2 | België U-19 |
12h00 | Duitsland U-19 | 3 - 0 | Slovenië U-19 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 3Meer
18h00 | Denemarken U-19 | 4 - 1 | Luxemburg U-19 |
18h00 | Spanje U-19 | 4 - 0 | Oekraïne U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 3Meer
19h00 | Nederland U-17 | 1 - 0 | Engeland U-17 |
19h00 | Denemarken U-17 | 4 - 1 | Noord-Ierland U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 4Meer
18h00 | Tsjechië U-19 | 3 - 2 | Zweden U-19 |
18h00 | Portugal U-19 | 3 - 0 | Kroatië U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 4Meer
13h00 | Turkije U-17 | 5 - 1 | Finland U-17 |
13h00 | Spanje U-17 | 4 - 3 | Duitsland U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 5Meer
20h30 | Slowakije U-19 | 3 - 1 | Estland U-19 |
20h30 | Griekenland U-19 | 1 - 0 | Ierland U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 5Meer
16h00 | Portugal U-17 | 2 - 0 | Tsjechië U-17 |
16h00 | Polen U-17 | 5 - 0 | Slowakije U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 6Meer
14h00 | Israël U-19 | 1 - 1 | Letland U-19 |
14h00 | Polen U-19 | 2 - 2 | Servië U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 7Meer
17h00 | Noorwegen U-17 | 5 - 0 | België U-17 |
17h00 | Kroatië U-17 | 2 - 1 | Slovenië U-17 |
Voetbal - EK U-19 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 7Meer
20h30 | Ijsland U-19 | 2 - 0 | Hongarije U-19 |
20h30 | Engeland U-19 | 2 - 0 | Turkije U-19 |
Voetbal - EK U-17 Heren - Kwalificaties - Eliteronde - Groep 8Meer
17h00 | Albanië U-17 | 1 - 1 | Letland U-17 |
17h00 | Frankrijk U-17 | 2 - 1 | Zwitserland U-17 |
Voetbal - Franse Division 3 - National - Speeldag 20Meer
19h30 | AS Nancy Lorraine | 0 - 3 | US Concarneau |
Voetbal - Franse Division 3 - National - Speeldag 21Meer
19h30 | Paris 13 Atletico | 0 - 1 | Red Star FC |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep BMeer
18h00 | Togo | 3 - 2 | Kaapverdië |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep CMeer
21h00 | Kameroen | 3 - 0 | Burundi |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep DMeer
15h00 | Malawi | 2 - 2 | Guinee |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep FMeer
Niger | 0 - 2 | Uganda | |
Algerije | 0 - 0 | Tanzania |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep GMeer
21h00 | Gambia | 2 - 2 | Congo-Brazzaville |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep HMeer
18h00 | Ivoorkust | 1 - 0 | Lesotho |
21h00 | Comoren | 1 - 1 | Zambia |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep JMeer
18h00 | Tunesië | 3 - 0 | Botswana |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep KMeer
21h00 | Marokko | 3 - 0 | Liberia |
Voetbal - Men's European Cup 2024 - Voorronde - Groep AMeer
20h45 | Spanje | 3 - 1 | Georgië |
20h45 | Schotland | 3 - 3 | Noorwegen |
Voetbal - Men's European Cup 2024 - Voorronde - Groep DMeer
20h45 | Wales | 1 - 1 | Turkije |
20h45 | Kroatië | 1 - 0 | Armenië |
Voetbal - Men's European Cup 2024 - Voorronde - Groep IMeer
20h45 | Roemenië | 1 - 0 | Zwitserland |
20h45 | Kosovo | 0 - 1 | Wit-Rusland |
20h45 | Andorra | 0 - 2 | Israël |
Voetbal - Africa Cup of Nations - Voorronde - Groep LMeer
15h00 | Mozambique | 3 - 2 | Benin |
21h00 | Senegal | 1 - 1 | Rwanda |
Voetbal - Engelse Football League One - Regulier Seizoen - Speeldag 26Meer
20h45 | Cheltenham Town FC | 2 - 2 | Sheffield Wednesday |
Voetbal - Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 10Meer
03h00 | Deportes Tolima | 1 - 1 | Millonarios FC |
Voetbal - EK U-17 Dames - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep B2Meer
14h00 | Montenegro U-17 | 6 - 1 | Azerbeidzjan U-17 |
14h00 | Bosnië en Herzegovina U-17 | 5 - 0 | Kazachstan U-17 |
Voetbal - Costa Rica Division 1 - Verano - Speeldag 15Meer
04h00 | AD San Carlos | 3 - 0 | Municipal Grecia |
04h00 | C.S. Cartaginés | 3 - 2 | Guadalupe FC |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
01h30 | Flamengo (BRA) | 3 - 2 | Paraguay |
Volleybal - Russische Super League Heren - Playoffs - Achtste finalesMeer
14h00 | Kuzbass Kumerovo | 2 - 3 | ASK Nizhny Novgorod |
16h00 | Ural Ufa | 1 - 3 | Fakel Novy Urengoi |
17h00 | Dynamo Leningrad | 3 - 1 | Enisey Krasnoyarsk |
19h00 | Belogorie Belgorod | 3 - 0 | Gazprom-Ugra Surgut |
Volleybal - Tsjechische Division 1 Dames - Playoffs - KwartfinalesMeer
17h00 | Selmy Brno | 3 - 0 | PVK Olymp Praha |
Volleybal - Turkije Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 18Meer
16h00 | Çukurova Bld | 0 - 3 | THY SK Istanbul |
Volleybal - Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - Speeldag 22Meer
17h30 | BKS Bielsko-Biala | 3 - 1 | Palac Bydgoszcz |
19h00 | Impel Wroclaw | 3 - 0 | UKS Jedynka Tarnów |