De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 1500 m DamesMeer
1 | Annie Mann (GBR) | 4:23.41 |
2 | Ayça Fidanoglu (TUR) | 4:23.98 |
3 | Shirin Kerber (SUI) | 4:24.46 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 1500 m HerenMeer
1 | Niels Laros (NED) | 3:49.99 |
2 | Andreas Fjeld Halvorsen (NOR) | 3:52.14 |
3 | Tendai Nyabadza (GBR) | 3:52.47 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 200 m DamesMeer
1 | Faith Akinbileje (GBR) | 23.36 |
2 | Holly Okuku (GER) | 24.03 |
3 | Lara Jurcic (CRO) | 24.22 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 200 m HerenMeer
1 | Dejan Ottou (FRA) | 21.10 |
2 | Eduardo Longobardi (ITA) | 21.22 |
3 | Luban Haque (GER) | 21.51 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 2000 m Steeple DamesMeer
1 | Jolanda Kallabis (GER) | 6:20.22 |
2 | Adia Budde (GER) | 6:28.09 PB |
3 | Sofia Thøgersen (DEN) | 6:29.68 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 3000 m DamesMeer
1 | Sofia Thøgersen (DEN) | 9:20.56 |
2 | Jessica Bailey (GBR) | 9:32.74 |
3 | Edibe Yagiz (TUR) | 9:34.53 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 400 m DamesMeer
1 | Charlotte Henrich (GBR) | 53.54 |
2 | Lurdes Gloria Manuel (CZE) | 53.61 |
3 | Edanur Tulum (TUR) | 53.96 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - 400 m HerenMeer
1 | David Garcia (POR) | 46.67 |
2 | Arpad Kovacs (HUN) | 47.87 |
3 | Adrian Wojciak (POL) | 48.13 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - Hoogspringen DamesMeer
1 | Angelina Topic (SRB) | 1.92 |
2 | Johanna Göring (GER) | 1.88 |
3 | Merel Maes (BEL) | 1.86 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - Kogelslingeren HerenMeer
1 | Iosif Kesidis (CYP) | 78.92 |
2 | Aatu Kangasniemi (FIN) | 77.74 |
3 | Georgios Papanastasiou (GRE) | 77.37 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - Kogelstoten HerenMeer
1 | Ali Peker (TUR) | 21.03 |
2 | Georg Harpf (GER) | 20.16 |
3 | Aatu Kangasniemi (FIN) | 19.48 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - Polstokspringen HerenMeer
1 | Michal Gawenda (POL) | 5.10 |
2 | Valentin Imsand (SUI) | 5.10 |
3 | Linus Jönsson (SWE) | 5.10 |
Atletiek - Europese Kampioenschappen U-18 - Speerwerpen HerenMeer
1 | Topi Parviainen (FIN) | 84.52 |
2 | Máté Horváth (HUN) | 73.72 |
3 | Ryan Jansen (NED) | 72.10 |
Badminton - Malaysia Masters - Dames - 1/16de finalesMeer
6 Jul - 04h05 | Akane Yamaguchi | verslaat | Michelle Li | 21-15 21-13 |
6 Jul - 04h05 | Zhiyi Wang | verslaat | Yue Han | 21-19 21-16 |
6 Jul - 11h45 | Gregoria Mariska Tunjung | verslaat | Xuefei Qi | 21-10 21-10 |
6 Jul - 11h10 | Ga Eun Kim | verslaat | Saina Nehwal | 16-21 21-17 21-14 |
6 Jul - 04h45 | Se Young An | verslaat | Iris Wang | 21-18 21-13 |
6 Jul - 04h55 | Julie Dawall Jakobsen | verslaat | Thuzar Thet Htar | 14-21 21-10 21-10 |
6 Jul - 06h45 | Ratchanok Intanon | verslaat | Busanan Ongbumrungpan | 21-12 21-13 |
6 Jul - 07h45 | Fitriani Fitriani | verslaat | Kristin Kuuba | 19-21 21-18 21-12 |
6 Jul - 15h05 | Phittayaporn Chaiwan | verslaat | Line Christophersen | 21-13 18-21 21-14 |
6 Jul - 11h40 | Nozomi Okuhara | verslaat | Yvonne Li | 21-9 21-19 |
6 Jul - 14h15 | Pornpawee Chochuwong | verslaat | Line Højmark Kjaersfeldt | 21-11 21-18 |
6 Jul - 13h45 | Yufei Chen | verslaat | Lianne Tan | 21-17 21-11 |
6 Jul - 10h20 | Yiman Zhang | verslaat | Putri Kusuma Wardani | 23-21 21-14 |
6 Jul - 08h50 | Sindhu Pusarla Venkata | verslaat | Bing Jiao He | 21-13 17-21 21-15 |
6 Jul - 12h00 | Jin Wei Goh | verslaat | Beiwen Zhang | 21-19 21-18 |
6 Jul - 11h10 | Tzu-ying Tai | verslaat | Yu Jin Sim | 21-11 21-8 |
Badminton - Malaysia Masters - Dames Dubbel - 1/16de finalesMeer
6 Jul - 07h10 | Apriani Rahayu Siti Fadia Silva Ramadhanti | verslaat | Supisara Paewsampran Puttita Supajirakul | 21-13 21-10 |
Mayu Matsumoto Wakana Nagahara | verslaat | Pichamon Phatcharaphisutsin Nannapas Sukklad | 21-10 21-11 | |
6 Jul - 12h10 | Febriana Dwipuji Kusuma Amalia Cahaya Pratiwi | verslaat | Ashwini Ponnappa Nelakurthi Sikki Reddy | 21-19 18-21 21-16 |
6 Jul - 15h55 | Melani Mamahit Tryola Nadia | verslaat | Linda Efler Isabel Lohau | 21-14 21-17 |
Badminton - Malaysia Masters - Gemenge Dubbel - 1/16de finalesMeer
Badminton - Malaysia Masters - Heren - 1/16de finalesMeer
6 Jul - 05h50 | Nhat Nguyen | verslaat | Feixiang Sun | 21-7 21-17 |
6 Jul - 06h40 | Guangzu Lu | verslaat | Kunlavut Vitidsarn | w.o. |
6 Jul - 06h35 | Shifeng Li | verslaat | Joo Ven Soong | 21-14 21-12 |
6 Jul - 04h40 | Sai Praneeth Bhamidipati | verslaat | Kevin Cordón | 21-8 21-9 |
6 Jul - 12h20 | Chico Aura Dwi Wardoyo | verslaat | Cheuk Yiu Lee | 21-16 17-21 21-19 |
6 Jul - 15h20 | Kantaphon Wangcharoen | verslaat | Jun Hao Leong | 21-12 21-18 |
6 Jul - 09h55 | Anthony Sinisuka Ginting | verslaat | Kenta Nishimoto | 8-21 21-14 22-20 |
6 Jul - 09h00 | Kashyap Parupalli | verslaat | Tommy Sugiarto | 16-21 21-16 21-16 |
6 Jul - 07h40 | Mark Caljouw | verslaat | Kwang-hee Heo | 21-17 21-16 |
6 Jul - 10h25 | Ka Long Angus Ng | verslaat | Daren Liew | 21-17 21-15 |
6 Jul - 08h35 | Tze Yong Ng | verslaat | Brian Yang | 21-15 21-15 |
6 Jul - 06h00 | Tien Chen Chou | verslaat | Sameer Verma | 10-21 21-12 21-14 |
H. S. Prannoy | verslaat | Brice Leverdez | 21-19 21-14 | |
6 Jul - 13h20 | Tzu Wei Wang | verslaat | Christie Jonatan | 16-21 21-18 27-25 |
6 Jul - 13h30 | Kanta Tsuneyama | verslaat | Jun Peng Zhao | 21-16 21-16 |
6 Jul - 15h00 | Kento Momota | verslaat | Koki Watanabe | 21-18 21-13 |
Badminton - Malaysia Masters - Heren Dubbel - 1/16de finalesMeer
6 Jul - 14h00 | Junaidi Arif Muhammad Haikal Zaki | verslaat | Xin Yuan Boon Tien Ci Wong | 15-21 21-17 21-17 |
6 Jul - 08h30 | Ko-Chi Chang Li-Wei Po | verslaat | Jiting He Haodong Zhou | 18-21 21-13 21-18 |
6 Jul - 15h55 | Xiangyu Ren Qiang Tan | verslaat | Jean Bernard Bongout Tejraj Pultoo | 21-3 21-7 |
6 Jul - 14h25 | Weikeng Liang Chang Wang | verslaat | Jeppe Bay Lasse Mølhede | 25-23 19-21 21-10 |
Basketbal - Wereldkampioenschap Heren U-17 - Finaleronde - Achtste finalesMeer
13h00 | Australië U-17 | 93 - 43 | Libanon U-17 |
13h15 | Frankrijk U-17 | 108 - 43 | Japan U-17 |
15h30 | Slovenië U-17 | 69 - 55 | Argentinië U-17 |
15h45 | Litouwen U-17 | 61 - 48 | Nieuw-Zeeland U-17 |
18h15 | Verenigde Staten U-17 | 103 - 48 | Egypte U-17 |
18h30 | Servië U-17 | 107 - 77 | Dominicaanse Republiek U-17 |
20h45 | Polen U-17 | 76 - 58 | Mali U-17 |
21h00 | Spanje U-17 | 87 - 63 | Canada U-17 |
Basketbal - Bordeaux - 3x3 Women's Series - Groep AMeer
15h50 | Frankrijk 3x3 U-24 | 10 - 9 | Duitsland 3x3 |
17h50 | Duitsland 3x3 | 21 - 11 | Slowakije 3x3 |
19h30 | Frankrijk 3x3 U-24 | 21 - 9 | Slowakije 3x3 |
Basketbal - Bordeaux - 3x3 Women's Series - Groep BMeer
16h15 | Hongarije 3x3 | 18 - 17 | Litouwen 3x3 |
18h10 | Litouwen 3x3 | 22 - 4 | Roemenië 3x3 |
19h45 | Hongarije 3x3 | 14 - 10 | Roemenië 3x3 |
Basketbal - Bordeaux - 3x3 Women's Series - Groep CMeer
16h40 | Spanje 3x3 | 15 - 9 | Letland 3x3 |
18h30 | Spanje 3x3 | 19 - 13 | Israël 3x3 |
20h15 | Letland 3x3 | 13 - 5 | Israël 3x3 |
Basketbal - Bordeaux - 3x3 Women's Series - Groep DMeer
17h05 | Frankrijk 3x3 | 18 - 10 | Bordeaux Ballistik 3x3 (FRA) |
18h55 | Frankrijk 3x3 | 14 - 9 | Oostenrijk 3x3 |
20h40 | Bordeaux Ballistik 3x3 (FRA) | 14 - 5 | Oostenrijk 3x3 |
Basketbal - Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen - Juli 2022Meer
02h00 | Piratas de Quebradillas | 79 - 99 | Vaqueros de Bayamón |
Basketbal - WNBA - Regulier Seizoen - Juli 2022Meer
01h30 | Atlanta Dream | 68 - 81 | Dallas Wings |
19h00 | Connecticut Sun | 92 - 95 | Chicago Sky |
20h00 | New York Liberty | 89 - 69 | Phoenix Mercury |
21h00 | Indiana Fever | 69 - 94 | Las Vegas Aces |
21h00 | Washington Mystics | 78 - 75 | Seattle Storm |
Basketbal - National Basketball Association - Salt Lake City Summer LeagueMeer
00h00 | Philadelphia 76ers | 80 - 79 | Oklahoma City Thunder |
02h00 | Utah Jazz | 84 - 95 | Memphis Grizzlies |
Cricket - Twenty20 Internationals - Juli 2022Meer
Guernsey | Frankrijk | |
Engeland | Zuid-Afrika | |
Mozambique | Eswatini | |
Tsjechië | Bulgarije | |
Zimbabwe | Bangladesh | |
Luxemburg | Zwitserland | |
Mozambique | Eswatini | |
Noorwegen | Oostenrijk |
Darts - Online Live League - Groep 82Meer
Graham Usher | verslaat | Gavin Carlin | 4-0 |
Josh Payne | verslaat | Robert Owen | 4-1 |
Gian van Veen | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 |
Josh Payne | verslaat | Gavin Carlin | 4-1 |
Graham Usher | verslaat | Gian van Veen | 4-3 |
Robert Owen | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 |
Gian van Veen | verslaat | Josh Payne | 4-1 |
Gavin Carlin | verslaat | Robert Owen | 4-1 |
Conan Whitehead | verslaat | Graham Usher | 4-1 |
Gian van Veen | verslaat | Gavin Carlin | 4-0 |
Josh Payne | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 |
Graham Usher | verslaat | Robert Owen | 4-0 |
Gavin Carlin | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 |
Robert Owen | verslaat | Gian van Veen | 4-3 |
Josh Payne | verslaat | Graham Usher | 4-2 |
Handbal - Middellandse Zeespelen Heren - Finaleronde - FinaleMeer
17h30 | Spanje | 28 - 27 | Egypte |
Handbal - Middellandse Zeespelen Dames - Finaleronde - FinaleMeer
15h00 | Spanje | 29 - 25 | Kroatië |
Handbal - Middellandse Zeespelen Dames - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
10h00 | Servië | 26 - 22 | Portugal |
Handbal - Middellandse Zeespelen Heren - Finaleronde - Om 3e/4e plaatsMeer
12h30 | Servië | 34 - 29 | Noord-Macedonië |
Hockey - Europees Kampioenschap 5s Heren - Groep AMeer
10h30 | Cyprus 5s | 17 - 0 | Armenië 5s |
11h30 | Kroatië 5s | 6 - 3 | Luxemburg 5s |
12h30 | België 5s | 5 - 4 | Oekraïne 5s |
13h00 | Polen 5s | 12 - 1 | Cyprus 5s |
17h30 | Luxemburg 5s | 13 - 0 | Armenië 5s |
18h30 | Oekraïne 5s | 14 - 2 | Kroatië 5s |
19h00 | België 5s | 7 - 5 | Polen 5s |
Hockey - Europees Kampioenschap 5s Heren - Groep BMeer
10h00 | Turkije 5s | 6 - 2 | Zweden 5s |
11h00 | Nederland 5s | 6 - 0 | Oostenrijk 5s |
12h00 | Zwitserland 5s | 9 - 0 | Finland 5s |
16h00 | Nederland 5s | 9 - 4 | Turkije 5s |
17h00 | Finland 5s | 6 - 4 | Zweden 5s |
18h00 | Zwitserland 5s | 6 - 5 | Oostenrijk 5s |
Hockey - Wereldbeker Hockey Dames - Pool AMeer
16h30 | Duitsland | 3 - 0 | Ierland |
19h30 | Nederland | 3 - 1 | Chili |
Hockey - Wereldbeker Hockey Dames - Pool DMeer
18h00 | België | 3 - 0 | Japan |
21h30 | Australië | 2 - 1 | Zuid-Afrika |
Lacrosse - Wereldkampioenschap Dames - Championship Division - KwartfinalesMeer
Australië | 17 - 3 | Iroquois | |
Canada | 15 - 7 | Tsjechië | |
Verenigde Staten | 18 - 3 | Japan | |
Engeland | 13 - 3 | Israël |
Lacrosse - Wereldkampioenschap Dames - Championship Division - Plaats 9-16Meer
Schotland | 9 - 8 | Ierland | |
Duitsland | 8 - 10 | Puerto Rico | |
Hong Kong | 8 - 15 | Nieuw-Zeeland | |
Wales | 17 - 5 | Mexico |
Lacrosse - Wereldkampioenschap Dames - Platinum Division - Plaats 21-24Meer
Zuid-Korea | 10 - 6 | Spanje | |
Noorwegen | 11 - 3 | Zweden |
Lacrosse - Wereldkampioenschap Dames - Platinum Division - Plaats 25-30Meer
Letland | 12 - 11 | Zweden | |
China | 8 - 5 | Zuid-Korea | |
Italië | 7 - 6 | Noorwegen | |
Nederland | 15 - 2 | Spanje |
Lacrosse - Wereldkampioenschap Dames - Platinum Division - Plaats 29Meer
Argentinië | 14 - 3 | Colombia |
Rugby - Kwalificatie Wereldbeker - Afrikaanse Zone - Halve FinaleMeer
18h00 | Kenia | 36 - 33 | Algerije |
21h00 | Namibië | 34 - 19 | Zimbabwe |
Rugby - Kwalificatie Wereldbeker - Afrikaanse Zone - Plaats 5-8Meer
15h00 | Uganda | 30 - 29 | Senegal |
18h00 | Ivoorkust | 38 - 17 | Burkina Faso |
Snooker - Champions League - Championship League - Championship League Snooker - Groep 30Meer
Graeme Dott | verslaat | Haydon Pinhey | 3-1 | |
Haotian Lyu | tegen | Fraser Patrick | 2-2 | |
Haotian Lyu | verslaat | Haydon Pinhey | 3-1 | |
6 Jul - 18h00 | Fraser Patrick | verslaat | Graeme Dott | 3-1 |
6 Jul - 19h30 | Haydon Pinhey | verslaat | Fraser Patrick | 3-0 |
6 Jul - 20h20 | Haotian Lyu | verslaat | Graeme Dott | 3-0 |
Snooker - Champions League - Championship League - Championship League Snooker - Groep 9Meer
Barry Hawkins | verslaat | Ken Doherty | 3-1 | |
Sijun Yuan | verslaat | Peifan Lei | 3-0 | |
Sijun Yuan | verslaat | Ken Doherty | 3-0 | |
6 Jul - 18h00 | Barry Hawkins | verslaat | Peifan Lei | 3-0 |
6 Jul - 19h05 | Peifan Lei | tegen | Ken Doherty | 2-2 |
6 Jul - 20h40 | Sijun Yuan | verslaat | Barry Hawkins | 3-0 |
Softball - Europees Kampioenschap Heren U-23 - Round RobinMeer
Tsjechië | 22 - 0 | Israel | |
Groot-Brittannië | 0 - 15 | Tsjechië | |
Groot-Brittannië | 3 - 13 | Denemarken | |
Israel | 5 - 15 | Denemarken |
Tennis - ATP Challenger Tour - Bogota - 1/16de finalesMeer
Nicolas Alvarez | verslaat | Roman Andres Burruchaga | 7-6 4-6 6-2 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Braunschweig - Achtste finalesMeer
6 Jul - 15h15 | Zhizhen Zhang | verslaat | Pedro Martinez Portero | 7-5 6-3 |
6 Jul - 12h45 | Marco Cecchinato | verslaat | Kacper Zuk | 6-1 4-6 6-2 |
6 Jul - 13h50 | Bernabe Zapata Miralles | verslaat | Oleksii Krutykh | 6-3 6-1 |
6 Jul - 17h00 | Maximilian Marterer | verslaat | Maxime Janvier | 6-3 6-3 |
6 Jul - 12h55 | Taro Daniel | verslaat | Yannick Hanfmann | 4-6 6-3 6-2 |
6 Jul - 15h30 | Jan-Lennard Struff | verslaat | Franco Agamenone | 6-3 6-1 |
6 Jul - 11h10 | Henri Laaksonen | verslaat | Oscar Jose Gutierrez | 6-7 6-3 6-4 |
6 Jul - 11h10 | Federico Coria | verslaat | Mats Moraing | 6-2 7-5 |
Tennis - WTA Tour - BÃ¥stad - Achtste finalesMeer
Mihaela Buzarnescu | verslaat | Yue Yuan | 6-2 6-1 | |
6 Jul - 17h20 | Viktoriya Tomova | verslaat | Ipek Oz | 6-2 3-6 6-2 |
Su-jeong Jang | verslaat | Irina Khromacheva | 6-0 6-1 | |
Panna Udvardy | verslaat | Caijsa Wilda Hennemann | 6-4 6-2 | |
Lauren Davis | verslaat | Katarina Zavatska | 6-4 6-1 | |
Rebecca Peterson | verslaat | Leolia Jeanjean | 4-6 7-5 6-3 | |
Rebeka Masarova | verslaat | Mirjam Björklund | 6-2 6-3 | |
Anna Karolína Schmiedlová | verslaat | Elina Avanesyan | 6-2 6-3 |
Tennis - Grand Slam Junior Dames - Wimbledon - Achtste finalesMeer
Liv Hovde | verslaat | Kayla Cross | 4-6 7-5 6-4 |
Ella Seidel | verslaat | Yu Cheng Li | 7-5 6-4 |
Isabella Kruger | verslaat | Mingge Xu | 6-4 6-3 |
Victoria Mboko | verslaat | Olivia Lincer | 6-0 6-7 6-4 |
Luca Udvardy | verslaat | Annabele Xu | 6-4 7-6 |
Nikola Bartunkova | verslaat | Rose Marie Nijkamp | 6-1 6-3 |
Jasmine Conway | verslaat | Hayu Kinoshita | 6-4 6-1 |
Linda Klimovicova | verslaat | Celine Naef | 6-2 1-6 6-3 |
Tennis - Grand Slam Dubbel Heren Junioren - Wimbledon - Achtste finalesMeer
6 Jul - 17h40 | Edas Butvilas Mili Poljicak | verslaat | Ozan Colak Learner Tien | 6-3 7-6 |
6 Jul - 13h55 | Gabriel Debru Paul Inchauspe | verslaat | Mika Brunold Nicholas Godsick | 6-1 6-7 10-8 |
6 Jul - 18h00 | Chak Lam Coleman Wong Michael Zheng | verslaat | Luca Pow Henry Searle | 6-3 6-7 12-10 |
6 Jul - 15h30 | Jakub Mensik Olaf Pieczkowski | verslaat | Dylan Dietrich Kilian Feldbausch | 6-4 7-6 |
6 Jul - 17h20 | Martin Landaluce Pedro Rodenas | verslaat | Alessio Basile Peter Benjamin Privara | 6-1 6-3 |
6 Jul - 18h00 | Gilles Arnaud Bailly Jakub Nicod | verslaat | Alex Kim Claudia Williams | 6-7 6-3 10-8 |
6 Jul - 16h50 | Sebastian Gorzny Alex Michelsen | verslaat | Bor Artnak Hynek Barton | 6-3 7-6 |
6 Jul - 16h05 | Jack Loutit Edward Winter | verslaat | Joao Fonseca Juan Carlos Prado Angelo | 6-7 7-6 10-6 |
Tennis - Grand Slam Dubbel Dames Junioren - Wimbledon - Achtste finalesMeer
6 Jul - 18h30 | Nikola Bartunkova Celine Naef | verslaat | Renata Jamrichova Olivia Lincer | 4-6 6-3 10-4 |
6 Jul - 16h10 | Hannah Klugman Hephzibah Oluwadare | verslaat | Sonya Macavei Julie Struplova | 6-4 6-3 |
6 Jul - 18h35 | Kayla Cross Victoria Mboko | verslaat | Ella Seidel Joelle Steur | 6-4 6-3 |
6 Jul - 16h25 | Kristyna Tomajkova Nina Vargova | verslaat | Chelsea Fontenel Johanne Christine Svendsen | 3-6 6-4 10-6 |
Sayaka Ishii Lanlana Tararudee | verslaat | Annabele Xu Naomi Xu | 6-0 6-1 | |
Lucija Ciric Bagaric Nikola Daubnerova | verslaat | Yu Cheng Li Sara Saito | 6-3 7-6 | |
Linda Klimovicova Dominika Salkova | verslaat | Lucia Peyre Mia Slama | 3-6 7-5 15-13 | |
6 Jul - 17h20 | Rose Marie Nijkamp Angella Okutoyi | verslaat | Denislava Glushkova Hayu Kinoshita | 6-2 6-3 |
Tennis - Grand Slam Junior Heren - Wimbledon - Achtste finalesMeer
Michael Zheng | verslaat | Aidan Kim | 6-4 3-6 6-4 |
Chak Lam Coleman Wong | verslaat | Peter Benjamin Privara | 7-5 7-5 |
Learner Tien | verslaat | Martyn Pawelski | 6-3 6-7 6-2 |
Martin Landaluce | verslaat | Gilles Arnaud Bailly | 7-6 6-4 |
Kilian Feldbausch | verslaat | Alexander Blockx | 6-7 6-2 6-0 |
Mili Poljicak | verslaat | Sebastian Gorzny | 6-2 7-5 |
Kalin Ivanovski | verslaat | Edas Butvilas | 6-4 5-7 6-0 |
Pedro Rodenas | verslaat | Bor Artnak | 6-1 6-2 |
Tennis - Grand Slam Gemengd Dubbel - Wimbledon - Halve FinaleMeer
6 Jul - 16h15 | Matthew Ebden Samantha Stosur | verslaat | Jack Sock Cori Gauff | 6-3 5-7 7-5 |
6 Jul - 19h40 | Neal Skupski Desirae Krawczyk | verslaat | Mate Pavic Sania Mirza | 4-6 7-5 6-4 |
Tennis - Grand Slam Dubbel Heren - Wimbledon - KwartfinalesMeer
6 Jul - 12h10 | Rajeev Ram Joe Salisbury | verslaat | Nicolas Mahut Edouard Roger-Vasselin | 6-3 6-7 6-1 3-6 6-4 |
6 Jul - 12h10 | Matthew Ebden Max Purcell | verslaat | John Peers Filip Polásek | 6-4 6-4 6-2 |
Tennis - Grand Slam Heren - Wimbledon - KwartfinalesMeer
6 Jul - 16h30 | Nick Kyrgios | verslaat | Cristian Garín | 6-4 6-3 7-6 |
6 Jul - 16h10 | Rafael Nadal | verslaat | Taylor Fritz | 3-6 7-5 3-6 7-5 7-6 |
Tennis - Grand Slam Dubbel Dames - Wimbledon - KwartfinalesMeer
6 Jul - 14h20 | Elise Mertens Shuai Zhang | verslaat | Alexa Guarachi Andreja Klepac | 6-3 6-2 |
6 Jul - 15h55 | Danielle Rose Collins Desirae Krawczyk | verslaat | Alicja Rosolska Erin Routliffe | 6-1 6-7 6-3 |
Tennis - Grand Slam Dames - Wimbledon - KwartfinalesMeer
6 Jul - 14h10 | Elena Rybakina | verslaat | Ajla Tomljanovic | 4-6 6-2 6-3 |
6 Jul - 14h40 | Simona Halep | verslaat | Amanda Anisimova | 6-2 6-4 |
Voetbal - Beker van Georgië - 1/16de finalesMeer
15h00 | FC Matchakhela Khelvachauri | 1 - 6 | FC Dila Gori |
Voetbal - Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 2Meer
02h15 | The Strongest | 2 - 0 | Jorge Wilstermann |
Voetbal - Copa Argentina - 1/16de finalesMeer
02h10 | Club Atlético Aldosivi | 2 - 4 | Newell's Old Boys |
21h10 | Rosario Central | 1 - 1 (2 str 4) | Quilmes AC |
Voetbal - UEFA Champions League - Eerste KwalificatierondeMeer
19h00 | FC Dinamo Batumi (GEO) | 1 - 2 verlengingen | Slovan Bratislava (SVK) |
19h00 | KI Klaksvik (FAR) | 3 - 1 | FK Bodø/Glimt (NOR) |
19h00 | Shakhtyor Soligorsk (BLR) | 0 - 2 | NK Maribor (SLO) |
20h00 | Ferencváros TC (HUN) | 5 - 1 | FC Tobol Kostanay (KAZ) |
20h30 | CFR 1907 Cluj (ROU) | 2 - 2 (3 str 4) | Pyunik Erevan (ARM) |
20h45 | Linfield FC (NIR) | 2 - 0 verlengingen | The New Saints FC (WAL) |
Voetbal - Copa Libertadores - Finaleronde - Achtste finalesMeer
02h30 | Estudiantes de La Plata (ARG) | 3 - 0 | Fortaleza (BRA) |
Voetbal - Copa Sudamericana - Finaleronde - Achtste finalesMeer
00h15 | Club Atlético Lanús (ARG) | 0 - 0 | Independiente José Terán (ECU) |
02h30 | São Paulo FC (BRA) | 4 - 1 | Club Deportivo Universidad Católica (CHI) |
02h30 | Atlético Goianiense (BRA) | 2 - 0 (5 str 3) | Olimpia Asunción (PAR) |
Voetbal - Europees Kampioenschap Dames U-19 - Finaleronde - Halve FinaleMeer
15h00 | Spanje U-19 | 1 - 0 | Zweden U-19 |
17h30 | Noorwegen U-19 | 1 - 0 | Frankrijk U-19 |
Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker Dames - CONCACAF - Groep 2Meer
01h00 | Panama | 1 - 0 | Trinidad en Tobago |
01h00 | Canada | 2 - 0 | Costa Rica |
Voetbal - Aziatisch Kampioenschap U-19 - Groep AMeer
12h00 | Filipijnen U-19 | 5 - 0 | Brunei U-19 |
15h00 | Indonesië U-19 | 5 - 1 | Myanmar U-19 |
15h00 | Thailand U-19 | 1 - 1 | Vietnam U-19 |
Voetbal - Europees Kampioenschap Dames - Groep AMeer
21h00 | Engeland | 5 - 0 | Noord-Ierland |
21h00 | Oostenrijk | 1 - 0 | Noorwegen |
Voetbal - Africa Cup Dames - Groep BMeer
22h00 | Zambia | 4 - 1 | Togo |
22h00 | Kameroen | 2 - 0 | Tunesië |
Voetbal - COSAFA Cup - Groep BMeer
17h00 | Mauritius | 0 - 2 | Malawi |
17h00 | Eswatini | 2 - 0 | Lesotho |
Voetbal - UEFA Europa Conference League - Kwalificatieronde - Achtste finalesMeer
Voetbal - Noorse Tippeligaen - Speeldag 11Meer
19h00 | Molde FK | 1 - 1 | FK Jerv |
Voetbal - Zuid-Korea K League 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 20Meer
12h00 | Suwon Samsung Bluewings F.C. | 1 - 1 | Daegu F.C. |
12h00 | Incheon United F.C. | 0 - 1 | Suwon FC |
12h30 | FC Seoul | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors |
Voetbal - Japan J1 League - Speeldag 20Meer
12h00 | Kawasaki Frontale | 4 - 0 | Sagan Tosu |
Voetbal - Virsliga - Letland Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
17h30 | FK Tukums 2000 | 3 - 0 | FK Spartaks Jurmala |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 6 Juli 2022Meer
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U17Meer
15h00 | Italië U-17 | 3 - 2 | Denemarken U-17 |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U19Meer
14h00 | Nederland U-19 | 2 - 1 | Engeland U-19 |
Volleybal - Nations League Heren - Pool 5Meer
05h40 | Verenigde Staten van Amerika | 3 - 2 | Argentinië |
08h40 | Frankrijk | 3 - 0 | Australië |
12h10 | Brazilië | 3 - 0 | Japan |
Volleybal - Nations League Heren - Pool 6Meer
14h00 | Servië | 3 - 1 | China |
17h00 | Italië | 3 - 0 | Nederland |
20h00 | Polen | 3 - 1 | Slovenië |
Waterpolo - EK Dames U-19 - Groep AMeer
12h30 | Servië U-19 | 15 - 3 | Turkije U-19 |
18h00 | Spanje U-19 | 17 - 5 | Israël U-19 |
Wielrennen - WorldTour Dames - Giro d'Italia Donne - Etappe 5Meer
1 | Marianne Vos (NED) | 2:58:30 |
2 | Lotte Kopecky (BEL) | zt |
3 | Silvia Persico (ITA) | zt |
Annemiek Van Vleuten Marianne Vos Elise Chabbey Niamh Fisher-Black FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope |
Wielrennen - Tour de France - Etappe 5Meer
1 | Simon Clarke (AUS) | 3:13:35 |
2 | Taco Van Der Hoorn (NED) | zt |
3 | Edvald Boasson Hagen (NOR) | 0:02 |
Wout Van Aert Wout Van Aert Magnus Cort Nielsen Tadej Pogacar EF Education - EasyPost |
Worstelen Grieks-Romeins - Aziatisch Kampioenschap Junioren - 67 kg HerenMeer
1 | Seyed Danial Seyed Shamsollah Sohrabi (IRI) | |
2 | Aziz Gassymov (KAZ) | |
3 | Imur Temirbekov (KGZ) |
Worstelen Grieks-Romeins - Aziatisch Kampioenschap Junioren - 72 kg HerenMeer
1 | Amir Ali Abdi (IRI) | |
2 | Erlan Mars Uulu (KGZ) | |
3 | Temirlan Karatay (KAZ) |
Worstelen Grieks-Romeins - Aziatisch Kampioenschap Junioren - 82 kg HerenMeer
1 | Alireza Azizkhoon Mohmadipiani (IRI) | |
2 | Bekzat Orunkul Uulu (KGZ) | |
3 | Azimkhon Abdaliyev (KAZ) |
Worstelen Grieks-Romeins - Aziatisch Kampioenschap Junioren - 60.0 kg HerenMeer
1 | Ahmadreza Seifollah Mohsen Nezhad (IRI) | |
2 | Akyl Sulaimanov (KGZ) | |
3 | Firuz Mirzorajabov (TAD) |
Worstelen Grieks-Romeins - Aziatisch Kampioenschap Junioren - 97.0 kg HerenMeer
1 | Iussuf Matsiyev (KAZ) | |
2 | Nurmanbet Raimaly Uulu (KGZ) | |
3 | Amirreza Rahman Akbari (IRI) |
Zwemmen - EK Junioren - 1500m Vrije Slag DamesMeer
1 | Merve Tuncel (TUR) | 16:13.68 |
2 | Alexa Reyna (FRA) | 16:21.46 |
3 | Julia Barth (GER) | 16:33.87 |
Zwemmen - EK Junioren - 200m Vlinderslag HerenMeer
1 | Krzysztof Chmielewski (POL) | 1:55.49 |
2 | Michal Chmielewski (POL) | 1:56.68 |
3 | Ramil Valizada (AZE) | 1:58.35 |
Zwemmen - EK Junioren - 200m Vrije Slag DamesMeer
1 | Nikoletta Padar (HUN) | 1:58.43 |
2 | Giulia Vetrano (ITA) | 1:59.60 |
3 | Merve Tuncel (TUR) | 2:00.02 |
Zwemmen - EK Junioren - 200m Vrije Slag HerenMeer
1 | David Popovici (ROU) | 1:45.45 |
2 | Lorenzo Galossi (ITA) | 1:47.71 |
3 | Jacob Whittle (ENG) | 1:47.85 |
Zwemmen - EK Junioren - 4x100m Vrije Slag GemengdMeer
1 | Hongarije | |
2 | Roemenië | |
3 | Polen |
Zwemmen - EK Junioren - 4x100m Vrije Slag Gemengde - Finale AMeer
1 | Hongarije | 3:28.83 |
2 | Roemenië | 3:29.35 |
3 | Polen | 3:29.85 |
Zwemmen - EK Junioren - 4x100m Vrije Slag Gemengde - SerieMeer
1 | Hongarije | 3:31.10 Q |
2 | Groot-Brittannië | 3:33.89 Q |
3 | Kroatië | 3:34.42 Q |
Zwemmen - EK Junioren - 50m Rugslag DamesMeer
1 | Mary-Ambre Moluh (FRA) | 27.74 |
2 | Lora Komoroczy (HUN) | 28.31 |
3 | Roos Vanotterdijk (BEL) | 28.62 |
Zwemmen - EK Junioren - 50m Rugslag HerenMeer
1 | Ksawery Masiuk (POL) | 24.65 |
2 | Jonathon C Marshall (GBR) | 25.21 |
3 | Aron Szekely (HUN) | 25.36 |
Zwemmen - EK Junioren - 50m Schoolslag DamesMeer
1 | Eneli Jefimova (EST) | 30.44 |
2 | Schastine Skifter Tabor (DEN) | 31.31 |
3 | Karolina Piechowicz (POL) | 31.44 |
Zwemmen - EK Junioren - 50m Schoolslag HerenMeer
1 | Volodymyr Lisovets' (UKR) | 27.62 |
2 | Koen De Groot (NED) | 27.65 |
3 | Uros Zivanovic (SRB) | 27.69 |