De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 18 Januari 1993
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Boekarest van 10 September tot 17 September 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterina Makarova | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maria Sara Popa | 6-4 5-7 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Cristina Bucsa | 6-1 6-0 | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-3 6-1 | |
Iasi van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Camelia-Elena Hristea | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lavinia Tanasie | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Mihaela Buzarnescu | 6-1 5-3 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Darya Astakhova | 6-2 6-2 | |
Boekarest van 10 September tot 18 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lavinia Tanasie | 6-4 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Panna Udvardy | 7-5 7-5 | |
Cluj-Napoca 2 van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Shilin Xu | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Bucarest van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Chantal Skamlova | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Boekarest van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fanny Stollar | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Nürnberger Versicherungscup van 15 Mei tot 22 Mei 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Julia Görges | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Boekarest van 13 Juli tot 19 Juli 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Denisa Allertova | 6-4 3-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Bucharest Open van 8 Juli tot 13 Juli 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Nadiia Kichenok | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Kristina Kucova | 6-2 6-3 |