De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 1 Januari 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 25 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 36 Overwinningen / 19 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cristina Dinu | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rebecca Sramkova | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Richel Hogenkamp | 7-5 2-6 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Alison Van Uytvanck | 6-3 6-4 | |
St. Petersburg van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktória Kuzmová Hruncáková | 6-4 6-2 | |
Lyon van 28 Februari tot 6 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucrezia Stefanini | 1-6 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tatjana Maria | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Alizé Cornet | 1-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Dayana Yastremska | 6-2 6-3 | |
Stuttgart van 16 April tot 24 April 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Eva Lys | 6-1 3-6 6-4 | |
Madrid van 26 April tot 7 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Martina Trevisan | 6-1 6-3 | |
Rome van 7 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valeria Savinykh | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marta Kostyuk | 6-1 5-7 6-3 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Olga Govortsova | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Arina Rodionova | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Laura Siegemund | 4-6 6-3 6-1 | |
Eerste ronde | verslagen door | Beatriz Haddad Maia | 6-3 1-6 6-2 | |
Nottingham van 4 Juni tot 12 Juni 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Naiktha Bains | 6-4 5-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tessah Andrianjafitrimo | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Shuai Zhang | 7-6 6-3 | |
Birmingham van 11 Juni tot 19 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mariam Bolkvadze | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Rebecca Marino | 6-0 6-2 | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jesika Maleckova | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Danielle Lao | 1-6 6-4 6-4 | |
Contrexeville van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | María Lourdes Carlé | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Arantxa Rus | 7-5 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Jessika Ponchet | w.o. | |
Halve Finale | verslagen door | Sara Errani | 6-3 6-2 | |
Lausanne van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Conny Perrin | 4-6 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alexandra Ignatik-Cadantu | 1-6 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Kristina Mladenovic | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Simona Waltert | 6-1 5-7 6-4 | |
Washington van 30 Juli tot 7 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kimberly Birrell | 6-3 3-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Caty McNally | 1-6 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Simona Halep | 6-3 7-5 | |
Montreal/Toronto van 6 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rebecca Peterson | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nuria Parrizas Diaz | 6-4 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Shuai Zhang | 6-1 6-3 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Isabella Shinikova | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | María Lourdes Carlé | 6-7 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Sachia Vickery | 6-4 6-2 | |
Eerste ronde | verslaat | Kaja Juvan | 6-4 6-4 | |
Tweede ronde | verslagen door | Danielle Rose Collins | 6-2 7-5 | |
Portoroz van 11 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giulia Gatto-Monticone | 5-7 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Antonia Ruzic | 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Petra Marcinko | 2-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Beatriz Haddad Maia | 6-1 6-4 | |
Boedapest van 17 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Simona Waltert | 4-0 ab. | |
Rouen van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Vitalia Diatchenko | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Harriet Dart | 6-4 2-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Viktorija Golubic | 6-2 6-3 | |
Andorre van 28 November tot 4 December 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lina Glushko | 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Alison Van Uytvanck | 3-6 6-3 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Alycia Parks | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 19 Overwinningen / 17 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sachia Vickery | 6-1 3-6 6-2 | |
Doha van 27 Februari tot 7 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martina Caregaro | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Barbora Krejcikova | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Kristyna Pliskova | 6-2 6-2 | |
Dubai van 6 Maart tot 14 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lesya Tsurenko | 6-2 6-2 | |
Bogotá van 3 April tot 11 April 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nuria Parrizas Diaz | 6-3 6-2 | |
Istanboel van 17 April tot 25 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dalila Jakupovic | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jaqueline Adina Cristian | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Katerina Siniaková | 7-6 3-6 6-3 | |
Belgrade van 17 Mei tot 23 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yuliya Hatouka | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dejana Radanovic | 6-4 2-0 ab. | |
1/16de finales | verslaat | Danka Kovinic | 3-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 6-4 5-7 6-0 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Katarina Zavatska | 6-2 6-1 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Maria Bara | 5-7 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kateryna Volodko-Bondarenko | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Olga Govortsova | 6-3 6-2 | |
Boedapest van 10 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dorka Drahota Szabo | 6-3 5-7 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tereza Mrdeza | 6-4 7-6 | |
Palermo van 17 Juli tot 25 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shuai Zhang | 7-5 6-3 | |
Concord van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Christina McHale | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Usue Maitane Arconada | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Madison Brengle | 6-3 7-5 | |
US Open Dames van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Elvina Kalieva | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Océane Dodin | 6-4 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Jil Belen Teichmann | 6-3 6-4 | |
Karlsruhe van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Maryna Zanevska | 5-7 6-4 6-2 | |
Luxemburg van 11 September tot 19 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marie Weckerle | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lesya Tsurenko | 6-3 2-6 6-4 | |
Courmayeur van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Stefania Rubini | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Federica Rossi | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Xin-yu Wang | 6-1 5-0 ab. | |
Angers van 6 December tot 12 December 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Vitalia Diatchenko | 6-1 6-2 | |
Limoges van 12 December tot 19 December 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lucia Bronzetti | 6-3 6-7 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Varvara Gracheva | 4-6 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nicole Gibbs | 6-0 2-6 7-5 | |
St. Petersburg van 8 Februari tot 16 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pauline Parmentier | 5-7 6-2 6-4 | |
Lyon van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mirjam Björklund | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 2-6 6-3 7-6 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Anastasiya Komardina | 6-0 6-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Kathinka Von Deichmann | 5-7 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-2 6-1 | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebecca Sramkova | 4-6 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Whitney Osuigwe | 4-6 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Samantha Murray Sharan | 7-6 6-4 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Katharina Hobgarski | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Zani Barnard | 3-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Tereza Mihalikova | 7-6 6-4 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | C. Bucsa - A. Panova | verslaat | M. Bouzkova - S. Sorribes Tormo | 6-2 2-6 6-4 |
1/16de finales | C. Bucsa - A. Panova | verslaat | L. Avanesyan - I. Shymanovich | 6-1 6-2 |
Achtste finales | C. Bucsa - A. Panova | verslaat | B. Haddad Maia - T. Townsend | 6-2 6-4 |
Kwartfinales | C. Bucsa - A. Panova | verslagen door | G. Dabrowski - E. Routliffe | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | C. Bucsa - M. Ninomiya | verslaat | S. Kenin - Y. Putintseva | 6-2 6-3 |
1/16de finales | C. Bucsa - M. Ninomiya | verslagen door | H. Chan - Z. Yang | 6-3 6-3 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | C. Bucsa - A. Rosolska | verslagen door | D. Krawczyk - D. Schuurs | 6-0 6-2 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | C. Bucsa - M. Ninomiya | verslagen door | V. Azarenka - B. Haddad Maia | 6-4 7-5 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | C. Bucsa - A. Panova | verslaat | S. Kenin - C. Vandeweghe | 7-6 6-4 |
1/16de finales | C. Bucsa - A. Panova | verslagen door | C. Gauff - J. Pegula | 6-1 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 24 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Bucsa - E. Guerrero Alvarez | verslaat | E. Lazic - E. Rybakina | 6-2 6-4 |
Achtste finales | C. Bucsa - E. Guerrero Alvarez | verslagen door | M. Antonitsch - P. Udvardy | 7-6 6-1 |