De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noordelijke Marianen - 19 December 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 18 Nederlagen
Nouméa van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ajeet Rai | 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ryan Peniston | 4-6 6-4 6-3 | |
Manama van 13 Februari tot 19 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Koray Kirci | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Andrea Arnaboldi | 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Andrea Arnaboldi | 7-6 2-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Tomas Machac | 6-0 6-2 | |
Bengaluru van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jay Clarke | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alibek Kachmazov | 7-5 6-2 | |
Pune van 27 Februari tot 5 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | S D Prajwal Dev | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Akira Santillan | 6-7 7-5 6-2 | |
Mexico City van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Mpetshi Perricard | 7-6 7-5 | |
San Luis Potosi van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matias Zukas | 6-1 5-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Denis Yevseyev | 6-4 6-4 | |
Tallahassee van 17 April tot 23 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mathieu Scaglia | 6-7 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luca Potenza | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Kyle Kang | 3-6 7-6 6-4 | |
Savannah van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Preston Brown | 5-7 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luca Potenza | 7-5 4-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Mateus De Carvalho Cardoso Alves | 6-2 7-6 | |
Palmas Del Mar van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Henrik Wiersholm | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kaito Uesugi | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Alexander Bravo | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Liam Draxl | 7-6 6-3 | |
Bloomfield Hills van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patrick Maloney | 6-7 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Evan Zhu | 7-5 1-6 6-2 | |
Chicago van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Strong Kirchheimer | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Omar Jasika | 6-4 6-4 | |
Granby van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martin Damm | 6-7 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Philip Sekulic | 6-3 6-4 | |
Zhuhai van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Leo Borg | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Aliaksandr Liaonenka | 7-6 6-3 | |
ZhangJiaGang van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Markos Kalovelonis | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Hanyi Liu | 1-6 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Kaichi Uchida | 6-3 3-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Nam Hoang Ly | 6-3 1-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Ricardas Berankis | 7-5 6-7 6-1 | |
Zhuhai van 18 September tot 24 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antoine Bellier | 6-3 6-4 | |
Shanghai van 2 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Li Tu | 4-6 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Playford van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Aleksandar Vukic | 6-4 3-6 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Max Purcell | 7-5 6-1 | |
Sydney van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aleksandar Vukic | 7-6 6-2 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ryotaro Tagushi | 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | James Kent Trotter | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher O'Connell | 6-7 7-6 7-6 | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Renta Tokuda | 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Koki Matsuda | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Ramkumar Ramanathan | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Yuichi Sugita | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Frederico Ferreira Silva | 6-2 3-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Nouméa van 6 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Harold Mayot | 4-6 6-3 6-2 | |
Bendigo van 12 Januari tot 18 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Yoshihito Nishioka | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 10 Nederlagen