De site voor alle sporten

Menu
KK Cedevita Olimpija

Basketbal - KK Cedevita Olimpija

SloveniëSlovenië - Ljubljana- Opgericht 2019

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

KK Cedevita Olimpija - Uitslagen

Adriatic League - NLB - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
1ste4220166133+33
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
6de21107970+9
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
2de21108763+24
4 Oktober 2019 - 20h00
Speeldag 1
KK Mega Bemax (SRB) (11)KK Mega Bemax63 - 87KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (2)
13 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 2
KK Cedevita Olimpija (1)KK Cedevita Olimpija79 - 70KK Cibona ZagrebKK Cibona Zagreb (CRO) (9)
19 Oktober 2019 - 20h00
Speeldag 3
Igokea Aleksandrovac (BIH)Igokea Aleksandrovac - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
25 Oktober 2019 - 18h00
Speeldag 4
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB)
1 November 2019 - 17h00
Speeldag 5
Mornar Bar (MNE)Mornar Bar - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
8 November 2019 - 17h00
Speeldag 6
KK Koper Primorska (SLO)KK Koper Primorska - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
15 November 2019 - 17h00
Speeldag 7
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - KK FMP BeogradKK FMP Beograd (SRB)
22 November 2019 - 17h00
Speeldag 8
KK Zadar (CRO)KK Zadar - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
29 November 2019 - 17h00
Speeldag 9
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - KK Crvena Zvezda BeogradKK Crvena Zvezda Beograd (SRB)
6 December 2019 - 17h00
Speeldag 10
Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
13 December 2019 - 17h00
Speeldag 11
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - Krka Novo MestoKrka Novo Mesto (SLO)
20 December 2019 - 17h00
Speeldag 12
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - KK Mega BemaxKK Mega Bemax (SRB)
27 December 2019 - 17h00
Speeldag 13
KK Cibona Zagreb (CRO)KK Cibona Zagreb - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
3 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 14
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - Igokea AleksandrovacIgokea Aleksandrovac (BIH)
10 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 15
Partizan Beograd (SRB)Partizan Beograd - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
17 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 16
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - Mornar BarMornar Bar (MNE)
24 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 17
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - KK Koper PrimorskaKK Koper Primorska (SLO)
31 Januari 2020 - 17h00
Speeldag 18
KK FMP Beograd (SRB)KK FMP Beograd - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
7 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 19
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - KK ZadarKK Zadar (CRO)
28 Februari 2020 - 17h00
Speeldag 20
KK Crvena Zvezda Beograd (SRB)KK Crvena Zvezda Beograd - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija
6 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 21
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
13 Maart 2020 - 17h00
Speeldag 22
Krka Novo Mesto (SLO)Krka Novo Mesto - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija

Eurocup - Groep C - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
6de2202140159-19
2 Oktober 2019 - 19h30
Groep C
KK Cedevita Olimpija (6)KK Cedevita Olimpija73 - 79Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR) (1)
9 Oktober 2019 - 18h00
Groep C
Unics Kazan (RUS) (3)Unics Kazan80 - 67KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (6)
16 Oktober 2019 - 20h45
Groep C
Basket Brescia Leonessa (ITA) (5)Basket Brescia Leonessa - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (6)
23 Oktober 2019 - 19h30
Groep C
KK Cedevita Olimpija (6)KK Cedevita Olimpija - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA) (4)
29 Oktober 2019 - 21h45
Groep C
Joventut Badalona (ESP) (2)Joventut Badalona - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (6)
6 November 2019 - 18h15
Groep C
Darussafaka Istanbul (TUR) (1)Darussafaka Istanbul - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (6)
13 November 2019 - 20h00
Groep C
KK Cedevita Olimpija (6)KK Cedevita Olimpija - Unics KazanUnics Kazan (RUS) (3)
19 November 2019 - 19h30
Groep C
KK Cedevita Olimpija (6)KK Cedevita Olimpija - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA) (5)
11 December 2019 - 20h00
Groep C
Nanterre 92 (FRA) (4)Nanterre 92 - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (6)
18 December 2019 - 19h30
Groep C
KK Cedevita Olimpija (6)KK Cedevita Olimpija - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP) (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden