De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Turkije - 21 Juni 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Varvara Lepchenko | 6-1 6-1 | |
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Miriam Kolodziejová | 6-3 6-2 | |
Istanboel van 7 September tot 13 September 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Harriet Dart | 6-3 2-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 7 Nederlagen
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elsa Jacquemot | 6-3 6-1 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kimberley Zimmermann | 4-6 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kaja Juvan | 4-6 7-6 6-3 | |
Båstad van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kimberley Zimmermann | 6-1 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Aleksandra Krunic | 6-2 6-1 | |
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Louisa Chirico | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jaimee Fourlis | 7-5 6-3 | |
Jurmala van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ksenia Aleshina | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ulrikke Eikeri | 6-3 4-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Chloé Paquet | 6-3 7-5 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Asia Muhammad | 7-5 6-1 | |
Moskou van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Varvara Gracheva | 6-0 2-6 6-3 |
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Dames van 11 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Irina Falconi | 6-1 6-0 | |
Saint-Pétersbourg van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristyna Pliskova | 6-0 6-2 | |
Istanbul van 23 April tot 29 April 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sara Sorribes Tormo | 6-4 7-5 | |
Rabat van 30 April tot 6 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Paula Badosa Gibert | 3-6 7-5 6-1 | |
Middellandse Zeespelen Dames van 26 Juni tot 30 Juni 2018 (Keuzevakken) | ||||
Achtste finales | verslaat | Inês Murta | 6-0 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Eva Guerrero Alvarez | 6-4 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Lucia Bronzetti | 6-3 7-5 | |
Finale | verslaat | Fiona Ferro | 6-7 6-3 6-3 | |
Bucarest van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rebecca Sramkova | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 10 Nederlagen
Istanboel van 24 April tot 30 April 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tereza Smitkova | 4-6 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alla Kudryavtseva | 6-4 4-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Tsvetana Pironkova | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Ayla Aksu | 6-1 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 2-6 7-6 6-1 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jamie Loeb | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ana Bogdan | 6-4 6-3 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Petra Martic | 6-1 6-1 | |
Gstaad van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ylena In-Albon | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Aleksandrina Naydenova | 7-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Barbara Haas | 6-4 4-6 7-6 | |
Båstad van 24 Juli tot 30 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alizé Lim | 0-6 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-3 6-1 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dinah Pfizenmaier | 6-7 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Viktória Kuzmová Hruncáková | 6-3 6-1 | |
Tokio - Japan Open van 11 September tot 17 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Riko Sawayanagi | 4-6 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Miyu Kato | 6-3 6-0 | |
Tokio - Pan Pacific Open van 15 September tot 24 September 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ayaka Okuno | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 6-4 6-0 | |
Moskou van 14 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ivana Jorovic | 3-6 6-3 6-3 | |
Limoges van 6 November tot 12 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Andrea Gamiz | 5-7 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Pauline Parmentier | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Hong-Kong van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Bethanie Mattek-Sands | 6-1 6-2 | |
Limoges van 14 November tot 20 November 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alexandra Ignatik-Cadantu | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 26 Juli tot 1 Augustus 2010 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Anastasia Rodionova | 6-1 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Dames Dubbel van 28 Juni tot 2 Juli 2022 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | B. Eraydin - D. Turkmen | verslagen door | C. Bechri - F. Ben Hassen | 6-7 6-4 10-6 |
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Dames Dubbel van 26 Juni tot 30 Juni 2018 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | B. Eraydin - I. Oz | verslaat | L. Stefanini - L. Bronzetti | 6-1 6-0 |
Halve Finale | B. Eraydin - I. Oz | verslaat | M. Bassols Ribera - E. Guerrero Alvarez | 6-2 6-1 |
Finale | B. Eraydin - I. Oz | verslaat | N. Berberovic - D. Herdzelas | 0-6 6-3 12-10 |