De site voor alle sporten

Menu
Badminton - WK Heren - Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - WK Heren - Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

WK Heren - Dubbel 2019

ZwitserlandZwitserland - Basel - 19 Augustus 2019 - 25 Augustus 2019


Finale

25 Aug - 17h05Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
25-23 9-21 21-15


Halve Finale

24 Aug - 18h50Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
21-16 15-21 21-10
24 Aug - 21h15Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
21-19 21-13


Kwartfinales

23 Aug - 21h40Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatSol-gyu Choi
Seung-jae Seo
21-13 21-17
23 Aug - 19h05Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-17 21-19
23 Aug - 16h55Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-16 18-21 21-15
23 Aug - 19h55Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatCheng Liu
Nan Zhang
21-13 21-12


Achtste finales

22 Aug - 20h20Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatYang Lee
Chi-Lin Wang
19-21 23-21 21-16
22 Aug - 21h15Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-23 21-11 21-11
22 Aug - 11h10Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
21-19 21-16
22 Aug - 12h45Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-19 12-21 21-17
22 Aug - 17h20Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
21-18 21-16
22 Aug - 15h00Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatJiting He
Qiang Tan
21-23 21-14 21-12
22 Aug - 17h20Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-18 21-17
22 Aug - 20h00Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
21-11 19-21 21-19


1/16de finales

21 Aug - 11h25Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
16-21 21-14 23-21
21 Aug - 15h45Yang Lee
Chi-Lin Wang
verslaatShang Kai Lin
Min Hao Tseng
21-10 21-14
21 Aug - 18h45Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
14-21 21-18 21-14
21 Aug - 20h55V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
21-13 21-18
21 Aug - 14h45Mohammad Ahsan
Hendra Setiawan
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-13 21-12
21 Aug - 19h50Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
w.o.
21 Aug - 10h50Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatVladimir Nikulov
Artem Serpionov
21-6 21-15
21 Aug - 20h20Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatVitalij Durkin
Nikolai Ukk
21-15 21-11
21 Aug - 17h30Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatPhillip Chew
Ryan Chew
21-11 21-8
21 Aug - 16h35Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatManu Attri
B. Sumeeth Reddy
21-16 21-19
21 Aug - 17h50Jiting He
Qiang Tan
verslaatBerry Angriawan
Hardianto Hardianto
21-16 22-20
21 Aug - 12h20Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-12 19-21 21-14
21 Aug - 19h40Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatArjun M.R.
Ramchandran Shlok
21-14 21-13
21 Aug - 12h45Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
21-17 20-22 21-19
21 Aug - 18h10Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
14-21 21-17 21-18
21 Aug - 17h25Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatJason Ho-Shue
Nyl Yakura
21-12 21-15


1/32ste finales

Markus Fernaldi Gideon Bye
19 Aug - 10h40Sol-gyu Choi
Seung-jae Seo
verslaatYonny Chung
Chun Hei Tam
21-11 21-18
Yang Lee Bye
19 Aug - 11h30Shang Kai Lin
Min Hao Tseng
verslaatTak Ching Chang
Ming Nok Yeung
20-22 21-13 21-16
Fajar Alfian Bye
19 Aug - 12h10Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-13 21-10
V Shem Goh Bye
19 Aug - 15h00Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatBjarne Geiss
Jan Colin Völker
21-12 21-19
Mohammad Ahsan Bye
19 Aug - 20h50Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatJoshua Magee
Paul Reynolds
21-12 21-12
Satwiksairaj Rankireddy Bye
19 Aug - 17h30Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatBodin Issara
Maneepong Jongjit
21-19 11-21 21-19
Kim Astrup Bye
19 Aug - 18h40Vladimir Nikulov
Artem Serpionov
verslaatJaromir Janacek
Tomás Svejda
21-18 13-21 21-18
Min-Chun Liao Bye
19 Aug - 17h35Vitalij Durkin
Nikolai Ukk
verslaatJoshua Hurlburt-Yu
Duncan Yao
19-21 21-15 21-15
20 Aug - 15h20Phillip Chew
Ryan Chew
verslaatSimon Wing Hang Leung
Mitchell Wheller
21-16 21-9
Takuro Hoki
Yugo Kobayashi

Bye
20 Aug - 16h00Manu Attri
B. Sumeeth Reddy
verslaatThom Gicquel
Ronan Labar
21-13 21-13
Chengkai Han
Haodong Zhou

Bye
20 Aug - 14h15Berry Angriawan
Hardianto Hardianto
verslaatBen Lane
Sean Vendy
20-22 21-13 21-15
Jiting He
Qiang Tan

Bye
20 Aug - 12h00Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMohamad Arif Abdul Latif
Nur Mohd Azriyn Ayub
21-12 21-19
Takeshi Kamura
Keigo Sonoda

Bye
20 Aug - 19h10Arjun M.R.
Ramchandran Shlok
verslaatTobias Kuenzi
Oliver Schaller
21-14 21-16
Cheng Liu
Nan Zhang

Bye
20 Aug - 20h10Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatDanny Bawa Chrisnanta
Kean Hean Loh
23-21 11-21 21-19
Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe

Bye
20 Aug - 13h35Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatArun George
Sanyam Shukla
21-18 21-11
Aaron Chia
Wooi Yik Soh

Bye
20 Aug - 19h45Jason Ho-Shue
Nyl Yakura
verslaatPhilip Birker
Dominik Stipsits
21-15 21-15
Junhui Li
Yuchen Liu

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden