De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Lingshui China Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Lingshui China Masters - Gemengd Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Lingshui China Masters - Gemengd Dubbel 2019

ChinaChina - Lingshui - 12 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Finale

17 Maa - 06h10Chun Man Tang
Tsz Yau Ng
verslaatXinwa Guo
Xuanxuan Liu
16-21 21-14 21-13


Halve Finale

16 Maa - 05h00Xinwa Guo
Xuanxuan Liu
verslaatWeijie Dong
Xiaofei Chen
19-21 21-16 21-19
16 Maa - 06h50Chun Man Tang
Tsz Yau Ng
verslaatDanny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
21-14 21-19


Kwartfinales

15 Maa - 11h00Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatMing-Tse Yang
Ti-jung Wu
15-21 21-18 21-19
15 Maa - 11h00Xinwa Guo
Xuanxuan Liu
verslaatXiangyu Ren
Chaomin Zhou
21-11 17-21 21-18
15 Maa - 11h00Danny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
verslaatSung Seung Na
Min Ji Kim
21-19 21-16
15 Maa - 11h00Chun Man Tang
Tsz Yau Ng
verslaatXuanyi Ou
Xueying Feng
21-16 16-21 21-18


Achtste finales

14 Maa - 08h00Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatPang Ron Hoo
Yee See Cheah
21-12 21-16
14 Maa - 06h00Ming-Tse Yang
Ti-jung Wu
verslaatAdnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
13-21 22-20 21-15
14 Maa - 07h10Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatXin-Yuan Chen
Chien Hui Yu
21-12 20-22 21-14
14 Maa - 06h45Xinwa Guo
Xuanxuan Liu
verslaatYong Sheng Lin
Wan Ching Lin
21-12 21-16
14 Maa - 08h00Danny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
verslaatYanzhe Feng
Fangling Lin
21-19 21-13
14 Maa - 07h05Sung Seung Na
Min Ji Kim
verslaatMin Hao Tseng
Pei Shan Hsieh
21-17 21-12
14 Maa - 08h40Chun Man Tang
Tsz Yau Ng
verslaatWeikeng Liang
Yingying Chen
21-13 21-11
14 Maa - 06h00Xuanyi Ou
Xueying Feng
verslaatRuohan Guo
Qinyao Chen
21-12 21-13


1/16de finales

13 Maa - 05h20Pang Ron Hoo
Yee See Cheah
verslaatYuanpeng Ye
Jinger Zhang
21-11 21-15
13 Maa - 05h50Weijie Dong
Xiaofei Chen
verslaatKai Wei Tang
Hsiang Ti Lin
21-13 21-9
13 Maa - 10h45Ming-Tse Yang
Ti-jung Wu
verslaatHyuk Gyun Choi
Ha Na Baek
21-16 21-16
13 Maa - 15h40Adnan Maulana
Mychelle Crhystine Bandaso
verslaatEnyi Dai
Shuliang Keng
21-17 21-7
13 Maa - 05h00Xiangyu Ren
Chaomin Zhou
verslaatJae Hwan Kim
Hye Rin Kim
12-21 24-22 23-21
13 Maa - 04h00Xin-Yuan Chen
Chien Hui Yu
verslaatShang Kai Lin
Yu Chieh Cheng
21-15 21-16
13 Maa - 03h00Xinwa Guo
Xuanxuan Liu
verslaatWeihan Zeng
Xinru Zhou
21-6 21-12
13 Maa - 03h00Yong Sheng Lin
Wan Ching Lin
verslaatJiawei Huang
Fanghui Chen
21-18 21-14
13 Maa - 03h00Yanzhe Feng
Fangling Lin
verslaatLu Chen
Zi Qing Li
21-19 18-21 21-14
13 Maa - 03h30Danny Bawa Chrisnanta
Wei Han Tan
verslaatYu Jen Chi
Xiao Min Lin
21-16 14-21 21-12
13 Maa - 04h30Sung Seung Na
Min Ji Kim
verslaatHuang Di
Yingxue Chen
22-20 18-21 21-13
13 Maa - 17h55Min Hao Tseng
Pei Shan Hsieh
verslaatZachariah Josiahno Sumanti
Angelica Wiratama
17-21 22-20 21-8
13 Maa - 04h20Weikeng Liang
Yingying Chen
verslaatZijian Di
Yijing Li
21-18 17-21 21-19
13 Maa - 03h35Chun Man Tang
Tsz Yau Ng
verslaatSihang Chen
Shunqi Zhou
21-18 21-15
13 Maa - 08h50Ruohan Guo
Qinyao Chen
verslaatZhuanyi Xuheng
Jiajia Li
21-17 22-20
13 Maa - 04h25Xuanyi Ou
Xueying Feng
verslaatWei Chen Liu
Chun Hsun Teng
21-9 22-20

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden