De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Lingshui China Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Lingshui China Masters - Dames Dubbel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Lingshui China Masters - Dames Dubbel 2019

ChinaChina - Lingshui - 12 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Finale

17 Maa - 09h50Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
21-14 14-21 21-15


Halve Finale

16 Maa - 13h45Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatXiaofei Chen
Chaomin Zhou
21-17 21-18
16 Maa - 08h55Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatYingying Chen
Shuxian Zhang
21-14 21-16


Kwartfinales

15 Maa - 14h05Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatFanghui Chen
Xiaobei Hua
21-10 21-19
15 Maa - 14h00Xiaofei Chen
Chaomin Zhou
verslaatYu Wen Kuo
Wan Ching Lin
21-17 21-16
15 Maa - 11h55Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatTong Wei Cao
Xiaohan Yu
15-21 21-19 21-19
15 Maa - 14h35Yingying Chen
Shuxian Zhang
verslaatNa Eun Jeong
Min Ji Kim
21-13 15-21 21-17


Achtste finales

14 Maa - 09h40Fanghui Chen
Xiaobei Hua
verslaatWenjing Dong
Xueying Feng
21-15 25-23
14 Maa - 10h45Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatChenxue Yan
Shunqi Zhou
21-15 21-12
14 Maa - 10h25Yu Wen Kuo
Wan Ching Lin
verslaatFebriana Dwipuji Kusuma
Ribka Sugiarto
21-9 21-16
14 Maa - 11h10Xiaofei Chen
Chaomin Zhou
verslaatYu Chieh Cheng
Pei Shan Hsieh
21-14 21-17
14 Maa - 12h20Tong Wei Cao
Xiaohan Yu
verslaatZi Qing Li
Chun Hsun Teng
21-16 14-21 21-15
14 Maa - 11h55Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatPhittayaporn Chaiwan
Chananchida Jucharoen
21-9 21-12
14 Maa - 12h20Yingying Chen
Shuxian Zhang
verslaatVirni Putri
Vania Arianti Sukoco
22-20 21-13
14 Maa - 12h40Na Eun Jeong
Min Ji Kim
verslaatChiao-Yun Liu
Yu Qiao Wang
21-18 21-13


1/16de finales

Wenjing Dong Bye
13 Maa - 08h20Fanghui Chen
Xiaobei Hua
verslaatXumin Luo
Xinru Zhou
21-16 21-15
13 Maa - 06h25Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatYu Po Pai
Ti-jung Wu
21-7 21-17
13 Maa - 08h30Chenxue Yan
Shunqi Zhou
verslaatWei-Ling Tai
Fang Chien Wu
21-12 21-16
13 Maa - 07h50Febriana Dwipuji Kusuma
Ribka Sugiarto
verslaatYingxue Chen
Fangling Lin
21-14 21-15
13 Maa - 07h40Yu Wen Kuo
Wan Ching Lin
verslaatShih Han Hung
Chien Hui Yu
21-18 21-19
13 Maa - 13h10Xiaofei Chen
Chaomin Zhou
verslaatKan-Yu Chung
Xiao Min Lin
21-7 21-11
13 Maa - 12h05Yu Chieh Cheng
Pei Shan Hsieh
verslaatQinyao Chen
Zixia Feng
14-21 21-13 22-20
13 Maa - 10h05Zi Qing Li
Chun Hsun Teng
verslaatShuliang Keng
Gouhong Qian
21-12 21-17
13 Maa - 12h35Tong Wei Cao
Xiaohan Yu
verslaatFangfang Hou
Jiajia Li
21-19 21-15
13 Maa - 14h35Phittayaporn Chaiwan
Chananchida Jucharoen
verslaatMiho Kayama
Rena Ozeki
20-22 21-19 24-22
13 Maa - 14h45Ha Na Baek
Hye Rin Kim
verslaatXiaoyu Yang
Jinger Zhang
21-10 21-6
13 Maa - 09h25Yingying Chen
Shuxian Zhang
verslaatYu Oishi
Tomoka Sagawa
21-10 21-15
13 Maa - 12h15Virni Putri
Vania Arianti Sukoco
verslaatLizhi Guo
Yijing Li
21-13 12-21 21-16
13 Maa - 16h45Na Eun Jeong
Min Ji Kim
verslaatTing Yu Liang
Jhih Yun Lin
21-17 21-15
13 Maa - 17h20Chiao-Yun Liu
Yu Qiao Wang
verslaatPutri Sari Dewi Citra
Yujia Jin
21-16 16-21 21-14

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden