De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Lingshui China Masters - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Lingshui China Masters - Dames - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Lingshui China Masters - Dames 2019

ChinaChina - Lingshui - 12 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Finale

17 Maa - 07h10Ga Eun KimverslaatYiman Zhang22-20 14-21 21-17


Halve Finale

16 Maa - 06h10Yiman ZhangverslaatYu Jin Sim21-19 21-15
16 Maa - 12h00Ga Eun KimverslaatHyo-min Kim21-13 21-14


Kwartfinales

15 Maa - 11h45Yiman ZhangverslaatShuting Ji21-9 21-13
15 Maa - 13h25Yu Jin SimverslaatYun Li21-15 21-14
15 Maa - 13h00Hyo-min KimverslaatJui Jeon21-19 22-20
15 Maa - 12h25Ga Eun KimverslaatPhittayaporn Chaiwan21-16 21-18


Achtste finales

14 Maa - 06h00Yiman ZhangverslaatNa Yeong Kim21-19 19-21 21-16
14 Maa - 07h00Shuting JiverslaatHsiang Ti Lin11-21 21-16 21-15
14 Maa - 10h10Yu Jin SimverslaatSiqi Wang21-19 21-9
14 Maa - 08h00Yun LiverslaatShuya Zheng16-21 21-9 21-9
14 Maa - 09h05Jui JeonverslaatHui Zhen Grace Chua21-8 21-17
14 Maa - 09h20Hyo-min KimverslaatMeng Zhou21-19 21-16
14 Maa - 06h00Phittayaporn ChaiwanverslaatNatsumi Shimoda13-21 21-8 21-16
14 Maa - 09h05Ga Eun KimverslaatTing Yu Liang21-18 21-11


1/16de finales

13 Maa - 03h00Yiman ZhangverslaatChieh Yu21-15 21-15
13 Maa - 04h15Na Yeong KimverslaatYaxin Wei22-20 21-14
13 Maa - 09h45Hsiang Ti LinverslaatChananchida Jucharoen13-21 21-10 21-13
13 Maa - 08h50Shuting JiverslaatHsuan-Yu Wendy Chen21-9 21-10
13 Maa - 05h30Yu Jin SimverslaatYing Li Chiang10-21 21-10 21-17
13 Maa - 05h30Siqi WangverslaatSai Uttejitha Rao Chukka17-21 22-20 21-7
13 Maa - 06h40Yun LiverslaatYing Chun Lin21-23 21-18 21-12
13 Maa - 07h05Shuya ZhengverslaatNuntakarn Aimsaard21-6 25-23
13 Maa - 11h20Hui Zhen Grace ChuaverslaatChien Hui Yu9-21 21-13 21-10
13 Maa - 10h40Jui JeonverslaatYu Ying Hsieh21-13 21-18
13 Maa - 09h20Meng ZhouverslaatSe Young An14-21 21-19 8-7 ab.
13 Maa - 11h25Hyo-min KimverslaatCrystal Pan21-12 21-4
13 Maa - 09h05Natsumi ShimodaverslaatSe Yeon Lee21-10 21-18
13 Maa - 07h00Phittayaporn ChaiwanverslaatSu-yu Chen21-13 21-13
13 Maa - 05h05Ting Yu LiangverslaatIsabelle Rusli21-9 21-6
13 Maa - 03h40Ga Eun KimverslaatZhiyi Wang21-15 21-16

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden