De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zwitserland - 6 Mei 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
's-Hertogenbosch van 11 Juni tot 17 Juni 2018 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Blinkova | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 10 Nederlagen
Australian Open Dames van 12 Januari tot 28 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Abbie Myers | 6-4 3-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Stefanie Vögele | 6-1 6-7 6-2 | |
Dubai van 17 Februari tot 26 Februari 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mandy Minella | 7-5 6-2 | |
Biel/Bienne van 10 April tot 16 April 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tess Sugnaux | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 6-3 4-6 6-3 | |
Stuttgart van 22 April tot 30 April 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Isabella Shinikova | 6-0 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lucie Hradecka | 6-3 4-6 6-3 | |
Rabat van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ons Jabeur | 6-2 4-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gabriela Dabrowski | 6-4 3-6 6-1 | |
Nürnberger Versicherungscup van 22 Mei tot 28 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lara Schmidt | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Aleksandrina Naydenova | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Yanina Wickmayer | 7-6 6-7 6-2 | |
's-Hertogenbosch van 12 Juni tot 18 Juni 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kelly Versteeg | 6-2 4-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-2 6-2 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marina Erakovic | 4-6 6-3 6-2 | |
Gstaad van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Patty Schnyder | 6-4 6-7 7-6 | |
Quebec van 11 September tot 17 September 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrea Sestini Hlavácková | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Carlsbad van 23 November tot 29 November 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Rebecca Peterson | 6-4 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Maria Sakkari | 6-1 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Quebec van 9 September tot 15 September 2013 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sesil Karatantcheva | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Group II - Tour 1 van 4 Februari tot 5 Februari 2012 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Tour 1 | verslagen door | Jarmila Wolfe-Gajdosova | 6-3 3-6 8-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Quebec van 14 September tot 20 September 2009 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Olga Puchkova | 6-4 6-3 | |
1/8ste Finales | verslagen door | Lilia Osterloh | 6-3 2-6 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
World Group II - Tour 1 van 9 Februari tot 10 Februari 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Tour 1 | T. Bacsinszky - A. Sadikovic | verslaat | Y. Bonaventure - A. Van Uytvanck | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group II - Tour 1 van 4 Februari tot 5 Februari 2012 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Tour 1 | B. Bencic - A. Sadikovic | verslagen door | C. Dellacqua - J. Dokic | 7-5 6-4 |
World Group II - Play-Offs II van 21 April tot 22 April 2012 (Keuzevakken) | ||||
World Group II - Play-Offs II | B. Bencic - A. Sadikovic | verslaat | D. Lebesheva - A. Sasnovich | 6-7 7-6 7-5 |