De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
China - 6 Januari 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
German Open Heren van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Young-sik Jung | 4-3 (11-8, 11-9, 7-11, 9-11, 11-9, 7-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Benedikt Duda | 4-3 (7-11, 9-11, 11-6, 11-5, 10-12, 11-8, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xin Xu | 4-0 (11-8, 11-3, 12-10, 11-8) |
Overwinning : 1 (Universiade - Team Heren)
Finales : 3 (Universiade - Heren, Bulgaria Open - Heren, Austrian Open Heren)
Samenvatting : 15 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gaoyuan Lin | 4-3 (7-11, 11-9, 9-11, 11-9, 5-11, 11-8, 11-7) | |
Japan Open Heren van 14 Juni tot 16 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sang-su Lee | 4-2 (11-6, 11-13, 11-7, 9-11, 11-7, 11-3) | |
Universiade - Team Heren van 3 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
Halve Finale | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (11-9, 11-9, 11-8) | |
Finale | verslaat | Tai-Wei Wang | 3-0 (11-5,11-8,11-9) | |
Universiade - Heren van 3 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Aleksandr Tiutriumov | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Cheng-Ting Liao | 4-0 (11-5, 11-7, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Linfeng Zhu | 4-0 (11-9, 5-11, 11-4, 11-9, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Ziyang Yu | 4-0 (11-7, 11-8, 8, 11-5) | |
Bulgaria Open - Heren van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Simon Gauzy | 4-2 (11-9, 9-11, 11-6, 11-4, 4-11, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Darko Jorgic | 4-1 (11-6, 11-6, 11-7, 13-15, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Dimitrij Ovtcharov | 4-2 (11-6, 12-10, 8-11, 11-6, 5-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Quadri Aruna | 4-1 (11-6, 12-14, 11-2, 11-8, 12-10) | |
Finale | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-2 (11-6, 12-14, 11-5, 13-11, 13-15, 11-4) | |
Swedish Open Heren van 3 Oktober tot 6 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mattias Falck | 4-2 (16-18, 11-9, 10-12, 11-7, 13-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Woojin Jang | 4-2 (11-9, 11-9, 4-11, 11-13, 11-9, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Chuqin Wang | 4-0 (11-6, 11-6, 11-7, 11-5) | |
Austrian Open Heren van 14 November tot 17 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Habesohn | 4-0 (13-11, 11-5, 11-9, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Gaoyuan Lin | 4-2 (5-11, 11-6, 6-11, 11-9, 12-10, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Chun Ting Wong | 4-3 (7-11, 11-4, 11-7, 7-11, 9-11, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Hugo Calderano | 4-0 (12-10, 11-8, 11-8, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (12-10, 11-6, 11-6, 11-5) | |
Finale Pro Tour Heren van 12 December tot 15 December 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Xin Xu | 4-2 (5-11, 8-11, 12-10, 11-7, 11-8, 11-4) |
Overwinning : 1 (Wit-Rusland Open Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 0 Nederlaag
Wit-Rusland Open Heren van 14 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Kilian Ort | 4-2 (8-11, 10-12, 11-7, 11-8, 11-6, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Yukiya Uda | 4-2 (11-3, 6-11, 11-7, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Aliaksandr Khanin | 4-1 (11-4, 14-12, 11-5, 6-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Kakeru Sone | 4-0 (11-4, 11-7, 11-3, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Lubomir Pistej | 4-3 (8-11, 11-3, 9-11, 11-6, 11-4, 9-11, 11-9) | |
Finale | verslaat | Shunsuke Togami | 4-2 (11-13, 11-6, 11-5, 11-8, 10-12, 11-4) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (Universiade - Dubbel Heren)
Finale : 1 (Universiade - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Universiade - Dubbel Heren van 3 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | Z. Yu - Z. Zhao | verslaat | L. De Nodrest - B. Rembert | 4-0 (11-3, 11-9, 11-8, 11-7) |
Halve Finale | Z. Yu - Z. Zhao | verslaat | F. Igarashi - A. Sakai | 4-3 (11-8, 10-12, 11-6, 7-11, 11-3, 8-11, 11-5) |
Finale | Z. Yu - Z. Zhao | verslaat | L. Kong - L. Zhu | 4-1 (7-11, 11-5, 11-9, 11-8, 15-13-11) |
Universiade - Gemengd Dubbel van 3 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
Kwartfinales | Z. Zhao - S. Fan | verslaat | Y. Tsuboi - M. Ando | 4-0 (11-7, 12-10, 11-5, 14-12) |
Halve Finale | Z. Zhao - S. Fan | verslaat | S. Ismailov - Y. Noskova | 4-0 (11-7, 11-9, 11-6, 11-9) |
Finale | Z. Zhao - S. Fan | verslagen door | Z. Yu - Y. Wang | 4-1 (11-8, 11-3, 11-6, 9-11, 11-7) |
Bulgaria Open - Heren Dubbel van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
Achtste finales | Z. Zhao - L. Zhu | verslagen door | C. Chen - C. Chuang | 3-2 (9-11, 6-11, 11-8, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Swedish Open Heren - Dubbel van 16 November tot 20 November 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | Z. Zhao - Y. Zhou | verslagen door | A. Hachard - S. Ouaiche | 3-2 (12-10, 4-11, 7-11, 11-9, 12-10) |