De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Turkije - 30 April 2002
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Brisbane - 500 van 29 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Heather Watson | 3-6 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-4 7-5 | |
Eerste ronde | verslagen door | Clara Burel | 6-4 6-2 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xiao-Di You | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Olga Danilovic | 4-6 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Lulu Sun | 6-4 3-6 6-2 | |
Doha van 9 Februari tot 18 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Lesya Tsurenko | 7-5 6-3 | |
Dubaï - 1000 van 16 Februari tot 24 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elisabetta Cocciaretto | 6-3 6-0 | |
Antalya - 125 van 26 Maart tot 31 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fiona Ferro | 6-1 6-7 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Ella Seidel | 4-6 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 7 Nederlagen
Rosmalen Open van 10 Juni tot 18 Juni 2023 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterina Makarova | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sachia Vickery | 7-6 0-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Bianca Vanessa Andreescu | 6-4 6-4 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Despina Papamichail | 6-3 3-6 6-4 | |
Hamburg van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Astra Sharma | 1-6 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nuria Brancaccio | 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Bernarda Pera | 6-2 1-6 6-4 | |
Kozerki van 7 Augustus tot 12 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dalila Jakupovic | 3-6 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Rebecca Sramkova | 1-6 6-4 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Noma Noha Akugue | 6-1 1-6 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Dayana Yastremska | 7-6 6-4 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Greet Minnen | 6-1 2-6 6-3 | |
Bari van 4 September tot 10 September 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ylena In-Albon | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-1 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Jana Fett | 7-6 6-4 | |
Parma van 18 September tot 24 September 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eva Vedder | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Istanboel van 17 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ana Bogdan | 6-2 6-1 | |
Middellandse Zeespelen Dames van 28 Juni tot 2 Juli 2022 (Keuzevakken) | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Nuria Brancaccio | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 17 April tot 25 April 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Barbara Haas | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 7 September tot 13 September 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 4-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanboel van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Julia Glushko | 6-3 6-2 |