De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
China - 25 September 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Austin - 250)
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 6 Nederlagen
Auckland - 250 van 30 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kayla Day | 7-6 6-7 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Petra Martic | 6-2 6-2 | |
Hobart- 250 van 6 Januari tot 14 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Diana Shnaider | 7-5 4-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nadia Podoroska | 4-6 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Sloane Stephens | 6-4 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Xin-yu Wang | 7-5 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Yulia Putintseva | 7-5 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Emma Navarro | 6-4 6-3 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Katie Boulter | 7-5 7-6 | |
Hua Hin van 27 Januari tot 4 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Arina Rodionova | 7-6 4-6 6-3 | |
Doha van 9 Februari tot 18 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Saisai Zheng | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ashlyn Krueger | 6-1 6-2 | |
Austin - 250 van 26 Februari tot 2 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Arina Rodionova | 3-6 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Taylor Townsend | 6-3 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Yafan Wang | 6-3 7-5 | |
Halve Finale | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-0 6-3 | |
Finale | verslaat | Xiyu Wang | 6-4 7-6 | |
Indian Wells van 4 Maart tot 19 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Varvara Gracheva | 6-4 6-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Qinwen Zheng | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Caroline Dolehide | 1-6 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Darya Kasatkina | 4-6 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Cori Gauff | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Seoul)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 14 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Caty McNally | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Hailey Baptiste | 6-7 7-6 6-3 | |
Guadalajara van 19 Februari tot 27 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Fernanda Contreras Gómez | 6-1 6-1 | |
Monterrey van 26 Februari tot 6 Maart 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktoriya Tomova | 7-6 6-2 | |
Indian Wells van 7 Maart tot 22 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Astra Sharma | 6-2 7-5 | |
Miami van 21 Maart tot 4 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martina Trevisan | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tatjana Maria | 3-6 6-3 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Lauren Davis | 6-4 6-1 | |
Charleston van 2 April tot 10 April 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Katarina Zavatska | 6-4 6-2 | |
Istanboel van 17 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Berfu Cengiz | 6-1 6-0 | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Moyuka Uchijima | 6-2 6-3 | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marcela Zacarias | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Cristiana Ferrando | 6-3 3-5 ab. | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Catherine Harrison | 6-1 7-6 | |
Eerste ronde | verslagen door | Amanda Anisimova | 6-3 6-4 | |
Båstad van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Olivia Tjandramulia | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Mihaela Buzarnescu | 6-2 6-1 | |
Praag van 23 Juli tot 31 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dalila Jakupovic | 6-4 6-2 | |
Washington van 30 Juli tot 7 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Louisa Chirico | 6-4 2-6 6-2 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katie Volynets | 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mai Hontama | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Maddison Inglis | 6-1 6-0 | |
Eerste ronde | verslaat | Jaimee Fourlis | 6-3 6-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Irina-Camelia Begu | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Jessica Pegula | 6-2 6-7 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maja Chwalinska | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Eugenie Bouchard | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Chloé Paquet | 7-6 6-3 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gabriela Lee-Talaba | 6-3 6-4 | |
Livesport Prague Open van 10 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tara Moore | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Rebecca Sramkova | 6-3 6-2 | |
Indian Wells van 4 Oktober tot 20 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristina Kucova | 6-2 6-1 | |
Angers van 6 December tot 12 December 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Leolia Jeanjean | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Selena Janicijevic | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Leonie Kung | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Greet Minnen | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Jana Fett | 7-5 3-6 6-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Shuai Zhang | 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Shenzhen van 4 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Varvara Gracheva | 6-4 6-3 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Samantha Murray Sharan | 2-6 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nao Hibino | 3-6 6-1 6-1 | |
Hua Hin van 8 Februari tot 16 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shuai Peng | 6-1 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Anning van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kaylah McPhee | 6-4 6-3 | |
Karlsruhe van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stephanie Wagner | 7-6 6-2 | |
Wuhan van 20 September tot 28 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jennifer Brady | 6-4 6-3 | |
Peking van 26 September tot 6 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ons Jabeur | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Bernarda Pera | 6-2 6-1 | |
Tianjin van 5 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Natalija Kostic | 6-3 3-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Zhengzhou van 16 April tot 22 April 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Xiao-Di You | 6-3 5-7 6-2 | |
Guangzhou van 17 September tot 23 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fang Ying Xun | 2-6 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Hanyu Guo | 6-2 6-4 | |
Tianjin van 8 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Fangzhou Liu | 6-0 1-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Luisa Stefani | 7-5 6-4 | |
Wimbledon Junior Dames van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Katarina Zavatska | 6-0 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | Y. Wang - Y. Yuan | verslaat | L. Bronzetti - H. Watson | 6-3 6-3 |
1/16de finales | Y. Wang - Y. Yuan | verslagen door | B. Krejcikova - L. Siegemund | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Ma - Y. Yuan | verslagen door | D. Aiava - K. Birrell | 6-3 6-2 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
1/16de finales | S. Chow - Y. Yuan | verslagen door | A. Blinkova - O. Pervushina | 6-0 6-2 |