De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 12 November 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Valencia van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniela Seguel | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Katarina Zavatska | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Abu Dhabi van 4 Januari tot 13 Januari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Bondar | 6-0 6-1 | |
Bogotá van 3 April tot 11 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Harmony Tan | 6-1 4-6 6-4 | |
Saint-Malo van 3 Mei tot 9 Mei 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tessah Andrianjafitrimo | 4-6 6-0 7-5 | |
Astana Open van 27 September tot 2 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lucia Bronzetti | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Monterrey van 30 Maart tot 7 April 2019 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrea Gamiz | 6-4 6-1 | |
Bogotá van 6 April tot 14 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 7-5 6-0 | |
Istanboel van 20 April tot 28 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Danka Kovinic | 6-3 1-2 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ivana Jorovic | 6-1 6-2 | |
Praag van 27 April tot 5 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-2 6-1 | |
Tashkent van 21 September tot 29 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Monterrey van 2 April tot 8 April 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ashley Kratzer | 3-6 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Conny Perrin | 7-5 6-0 | |
Strasbourg van 21 Mei tot 27 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Camilla Rosatello | 6-2 4-1 ab. | |
Gstaad van 16 Juli tot 22 Juli 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Conny Perrin | 6-4 6-4 | |
Tianjin van 8 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Michaela Honcova | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Veronika Kudermetova | 3-6 7-6 4-1 ab. | |
Bombay van 29 Oktober tot 4 November 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mahak Jain | 3-6 6-3 7-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Potapova - Y. Sizikova | verslagen door | V. Kudermetova - A. Pavlyuchenkova | 2-6 6-2 6-2 |
Australian Open Gemengd Dubbel van 18 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | Y. Sizikova - J. Murray | verslaat | N. Kichenok - M. González | 6-2 6-2 |
Achtste finales | Y. Sizikova - J. Murray | verslagen door | G. Dabrowski - N. Lammons | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Potapova - Y. Sizikova | verslaat | K. Flipkens - L. Siegemund | 7-6 6-4 |
1/16de finales | A. Potapova - Y. Sizikova | verslagen door | C. Dolehide - A. Kalinskaya | 6-0 6-1 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | A. Panova - Y. Sizikova | verslagen door | I. Khromacheva - L. Noskova | 6-4 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | Y. Sizikova - K. Zimmermann | verslaat | E. Appleton - J. Burrage | 6-3 6-4 |
1/16de finales | Y. Sizikova - K. Zimmermann | verslagen door | M. Kato - A. Sutjiadi | 7-5 6-4 |
Wimbledon Gemengd Dubbel van 6 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
1/16de finales | A. Molteni - Y. Sizikova | verslagen door | N. Mahut - A. Danilina | 6-1 6-4 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | Y. Sizikova - K. Zimmermann | verslagen door | G. Minnen - Y. Wickmayer | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Alexandrova - Y. Sizikova | verslagen door | C. Garcia - K. Mladenovic | 6-3 1-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 10 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Alexandrova - Y. Sizikova | verslagen door | L. Hradecka - K. Pliskova | 6-3 6-3 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | E. Alexandrova - Y. Sizikova | verslagen door | S. Hunter-Sanders - A. Tomljanovic | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 30 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | M. Brengle - Y. Sizikova | verslagen door | A. Mitu - P. Tig | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 6 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | V. Savinykh - Y. Sizikova | verslagen door | X. Han - L. Kumkhum | 7-5 6-4 |