De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - ZLM Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - ZLM Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2016

ZLM Tour 2016

NederlandNederland - 15 April 2016 - 16 April 2016


Algemeen klassement - 16 April 2016


1NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget7:25:57
2NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker Byggtorget0:00
3NORTobias Foss (NOR)Joker Byggtorget0:00
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget0:00
5DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform0:03
6FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:07
7FRAValentin Madouas (FRA)0:07
8FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:07
9DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:13
10FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:13
11DENAndreas Jeppesen (DEN)TreFor0:13
12USAAdrien Costa (USA)0:17
13USAStephen Bassett (USA)Jamis0:17
14USAColin Joyce (USA)Axeon - Hagens Berman0:17
15ITADavide Ballerini (ITA)0:22
16ITASeid Lizde (ITA)0:22
17ITAOliviero Troia (ITA)0:22
18AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - MAAP0:32
19AUSMichael Storer (AUS)0:32
20NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:33
21NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:33
22NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:33
23NEDPeter Lenderink (NED)Rabobank Development0:33
24GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction0:41
25GERMarco Mathis (GER)RadNet - Rose0:44
26GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:44
27ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:46
28CANAdam Jamieson (CAN)0:48
29CANEdward Walsh (CAN)0:48
30BELCédric Beullens (BEL)EFC - Etixx0:49
31BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:49
32BELJan Logier (BEL)0:49
33BELGuillaume Seye (BEL)EFC - Etixx0:49
34ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)0:54
35ESPJon Irisarri Rincon (ESP)0:54
36POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:58
37POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:58
38ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling1:08
39KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City1:08
40KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City1:08
41ESTOskar Nisu (EST)1:12
42ITAFilippo Ganna (ITA)1:14
43ESTKarl Patrick Lauk (EST)1:15
44SUIMario Spengler (SUI)BMC Development1:20
45SUIGian Friesecke (SUI)1:20
46RUSMaksim Piskunov (RUS)1:27
47IRLMark Downey (IRL)1:28
48IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins1:28
49SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil1:39
50SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil1:39
51NORAnders Skaarseth (NOR)Joker Byggtorget1:40
52LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin1:53
53LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin1:53
54SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi2:11
55SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchi2:11
56ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)2:41
57PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)2:57
58PORRui Oliveira (POR)2:57
59ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida3:01
60BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx3:24
61BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:37
62NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget3:43
63POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:44
64USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman3:51
65SLOMartin Otonicar (SLO)4:19
66USAGregory Daniel (USA)Axeon - Hagens Berman4:34
67USASean Bennett (USA)AN Post - Chainreaction4:38
68GBRChristopher Latham (GBR)Wiggins4:58
69GBROliver Wood (GBR)4:58
70GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia5:01
71FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-sur-Oise5:08
72ESTNorman Vahtra (EST)5:18
73POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:23
74SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development5:37
75AUSLucas Hamilton (AUS)5:40
76IRLChristopher McGlinchey (IRL)5:45
77SUIGino Mäder (SUI)5:45
78DENMichael Svendgaard (DEN)6:51
79PORJoao Pedro Silva (POR)7:14
80UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi7:46
81SWEHannes Forsby (SWE)Bliz - Merida8:49
82KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City9:04
83PORLuis Gomes (POR)9:35
84LATAleksandrs Rublevskis (LAT)Rietumu - Delfin9:37
85JAPHayato Okamoto (JAP)10:06
86ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sharjah10:06
87AUSRohan Wight (AUS)10:46
88JAPDaiki Magosaki (JAP)10:52
89IRLSean McKenna (IRL)11:09
90SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica11:36
91SLOMatic Groselj (SLO)11:53
92UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi13:10
93GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins13:16
94SWEHannes Bergström Frisk (SWE)14:03
95AUSSamuel Jenner (AUS)14:04
96SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana14:14
97ESPPablo Alonso Montes (ESP)14:38
98AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey15:24
99ESTPeeter Pung (EST)15:36
100UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi16:42
101CANWillem Boersma (CAN)18:48
102CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)19:09
103RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)19:47
104SVKMatej Krajicek (SVK)23:30

Etappe 1 - Tholen - Tholen - 15 April 2016Ploegentijdrit


1NOR Nationaal team van Noorwegen (Kristoffer Halvorsen, Ole Forfang, Anders Skaarseth, Markus Hoelgård, Tobias Foss, Amund Grøndahl Jansen)27:46
2FRA Nationaal team van Frankrijk (Nans Peters, Valentin Madouas, Jérémy Lecroq, Dylan Kowalski, Corentin Ermenault, Rémi Cavagna)27:53
3DEN Nationaal team van Denemarken (Andreas Jeppesen, Mads Rahbek, Mads Pedersen, Andreas Stokbro Nielsen, Michael Carbel Svengaard, Mads Würtz Schmidt)27:59
4USA Nationaal team van Verenigde Staten (Sean Bennett, Stephen Bassett, Colin Joyce, Adrien Costa, Tyler Williams, Gregory Daniel)28:03
5ITA Nationaal team van Italië (Davide Ballerini, Giovanni Carboni, Simone Consonni, Seid Lizde, Oliviero Troia, Filippo Ganna)28:08
6AUS Nationaal team van Australië (Rohan Wight, Michael Storer, Ben O'Connor, Lucas Hamilton, Daniel Fitter, Samuel Jenner)28:18
7NED Nationaal team van Nederland (Bas Tietema, Fabio Jakobsen, Davy Gunst, Peter Lenderink, Merijn Korevaar, Cees Bol)28:19
8CAN Nationaal team van Canada (Willem Boersma, Alexander Cowan, Adam Jamieson, Edward Walsh, Bayley Simpson, Sean Mackinnon)28:24
9GBR Nationaal team van Groot-Brittannië (Christopher Latham, Jonathan Dibben, Jacob Scott, Gabriel Cullaigh, Oliver Wood, Samuel Lowe)28:27
10GER Nationaal team van Duitsland (Willi Willwohl, Laurin Winter, Julian Braun, Jonas Bokeloh, Marco Mathis, Pascal Ackermann)28:30
11BEL Nationaal team van België (Jan Logier, Christophe Noppe, Milan Menten, Guillaume Seye, Stan Dewulf, Cédric Beullens)28:35
12ESP Nationaal team van Spanje (Diego Pablo Sevilla Lopez, Pablo Alonso Montes, Xabier San Sebastián Lasa, Jon Irisarri Rincon, Ivan Garcia Cortina, Juan Camacho del Fresno)28:40
13POL Nationaal team van Polen (Patryk Stosz, Szymon Sajnok, Michal Paluta, Przemyslaw Kasperkiewicz, Piotr Brozyna, Alan Banaszek)28:44
14KAZ Nationaal team van Kazachstan (Yevgeniy Gidich, Stepan Astafyev, Maxim Satlikov, Anton Kuzmin, Yuriy Natarov, Grigoriy Shtein)28:54
15EST Nationaal team van Estland (Karl Patrick Lauk, Norman Vahtra, Peeter Pung, Kristo Enn Vaga, Aksel Nõmmela, Oskar Nisu)28:54
16SUI Centre Mondial du Cyclisme (Abderrahim Zahiri, Dusan Rajovic, Antonio Barac, Andre Eduardo Gohr, Cristopher Robin Jurado Lopez, José Luis Rodríguez Aguilar)28:59
17SUI Nationaal team van Zwitserland (Julien Bossens, Gino Mäder, Gian Friesecke, Martin Schäppi, Mario Spengler, Manuel Rudaz)29:06
18RUS Nationaal team van Rusland (Alexandr Kulikovskiy, Maksim Piskunov, Nikolay Cherkasov, Artem Nych, Petr Rikunov, Nikita Razumov)29:13
19IRL Nationaal team van Ierland (Matthew Teggart, Sean McKenna, Christopher McGlinchey, Michael O'Loughlin, Mark Downey)29:14
20SLO Nationaal team van Slovenië (Jon Bozic, Ziga Rucigaj, Martin Otonicar, Izidor Penko, David Per, Gasper Katrasnik)29:25
21LAT Nationaal team van Letland (Arturs Belevics, Aleksandrs Rublevskis, Matiss Riekstins, Deins Kanepejs, Eriks Toms Gavars, Andris Lukjanovs)29:39
22SWE Nationaal team van Zweden (Alexander Fåglum Karlsson, Hannes Forsby, Hannes Bergström Frisk, Lucas Eriksson, Jan Marcus Fåglum Karlsson)29:57
23ALG Nationaal team van Algerije (Islam Mansouri, Mohamed Bouzidi, Yacine Hamza, Abderrahmane Mansouri, Nassim Saidi, Oussama Mansouri)30:10
24POR Nationaal team van Portugal (Joao Pedro Silva, Rui Oliveira, Fabio Mansilhas, André Crispim, César Alexandre Feiteira Martingil, Luis Gomes)30:43
25SVK Nationaal team van Slowakije (Matej Krajicek, Juraj Lajcha, Michal Hloza, Juraj Bellan, Kristian Zimany)31:26
26JAP Nationaal team van Japan (Yusuke Matsumoto, Daiki Magosaki, Marino Kobayashi, Yuri Kobashi, Hayato Okamoto, Takeaki Amezawa)32:01
27UKR Nationaal team van Oekraïne (Taras Shevchuk, Vitaliy Novakovskyi, Bogdan Musienko, Rinat Udod, Timur Maleiev, Illya Klepikov)41:15

Etappe 2 - Kamperland - Zierikzee - 15 April 2016Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)SEG Racing Academy2:43:22
2ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida0:00
3ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:00
4ITADavide Ballerini (ITA)0:00
5ITAFilippo Ganna (ITA)0:00
6FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
7NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
8NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget0:00
9DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:00
10NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
11POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
12POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
13ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
14FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
15DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform0:00
16AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - MAAP0:00
17NORAnders Skaarseth (NOR)Joker Byggtorget0:00
18BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
19BELCédric Beullens (BEL)EFC - Etixx0:00
20CANAlexander Cowan (CAN)0:00
21FRAValentin Madouas (FRA)0:00
22FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
23FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
24DENAndreas Jeppesen (DEN)TreFor0:00
25ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)0:00
26POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
27NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
28IRLMatthew Teggart (IRL)0:00
29BELJan Logier (BEL)0:00
30PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)0:00

Etappe 3 - Goes - Goes - 16 April 2016Sprint


1DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform4:14:49
2ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:00
3ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
4ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida0:00
5PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)0:00
6ITADavide Ballerini (ITA)0:00
7POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
8SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi0:00
9BELCédric Beullens (BEL)EFC - Etixx0:00
10NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
11GERMarco Mathis (GER)RadNet - Rose0:00
12POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
13SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:00
14NEDMerijn Korevaar (NED)Rabobank Development0:00
15BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
16RUSMaksim Piskunov (RUS)0:00
17POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
18FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
19USAStephen Bassett (USA)Jamis0:00
20ITASeid Lizde (ITA)0:00
21DENMichael Svendgaard (DEN)0:00
22BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx0:00
23PORRui Oliveira (POR)0:00
24ESPPablo Alonso Montes (ESP)0:00
25GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
26SUIMario Spengler (SUI)BMC Development0:00
27FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
28GBRChristopher Latham (GBR)Wiggins0:00
29GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:00
30DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:00

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden