De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - WorldTour Dames - Tour of Chongming Island UCI Women's World Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - WorldTour Dames - Tour of Chongming Island UCI Women's World Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2017

WorldTour Dames - Tour of Chongming Island UCI Women's World Tour 2017

ChinaChina - 5 Mei 2017 - 7 Mei 2017

Klassement WorldTour Dames 2017


Algemeen klassement - 7 Mei 2017


1BELJolien D'Hoore (BEL)Wiggle - High59:24:09
2NEDKirsten Wild (NED)Cylance Pro Cycling0:05
3AUSChloe Hosking (AUS)Ale Cipollini Galassia0:06
4AUSSarah Roy (AUS)Orica - Scott0:23
5DENChristina Malling Siggaard (DEN)Virtu Cycling Women0:23
6ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)0:23
7NOREmilie Moberg (NOR)Hitec Products0:24
8RUSKseniya Dobrynina (RUS)Servetto Giusta0:24
9ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Bepink Cogeas0:25
10AUSAnnette Edmondson (AUS)Wiggle - High50:25
11RUSAnastasia Iakovenko (RUS)0:25
12SRBJelena Eric (SRB)Btc - City Ljubljana0:26
13CHNYi Xian Pu (CHN)China Chongming - Liv0:26
14ITAArianna Fidanza (ITA)Astana Women's0:27
15CANAlison Jackson (CAN)Bepink Cogeas0:27
16USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:27
17CHNXi Sha Zhao (CHN)China Chongming - Liv0:27
18CROMia Radotic (CRO)Btc - City Ljubljana0:27
19GERDaniela Gass (GER)Servetto Giusta0:27
20TPETing-ying Huang (TPE)Servetto Giusta0:27
21DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Virtu Cycling Women0:27
22BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk0:27
23GBRLucy Garner (GBR)Wiggle - High50:27
24TPEChia Hui Lin (TPE)0:27
25ITAMarta Bastianelli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:27
26BLRHanna Tserah (BLR)Minsk0:27
27POLAgnieszka Skalniak (POL)Astana Women's0:27
28ITAAnna Trevisi (ITA)Ale Cipollini Galassia0:27
29NEDIlona Hoeksma (NED)Hitec Products0:27
30RUSKarina Kasenova (RUS)0:27
31HKGXiao Juan Diao (HKG)0:27
32AUSLauren Kitchen (AUS)Wm3 Energie0:27
33NEDJeanne Korevaar (NED)Wm3 Energie0:27
34KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's0:27
35HKGYao Pang (HKG)0:27
36KAZRinata Sultanova (KAZ)Astana Women's0:27
37BLRMaryna Shauchenka (BLR)0:27
38RUSElizaveta Oshurkova (RUS)0:27
39RUSAleksandra Lebedeva (RUS)0:27
40NEDNina Kessler (NED)Hitec Products0:27
41HKGWing Yee Leung (HKG)0:27
42RUSAlexandra Chekina (RUS)0:27
43KAZZhanerke Sanakbayeva (KAZ)Astana Women's0:27
44HKGBo Yee Leung (HKG)0:27
45ITAKatia Ragusa (ITA)Bepink Cogeas0:27
46RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)0:27
47RUSAnna Potokina (RUS)Servetto Giusta0:27
48BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk0:27
49GERRomy Kasper (GER)Ale Cipollini Galassia0:27
50AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - Scott0:27
51TPEJia Yun Li (TPE)0:27
52KAZNatalya Sokovnina (KAZ)0:27
53MASJupha Somnet (MAS)0:27
54ITALisa Morzenti (ITA)Astana Women's0:27
55DENJulie Leth (DEN)Wiggle - High50:27
56TPEYi Ju Lin (TPE)0:27
57GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana0:27
58GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:27
59GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products0:27
60CHNXue Sun (CHN)China Chongming - Liv0:27
61GUANicolle Bruderer Cofino (GUA)Tibco - Silicon Valley Bank0:27
62NZLMadeleine Park (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:27
63POLAnna Plichta (POL)Wm3 Energie0:27
64ITARachele Barbieri (ITA)Cylance Pro Cycling0:36
65ITAIlaria Sanguineti (ITA)Bepink Cogeas0:36
66CHNKe Xin Zeng (CHN)0:36
67HKGQianyu Yang (HKG)0:36
68ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products0:39
69GBRGrace Garner (GBR)Wiggle - High50:39
70NZLGeorgia Williams (NZL)Orica - Scott0:41
71MASNur AISyah Mohamad Zubir (MAS)0:45
72AUSJessica Allen (AUS)Orica - Scott0:46
73USAJennifer Tetrick-May (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:49
74ITAMartina Alzini (ITA)Ale Cipollini Galassia0:51
75CHNLi Huang (CHN)China Chongming - Liv0:55
76ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling1:12
77USAErica Zaveta (USA)Cylance Pro Cycling1:12
78ITASoraya Paladin (ITA)Ale Cipollini Galassia1:21
79AUSRachel Neylan (AUS)Orica - Scott1:39
80GBRAmy Roberts (GBR)Wiggle - High51:50
81SWESara Penton (SWE)Virtu Cycling Women6:18
82NEDClaudia Koster (NED)Virtu Cycling Women6:18
83COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)Servetto Giusta6:18
84MASGrace Phang (MAS)6:41
85MASSharifah Nur Ilyana Syed Zulkifli (MAS)6:41
86HKGHoi Wah Leung (HKG)6:41
87BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk6:41
88TPEHsuan Chou (TPE)6:41
89ITASilvia Valsecchi (ITA)Bepink Cogeas6:41
90SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana6:41
91NEDYara Kastelijn (NED)Wm3 Energie7:13
92NORTone Hatteland-Lima (NOR)Hitec Products7:51
93ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie8:01
94NEDWilleke Knol (NED)Cylance Pro Cycling8:18
95TPETzu Fang Yun (TPE)11:44

Etappe 1 - 5 Mei 2017Sprint


1NEDKirsten Wild (NED)Cylance Pro Cycling3:03:40
2AUSChloe Hosking (AUS)Ale Cipollini Galassia0:00
3AUSSarah Roy (AUS)Orica - Scott0:00
4AUSAnnette Edmondson (AUS)Wiggle - High50:00
5ITAMarta Bastianelli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
6ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Bepink Cogeas0:00
7CANAlison Jackson (CAN)Bepink Cogeas0:00
8ITAArianna Fidanza (ITA)Astana Women's0:00
9DENChristina Malling Siggaard (DEN)Virtu Cycling Women0:00
10BELJolien D'Hoore (BEL)Wiggle - High50:00
11NOREmilie Moberg (NOR)Hitec Products0:00
12TPETing-ying Huang (TPE)Servetto Giusta0:00
13ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)0:00
14ITAAnna Trevisi (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
15GBRLucy Garner (GBR)Wiggle - High50:00
16CROMia Radotic (CRO)Btc - City Ljubljana0:00
17AUSLauren Kitchen (AUS)Wm3 Energie0:00
18NEDIlona Hoeksma (NED)Hitec Products0:00
19SRBJelena Eric (SRB)Btc - City Ljubljana0:00
20CHNXi Sha Zhao (CHN)China Chongming - Liv0:00
21GERDaniela Gass (GER)Servetto Giusta0:00
22BLRMaryna Shauchenka (BLR)0:00
23CHNYi Xian Pu (CHN)China Chongming - Liv0:00
24KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's0:00
25USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
26DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Virtu Cycling Women0:00
27RUSAnastasia Iakovenko (RUS)0:00
28TPEChia Hui Lin (TPE)0:00
29BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk0:00
30BLRHanna Tserah (BLR)Minsk0:00
31HKGXiao Juan Diao (HKG)0:00
32RUSElizaveta Oshurkova (RUS)0:00
33KAZRinata Sultanova (KAZ)Astana Women's0:00
34HKGWing Yee Leung (HKG)0:00
35HKGYao Pang (HKG)0:00
36TPEJia Yun Li (TPE)0:00
37POLAgnieszka Skalniak (POL)Astana Women's0:00
38NEDNina Kessler (NED)Hitec Products0:00
39KAZZhanerke Sanakbayeva (KAZ)Astana Women's0:00
40CHNKe Xin Zeng (CHN)0:00
41ITAMartina Alzini (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
42ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products0:00
43RUSAnna Potokina (RUS)Servetto Giusta0:00
44RUSKarina Kasenova (RUS)0:00
45ITAIlaria Sanguineti (ITA)Bepink Cogeas0:00
46HKGQianyu Yang (HKG)0:00
47BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk0:00
48HKGBo Yee Leung (HKG)0:00
49RUSKseniya Dobrynina (RUS)Servetto Giusta0:00
50DENJulie Leth (DEN)Wiggle - High50:00
51GERRomy Kasper (GER)Ale Cipollini Galassia0:00
52ITAKatia Ragusa (ITA)Bepink Cogeas0:00
53RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)0:00
54ITARachele Barbieri (ITA)Cylance Pro Cycling0:00
55USAJennifer Tetrick-May (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
56AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - Scott0:00
57TPEYi Ju Lin (TPE)0:00
58SLOTanja Elsner (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
59MASJupha Somnet (MAS)0:00
60MASGrace Phang (MAS)0:00
61ITALisa Morzenti (ITA)Astana Women's0:00
62RUSAlexandra Chekina (RUS)0:00
63MASSharifah Nur Ilyana Syed Zulkifli (MAS)0:00
64GUANicolle Bruderer Cofino (GUA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
65NEDJeanne Korevaar (NED)Wm3 Energie0:00
66RUSAleksandra Lebedeva (RUS)0:00
67KAZNatalya Sokovnina (KAZ)0:00
68GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
69CHNWan Tong Wang (CHN)China Chongming - Liv0:00
70GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana0:00
71HKGHoi Wah Leung (HKG)0:00
72POLAnna Plichta (POL)Wm3 Energie0:00
73CHNXue Sun (CHN)China Chongming - Liv0:00
74AUSJessica Allen (AUS)Orica - Scott0:00
75ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling0:00
76GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products0:00
77CHNLi Huang (CHN)China Chongming - Liv0:00
78NORTone Hatteland-Lima (NOR)Hitec Products0:00
79MASNur AISyah Mohamad Zubir (MAS)0:00
80AUSRachel Neylan (AUS)Orica - Scott0:00
81TPEHsuan Chou (TPE)0:00
82NZLMadeleine Park (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
83BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk0:00
84NZLGeorgia Williams (NZL)Orica - Scott0:00
85ITASilvia Valsecchi (ITA)Bepink Cogeas0:00
86USAErica Zaveta (USA)Cylance Pro Cycling0:00
87SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
88GBRGrace Garner (GBR)Wiggle - High50:12
89ITASoraya Paladin (ITA)Ale Cipollini Galassia0:12
90GBRAmy Roberts (GBR)Wiggle - High50:17
91TPETzu Fang Yun (TPE)0:18
92NEDWilleke Knol (NED)Cylance Pro Cycling1:00
93SWESara Penton (SWE)Virtu Cycling Women5:51
94ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie5:51
95NEDYara Kastelijn (NED)Wm3 Energie5:51
96ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie5:51
97COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)Servetto Giusta5:51
98NEDClaudia Koster (NED)Virtu Cycling Women5:51
99MASNurul Suhada Zainal (MAS)
100BLRAnastasia Safonava (BLR)Minsk
101HKGZhao Juan Meng (HKG)China Chongming - Liv
102RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Bepink Cogeas
103SWESara Mustonen-Lichan (SWE)Virtu Cycling Women
104ITAMarta Tagliaferro (ITA)Cylance Pro Cycling
105SUIDoris Schweizer (SUI)Virtu Cycling Women

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 6 Mei 2017Sprint


1BELJolien D'Hoore (BEL)Wiggle - High53:32:25
2NEDKirsten Wild (NED)Cylance Pro Cycling0:00
3ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)0:00
4AUSChloe Hosking (AUS)Ale Cipollini Galassia0:00
5NOREmilie Moberg (NOR)Hitec Products0:00
6ITAMarta Bastianelli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
7ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Bepink Cogeas0:00
8DENChristina Malling Siggaard (DEN)Virtu Cycling Women0:00
9ITAAnna Trevisi (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
10NEDJeanne Korevaar (NED)Wm3 Energie0:00
11USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
12GBRLucy Garner (GBR)Wiggle - High50:00
13BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk0:00
14ITAArianna Fidanza (ITA)Astana Women's0:00
15SRBJelena Eric (SRB)Btc - City Ljubljana0:00
16CHNXi Sha Zhao (CHN)China Chongming - Liv0:00
17CROMia Radotic (CRO)Btc - City Ljubljana0:00
18AUSSarah Roy (AUS)Orica - Scott0:00
19AUSLauren Kitchen (AUS)Wm3 Energie0:00
20CANAlison Jackson (CAN)Bepink Cogeas0:00
21DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Virtu Cycling Women0:00
22SWESara Penton (SWE)Virtu Cycling Women0:00
23NEDClaudia Koster (NED)Virtu Cycling Women0:00
24ITARachele Barbieri (ITA)Cylance Pro Cycling0:00
25BLRHanna Tserah (BLR)Minsk0:00
26TPEChia Hui Lin (TPE)0:00
27GERDaniela Gass (GER)Servetto Giusta0:00
28RUSAleksandra Lebedeva (RUS)0:00
29AUSAnnette Edmondson (AUS)Wiggle - High50:00
30RUSKarina Kasenova (RUS)0:00
31CHNYi Xian Pu (CHN)China Chongming - Liv0:00
32TPETing-ying Huang (TPE)Servetto Giusta0:00
33POLAgnieszka Skalniak (POL)Astana Women's0:00
34HKGXiao Juan Diao (HKG)0:00
35RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)0:00
36KAZRinata Sultanova (KAZ)Astana Women's0:00
37ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling0:00
38KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's0:00
39COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)Servetto Giusta0:00
40HKGYao Pang (HKG)0:00
41HKGBo Yee Leung (HKG)0:00
42ITAIlaria Sanguineti (ITA)Bepink Cogeas0:00
43RUSAlexandra Chekina (RUS)0:00
44ITAKatia Ragusa (ITA)Bepink Cogeas0:00
45MASJupha Somnet (MAS)0:00
46AUSJessica Allen (AUS)Orica - Scott0:00
47GERRomy Kasper (GER)Ale Cipollini Galassia0:00
48RUSAnastasia Iakovenko (RUS)0:00
49HKGWing Yee Leung (HKG)0:00
50HKGQianyu Yang (HKG)0:00
51KAZZhanerke Sanakbayeva (KAZ)Astana Women's0:00
52BLRMaryna Shauchenka (BLR)0:00
53RUSElizaveta Oshurkova (RUS)0:00
54BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk0:00
55GBRGrace Garner (GBR)Wiggle - High50:00
56CHNKe Xin Zeng (CHN)0:00
57USAJennifer Tetrick-May (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
58NEDIlona Hoeksma (NED)Hitec Products0:00
59ITALisa Morzenti (ITA)Astana Women's0:00
60TPEYi Ju Lin (TPE)0:00
61RUSAnna Potokina (RUS)Servetto Giusta0:00
62KAZNatalya Sokovnina (KAZ)0:00
63RUSKseniya Dobrynina (RUS)Servetto Giusta0:00
64TPEJia Yun Li (TPE)0:00
65SLOTanja Elsner (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
66GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana0:00
67CHNXue Sun (CHN)China Chongming - Liv0:00
68MASGrace Phang (MAS)0:00
69GUANicolle Bruderer Cofino (GUA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
70NZLMadeleine Park (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
71POLAnna Plichta (POL)Wm3 Energie0:00
72NEDNina Kessler (NED)Hitec Products0:00
73GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
74GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products0:00
75MASSharifah Nur Ilyana Syed Zulkifli (MAS)0:00
76BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk0:00
77CHNWan Tong Wang (CHN)China Chongming - Liv0:00
78ITASilvia Valsecchi (ITA)Bepink Cogeas0:00
79TPEHsuan Chou (TPE)0:00
80NZLGeorgia Williams (NZL)Orica - Scott0:00
81DENJulie Leth (DEN)Wiggle - High50:00
82USAErica Zaveta (USA)Cylance Pro Cycling0:00
83HKGHoi Wah Leung (HKG)0:00
84AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - Scott0:00
85SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana0:00
86ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie0:09
87MASNur AISyah Mohamad Zubir (MAS)0:09
88CHNLi Huang (CHN)China Chongming - Liv0:09
89ITAMartina Alzini (ITA)Ale Cipollini Galassia0:12
90ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products0:12
91AUSRachel Neylan (AUS)Orica - Scott0:12
92ITASoraya Paladin (ITA)Ale Cipollini Galassia0:16
93NEDWilleke Knol (NED)Cylance Pro Cycling0:30
94NEDYara Kastelijn (NED)Wm3 Energie0:43
95ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie0:43
96TPETzu Fang Yun (TPE)0:47
97GBRAmy Roberts (GBR)Wiggle - High50:47
98NORTone Hatteland-Lima (NOR)Hitec Products1:03

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 7 Mei 2017Sprint


1BELJolien D'Hoore (BEL)Wiggle - High52:48:31
2NEDKirsten Wild (NED)Cylance Pro Cycling0:00
3AUSChloe Hosking (AUS)Ale Cipollini Galassia0:00
4AUSSarah Roy (AUS)Orica - Scott0:00
5SRBJelena Eric (SRB)Btc - City Ljubljana0:00
6USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
7ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products0:00
8NOREmilie Moberg (NOR)Hitec Products0:00
9ITAArianna Fidanza (ITA)Astana Women's0:00
10GERDaniela Gass (GER)Servetto Giusta0:00
11CANAlison Jackson (CAN)Bepink Cogeas0:00
12CHNXi Sha Zhao (CHN)China Chongming - Liv0:00
13POLAgnieszka Skalniak (POL)Astana Women's0:00
14ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Bepink Cogeas0:00
15CROMia Radotic (CRO)Btc - City Ljubljana0:00
16NEDIlona Hoeksma (NED)Hitec Products0:00
17DENChristina Malling Siggaard (DEN)Virtu Cycling Women0:00
18TPEChia Hui Lin (TPE)0:00
19RUSKarina Kasenova (RUS)0:00
20DENCamilla Møllebro Pedersen (DEN)Virtu Cycling Women0:00
21NEDJeanne Korevaar (NED)Wm3 Energie0:00
22TPETing-ying Huang (TPE)Servetto Giusta0:00
23AUSAlexandra Manly (AUS)Orica - Scott0:00
24NEDNina Kessler (NED)Hitec Products0:00
25BLRHanna Tserah (BLR)Minsk0:00
26RUSAleksandra Lebedeva (RUS)0:00
27SWESara Penton (SWE)Virtu Cycling Women0:00
28HKGXiao Juan Diao (HKG)0:00
29BLRTatsiana Sharakova (BLR)Minsk0:00
30NEDClaudia Koster (NED)Virtu Cycling Women0:00
31ITAAnna Zita Maria Stricker (ITA)0:00
32GBRGrace Garner (GBR)Wiggle - High50:00
33RUSAlexandra Chekina (RUS)0:00
34RUSElizaveta Oshurkova (RUS)0:00
35RUSAnastasia Iakovenko (RUS)0:00
36COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)Servetto Giusta0:00
37CHNYi Xian Pu (CHN)China Chongming - Liv0:00
38HKGYao Pang (HKG)0:00
39KAZAmiliya Iskakova (KAZ)Astana Women's0:00
40KAZNatalya Sokovnina (KAZ)0:00
41BLRMaryna Shauchenka (BLR)0:00
42GERCharlotte Becker (GER)Hitec Products0:00
43ITAKatia Ragusa (ITA)Bepink Cogeas0:00
44GBRLucy Garner (GBR)Wiggle - High50:00
45KAZRinata Sultanova (KAZ)Astana Women's0:00
46DENJulie Leth (DEN)Wiggle - High50:00
47GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
48KAZZhanerke Sanakbayeva (KAZ)Astana Women's0:00
49HKGBo Yee Leung (HKG)0:00
50RUSKseniya Dobrynina (RUS)Servetto Giusta0:00
51GERCorinna Lechner (GER)Btc - City Ljubljana0:00
52CHNXue Sun (CHN)China Chongming - Liv0:00
53NZLMadeleine Park (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
54HKGWing Yee Leung (HKG)0:00
55ITALisa Morzenti (ITA)Astana Women's0:00
56RUSAnna Potokina (RUS)Servetto Giusta0:00
57RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)0:00
58AUSLauren Kitchen (AUS)Wm3 Energie0:00
59BLRTaisa Naskovich (BLR)Minsk0:00
60GUANicolle Bruderer Cofino (GUA)Tibco - Silicon Valley Bank0:00
61TPEYi Ju Lin (TPE)0:00
62GERRomy Kasper (GER)Ale Cipollini Galassia0:00
63TPEJia Yun Li (TPE)0:00
64ITAAnna Trevisi (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
65MASJupha Somnet (MAS)0:00
66AUSAnnette Edmondson (AUS)Wiggle - High50:00
67ITAMarta Bastianelli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:00
68POLAnna Plichta (POL)Wm3 Energie0:00
69ITARachele Barbieri (ITA)Cylance Pro Cycling0:09
70MASNur AISyah Mohamad Zubir (MAS)0:09
71ITAIlaria Sanguineti (ITA)Bepink Cogeas0:09
72CHNKe Xin Zeng (CHN)0:09
73HKGQianyu Yang (HKG)0:09
74NEDYara Kastelijn (NED)Wm3 Energie0:12
75ITAMartina Alzini (ITA)Ale Cipollini Galassia0:12
76NZLGeorgia Williams (NZL)Orica - Scott0:14
77CHNLi Huang (CHN)China Chongming - Liv0:19
78AUSJessica Allen (AUS)Orica - Scott0:19
79GBRAmy Roberts (GBR)Wiggle - High50:19
80USAJennifer Tetrick-May (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:22
81ITASoraya Paladin (ITA)Ale Cipollini Galassia0:26
82ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling0:45
83USAErica Zaveta (USA)Cylance Pro Cycling0:45
84AUSRachel Neylan (AUS)Orica - Scott1:00
85ITAValentina Scandolara (ITA)Wm3 Energie1:00
86MASSharifah Nur Ilyana Syed Zulkifli (MAS)6:14
87HKGHoi Wah Leung (HKG)6:14
88BLRDarya Datsyk (BLR)Minsk6:14
89TPEHsuan Chou (TPE)6:14
90MASGrace Phang (MAS)6:14
91SLOUrska Zigart (SLO)Btc - City Ljubljana6:14
92ITASilvia Valsecchi (ITA)Bepink Cogeas6:14
93NORTone Hatteland-Lima (NOR)Hitec Products6:21
94NEDWilleke Knol (NED)Cylance Pro Cycling6:21
95TPETzu Fang Yun (TPE)10:12
96ISRRotem Gafinovitz (ISR)Wm3 Energie
97SLOTanja Elsner (SLO)Btc - City Ljubljana
98CHNWan Tong Wang (CHN)China Chongming - Liv

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden