De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2014

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2014

SpanjeSpanje - Ponferrada - 21 September 2014 - 28 September 2014


Ploegentijdrit Heren - 21 September 2014Ploegentijdrit


1USA BMC Racing Team (Peter Velits, Tejay Van Garderen, Manuel Quinziato, Daniel Oss, Silvan Dillier, Rohan Dennis)1:03:29.85
2AUS Orica - Greenedge (Jens Mouris, Brett Lancaster, Damien Howson, Michael Hepburn, Luke Durbridge, Svein Tuft)+31.84
3BEL Omega Pharma - Quick Step (Tom Boonen, Pieter Serry, Niki Terpstra, Julien Vermote, Michal Kwiatkowski, Tony Martin)+35.22
4GBR Sky Professional Cycling Team (Dario Cataldo, Bradley Wiggins, Salvatore Puccio, Konstantin Sivtsov, Geraint Howell Thomas, Vasil Kiryienka)+37.29
5RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank (Michael Rogers, Nicolas Roche, Christopher Juul-Jensen, Manuele Boaro, Daniele Bennati, Michael Valgren Andersen)+46.59
6ESP Movistar (Imanol Erviti Ollo, Andrey Amador Bipkazacova, Alex Dowsett, Jon Izagirre Insausti, Jasha Sütterlin, Adriano Malori)+51.37
7USA Trek Factory Racing (Jasper Stuyven, Jesse Sergent, Yaroslav Popovych, Markel Irizar Aranburu, Kristof Vandewalle, Fabian Cancellara)+1:01.47
8NED Giant - Shimano (Chad Haga, Marcel Kittel, Georg Preidler, Tobias Ludvigsson, Niklas Arndt, Tom Dumoulin)+1:26.60
9USA Cannondale (Alessandro De Marchi, Peter Sagan, Alan Marangoni, Kristijan Koren, Michel Koch, Maciej Bodnar)+1:28.56
10USA Garmin - Sharp (Dylan Van Baarle, Jack Bauer, Tyler Farrar, Sebastian Langeveld, Ramunas Navardauskas, Andrew Talansky)+1:44.80
11FRA La Française des Jeux (David Boucher, Laurent Pichon, William Bonnet, Matthieu Ladagnous, Jérémy Roy, Johan Le Bon)+2:05.08
12KAZ Astana (Andriy Grivko, Tanel Kangert, Jacopo Guarnieri, Alexey Lutsenko, Lieuwe Westra, Daniil Fominykh)+2:12.38
13RUS Team Katusha (Gatis Smukulis, Maxim Belkov, Pavel Brutt, Vladimir Gusev, Vladimir Isaychev, Viatcheslav Kuznetsov)+2:14.35
14NED Belkin Pro Cycling Team (Stef Clement, Robert Wagner, Maarten Tjallingii, Wilco Kelderman, Martijn Keizer, Rick Flens)+2:28.16
15ITA Lampre - Merida (Winner Andrew Anacona Gomez, Roberto Ferrari, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, José Rodolfo Serpa Pérez, Rafael Valls Ferri, Mattia Cattaneo)+2:30.08
16RUS RusVelo (Sergey Lagutin, Ivan Balykin, Ilnur Zakarin, Andrey Solomennikov, Artem Ovechkin, Serguei Klimov)+2:44.81
17BEL Topsport Vlaanderen - Baloise (Pieter Jacobs, Jelle Wallays, Yves Lampaert, Edward Theuns, Gijs Van Hoecke, Victor Campenaerts)+2:45.29
18POL CCC - Polsat - Polkowice (Mateusz Taciak, Branislau Samoilau, Marek Rutkiewicz, Nikolai Mihailov, Jaroslaw Marycz, Tomasz Kiendys)+3:36.90
19FRA Europcar (Dan Craven, Christophe Kern, Romain Guillemois, Jimmy Engoulvent, Jérôme Cousin, Yannick Martinez)+3:52.06
20FRA AG2R - La Mondiale (Sébastien Turgot, Patrick Gretsch, Matteo Montaguti, Alexis Gougeard, Damien Gaudin, Maxime Bouet)+4:05.91
21BEL Wanty - Groupe Gobert (Frederik Veuchelen, Tim De Troyer, Thomas Degand, Francis De Greef, Jan Ghyselinck, Kevin Van Melsen)+4:07.49
22BEL Lotto - Belisol (Gregory Henderson, Vegard Breen, Pim Ligthart, Maxime Monfort, Lars Ytting Bak, Adam Hansen)+4:12.00
23ESP Caja Rural - Seguros RGA (Antonio Piedra Perez, Omar Fraile Matarranz, Karol Domagalski, Francisco Javier Aramendia Llorente, Pello Bilbao Lopez De Armentia, Lluís Guillermo Mas Bonet)+4:29.70
24UKR Kolss (Sergiy Lagkuti, Oleksandr Golovash, Mykhaylo Kononenko, Andriy Vasylyuk, Oleksandr Polivoda, Oleksandr Kvachuk)+4:57.99
25ITA MG.Kvis - Trevigiani (Andrei Nechita, Lorenzo Rota, Mattia Frapporti, Riccardo Donato, Liam Bertazzo, Matteo Busato)+5:36.95
26NED Rabobank Development (Piotr Havik, Ivar Slik, Sam Oomen, Martijn Tusveld, Merijn Korevaar, Lennard Hofstede)+6:01.11
27SLO Adria Mobil (Klemen Stimulak, Kristjan Fajt, Bruno Maltar, Radoslav Rogina, Matej Mugerli, Primoz Roglic)+6:12.23
28POL BDC - Marcpol (Piotr Kirpsza, Blazej Janiaczyk, Kamil Gradek, Pawel Bernas, Adam Stachowiak, Jaroslaw Kowalczyk)+6:51.56
29ECU Team Ecuador (Jordi Simón Casulleras, Albert Torres Barceló, Jaume Rovira Pous, Segundo Mesias Navarrete Navarrete, Higinio Fernandez Suarez, Isaac Carbonell Rabat)+8:08.46

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 22 September 2014


1AUSCampbell Flakemore (AUS)Avanti43:49 (49.502km/h)
2IRLRyan Mullen (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
3SUIStefan Küng (SUI)BMC Development0:09
4PORRafael Ferreira Reis (POR)Banco Bic - Carmim0:19
5GERMaximilian Schachmann (GER)Giant - Shimano Continental0:37
6GBRJonathan Dibben (GBR)0:38
7NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:44
8RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:48
9BELFrederik Frison (BEL)1:07
10NZLJames Oram (NZL)Bissell Development1:09
11AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol1:25
12GERNils Politt (GER)Stölting1:27
13RUSViktor Manakov (RUS)Itera - Katusha1:28
14NEDSteven Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels1:38
15SUIThéry Schir (SUI)1:44
16DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water1:44
17LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling1:45
18ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)1:46
19ITADavide Martinelli (ITA)1:55
20RUSAlexander Evtushenko (RUS)Russian Helicopters1:55
21ESPMario González Salas (ESP)Active Jet1:55
22SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Ringeriks - Kraft1:57
23USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswear1:57
24GBRScott Davies (GBR)Madison - Genesis2:01
25MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)2:02
26NZLDion Smith (NZL)Hincapie Sportswear2:05
27CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)2:06
28RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Vini Fantini - Nippo2:09
29KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever2:10
30KAZViktor Okishev (KAZ)Astana Continental2:17
31BELRuben Pols (BEL)2:23
32SUITom Bohli (SUI)2:24
33UKRMarlen Zmorka (UKR)2:27
34AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol2:36
35USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)2:37
36COLMiguel Angel López Moreno (COL)2:37
37POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Author2:37
38GREIoannis Spanopoulos (GRE)2:40
39COLCarlos Mario Ramírez Botero (COL)2:56
40FRARémi Cavagna (FRA)2:58
41ITASeid Lizde (ITA)3:08
42ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)3:12
43DENCasper Von Folsach (DEN)Trefor - Blue Water3:22
44CROBruno Maltar (CRO)Adria Mobil3:31
45SLODavid Per (SLO)Adria Mobil3:33
46FRABruno Armirail (FRA)3:54
47ARGHugo Angel Velázquez (ARG)4:03
48MARAnasse Ait El Abdia (MAR)4:06
49TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor4:10
50ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)4:34
51RWAValens Ndayisenga (RWA)4:38
52KAZDmitriy Rive (KAZ)4:43
53MARSalah Eddine Mraouni (MAR)4:47
54SWEPontus Kastemyr (SWE)4:48
55AZETural Isgandarov (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:59
56ALGAdil Barbari (ALG)5:01
57RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)5:04
58TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor5:14
59HONPablo César Cruz Trochez (HON)6:01
60ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnad6:29
61SINShern Mun Benedict Joseph Lee (SIN)Ocbc Singapore7:21
62QATDiego Hossfeldt Diego Hossfeldt (QAT)7:41
63MDAVictor Cartin (MDA)9:56

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 23 September 2014


1GERLennard Kämna (GER)36:13.49
2USAAdrien Costa (USA)+44.66
3AUSMichael Storer (AUS)+58.11
4ITAFilippo Ganna (ITA)+1:05.94
5USAZeke Mostov (USA)+1:19.13
6LUXTom Wirtgen (LUX)+1:29.86
7GERSven Reutter (GER)+1:34.27
8IRLMichael O'Loughlin (IRL)+1:42.81
9COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)+1:43.89
10GBRMatthew Gibson (GBR)+1:46.81
11GERJan Tschernoster (GER)+1:47.53
12DENNiklas Larsen (DEN)+1:51.55
13POLMikolaj Gutek (POL)+1:58.45
14FRACorentin Ermenault (FRA)+2:01.63
15NORTobias Foss (NOR)+2:01.77
16UKRMark Padun (UKR)+2:10.57
17POLSzymon Wojciech Sajnok (POL)+2:17.32
18RUSNikolay Ilichev (RUS)+2:21.66
19SUIGino Mäder (SUI)+2:22.71
20BELSenne Leysen (BEL)Balen Bicycle Club+2:22.99
21ITAEdoardo Affini (ITA)+2:34.67
22UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)+2:36.20
23KAZAlisher Zhumakan (KAZ)+2:37.00
24BELMartin Palm (BEL)+2:45.51
25FRAJérémy Defaye (FRA)+2:46.05
26DENAnders Hardahl (DEN)+2:55.93
27BLRAnton Ivashkin (BLR)+2:56.25
28RSAGustav Basson (RSA)+2:56.35
29SWEHampus Anderberg (SWE)+2:56.92
30PORIvo Emanuel Alves (POR)+3:00.96
31SLOIzidor Penko (SLO)+3:03.41
32ECULuis Adrián Jaramillo (ECU)+3:03.54
33NORErlend Blikra (NOR)+3:07.45
34IRLMark Downey (IRL)+3:09.49
35SUIMartin Schäppi (SUI)+3:10.48
36GERAndrej Petrovski (GER)+3:27.13
37COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)+3:27.46
38KAZYuriy Natarov (KAZ)+3:28.71
39LUXKevin Geniets (LUX)+3:30.05
40BLRIlya Volkau (BLR)+3:30.94
41TUROnur Balkan (TUR)+3:34.33
42ARGFacundo Crisafulli (ARG)+3:35.36
43RUSPetr Rikunov (RUS)+3:36.42
44RSAIvan Venter (RSA)+3:36.84
45PORTiago Antunes (POR)+3:38.71
46SWEGustaf Andersson (SWE)+3:40.94
47CANPier-André Côté (CAN)+3:41.33
48BRAAndre Eduardo Gohr (BRA)+3:44.80
49SLOJon Bozic (SLO)+3:50.26
50ESTEkke-Kaur Vosman (EST)+3:54.03
51TURAlihan Demirbag (TUR)+3:55.35
52SVKDavid Zverko (SVK)+3:57.09
53ESPDiego López Fuentes (ESP)+4:00.15
54ALGIslam Mansouri (ALG)+4:15.59
55ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)+4:18.54
56JAPKeigo Kusaba (JAP)+4:24.98
57ESTNorman Vahtra (EST)+4:34.99
58MARAbderrahim Zahiri (MAR)+4:48.48
59MAREl Mehdi Chokri (MAR)+4:52.87
60ROUEmil Dima (ROU)+5:19.51
61ALGZoheir Benyoub (ALG)+5:21.21
62URUBrian Carro (URU)+5:23.26
63UZBRoman Shukurov (UZB)+5:30.31
64AZEElgun Alizada (AZE)+5:40.09
65HUNDávid Karl (HUN)+6:16.39
66AZEKanan Gahramanli (AZE)+6:46.04
67EGYMohamed Imam (EGY)+7:07.40
68EGYYoussef Mohamed Helal (EGY)+7:35.12
69UZBUlugbek Saidov (UZB)+8:38.99

Individuele Tijdrit Heren - 24 September 2014Individuele Tijdrit


1GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team56:25.52
2GERTony Martin (GER)Omega Pharma - Quick Step+26.23
3NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Shimano+40.64
4BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team+47.92
5AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp+57.74
6ITAAdriano Malori (ITA)Movistar+1:11.62
7PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Merida+1:21.63
8RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha+1:29.66
9CZEJan Bárta (CZE)Netapp - Endura+1:43.41
10ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+1:44.20
11PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endura+1:52.37
12NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing+1:57.02
13DENRasmus Christian Quaade (DEN)Trefor - Blue Water+2:16.28
14RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo+2:18.27
15USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp+2:20.88
16POLMaciej Bodnar (POL)Cannondale+2:22.28
17FRASylvain Chavanel (FRA)Iam+2:28.39
18SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team+2:30.77
19ESTTanel Kangert (EST)Astana+2:32.62
20ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar+2:35.10
21MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Skydive Dubai - Al Ahli+2:47.90
22GERNiklas Arndt (GER)Giant - Shimano+2:48.60
23CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Efapel - Glassdrive+2:52.80
24BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing+3:06.67
25FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+3:08.64
26KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana+3:11.21
27AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing+3:15.71
28CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge+3:18.18
29CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Step+3:18.47
30ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team+3:25.26
31BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step+3:30.13
32POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+3:31.78
33SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano+3:33.30
34ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek Factory Racing+3:39.23
35AUTMatthias Brändle (AUT)Iam+3:39.69
36ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Crédits+3:40.36
37USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team+3:44.16
38KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana+3:48.05
39LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka+3:49.51
40SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale+3:50.32
41IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:50.39
42BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team+3:52.16
43UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+3:54.96
44ROUSerghei Tvetcov (ROU)Jelly Belly - Maxxis+3:56.62
45NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol+4:00.51
46COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida+4:01.56
47LATGatis Smukulis (LAT)Team Katusha+4:10.83
48GERLars Teutenberg (GER)+4:12.81
49LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp+4:32.05
50LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam+4:33.65
51ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnement+5:11.23
52ROUAndrei Nechita (ROU)Mg.kvis - Trevigiani+5:33.44
53DENLasse Norman Hansen (DEN)Garmin - Sharp+5:50.45
54NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker+5:58.32
55HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnord+6:27.65
56SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale+6:46.48
57HUNGábor Fejes (HUN)+6:49.32
58UKROleksandr Golovash (UKR)Kolss+8:05.49
59AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project+9:03.77
60PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Start - Trigon+9:46.54
61ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Team Ecuador+10:48.63
62MACVeli Sadiki (MAC)+13:37.86
63MACGorgi Popstefanov (MAC)+14:33.34

Wegwedstrijd - U23 Heren - 26 September 2014


1NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley4:32:39
2AUSCaleb Ewan (AUS)Orica - Greenedge0:07
3NORKristoffer Skjerping (NOR)Jokerzt
4BELTiesj Benoot (BEL)zt
5NORSondre Holst Enger (NOR)Sparebanken Sørzt
6ITAIuri Filosi (ITA)zt
7COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)zt
8KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
9GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
10NEDMathieu Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
11NZLDion Smith (NZL)Hincapie Sportswearzt
12SUIFabian Lienhard (SUI)zt
13USATanner Putt (USA)Bissell Developmentzt
14NEDTimo Roosen (NED)Rabobank Developmentzt
15SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
16PORJoaquim Silva (POR)zt
17NOROdd Christian Eiking (NOR)Jokerzt
18ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)zt
19GBROwain Doull (GBR)AN Post - Chainreactionzt
20COLFernando Gaviria Rendon (COL)zt
21NEDMike Teunissen (NED)Rabobank Developmentzt
22DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
23RUSArtem Nych (RUS)zt
24NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixxzt
25ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
26COLMiguel Angel López Moreno (COL)zt
27FRAThomas Boudat (FRA)zt
28RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt
29BELDylan Theuns (BEL)BMC Developmentzt
30NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
31NZLJames Oram (NZL)Bissell Developmentzt
32NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sparebanken Sørzt
33BELJasper De Buyst (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
34GBRScott Davies (GBR)Madison - Genesiszt
35AUSRobert Power (AUS)zt
36COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)zt
37AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirolzt
38BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Developmentzt
39BELFloris De Tier (BEL)zt
40ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi0:20
41GEREmanuel Buchmann (GER)Radnet - Rose0:22
42ITALuca Chirico (ITA)Mg.kvis - Trevigiani0:36
43SUISimon Pellaud (SUI)0:42
44MARAnasse Ait El Abdia (MAR)zt
45KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
46PORRafael Ferreira Reis (POR)Banco Bic - Carmim1:03
47KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
48AUTFelix Großschartner (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
49ESPMario González Salas (ESP)Active Jetzt
50DENMichael Svendgaard (DEN)Cult Energy - Vital Water1:11
51ITAGianni Moscon (ITA)1:13
52MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Jelly Belly - Maxxis2:01
53ITAFederico Zurlo (ITA)zt
54VENRoniel Campos Lucena (VEN)zt
55VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
56RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katushazt
57USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswear2:31
58BRACaio Godoy Ormenese (BRA)zt
59USAAlexey Vermeulen (USA)2:48
60ALBNikaj Iltian (ALB)3:46
61SUILukas Spengler (SUI)BMC Developmentzt
62ITADavide Martinelli (ITA)zt
63IRLRyan Mullen (IRL)AN Post - Chainreactionzt
64GERMario Vogt (GER)Radnet - Rosezt
65SUIThéry Schir (SUI)zt
66ESPMarc Soler Gimenez (ESP)zt
67AUSJack Haig (AUS)Avantizt
68KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana Continentalzt
69FRAQuentin Jauregui (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
70FRAJérémy Leveau (FRA)zt
71AUTMichael Gogl (AUT)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
72IRLConor Dunne (IRL)AN Post - Chainreaction5:11
73LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfin6:10
74USALogan Owen (USA)zt
75PORRuben Guerreiro (POR)zt
76RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinxzt
77SRBMilos Borisavljevic (SRB)zt
78AUSSamuel Spokes (AUS)Etixx8:34
79FRAKévin Ledanois (FRA)CC Nogent-Sur-Oise8:42
80PORRicardo Ferreira (POR)Radio Popular - Onda9:18
81GERJan Dieteren (GER)Stöltingzt
82LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling10:34
83SUIStefan Küng (SUI)BMC Developmentzt
84SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
85POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jetzt
86BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)zt
87AUTSebastian Schönberger (AUT)Gourmetfein - Simplon Wels11:48
88RUSRoman Kustadinchev (RUS)Russian Helicopterszt
89ERIMetkel Eyob (ERI)zt
90AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
91SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
92POLBartosz Warchol (POL)zt
93AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
94SLOMatej Razingar (SLO)zt
95RUSAleksandr Komin (RUS)zt
96FRAPierre Latour (FRA)zt
97MEXIgnacio de Jesus Prado Juarez (MEX)zt
98SLODomen Novak (SLO)Adria Mobilzt
99COLCarlos Mario Ramírez Botero (COL)zt
100POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Authorzt
101IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreactionzt
102GERRuben Zepuntke (GER)Bissell Developmentzt
103GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)zt
104NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
105GBRAlex Peters (GBR)Madison - Genesiszt
106FINMatti Manninen (FIN)zt
107DENSøren Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
108KAZVadim Galeyev (KAZ)11:54
109ERIMeron Teshome Hagos (ERI)18:24
110SLORok Korosec (SLO)Radenska19:07
111TURSerkan Balkan (TUR)20:24
112CRCJeison Elias Vega Solano (CRC)zt
113BLRKolya Shumov (BLR)20:47
114RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Vini Fantini - Nippozt
115MARSalah Eddine Mraouni (MAR)zt
116ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)21:27
117ALGAbdenour Yahmi (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algeriezt

Wegrit - Junior Heren - 27 September 2014


1GERJonas Bokeloh (GER)3:07:00
2RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)zt
3NEDPeter Lenderink (NED)zt
4ITAEdoardo Affini (ITA)zt
5DENMagnus Bak Klaris (DEN)zt
6SLOIzidor Penko (SLO)zt
7SWELucas Eriksson (SWE)zt
8ITALorenzo Fortunato (ITA)zt
9FRALéo Danès (FRA)zt
10NEDSjoerd Bax (NED)zt
11BELJordi Warlop (BEL)zt
12COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)zt
13BELEmiel Planckaert (BEL)zt
14SUIGino Mäder (SUI)zt
15GERMoritz Fußnegger (GER)zt
16GBRJames Shaw (GBR)zt
17JAPMasahiro Ishigami (JAP)zt
18NEDMitchell Cornelisse (NED)zt
19GERChristian Koch (GER)zt
20SUIMartin Schäppi (SUI)zt
21FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)zt
22NEDPascal Eenkhoorn (NED)zt
23DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)zt
24AUSJai Hindley (AUS)zt
25BELSenne Leysen (BEL)Balen Bicycle Clubzt
26AUTBenjamin Brkic (AUT)835:52:59
27AUSMichael Storer (AUS)zt
28UKRMark Padun (UKR)zt
29BELWard Jaspers (BEL)zt
30RUSStepan Kurianov (RUS)zt
31GERAndrej Petrovski (GER)zt
32ITAVincenzo Albanese (ITA)zt
33SWEHampus Anderberg (SWE)0:08
34AUSJames Thompson (AUS)0:12
35KAZTamirlan Tassymov (KAZ)0:16
36SUIZeno Caminada (SUI)0:20
37LUXKevin Geniets (LUX)0:37
38NORØyvind Skog (NOR)0:38
39RUSPavel Sivakov (RUS)zt
40COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)1:10
41ITAFilippo Ganna (ITA)zt
42KAZMaxim Satlikov (KAZ)1:33
43FRARayane Bouhanni (FRA)1:44
44IRLMichael O'Loughlin (IRL)zt
45SWEAlexander Fåglum Karlsson (SWE)zt
46RUSAleksander Vlasov (RUS)zt
47GERPatrick Haller (GER)zt
48KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)zt
49SUIMario Spengler (SUI)zt
50USAPhilip O'Donnell (USA)zt
51NEDJan Maas (NED)zt
52USAZeke Mostov (USA)zt
53FINSasu Halme (FIN)zt
54ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)zt
55FRAPierre Idjouadiene (FRA)zt
56ITARiccardo Verza (ITA)1:48
57ESPGotzon Martin Sanz (ESP)3:36
58SVKJuraj Bellan (SVK)zt
59ITARocco Fuggiano (ITA)3:38
60IRLEdward Dunbar (IRL)3:51
61ITANicola Conci (ITA)3:57
62SLOZan Jerkic (SLO)4:23
63RSAIvan Venter (RSA)zt
64NORErlend Blikra (NOR)4:44
65BRARodrigo Dos Santos Quirino (BRA)4:46
66NEDHartthijs de Vries (NED)4:55
67GBRMatthew Gibson (GBR)5:04
68MEXJosé Gerardo Ulloa Arevalo (MEX)5:41
69ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)5:44
70DENJesper Schultz (DEN)6:19
71UKRPavlo Bondarenko (UKR)6:33
72DENAnders Hardahl (DEN)6:36
73SWEGustaf Andersson (SWE)7:05
74RSAGustav Basson (RSA)zt
75AUTMarcel Neuhauser (AUT)zt
76COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)zt
77DENNiklas Larsen (DEN)zt
78LUXTom Wirtgen (LUX)zt
79JAPKeigo Kusaba (JAP)8:22
80FRADavid Gaudu (FRA)8:27
81DENCasper Pedersen (DEN)8:40
82CANJean-Simon d'Anjou (CAN)9:44
83AUTPatrick Gamper (AUT)9:48
84KAZGrigoriy Shtein (KAZ)zt
85ESTPeeter Pung (EST)zt
86MARAbderrahim Zahiri (MAR)zt
87RUSPetr Rikunov (RUS)zt
88SLOGorazd Per (SLO)zt
89SLOMatic Veber (SLO)zt
90BELMartin Palm (BEL)zt
91USAAdrien Costa (USA)9:56
92IRLStephen Shanahan (IRL)zt
93USAWilliam Barta (USA)10:14
94NORSyver Waersted (NOR)11:35
95NORTobias Foss (NOR)zt
96CANDerek Gee (CAN)12:09
97POLPatryk Solinski (POL)zt
98MAREl Mehdi Chokri (MAR)12:54
99RSAGraeme Ockhuis (RSA)15:01
100ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)15:22
101UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)zt
102NORTorjus Sleen (NOR)zt
103KAZAlisher Zhumakan (KAZ)zt
104MEXJuan Francisco Villalobos Hernandez (MEX)15:24
105GERSven Reutter (GER)zt
106LATArturs Belevics (LAT)16:56
107ROUEmil Dima (ROU)18:10
108USAJack Maddux (USA)18:23
109TUROnur Balkan (TUR)19:33
110GBRStephen Williams (GBR)23:45

Wegrit Heren - 28 September 2014


1POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Step6:29:07
2AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedge0:01
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
4DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
6FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Belisolzt
7BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:04
8NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha0:07
9GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Shimanozt
10FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
11SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racingzt
12GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
13ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
15LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharpzt
16RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
17POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
18NEDBauke Mollema (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
19FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Shimanozt
20DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
21ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
22NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Shimanozt
23PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
24ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
25USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
26IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
28NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
29CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Step0:14
30USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharpzt
31DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
33ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:17
34ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
35RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
36ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
37NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Teamzt
38GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team0:21
39GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano0:24
40ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana0:27
41ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:31
42SLOGrega Bole (SLO)0:38
43SVKPeter Sagan (SVK)Cannondale0:42
44UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:50
45ITAAlessandro De Marchi (ITA)Cannondale1:03
46RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha1:05
47CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
48BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
49BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
50RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katushazt
51ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
52LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
53AUTMatthias Brändle (AUT)Iam1:27
54PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endura1:32
55AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge2:10
56BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
57NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step2:19
58POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step2:31
59BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team2:32
60FRACyril Gautier (FRA)Europcar2:36
61FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
62FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
63GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Team2:39
64BELSep Vanmarcke (BEL)Belkin Pro Cycling Team3:42
65ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar4:08
66SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge5:12
67PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Meridazt
68AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
69SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
70COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
71DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
72SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil6:11
73RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Giant - Shimanozt
74ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
75RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
76VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottolizt
77FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
78KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
79ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
80ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
81AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisolzt
82GBRPeter Kennaugh (GBR)Sky Professional Cycling Team6:14
83CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step7:01
84IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharp8:25
85CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar11:59
86NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp13:43
87SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Teamzt
88KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana14:53
89BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharpzt
90NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team15:23
91CZEJan Bárta (CZE)Netapp - Endurazt
92UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
93UKRAndriy Khripta (UKR)Kolss15:34
94JAPMiyataka Shimizu (JAP)Bridgestone Anchor20:22
95NZLGeorge Bennett (NZL)Cannondalezt

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden