De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2002

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2002

BelgiëBelgië - Zolder - 8 Oktober 2002 - 13 Oktober 2002


Individuele Tijdrit Heren - 11 Oktober 2002Individuele Tijdrit


1COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca48'08''45
2GERMichael Rich (GER)Gerolsteiner8''
3ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski17''
4FRALászló Bodrogi (FRA)Mapei - Quick Step25''
5GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner33''
6SCODavid Millar (SCO)Cofidis35''
7ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca1'04''
8AUSMichael Rogers (AUS)Mapei - Quick Step1'06''
9SUIFabian Cancellara (SUI)Mapei - Quick Step1'07''
10LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin1'15''
11UKRBogdan Bondariew (UKR)Mróz1'16''
12BELMarc Wauters (BEL)Rabobank1'29''
13BELBert Roesems (BEL)Palmans - Collstrop1'29''
14ITAFilippo Pozzato (ITA)Mapei - Quick Step - Espoirs1'30''
15RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1'30''
16FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricole1'38''
17RUSEvgeni Petrov (RUS)Mapei - Quick Step - Espoirs1'40''
18ITAManuel Quinziato (ITA)Lampre - Daikin1'47''
19CANEric Wohlberg (CAN)Saturn1'51''
20CANRoland Green (CAN)2'07''
21LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sport2'11''
22NORSteffen Kjaergaard (NOR)US Postal Service2'11''
23SUIJean Nuttli (SUI)VC Saint-Quentin - Oktos2'11''
24KGZEugen Wacker (KGZ)Mróz2'14''
25NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites2'17''
26GBRStuart Dangerfield (GBR)2'17''
27RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step2'19''
28CROMartin Cotar (CRO)Post Swiss Team2'19''
29USADylan Casey (USA)US Postal Service2'23''
30AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner2'25''
31PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski2'25''
32UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatour2'27''
33SLODean Podgornik (SLO)Prime Alliance Cycling Team2'30''
34COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service2'23''
35AUSNathan O'Neill (AUS)Panaria - Fiordo2'44''
36CZEOndrej Sosenka (CZE)CCC - Polsat2'45''
37USAChris Horner (USA)Prime Alliance Cycling Team2'52''
38POLTomasz Brozyna (POL)iBanesto.com2'53''
39ARGEdgardo Simón (ARG)EDS - Fakta2'59''
40NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole3'01''
41LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service3'05''
42POLSlawomir Kohut (POL)Amore & Vita - Beretta3'10''
43MDAIgor Bonciukov (MDA)Ofoto - Lombardi Sports3'10''
44HUNCsaba Szekeres (HUN)Colombia - Selle Italia3'12''
45PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecol3'17''
46KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Uno3'25''
47SWEMarcus Ljungqvist (SWE)EDS - Fakta3'53''
48RSATiaan Kannemeyer (RSA)Palmans - Collstrop3'57''
49SWEMagnus Bäckstedt (SWE)EDS - Fakta4'00''
50FRAJacky Durand (FRA)La Française des Jeux4'02''

Wegwedstrijd Heren - 13 Oktober 2002


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo5h30'03''
2AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
5SLOZoran Klemencic (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
6FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
7ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
8GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
9AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
10NZLJulian Dean (NZL)CSC - Tiscalizt
11CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
12DENLars Michaelsen (DEN)Coastzt
13AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
14AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
15AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
16USAGuido Trenti (USA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
17PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecolzt
18BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Adeccozt
19RUSDmitri Konyshev (RUS)Fassa Bortolozt
20GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
21NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Adeccozt
22BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
23USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
24DENFrank Høj (DEN)Coastzt
25BELLudovic Capelle (BEL)AG2R Prévoyancezt
26ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
27ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
28ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo16''
29ITAMario Scirea (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo20''
30SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin22''
31ESTJanek Tombak (EST)Cofidis29''
32LATRomans Vainsteins (LAT)Domo - Farm Frites31''
33SWEMarcus Ljungqvist (SWE)EDS - Faktazt
34RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo39''
35UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
36AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
37CANCharles Dionne (CAN)7UP - NutraFigzt
38BELTom Boonen (BEL)US Postal Service44''
39ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
40ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
41ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
42RUSAlexei Markov (RUS)Itera56''
43FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
44BELJurgen Van Goolen (BEL)Domo - Farm Friteszt
45RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Stepzt
46SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems59''
47FRAJacky Durand (FRA)La Française des Jeuxzt
48NEDBart Voskamp (NED)BankGiroLoterij - Batavuszt
49BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
50POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin1'01''
51BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin1'12''
52LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Servicezt
53FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt
54KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
55NORKurt-Asle Arvesen (NOR)EDS - Faktazt
56UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
57AUTChristian Pfannberger (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
58NEDJan Koerts (NED)Domo - Farm Friteszt
59ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
60DENMichael Skelde (DEN)EDS - Faktazt
61ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step1'26''
62RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeriazt
63AUSMatthew Wilson (AUS)La Française des Jeuxzt
64SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systemszt
65IRLDavid O'Loughlin (IRL)Ofoto - Lombardi Sportszt
66POLZbigniew Piatek (POL)Mrózzt
67SUIMauro Gianetti (SUI)Coastzt
68GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
69SLOUros Murn (SLO)Formaggi Trentinizt
70AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
71NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Friteszt
72DENAllan Johansen (DEN)EDS - Faktazt
73ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)iBanesto.comzt
74ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca1'37''
75SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1'59''
76POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidiszt
77PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - MSSzt
78ITALuca Scinto (ITA)Mapei - Quick Stepzt
79ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Relax Colchon - Fuenlabradazt
80ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
81SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolozt
82CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
83RUSPavel Brutt (RUS)Iterazt
84ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
85BLRAleksandr Kuschynski (BLR)zt
86HUNBalazs Rothmer (HUN)Amore & Vita - Berettazt
87CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Friteszt
88LTUMindaugas Goncaras (LTU)RDM - Flanderszt
89LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Saeco - Longoni Sportzt
90POLTomasz Brozyna (POL)iBanesto.comzt
91POLRobert Radosz (POL)Servisco - Koopzt
92POLMarcin Lewandowski (POL)Mikomax - Browar Staropolskizt
93CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Servicezt
94NEDMax Van Heeswijk (NED)Domo - Farm Friteszt
95GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
96BELKevin Hulsmans (BEL)Mapei - Quick Stepzt
97KAZAndrei Mizourov (KAZ)Mercatone Unozt
98ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
99LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
100AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
101LTUVladimir Smirnov (LTU)Team Colpack Astrozt
102SUINiki Aebersold (SUI)Coastzt
103RUSVladimir Karpets (RUS)Iterazt
104RUSEdouard Gritsoun (RUS)Iterazt
105GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
106BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
107BELJohan Museeuw (BEL)Domo - Farm Friteszt
108FRARichard Virenque (FRA)Domo - Farm Friteszt
109NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
110BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
111UKRVolodimyr Duma (UKR)Panaria - Fiordozt
112ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski2'06''
113MDAIgor Pugaci (MDA)Saeco - Longoni Sport2'40''
114SUIAurélien Clerc (SUI)Mapei - Quick Stepzt
115POLSlawomir Kohut (POL)Amore & Vita - Berettazt
116SWEStefan Adamsson (SWE)Coastzt
117SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
118PORNuno Duarte Silva Marta (POR)Barbot - Torrié Cafés - Gondomarzt
119UKRRuslan Pidgorny (UKR)De Nardi - Pasta Montegrappazt
120AUSHenk Vogels (AUS)Mercury Cycling Teamzt
121USADylan Casey (USA)US Postal Servicezt
122GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekomzt
123AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
124DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscalizt
125DENLars Ytting Bak (DEN)EDS - Faktazt
126ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
127ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coastzt
128COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
129POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Friteszt
130FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscalizt
131FRAFranck Renier (FRA)Bonjourzt
132FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeuxzt
133ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
134CZEOndrej Sosenka (CZE)CCC - Polsatzt
135AUSMatthew White (AUS)US Postal Servicezt
136AUSMichael Rogers (AUS)Mapei - Quick Stepzt
137NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
138USAAntonio Cruz (USA)US Postal Service2'47''
139RUSDmitri Gaynitdinov (RUS)Tacconi Sport - Emmegizt
140GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom2'58''
141GERRaphael Schweda (GER)Coastzt
142NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
143DENBekim Christensen (DEN)Coastzt
144DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
145GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
146NEDBram Schmitz (NED)BankGiroLoterij - Batavuszt
147NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Adeccozt
148SUIFabian Cancellara (SUI)Mapei - Quick Stepzt
149NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
150RUSEvgeni Petrov (RUS)Mapei - Quick Step - Espoirs3'12''
151AUTBernhard Eisel (AUT)Mapei - Quick Step - Espoirszt
152BELNico Eeckhout (BEL)Lotto - Adecco3'26''
153RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3'38''
154KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis3'54''
155RSATiaan Kannemeyer (RSA)Palmans - Collstropzt
156ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
157ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
158ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca4'10''
159ESPPablo Lastras Garcia (ESP)iBanesto.comzt
160LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
161SUIRolf Huser (SUI)Coast4'33''
162NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
163NEDBobbie Traksel (NED)Rabobank4'36''
164BELJo Planckaert (BEL)Cofidiszt
165RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adecco6'03''
166KAZMikhail Andreyev (KAZ)15'44''
167SRBAlexandar Nikacevic (SRB)Alessio20'32''
168USAJeff Louder (USA)Landbouwkrediet - Colnago20'36''

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 8 Oktober 2002


1LTUTomas Vaitkus (LTU)38.40.80 (51.5 km/h)
2RUSAlexander Bespalov (RUS)0.41.69
3PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)ASC Construcoes - Vila do Conde1.28.96
4SWEJonas Olsson (SWE)Crescent1.31.20
5GERMarkus Fothen (GER)1.32.95
6RUSAlexander Arekeev (RUS)1.39.80
7BELSébastien Rosseler (BEL)Domo - Farm Frites1.40.67
8NEDNiels Scheuneman (NED)Rabobank Beloften1.49.09
9SLOGregor Gazvoda (SLO)1.50.07
10FRAChristophe Kern (FRA)Nationaal team van Frankrijk1.50.75
11ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)1.53.98
12UKRVolodymir Starchyk (UKR)2.03.18
13IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance2.03.96
14FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux2.05.07
15POLPeter Mazur (POL)2.07.61
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.12.01
17USAMichael Creed (USA)Prime Alliance Cycling Team2.12.49
18SLOJure Zrimsek (SLO)Perutnina Ptuj - Krka Telekom2.14.10
19GREIoannis Tamouridis (GRE)2.14.95
20BELKevin De Weert (BEL)Rabobank Beloften2.15.96
21ITAEnrico Franzoi (ITA)2.21.88
22DENRasmus Dyring (DEN)Lotto - Adecco2.31.91
23DENBrian Vandborg (DEN)2.36.22
24GERThomas Ziegler (GER)2.38.02
25LATOlegs Melehs (LAT)2.39.96
26NEDStef Clement (NED)2.44.41
27ITAAndrea Liverani (ITA)2.49.42
28SWEGustav Erik Larsson (SWE)Crescent2.51.80
29GBRKieran Page (GBR)3.00.30
30POLBlazej Janiaczyk (POL)3.01.90
31USAMark Fitzgerald (USA)3.04.74
32IRLDermot Nally (IRL)Colombia - Selle Italia3.09.74
33BLRViktor Rapinski (BLR)Saturn3.13.18
34AUSRory Sutherland (AUS)Rabobank Beloften3.18.94
35NZLHeath Blackgrove (NZL)Palmans - Collstrop3.19.56
36NZLJeremy Yates (NZL)3.21.59
37PORHernâni Brôco (POR)3.21.95
38UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)3.24.93
39KAZViktor Shestakov (KAZ)3.25.75
40COLAndres Rodriguez Diaz (COL)3.29.42
41CANJean-François Laroche (CAN)Sympatico - Jet Fuel Coffee3.31.85
42COLMauricio Ortega Ramirez (COL)3.44.62
43GBRStephen Cummings (GBR)3.45.92
44RSAJan McLeod (RSA)HSBC3.51.07
45CZELadislav Fabisovsky (CZE)3.55.71
46FINKimmo Kananen (FIN)Malarenergi - SIME4.02.20
47NORChristopher Myhre (NOR)Krone4.05.89
48KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)4.11.17
49SUIRoman Gugger (SUI)4.16.98
50NORLars Breiseth (NOR)Krone4.22.20
51HUNZoltan Csomor (HUN)4.32.28
52GREGeorgios Ninos (GRE)5.52.04
53SUIAndreas Dietziker (SUI)6.05.76
54ESACarlos Enrique Avalos Garcia (ESA)7.23.02
55NAMErik Hoffmann (NAM)7.26.76
56ESAJose Reinaldo Murillo (ESA)7.34.20
57ISRFein Oded (ISR)zt

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 9 Oktober 2002


1RUSMikhail Ignatiev (RUS)28.30.37 (48.831 km/h)
2AUSMark Jamieson (AUS)0.10.36
3ITAVincenzo Nibali (ITA)0.25.98
4NEDThomas Dekker (NED)0.30.17
5COLRafael Infantino Abreu (COL)0.39.92
6SWEThomas Lövkvist (SWE)0.44.18
7FINJukka Vastaranta (FIN)0.45.03
8RUSDmitry Kozontchuk (RUS)0.50.92
9ITARoberto Traficante (ITA)0.57.12
10SVKMatej Jurco (SVK)0.58.20
11AUSRichard Moffatt (AUS)1.00.43
12POLMateusz Taciak (POL)1.02.69
13UKRVitaliy Kondrut (UKR)1.03.17
14FRAGuillaume Ledinahet (FRA)1.03.73
15USATyler Farrar (USA)1.07.88
16POLPatryk Bonda (POL)1.17.41
17DENAndreas Finnerup (DEN)1.23.60
18DENMartin Mortensen (DEN)1.24.05
19FRAThierry Hupond (FRA)1.24.47
20SWEJesper Ingevaldsson (SWE)1.25.74
21NEDHuub Duyn (NED)1.27.11
22RSADaryl Impey (RSA)1.30.56
23CZERichard Ondryas (CZE)1.32.67
24LATAldis Abolins (LAT)1.33.96
25AUSHeinrich Haussler (AUS)1.35.34
26GERFelix Gniot (GER)1.36.01
27UKRAndriy Kutalo (UKR)1.38.51
28KAZAlexey Kolessov (KAZ)1.42.08
29LTUIgnatas Konovalovas (LTU)1.43.07
30IRLTheo Hardwick (IRL)1.47.83
31BLRAndrei Kunitski (BLR)1.48.80
32BELJürgen Roelandts (BEL)1.49.68
33IRLNicolas Roche (IRL)1.51.36
34ESPJuan Carlos Fernandez Mora (ESP)1.54.75
35NORHarald Andre Moen (NOR)1.55.70
36PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)1.57.01
37USAZachary Grabowski (USA)2.01.80
38RSAEckard Bergh (RSA)2.01.84
39JAPTakeshi Ikeda (JAP)2.05.40
40NORLeonard Snoeks (NOR)2.06.37
41SVKPeter Velits (SVK)2.06.86
42KSABadr Al-Yassien (KSA)2.09.19
43ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)2.09.25
44LATArturs Ansons (LAT)2.09.33
45BELMario Ickx (BEL)2.12.92
46KAZSergey Danniker (KAZ)2.13.01
47BULStefan Kushlev (BUL)2.14.19
48SLOLeon Makarovic (SLO)2.19.98
49SUIManuel Rhyn (SUI)2.21.21
50MDARuslan Sambris (MDA)2.25.94
51MDAConstantin Barcaci (MDA)2.27.79
52LTUEgidijus Matuliauskas (LTU)2.29.52
53GBRChristopher Penketh (GBR)2.31.22
54PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)2.31.84
55GBRRyan Connor (GBR)2.32.94
56BULBogdan Stoytchev (BUL)2.35.86
57CANCameron Evans (CAN)2.42.58
58SLOGrega Bole (SLO)2.47.39
59COLDiego Diaz Pretel (COL)2.50.54
60CANAndrew Davidson (CAN)2.59.08
61KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)2.59.28
62FINJuha-Matti Alaluusua (FIN)3.01.52
63BLRAndrei Hauryliuk (BLR)3.13.27
64GREManolis Karimpidis (GRE)3.13.43
65MEXAbundio Guerrero (MEX)3.28.27
66SUIMartin Kohler (SUI)3.32.62
67CZEMichal Kollert (CZE)3.53.54
68ISRYair Caspi (ISR)4.21.17
69GRENikolaos Kaloudakis (GRE)5.13.81
70MEXFiliberto Herrera (MEX)zt

Wegwedstrijd - U23 Heren - 11 Oktober 2002


1ITAFrancesco Chicchi (ITA)3.36.28 (46.123 km/h)
2ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)zt
3SUIDavid Loosli (SUI)zt
4UZBSergey Lagutin (UZB)zt
5FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Crédit Agricole Espoirszt
6SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systemszt
7FRASébastien Chavanel (FRA)zt
8PORJorge Torre (POR)zt
9BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
10FRAEric Berthou (FRA)zt
11CANJean-François Laroche (CAN)Sympatico - Jet Fuel Coffeezt
12GBRYanto Barker (GBR)zt
13KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)zt
14UKRDenys Yablonskyy (UKR)zt
15ESPVicente Reynès Mimo (ESP)L.A. Pecolzt
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)zt
17LUXGusty Bausch (LUX)zt
18AUTAndreas Matzbacher (AUT)zt
19POLMariusz Wiesiak (POL)zt
20IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
21ESTTarmo Raudsepp (EST)zt
22USAShawn Milne (USA)zt
23AUTClemens Grosslercher (AUT)zt
24GREGeorgios Ninos (GRE)zt
25ESPUnai Elorriaga Zubiaur (ESP)zt
26GREIoannis Tamouridis (GRE)zt
27MDAAlexandr Sabalin (MDA)zt
28SLOBorut Bozic (SLO)zt
29KAZAssan Bazayev (KAZ)zt
30POLPeter Mazur (POL)zt
31SVKBranislav Stejskal (SVK)zt
32SUIOliver Zaugg (SUI)zt
33DENMichael Demin (DEN)Gerolsteinerzt
34SLOMatic Strgar (SLO)zt
35MDADumitru Bondari (MDA)zt
36USAMark Fitzgerald (USA)zt
37DENThomas Oredsson (DEN)zt
38SVKRadovan Husar (SVK)zt
39AUTBernhard Kohl (AUT)Elk Haus - Sportunion Schremszt
40FRAArnaud Coyot (FRA)Cofidiszt
41UKRRuslan Gryschenko (UKR)zt
42SLOMatej Marin (SLO)zt
43JAPFumiyuki Beppu (JAP)zt
44BELKevin De Weert (BEL)Rabobank Beloftenzt
45BELJohan Van Summeren (BEL)Domo - Farm Friteszt
46POREdgar Anao (POR)zt
47RUSAlexander Bespalov (RUS)zt
48NEDPieter Weening (NED)Rabobank Beloftenzt
49SUIMichael Albasini (SUI)zt
50USAMichael Creed (USA)Prime Alliance Cycling Teamzt
51CROZvonimir Pokupec (CRO)zt
52GERMarcel Sieberg (GER)zt
53NORKristian Ellertsen (NOR)zt
54SWEJonas Holmkvist (SWE)Crescentzt
55GERThomas Kaufmann (GER)Rothauszt
56GERChristian Knees (GER)zt
57RUSAlexander Arekeev (RUS)zt
58RUSVolodymyr Zagorodny (RUS)zt
59CROIvan Sever (CRO)zt
60ITAAntonio Bucciero (ITA)zt
61AUSMark Renshaw (AUS)United Water Australiazt
62ITAIvan Ravaioli (ITA)zt
63AUSSimon Gerrans (AUS)United Water Australiazt
64ESTAndri Lebedev (EST)zt
65UKRAndriy Grivko (UKR)zt
66ESPPablo De Pedro Garcia (ESP)zt
67GBRTom Southam (GBR)zt
68RUSAndrey Pchelkin (RUS)zt
69DENBrian Vandborg (DEN)zt
70SWEGustav Erik Larsson (SWE)Crescentzt
71HUNTamas Lengyel (HUN)zt
72SLOGregor Gazvoda (SLO)zt
73BELNick Nuyens (BEL)Domo - Farm Friteszt
74POLDaniel Okrucinski (POL)Polska Snczt
75RSAJan McLeod (RSA)HSBCzt
76AUSDavid Pell (AUS)United Water Australiazt
77PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)ASC Construcoes - Vila do Condezt
78CROTomislav Danculovic (CRO)zt
79GERBjörn Schröder (GER)zt
80FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
81NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloftenzt
82NEDArne Kornegoor (NED)zt
83AUSRory Sutherland (AUS)Rabobank Beloftenzt
84NEDHans Dekkers (NED)Rabobank Beloftenzt
85NZLJeremy Yates (NZL)0.35
86CANMartin Gilbert (CAN)0.37
87BLRVjacheslav Barei (BLR)zt
88LTUAudrius Bagdonavicius (LTU)zt
89BLRYauheni Hutarovich (BLR)zt
90GEREric Baumann (GER)0.39
91LATAleksejs Saramotins (LAT)zt
92ESTCaspar Austa (EST)zt
93COLMauricio Ortega Ramirez (COL)zt
94NAMErik Hoffmann (NAM)zt
95AUTHarald Berger (AUT)zt
96NZLHeath Blackgrove (NZL)Palmans - Collstropzt
97KAZViktor Shestakov (KAZ)zt
98HUNZoltan Madaras (HUN)0.41
99UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)zt
100BLRAnatoli Chaburka (BLR)zt
101SLOJure Zrimsek (SLO)Perutnina Ptuj - Krka Telekomzt
102RUSIvan Chtchegolev (RUS)zt
103DENRasmus Dyring (DEN)Lotto - Adeccozt
104NORPer Martin Lund (NOR)Kronezt
105IRLDermot Nally (IRL)Colombia - Selle Italiazt
106NEDPeter Van Agtmaal (NED)Bert Story - Piels0.44
107LATArturs Lagzdins (LAT)0.58
108POLJacek Tadeusz Morajko (POL)zt
109LIERené Marxer (LIE)Volksbank - Ideal1.38
110LUXMichel Wolter (LUX)1.40
111AUSGene Michael Bates (AUS)UniSAzt
112RSAAdriaan De Beer (RSA)zt
113ESPJorge García Marín (ESP)zt
114UKRVolodymir Starchyk (UKR)1.55
115LTUTomas Vaitkus (LTU)zt
116LATOlegs Melehs (LAT)zt
117SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Crescent2.51
118DENGlenn Bak (DEN)zt
119RUSMikhail Timochine (RUS)Landbouwkrediet - Colnago2.56
120CZEMartin Mares (CZE)PSK - Remerx3.02
121VENJuan Engelberth Murillo Ortiz (VEN)3.06
122COLAndres Rodriguez Diaz (COL)zt
123GBRJamie Alberts (GBR)3.32
124SUIDaniel Gysling (SUI)3.37
125IRLDenis Lynch (IRL)3.38
126IRLGary McQuaid (IRL)3.40
127MEXCarlos Lopez Gonzalez (MEX)4.51
128IRLPhilip Deignan (IRL)5.05
129ITADaniele Pietropolli (ITA)6.30
130SRBNebojsa Jovanovic (SRB)6.31
131CZEStanislav Kozubek (CZE)zt
132VENJoan Rivas (VEN)zt
133RSADarren Lill (RSA)zt
134MDAAlexandr Matveev (MDA)zt
135YUGNened Prokic (YUG)15.04
136ARMTigran Korkotyan (ARM)18.36
137HKGChun Ming Tsoi (HKG)18.39
138HUNZoltan Csomor (HUN)19.33
139HKGKing Nin Lau (HKG)20.16

Wegrit - Junior Heren - 13 Oktober 2002


1FRAArnaud Gérard (FRA)2.50.17 (45.101 km/h)
2FINJukka Vastaranta (FIN)zt
3AUSNicolas Sanderson (AUS)zt
4NEDTom Veelers (NED)zt
5SVKMatej Jurco (SVK)zt
6NEDJoost Van Leijen (NED)zt
7AUSJames Meadley (AUS)0.05
8ITAMauro Santambrogio (ITA)0.09
9ITAEmanuele Rizza (ITA)zt
10ITASamuele Marzoli (ITA)zt
11CZELukas Fus (CZE)zt
12LTUVitalij Samsonov (LTU)zt
13SLOAldo Ino Ilesic (SLO)zt
14AUSHeinrich Haussler (AUS)zt
15LATAldis Abolins (LAT)zt
16USATyler Farrar (USA)zt
17SVKStanislav Kardos (SVK)zt
18MDARuslan Sambris (MDA)zt
19RUSYury Trofimov (RUS)zt
20ESTRisto Usin (EST)zt
21JAPDaisuke Koiwa (JAP)zt
22LUXLaurent Didier (LUX)zt
23CZETomas Micek (CZE)zt
24SUIPascal Zaugg (SUI)zt
25FINJuha-Matti Alaluusua (FIN)zt
26BLRAndrei Hauryliuk (BLR)zt
27DENMatti Breschel (DEN)zt
28CZEJan Sel (CZE)zt
29AUTMarkus Eibegger (AUT)zt
30RUSDmitry Kozontchuk (RUS)zt
31FINPekka Jääskeläinen (FIN)zt
32SUIManuel Rhyn (SUI)zt
33SUINazareno Rossi (SUI)zt
34MDAVeaceslav Talasimov (MDA)zt
35BELBert De Backer (BEL)zt
36USAOlivier Stiler-Cote (USA)zt
37USANathan Mitchell (USA)zt
38ESTAndrei Laenkov (EST)zt
39SLOLeon Makarovic (SLO)zt
40KAZAndrey Dimovskikh (KAZ)zt
41MDADumitru Creciun (MDA)zt
42GERRonny Luedtke (GER)zt
43ESPFausto Lorenzo (ESP)zt
44POLBartosz Pajor (POL)zt
45ESTDenis Birjukov (EST)zt
46NEDHuub Duyn (NED)zt
47KAZAlexey Kolessov (KAZ)zt
48FRAVincent Jerome (FRA)zt
49DENAndreas Finnerup (DEN)zt
50BELJürgen Roelandts (BEL)zt
51IRLPaidi O'Brien (IRL)zt
52ESTRené Mandri (EST)zt
53CANCameron Evans (CAN)zt
54AUSRyan Sullivan (AUS)zt
55JAPTakeshi Ikeda (JAP)zt
56CROVanja Satinovic (CRO)zt
57UKROleksandr Shuvayev (UKR)zt
58SLOJanez Rozman (SLO)zt
59RUSMaxim Belkov (RUS)zt
60BELGianni Meersman (BEL)zt
61AUSMark Jamieson (AUS)zt
62LATMartins Polakovs (LAT)zt
63LUXAndy Schleck (LUX)zt
64POLIgor Klak (POL)zt
65SVKPeter Velits (SVK)zt
66AUTClemens Fankhauser (AUT)zt
67RSALeon Nel (RSA)zt
68SVKMartin Velits (SVK)zt
69AUTJosef Kugler (AUT)zt
70NORLeonard Snoeks (NOR)zt
71NEDThomas Dekker (NED)zt
72ITAVincenzo Nibali (ITA)zt
73SWEThomas Lövkvist (SWE)zt
74LUXGilles Hendel (LUX)zt
75ITARoberto Traficante (ITA)zt
76YUGDusan Krstic (YUG)zt
77CZERichard Ondryas (CZE)zt
78DENAnders Lund (DEN)zt
79RUSAlexey Esin (RUS)zt
80BLRAndrei Kunitski (BLR)zt
81IRLTheo Hardwick (IRL)zt
82IRLAndrew McQuaid (IRL)zt
83POLPrzemyslaw Pietrzak (POL)zt
84BULPetko Atanasov (BUL)zt
85PORBruno Antero Moreira Lima (POR)zt
86COLRafael Infantino Abreu (COL)zt
87FRAJordane Chazal (FRA)zt
88IRLNicolas Roche (IRL)zt
89RUSMikhail Ignatiev (RUS)zt
90ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)zt
91ISRYair Caspi (ISR)zt
92CROEmanuel Kiserlovski (CRO)zt
93SLOGrega Bole (SLO)zt
94GREManolis Karimpidis (GRE)zt
95KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)zt
96SLOMiha Svab (SLO)zt
97AUTMatthias Schröger (AUT)zt
98UKRVitaliy Kondrut (UKR)zt
99PORAntonio Jesus (POR)zt
100USAZachary Grabowski (USA)zt

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden