De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Ciclista al Pais Vasco - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Ciclista al Pais Vasco - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2018

Vuelta Ciclista al Pais Vasco 2018

SpanjeSpanje - 2 April 2018 - 7 April 2018


Algemeen klassement - 7 April 2018


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo20:53:47
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:09
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida1:42
4GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3:14
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar3:17
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors3:29
7NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo3:50
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana4:14
9ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Team4:15
10AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe5:30
11BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team5:34
12PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates6:29
13FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale7:08
14ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis7:40
15DENJesper Hansen (DEN)Astana9:29
16AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott10:21
17FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale11:50
18BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal12:55
19FRANicolas Edet (FRA)Cofidis13:07
20ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott13:12
21RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin14:03
22ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data14:12
23AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida14:33
24BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors14:33
25ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA14:43
26ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana15:21
27COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar15:30
28ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:05
29CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac16:22
30CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin16:25
31ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias17:24
32ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias17:51
33FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ18:45
34ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH18:46
35USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac20:12
36ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo21:58
37ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis22:14
38ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar22:24
39ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis24:36
40ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida24:44
41BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal26:38
42BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale27:17
43BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal27:20
44NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin28:32
45AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe28:48
46SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin29:28
47ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates30:33
48ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team30:38
49ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA31:10
50ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH32:20
51FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ32:37
52BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team32:42
53AUSJai Hindley (AUS)Sunweb32:46
54FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale32:48
55BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal33:42
56AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott35:13
57USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin36:30
58AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe36:42
59MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates36:44
60AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott37:17
61ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar37:33
62ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team37:43
63GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team38:01
64LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale39:03
65COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar39:32
66ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team40:18
67ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida41:47
68BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin43:19
69GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb43:42
70GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data44:59
71ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA48:20
72FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors49:48
73SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott50:17
74ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH50:32
75ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH51:21
76FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis57:40
77AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott57:45
78ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias59:49

Etappe 1 - Zarautz - Zarautz - 162,1 km - 2 April 2018Medium berg


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors4:17:46
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbozt
3ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:23
4ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors0:23
5ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:23
6GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:23
7AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:23
8BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:23
9FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:23
10COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:23
11FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ0:23
12COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:23
13NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:23
14ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:23
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:51
16BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors0:51
17AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:51
18ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:51
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:51
20CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac0:51
21ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:51
22BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal1:12
23PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates1:12
24ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data1:12
25FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:12
26RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:12
27ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:12
28ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo1:12
29ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Team1:12
30USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo1:12
31DENJesper Hansen (DEN)Astana1:12
32SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:12
33GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac1:12
34ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates1:35
35ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis1:35
36ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:35
37BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data1:46
38ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:46
39BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team1:46
40ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar1:46
41ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:54
42AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:54
43ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH1:54
44ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott1:54
45ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:54
46ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:54
47AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:54
48AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott1:54
49AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:54
50ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:24
51SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates2:46
52USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac2:46
53CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin2:46
54COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar2:46
55FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale2:46
56FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:46
57ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team2:46
58ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH2:46
59ITADario Cataldo (ITA)Astana2:46
60COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar2:46
61UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida2:56
62FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ3:54
63USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo3:54
64ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar3:54
65AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac3:54
66LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:54
67POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team3:54
68AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb3:54
69ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana3:54
70NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb3:54
71ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors3:54
72RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana3:54
73SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team4:52
74BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team5:15
75BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale5:15
76PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo5:15
77ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team5:15
78ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo5:15
79ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Burgos - BH5:42
80GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors6:31
81AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott6:31
82ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:00
83FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ7:07
84ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA7:07
85USABenjamin King (USA)Dimension Data7:07
86ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH7:07
87AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott7:07
88ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates7:07
89AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team7:07
90BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal7:07
91ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis7:07
92ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis7:07
93BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal7:07
94FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ7:07
95RUSPavel Sivakov (RUS)Sky Professional Cycling Team7:07
96NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data7:07
97ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data7:07
98ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA7:07
99GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team7:07
100USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac7:07
101ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team7:07
102LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale7:07
103BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates7:07
104AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team7:07
105ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida7:07
106ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo7:07
107FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors7:07
108SUISteve Morabito (SUI)Groupama - FDJ7:07
109FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale7:07
110AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data7:07
111FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale7:07
112AUSJai Hindley (AUS)Sunweb7:07
113USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin7:07
114USAChad Haga (USA)Sunweb7:07
115MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates7:07
116ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors7:07
117ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:58
118GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb7:58
119RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin7:58
120BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal8:14
121SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott8:14
122NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo8:14
123BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo8:14
124JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida8:14
125FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ8:14
126NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team8:14
127BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal8:14
128BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal8:14
129AUSMichael Storer (AUS)Sunweb8:14
130DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott8:14
131FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - FDJ8:14
132ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe8:14
133USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac8:14
134NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin8:14
135BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin8:14
136FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis8:14
137AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe8:24
138ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)9:10
139ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar9:37
140AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo9:37
141ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team9:37
142GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo9:44
143ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH9:44
144ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA9:44
145ITAMoreno Moser (ITA)Astana9:53
146ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:53
147USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo9:53
148COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros RGA9:53
149ITAMatteo Bono (ITA)UAE Team Emirates9:53
150KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana9:53
151GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data9:53
152AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe11:44
153RUSMatvei Mamykin (RUS)Burgos - BH16:49
154NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Zarautz - Bermeo - 152,7 km - 3 April 2018Medium berg


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors4:11:47
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbozt
3ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
5AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:15
6ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:15
7ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:15
8FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ0:15
9ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors0:15
10ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:15
11GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:15
12FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:15
13ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Team0:15
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:15
15AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:15
16COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:15
17NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:15
18DENJesper Hansen (DEN)Astana0:15
19ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:15
20ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data0:15
21BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:40
22BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors0:55
23BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal0:55
24BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:55
25FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:55
26ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:58
27RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:58
28BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:58
29AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:01
30GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac1:01
31SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:01
32BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team1:01
33ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:22
34CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin1:25
35ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates1:28
36PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates1:28
37USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo1:28
38SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates1:28
39ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:28
40COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar1:31
41ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:31
42FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:31
43USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo1:31
44ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:31
45CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac1:35
46FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ1:35
47AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb1:35
48USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin1:35
49ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:44
50ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:53
51BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:00
52ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH2:00
53ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Burgos - BH2:00
54ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:03
55ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data2:03
56ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo2:15
57ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:53
58FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:53
59BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale2:53
60ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis2:53
61AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott2:53
62FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ2:53
63USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac2:53
64BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal3:54
65ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo3:54
66RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana3:54
67AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac3:54
68ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis3:54
69RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin3:54
70NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data3:54
71USABenjamin King (USA)Dimension Data3:54
72NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin3:54
73USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac3:54
74LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale3:54
75RUSPavel Sivakov (RUS)Sky Professional Cycling Team3:54
76BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates3:54
77ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH3:54
78ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar4:02
79SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team4:02
80FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - FDJ4:02
81LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo4:02
82NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb4:02
83BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal4:49
84ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team5:41
85ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5:41
86COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar5:41
87ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar5:41
88ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:46
89BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin5:48
90ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team5:48
91USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac5:48
92GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb5:48
93AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team5:48
94NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team5:48
95AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe5:48
96AUSJai Hindley (AUS)Sunweb5:48
97ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis5:48
98AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe5:48
99ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH5:48
100FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale5:48
101ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo5:48
102ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates5:48
103ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida5:48
104DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott5:48
105AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe6:08
106ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA6:22
107USAChad Haga (USA)Sunweb6:46
108GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team7:13
109PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo7:13
110FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale7:13
111FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale7:13
112ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH7:13
113ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe7:13
114AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott7:13
115ITADario Cataldo (ITA)Astana7:13
116ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA7:22
117BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal8:02
118POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team8:02
119ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott8:02
120ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors8:02
121GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors8:02
122FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ8:02
123SUISteve Morabito (SUI)Groupama - FDJ8:02
124GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data8:02
125JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida8:02
126BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal8:02
127MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates8:02
128ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team8:02
129AUSMichael Storer (AUS)Sunweb8:02
130AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team8:02
131SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott8:51
132GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo8:51
133ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors8:51
134ITAMatteo Bono (ITA)UAE Team Emirates8:51
135NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo8:51
136ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team8:51
137UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida8:51
138ITAMoreno Moser (ITA)Astana9:06
139AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott9:27
140AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data9:52
141FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis9:56
142AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo9:58
143COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros RGA10:25
144FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors10:25
145ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:25
146ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)10:34
147AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe11:35
148BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo12:43
149ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:43
150USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo12:43
151ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:43
152KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana12:43
153RUSMatvei Mamykin (RUS)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bermeo - Valdegovía - 184,8 km - 4 April 2018Sprint


1AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe4:49:39
2BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirateszt
3POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
4SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scottzt
5ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
6FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
7AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
8ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
9ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
10ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbozt
11ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Burgos - BHzt
12FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJzt
13PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
14BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
16BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
17NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecinzt
18BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
19BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Teamzt
20SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirateszt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
22PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirateszt
23ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
24ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
25USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapaczt
26USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapaczt
27GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
28FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
29ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
30NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
31ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
32SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbozt
33ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
34FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
35ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
36ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
37ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
38AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Meridazt
39ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astanazt
40LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
41RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
42BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
43ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
44AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
45ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
46FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJzt
47AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
48CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapaczt
49BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floorszt
50DENJesper Hansen (DEN)Astanazt
51FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJzt
52AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
53AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Teamzt
54ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
55SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
56BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
57COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
58ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
59USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
60FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
61BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbozt
62BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
63ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
64MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirateszt
65COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
66ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Datazt
67ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
68USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
69COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
70LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
71BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
72ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirateszt
73CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecinzt
74ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
75ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredozt
76GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapaczt
77ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
78USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecinzt
79ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
80AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
81ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
82ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
83BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
84ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
85BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Datazt
86AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scottzt
87COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
88ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
89AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
90ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
91ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Meridazt
92GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Datazt
93ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team0:15
94ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:20
95DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:20
96ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH2:25
97ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH2:25
98ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH2:25
99GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb2:25
100USABenjamin King (USA)Dimension Data2:25
101SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team2:25
102ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates2:25
103ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis2:25
104USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac2:25
105BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal4:49
106NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo4:49
107FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors4:49
108ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors4:49
109USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo4:49
110FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - FDJ4:49
111FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:49
112FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale4:49
113FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale4:49
114ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team4:49
115ITAMatteo Bono (ITA)UAE Team Emirates4:49
116ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo4:49
117UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida4:49
118AUSJai Hindley (AUS)Sunweb7:24
119GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors7:24
120AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott7:24
121ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe7:24
122NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data7:24
123AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team7:24
124FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis7:24
125BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal7:24
126ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis7:24
127ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors7:24
128ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)7:24
129ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH7:24
130AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo8:57
131JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida8:57
132RUSPavel Sivakov (RUS)Sky Professional Cycling Team8:57
133USAChad Haga (USA)Sunweb9:33
134ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:33
135GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo9:33
136ITADario Cataldo (ITA)Astana9:33
137NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team9:33
138RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin9:33
139ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA9:33
140AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data14:28
141AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac14:28
142COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros RGA14:28
143KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana14:28
144ITAMoreno Moser (ITA)Astana15:38
145AUSMichael Storer (AUS)Sunweb15:38
146RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana15:38
147AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe15:38
148NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb15:38
149ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:38
150FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ18:33
151FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ18:33

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Lodosa - Lodosa - 19,4 km - 5 April 2018Individuele Tijdrit


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo22:26
2NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team0:09
3BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team0:11
4ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team0:14
5POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:20
6AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:36
7ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Team0:37
8FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:42
9NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:43
10ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:43
11BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:44
12AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:46
13BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:50
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:51
15GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:52
16ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:53
17FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ0:57
18GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:58
19RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:58
20AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:59
21SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:03
22USAChad Haga (USA)Sunweb1:06
23FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ1:06
24UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida1:06
25AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:07
26LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1:07
27AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott1:11
28ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida1:11
29ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana1:11
30ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team1:14
31USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac1:15
32RUSPavel Sivakov (RUS)Sky Professional Cycling Team1:16
33ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:16
34DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott1:16
35FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors1:17
36GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team1:17
37COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:18
38PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates1:20
39ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar1:21
40ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors1:24
41ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:26
42USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo1:26
43GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac1:26
44AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:28
45COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar1:28
46AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team1:28
47AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team1:30
48ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:31
49COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac1:34
50USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin1:36
51FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ1:37
52BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin1:38
53BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors1:39
54FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:40
55ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo1:40
56BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale1:41
57USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac1:41
58ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates1:42
59AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:42
60ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data1:43
61USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo1:45
62ITADario Cataldo (ITA)Astana1:48
63FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:50
64DENJesper Hansen (DEN)Astana1:51
65AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida1:54
66BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal1:56
67USABenjamin King (USA)Dimension Data1:56
68NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin1:57
69FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:58
70FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:59
71ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH1:59
72NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb1:59
73FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:00
74SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team2:01
75ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar2:03
76SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates2:03
77BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data2:04
78AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:05
79ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana2:05
80SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott2:09
81ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:10
82FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2:11
83ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:11
84LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:12
85RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin2:12
86BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal2:12
87ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates2:16
88ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott2:17
89ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:19
90KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana2:19
91ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors2:20
92ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data2:22
93BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal2:23
94FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale2:24
95ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo2:30
96AUSJai Hindley (AUS)Sunweb2:31
97CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac2:31
98AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott2:31
99BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates2:31
100BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal2:33
101MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates2:33
102PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo2:34
103ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA2:35
104ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:35
105ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:36
106AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott2:38
107ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH2:40
108JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida2:40
109CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin2:41
110ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar2:41
111USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac2:43
112ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis2:43
113ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:45
114GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo2:47
115ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo2:48
116BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:51
117ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:52
118ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)2:53
119ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis2:53
120NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data2:53
121ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:57
122COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros RGA2:57
123ITAMoreno Moser (ITA)Astana3:01
124AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac3:01
125ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:01
126AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo3:02
127AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe3:03
128ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH3:06
129GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors3:07
130AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data3:09
131ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:10
132ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis3:12
133BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal3:14
134ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Burgos - BH3:15
135ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida3:15
136ITAMatteo Bono (ITA)UAE Team Emirates3:16
137FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - FDJ3:18
138RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana3:20
139ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team3:20
140NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo3:23
141COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar3:23
142ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors3:32
143BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo3:34
144GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb3:36
145ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:37
146ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:37
147ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH3:38
148ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH3:42
149USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo3:54
150ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:20
151FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ4:52

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Vitoria - Eibar - 164,7 km - 6 April 2018Berg


1ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana3:53:59
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbozt
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
4ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scottzt
5ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
6ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistarzt
7UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Merida0:15
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana1:27
9PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates1:27
10AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:27
11AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott1:27
12ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Team1:27
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:27
14NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:27
15COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac1:27
16ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis1:27
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1:27
18ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team1:51
19ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors2:15
20FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors2:15
21BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:15
22BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team2:15
23FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:48
24ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:48
25BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal3:48
26ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:48
27BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors3:48
28AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe3:48
29BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal3:48
30ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo3:48
31RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin3:48
32ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:48
33ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data3:48
34FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3:48
35AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida3:48
36ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:48
37ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH3:48
38DENJesper Hansen (DEN)Astana3:48
39FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale3:48
40CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin3:48
41ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data3:48
42FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale3:55
43ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:32
44FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ5:32
45USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac5:32
46ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5:32
47CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac5:32
48COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar5:32
49FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ5:32
50SLOJan Polanc (SLO)UAE Team Emirates7:04
51NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb7:04
52FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale7:04
53NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin7:04
54ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA7:04
55BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal7:04
56ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team7:04
57LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo7:04
58BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale7:04
59BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo7:04
60AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb9:25
61AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe9:25
62MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates9:25
63ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Burgos - BH10:26
64ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis10:26
65ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis10:26
66NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data10:26
67BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal15:21
68USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac15:21
69GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb15:21
70SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott19:05
71AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team19:05
72USAChad Haga (USA)Sunweb19:05
73USABenjamin King (USA)Dimension Data19:05
74GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team19:05
75USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac19:05
76USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo19:05
77USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin19:05
78ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA19:05
79ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar19:05
80ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar19:05
81COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar19:05
82ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA19:05
83ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA19:05
84ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo19:05
85BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin19:05
86SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin19:05
87USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo19:05
88AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe19:05
89ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe19:05
90FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors19:05
91SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team19:05
92AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac19:05
93ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH19:05
94ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH19:05
95ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:05
96BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)UAE Team Emirates19:05
97ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates19:05
98LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale19:05
99ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis19:05
100GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors19:05
101ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team19:05
102RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin19:05
103ITAMatteo Bono (ITA)UAE Team Emirates19:05
104FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ19:05
105FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ19:05
106ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates19:05
107ITADario Cataldo (ITA)Astana19:05
108ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida19:05
109ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo19:05
110FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis19:05
111ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team19:05
112ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors19:05
113AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team19:05
114GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data19:05
115JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida19:05
116ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida19:05
117AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data19:05
118DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott19:05
119FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale19:43
120USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo19:43
121COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros RGA19:43
122AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott19:43
123AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott19:43
124KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana19:43
125ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH19:43
126ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:43
127BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal19:43
128BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal19:43
129ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH19:43
130BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team19:43
131BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data19:43
132GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo19:43
133POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team19:43
134ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:43
135RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana19:43
136AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe19:43
137PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo19:43
138AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott19:47
139NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo19:47
140AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe19:47
141AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo19:47
142FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - FDJ19:47
143GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First - Drapac19:47
144ITAMoreno Moser (ITA)Astana21:55
145FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ23:05
146NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team
147ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)
148ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Quick Step Floors
149RUSPavel Sivakov (RUS)Sky Professional Cycling Team
150ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida
151AUSMichael Storer (AUS)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Eibar - Arrate - 122,2 km - 7 April 2018Berg


1ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors3:17:22
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar0:18
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:35
4BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:39
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:42
6BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:51
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:59
8AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:06
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo1:06
10AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe1:06
11ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team1:06
12ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Sky Professional Cycling Team1:32
13ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana1:50
14ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott1:50
15AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:50
16NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:50
17PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates1:50
18FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:50
19FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:30
20ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar2:37
21DENJesper Hansen (DEN)Astana3:11
22FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ3:24
23ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:24
24GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team4:07
25FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale4:53
26ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida4:57
27COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar5:01
28AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott5:11
29BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal5:23
30FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale5:23
31BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal5:25
32ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis5:25
33ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis5:25
34ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5:25
35ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:54
36ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH5:56
37ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team5:56
38FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ6:27
39CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin6:33
40AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain - Merida6:44
41CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac6:44
42ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA6:44
43AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott6:44
44BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team7:20
45ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida7:20
46AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott7:25
47ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates7:31
48LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale7:33
49BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal7:53
50FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors7:53
51USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin7:55
52ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:55
53SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin7:55
54GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data7:55
55RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin7:55
56ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data8:02
57USANathan Brown (USA)EF Education First - Drapac8:08
58BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors8:10
59ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH8:10
60NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin8:11
61ESPEduard Prades Reverte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:02
62ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:20
63ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana9:22
64ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH9:22
65AUSJai Hindley (AUS)Sunweb9:22
66ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros RGA9:22
67BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin9:22
68GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb9:22
69COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar9:27
70MARAnasse Ait El Abdia (MAR)UAE Team Emirates10:25
71ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH10:32
72BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale11:12
73ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team11:16
74ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo11:22
75FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis11:38
76AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott12:46
77SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott12:46
78ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias14:41

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden