De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Taihu Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Taihu Lake - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 7 - 14 Oktober 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia3:07:53
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
3BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4ERINatnael Tesfatsion (ERI)Eritelzt
5SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
6NZLDylan Kennett (NZL)zt
7ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BHzt
8GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
9UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
10ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
11ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
13ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
14COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
15JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Teamzt
16CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
17FRARemy Rochas (FRA)zt
18JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
19CHNZisen Li (CHN)zt
20MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)zt
21MGLJambaljamts Sainbayar (MGL)Rts Racing Teamzt
22MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
23ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
24USATaylor Sheldon (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
25ISRItamar Einhorn (ISR)zt
26AUSTimothy Guy (AUS)zt
27FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
28LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
29CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
30ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
31RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
32ERIYakob Debesay (ERI)Eritelzt
33CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
34UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
35USAEric Marcotte (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
36MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Jelly Belly - Maxxiszt
37CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
38HKGBurr Ho (HKG)Hksizt
39USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academyzt
40CANAlexander Cataford (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
41ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
42IRLCormac McGeough (IRL)zt
43COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
44SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
45ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
46CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
47CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
48SUIOliver Behringer (SUI)zt
49COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
50FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
51FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
52NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
53AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
54AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
55HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksizt
56ROUSerghei Tvetcov (ROU)United Health Care Presented by Maxxiszt
57CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiangzt
58COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
59ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)zt
60USABen Wolfe (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
61ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
62NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
63USAKeegan Swirbul (USA)Jelly Belly - Maxxiszt
64CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
65GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
66SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
67ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
68BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
69HKGHo San Chiu (HKG)Hksizt
70ARGHugo Angel Velázquez (ARG)United Health Care Presented by Maxxiszt
71ESPGabriel Pons Sancho (ESP)zt
72ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
73NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
74NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
75HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksizt
76COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)zt
77CHNBingcheng Gu (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
78VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
79HKGHiu Fung Choy (HKG)Hksizt
80USADaniel Eaton (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
81FRARobin Meyer (FRA)zt
82ITAAlex Turrin (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
83CHNYue Jiang (CHN)zt
84CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
85CHNZhaoliang Xu (CHN)Giantzt
86CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
87CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
88AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:14
89VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:14
90VENRalph Monsalve (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:14
91NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George0:19
92CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:24
93CHNZhishan Zhang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team0:24
94CHNPeng Gao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:26
95CHNJin Song Li (CHN)Giant0:28
96UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:31
97GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:31
98ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel1:15
99FRAMaxence Moncassin (FRA)1:37
DNSGERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum-

Algemeen

Punten

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden