Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2022/2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2022/2023
Short Track - Home
Kalender 2022/2023
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2022/2023
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2022/2023
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Tour of Mesopotamia 2018 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2018
World Tour - 2018
Europe Tour - 2018
25/01 - Trofeo Migjor
26/01 - Trofeo Serra de Tramuntana
27/01 - Trofeo Andratx
28/01 - GP La Marseillaise
28/01 - Trofeo Palma de Mallorca
31/01 - Etoile de Bessèges
31/01 - Volta a la Comunitat Valenciana
08/02 - Tour Cycliste La Provence
10/02 - Vuelta Ciclista a Murcia
11/02 - Clásica de Almería
11/02 - Trofeo Laigueglia
14/02 - Vuelta a Andalucía
14/02 - Volta ao Algarve em Bicicleta
17/02 - 50ème Tour Cycliste International du H...
18/02 - Grand Prix Alanya
18/02 - GP Laguna
22/02 - Ronde van Antalya
24/02 - Classic Sud Ardèche
25/02 - La Drôme Classic
25/02 - GP Izola - Butan Plin
25/02 - Kuurne-Brussel-Kuurne
27/02 - Le Samyn
28/02 - Umag Trophy
02/03 - Tour of Mediterrennean
03/03 - Porec Trophy
04/03 - Gran Premio di Larciano
04/03 - Dwars door West-Vlaanderen
04/03 - Grand Prix de Lillers
04/03 - International Rhodes Grand Prix
08/03 - Istrian Spring Trophy
09/03 - International Tour of Rhodes
11/03 - Ronde van Drenthe
11/03 - Paris-Troyes
11/03 - Grand Prix Side
11/03 - Classica da Arrabida - Cyclin'Portugal
11/03 - Dorpenomloop Rucphen
14/03 - Nokere-Koerse
14/03 - Ronde van Alentejo
16/03 - Handzame Classic
18/03 - 103° Popolarissima
18/03 - GP Denain
19/03 - Tour de Normandie
21/03 - Driedaagse De Panne-Koksijde
22/03 - Tour of Cartier - East Mediterrannean C...
22/03 - Set. Int. Coppi e Bartali
24/03 - Classic Loire Atlantique
25/03 - Cholet - Pays de Loire
25/03 - Classica Aldeias do Xisto - Cyclin'Port...
29/03 - Tour of Faith Sultan Mehmet
30/03 - Route Adélie de Vitré
31/03 - Triptyque Monts et Châteaux
31/03 - Gran Premio Miguel Indurain
31/03 - Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia
31/03 - Hel van het Mergelland
01/04 - Ronde Van La Rioja
01/04 - La Roue Tourangelle
01/04 - GP Adria Mobil
03/04 - Circuit de la Sarthe
04/04 - Grote Scheldeprijs
06/04 - Circuit des Ardennes International
08/04 - Klasika de Amorebieta
10/04 - Paris - Camembert
11/04 - Brabantse Pijl
11/04 - Tour du Loir et Cher E Provost
13/04 - GP Beiras e Serra da Estrela
14/04 - Ronde van de Finistère
15/04 - Tro-Bro Léon
16/04 - Tour of the Alps
17/04 - Tour of Croatia
19/04 - Tour of Mersin
20/04 - Vuelta a Castilla y Leon
21/04 - Arno Wallaard Memorial
21/04 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Repu...
21/04 - Tour du Jura Cycliste
22/04 - Ronde van de Apennijnen
22/04 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski
22/04 - International Cicle Classic
25/04 - Tour de Bretagne
27/04 - Ronde van Asturië
28/04 - Zuid Oost Drenthe Classic I
28/04 - Belgrade Banjaluka
28/04 - Himmerland Rundt
29/04 - Skive-Løbet
29/04 - Paris - Mantes-en-Yvelines
01/05 - Mem. Andrzej Trochanowski
01/05 - Belgische Nationaal Kampioenschap
02/05 - Five Rings of Moscow
02/05 - Memorial Romana Sieminskiego
03/05 - Tour de Yorkshire
03/05 - Tour of Mesopotamia
03/05 - Rhône-Alpes Isère Tour
04/05 - Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
05/05 - Sundvolden GP
06/05 - Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap
06/05 - Flèche Ardennaise
06/05 - Grand Prix de la Somme
06/05 - Circuito del Porto
06/05 - Ringerike Grand Prix
08/05 - Baku-Khizi Eco
08/05 - Vierdaagse van Duinkerken
09/05 - Flèche du Sud
09/05 - Cyprus Nationaal Kampioenschap
11/05 - CCC Tour - Grody Piastowskie
11/05 - Vuelta Aragon
12/05 - Scandinavian Race Uppsala
12/05 - Visegrad 4 Kerekparverseny
12/05 - Ronde van Overijssel
13/05 - Grand Prix Criquielion
13/05 - Ronde Van Noord-Holland
14/05 - Tour of Ukraine
16/05 - Tour of Norway
16/05 - Baltyk - Karkonosze Tour
18/05 - A Travers Les Hauts De France - Trophé...
18/05 - Tour de l'Ain
19/05 - New energy Tour
19/05 - 75th Tour of Albania
20/05 - Grote Prijs Marcel Kint
20/05 - Rás Tailteann
22/05 - Tour des Fjords
23/05 - Baloise Belgium Tour
24/05 - Gemenc Grand Prix
25/05 - Tour of Estonia
25/05 - Hammer Stavanger
26/05 - GP de Plumelec-Morbihan
27/05 - Boucles de l'Aulne
27/05 - Circuit de Wallonie
30/05 - Ronde van Luxemburg
31/05 - Boucles de la Mayenne
01/06 - Hammer Sportzone Limburg
01/06 - Race Horizon Park
01/06 - Szlakiem Walk Majora Hubala
01/06 - Tour of Bihor - Bellotto
02/06 - Trofeo Alcide Degasperi
02/06 - Market Heistse Pijl
02/06 - Race Horizon Park 2
03/06 - Race Horizon Park 3
03/06 - Coppa della Pace
03/06 - Mémorial Van Coningsloo
03/06 - GP Lugano
07/06 - Ronde de l'Oise
07/06 - GP du Canton d'Argovie
08/06 - Tour of Malopolska
08/06 - Sloveens Nationaal Kampioenschap
08/06 - Tour de Serbia
09/06 - Dwars Door Vlaamse Ardennen
10/06 - Ronde van Limburg
10/06 - Rund um Köln
10/06 - Midden-Brabant Poort Omloop
13/06 - Ster ZLM Toer
13/06 - Tour de Slovenie
14/06 - Route du Sud
14/06 - Oberösterreichrundfahrt
15/06 - Dwars door het Hageland
16/06 - Fyen Rundt - Tour of Fyen
16/06 - Grand Prix Doliny Baryczy XXVIII Memori...
17/06 - Italiaans Nationaal Kampioenschap
17/06 - Noors Nationaal Kampioenschap
17/06 - Duits Nationaal Kampioenschap
17/06 - Beaumont Trophy
17/06 - Luxemburgs Nationaal Kampioenschap
17/06 - Korona Kocich Gór
17/06 - Zwitsers Nationaal Kampioenschap
17/06 - Grand Prix Doliny Baryczy Milicz
17/06 - Elfstedenronde
17/06 - GP Horsens
18/06 - Tour of Mevlana
18/06 - Oekraïens Nationaal Kampioenschap
19/06 - Halle - Ingooigem
19/06 - Zweeds Nationaal Kampioenschap
20/06 - Adriatica Ionica Race/Following the Ser...
21/06 - Spaans Nationaal Kampioenschap
21/06 - Slovaaks Nationaal Kampioenschap
21/06 - Tsjechisch Nationaal Kampioenschap
21/06 - Le Tour de Savoie Mont Blanc
22/06 - Servisch Nationaal Kampioenschap
22/06 - Grieks Nationaal Kampioenschap
22/06 - Litouws Nationaal Kampioenschap
22/06 - Portugees Nationaal Kampioenschap
22/06 - Roemeens Nationaal Kampioenschap
22/06 - Kosovo Nationaal Kampioenschap
22/06 - Pools Nationaal Kampioenschap
23/06 - Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Kroatisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Montenegro Nationaal Kampioenschap
23/06 - Israëlisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Nederlands Nationaal Kampioenschap
24/06 - Paris-Chauny
25/06 - Azerbeidzjaans Nationaal Kampioenschap
27/06 - Kazachs Nationaal Kampioenschap
27/06 - Bulgarije Nationaal Kampioenschap
27/06 - Russisch Nationaal Kampioenschap
27/06 - Wielertrofee Jong Maar Moedig
28/06 - Hongaars Nationaal Kampioenschap
28/06 - Brits Nationaal Kampioenschap
28/06 - Iers Nationaal Kampioenschap
28/06 - Frans Nationaal Kampioenschap
28/06 - Ests Nationaal Kampioenschap
28/06 - Deens Nationaal Kampieonschap
28/06 - Lets Nationaal Kampioenschap
29/06 - Finland Nationaal Kampioenschap
29/06 - Oostenrijks Nationaal Kampioenschap
29/06 - Georgisch Nationaal Kampioenschap
30/06 - Het Nieuwsblad Belofte
30/06 - Moldavisch Nationaal Kampioenschap
03/07 - Turks Nationaal Kampioenschap
03/07 - Trofeo Città di Brescia
04/07 - Course Cycliste de Solidarnosc
05/07 - Sibiu Cycling Tour
07/07 - Albanië Nationaal Kampioenschap
07/07 - Grote prijs Jean-Pierre Monseré
07/07 - Ronde van Oostenrijk
08/07 - GP de Nogent-sur-Oise
08/07 - Grand Prix Albert Fauville - Baulet
08/07 - Giro del Medio Brenta
12/07 - Trophée Joaquim Agostinho
12/07 - Europees Kampioenschap - Junioren
12/07 - Europees Kampioenschap U-23
18/07 - Grande Prémio de Portugal N2
22/07 - GP de Pérenchies
22/07 - V4 Special Series Debrecen - Ibrany
25/07 - Clásica de Ordizia
25/07 - 61 Dookola Mazowsza
26/07 - GP Pino Cerami
28/07 - VOO-Tour de Wallonie
28/07 - Kreiz Breizh Elites
29/07 - Rad am Ring
29/07 - GP Kranj
31/07 - Circuit de Getxo
01/08 - Volta a Portugal
01/08 - Tour Alsace
01/08 - Ronde van Denemarken
04/08 - Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Road Race
05/08 - Antwerpse Havenpijl
05/08 - Europees Kampioenschap
05/08 - Polynormande
07/08 - Vuelta a Burgos
07/08 - Cycling Tour of Szeklerland
09/08 - Czech Cycling Tour
11/08 - KOGA Slag om Norg
11/08 - Memorial Henryka Lasaka
12/08 - Beker van de Subkarpaten
14/08 - Tour de Hongrie
15/08 - Tour du Limousin
16/08 - Arctic Race of Norway
18/08 - Minsk Cup
19/08 - Grand Prix Minsk
21/08 - GP Stad Zottegem
21/08 - Grand Prix des Marbriers
21/08 - Tour du Poitou-Charentes
22/08 - Veenendaal - Veenendaal
23/08 - Deutschland Tour
23/08 - Baltic Chain Tour 2018
24/08 - Great War Remembrance Race
25/08 - Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
26/08 - Schaal Sels
26/08 - Ronde van Midden-Nederland
26/08 - Croatia-Slovenia
29/08 - Druivenkoers - Overijse
31/08 - PRO Ötztaler 5.500
31/08 - Hafjell GP
01/09 - Lillehammer GP
01/09 - Parijs-Brussel
02/09 - Ovo Energy Tour of Britain
02/09 - Kernen Omloop Echt-Susteren
02/09 - Gylne Gutuer GP
02/09 - Antwerp Port Epic
02/09 - GP de Fourmies
05/09 - Okolo Jizních Cech
06/09 - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
08/09 - Tour du Jura
09/09 - Chrono Champenois
09/09 - Tour du Doubs
12/09 - Tour de Slovaquie
12/09 - GP de Wallonie
14/09 - Tour of Cappadocia
14/09 - Kampioenschap Van Vlaanderen
15/09 - Coppa Agostoni
15/09 - GP Impanis - Van Petegem
16/09 - Coppa Bernocchi
16/09 - Raiffeisen Grand Prix
16/09 - GP Jef Scherens
19/09 - Turul României
19/09 - Giro della Toscana
19/09 - Omloop Van Het Houtland
20/09 - Coppa Sabatini
20/09 - Hammer Zagreb
22/09 - Tour de l'Eurométropole
22/09 - Memorial Marco Pantani
23/09 - Grand Prix d'Isbergues
23/09 - Duo Normand
23/09 - Gooikse Pijl
23/09 - Tour du Gévaudan Occitanie
23/09 - Trofeo Matteotti
27/09 - Tour of Black Sea
27/09 - Famenne Ardenne Classic
02/10 - Binche-Tournai-Binche
03/10 - Ronde van het Münsterland
04/10 - Paris-Bourges
04/10 - 27th Kazantzakeia
06/10 - Tour de Vendée
06/10 - Giro dell'Emilia
07/10 - Gran Premio Bruno Beghelli
07/10 - Paris-Tours
09/10 - Tre Valli Varesine
10/10 - Milaan - Turijn
11/10 - Giro del Piemonte
13/10 - Ronde van Zeeland Seaports
13/10 - De Kustpijl
14/10 - Chrono des Nations
14/10 - Memorial Rik Van Steenbergen
16/10 - Nationale Sluitingprijs
17/11 - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap
Africa Tour - 2018
America Tour - 2018
Asia Tour - 2018
Oceania Tour - 2018
Vrouwen Elite - 2018
Heren H23 - 2018
Heren Junior - 2018
Dames Junior - 2018
Andere evenementen - 2018
Franse bekerclubs - 2018
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Tour of Mesopotamia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2023
2022
2019
2018
Uitslagen 2018
Uitslagen voor etappe
Informatie
Erelijst
Archief
Statistieken
Uitslagen 2018
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 3
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 4
Etappe 4 - Diyarbakin - Sanliurfa - 182 km - 6 Mei 2018
Etappe
Algemeen
Punten
Berg
Etappe
1
Onur Balkan (TUR)
Torku Seker Spor
4:27:39
2
Ahmet Örken (TUR)
zt
3
Oguzhan Tiryaki (TUR)
zt
4
Onur Turgut (TUR)
zt
5
Khalil Khorshidi (IRI)
Tabriz Shahrdari
zt
6
Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi (IRI)
zt
7
Nazim Bakirci (TUR)
Torku Seker Spor
zt
8
Mustafa Köklü (TUR)
zt
9
Veysel Gülmez (TUR)
zt
10
Seker Cebrail (TUR)
zt
11
Kemal Kücükbay (TUR)
zt
12
Artur Fedosseyev (KAZ)
Apple
zt
13
Mustafa Sayar (TUR)
zt
14
Yuriy Chsherbinin (KAZ)
Apple
zt
15
Anton Lavrentyev (RUS)
Apple
zt
16
Tamaz Tsereteli (GEO)
zt
17
Behnam Maleki (IRI)
zt
18
Mohammad Pouresmaeil (IRI)
Dft Cycling Team
zt
19
Saeid Safarzadeh (IRI)
Tabriz Shahrdari
zt
20
Abdulkadir Kelleci (TUR)
zt
21
Hamid Pour Hasem (IRI)
Tabriz Shahrdari
zt
22
Cristian Raileanu (MDA)
Torku Seker Spor
zt
23
Sirous Hashemzadeh (IRI)
zt
24
Ali Nemati Khiavi (IRI)
Dft Cycling Team
zt
25
Eyüp Durgun (TUR)
0:10
26
Ivan Balykin (RUS)
Torku Seker Spor
0:10
27
Yunus Emre Yilmaz (TUR)
0:10
28
Izzet Sahin Icen (TUR)
0:10
29
Feritcan Samli (TUR)
Torku Seker Spor
0:10
30
Hamed Pasebankhajeh (IRQ)
0:10
31
Ilya Davidenok (KAZ)
Apple
0:10
32
Isak Unal (TUR)
0:26
33
Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)
0:26
34
Cengiz Güner (TUR)
0:26
35
Enes Talha Ay (TUR)
0:36
36
Vadim Galeyev (KAZ)
Apple
1:12
37
Muhammet Atalay (TUR)
Torku Seker Spor
2:02
38
Beka Nareklishvili (GEO)
4:06
39
Giorgi Nareklishvili (GEO)
4:06
40
Saeed Rahimi (IRI)
4:06
41
Morteza Jafarzadeh (IRI)
Dft Cycling Team
4:06
DNF
Ali Çakas (TUR)
-
DNF
Agit Salman (TUR)
-
DNF
Ertugrul Dagci (TUR)
-
DNF
Oguzhan Taskan (TUR)
-
DNF
Travis James Parkley-Simpson (AUS)
-
DNF
Emre Genc (TUR)
-
DNF
Furkan Ozaydin (TUR)
-
DNF
Ghader Mizbani Iranagh (IRI)
Tabriz Shahrdari
-
Algemeen
1
Nazim Bakirci (TUR)
Torku Seker Spor
15:39:12
2
Cristian Raileanu (MDA)
Torku Seker Spor
0:04
3
Kemal Kücükbay (TUR)
0:31
4
Ivan Balykin (RUS)
Torku Seker Spor
1:40
5
Onur Balkan (TUR)
Torku Seker Spor
1:56
6
Saeid Safarzadeh (IRI)
Tabriz Shahrdari
3:33
7
Mustafa Sayar (TUR)
3:59
8
Yunus Emre Yilmaz (TUR)
3:59
9
Hamid Pour Hasem (IRI)
Tabriz Shahrdari
4:03
10
Abdulkadir Kelleci (TUR)
4:43
11
Ahmet Örken (TUR)
4:44
12
Feritcan Samli (TUR)
Torku Seker Spor
6:25
13
Yuriy Chsherbinin (KAZ)
Apple
11:58
14
Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi (IRI)
12:52
15
Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)
13:02
16
Ali Nemati Khiavi (IRI)
Dft Cycling Team
14:49
17
Mustafa Köklü (TUR)
15:36
18
Khalil Khorshidi (IRI)
Tabriz Shahrdari
16:10
19
Isak Unal (TUR)
16:42
20
Enes Talha Ay (TUR)
16:47
21
Anton Lavrentyev (RUS)
Apple
17:27
22
Hamed Pasebankhajeh (IRQ)
17:30
23
Artur Fedosseyev (KAZ)
Apple
17:47
24
Seker Cebrail (TUR)
18:56
25
Veysel Gülmez (TUR)
19:01
26
Izzet Sahin Icen (TUR)
19:29
27
Mohammad Pouresmaeil (IRI)
Dft Cycling Team
19:42
28
Ilya Davidenok (KAZ)
Apple
20:39
29
Cengiz Güner (TUR)
21:15
30
Oguzhan Tiryaki (TUR)
23:26
31
Tamaz Tsereteli (GEO)
23:26
32
Eyüp Durgun (TUR)
23:33
33
Vadim Galeyev (KAZ)
Apple
23:43
34
Onur Turgut (TUR)
25:26
35
Sirous Hashemzadeh (IRI)
27:13
36
Giorgi Nareklishvili (GEO)
29:15
37
Morteza Jafarzadeh (IRI)
Dft Cycling Team
33:37
38
Saeed Rahimi (IRI)
38:28
39
Muhammet Atalay (TUR)
Torku Seker Spor
40:21
40
Behnam Maleki (IRI)
44:32
41
Beka Nareklishvili (GEO)
53:06
Punten
1
Onur Balkan (TUR)
Torku Seker Spor
50
2
Nazim Bakirci (TUR)
Torku Seker Spor
41
3
Ahmet Örken (TUR)
36
4
Khalil Khorshidi (IRI)
Tabriz Shahrdari
34
5
Kemal Kücükbay (TUR)
34
6
Ivan Balykin (RUS)
Torku Seker Spor
30
7
Cristian Raileanu (MDA)
Torku Seker Spor
29
8
Yunus Emre Yilmaz (TUR)
24
9
Hamid Pour Hasem (IRI)
Tabriz Shahrdari
23
10
Saeid Safarzadeh (IRI)
Tabriz Shahrdari
22
11
Mustafa Sayar (TUR)
22
12
Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi (IRI)
17
13
Oguzhan Tiryaki (TUR)
16
14
Artur Fedosseyev (KAZ)
Apple
16
15
Yuriy Chsherbinin (KAZ)
Apple
15
16
Onur Turgut (TUR)
15
17
Seker Cebrail (TUR)
11
18
Feritcan Samli (TUR)
Torku Seker Spor
10
19
Mustafa Köklü (TUR)
10
20
Abdulkadir Kelleci (TUR)
9
21
Ghader Mizbani Iranagh (IRI)
Tabriz Shahrdari
9
22
Ilya Davidenok (KAZ)
Apple
8
23
Veysel Gülmez (TUR)
7
24
Enes Talha Ay (TUR)
6
25
Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi (IRI)
3
26
Mohammad Pouresmaeil (IRI)
Dft Cycling Team
2
27
Travis James Parkley-Simpson (AUS)
2
28
Anton Lavrentyev (RUS)
Apple
1
29
Sirous Hashemzadeh (IRI)
1
30
Vadim Galeyev (KAZ)
Apple
1
Berg
1
Hamid Pour Hasem (IRI)
Tabriz Shahrdari
7
2
Vadim Galeyev (KAZ)
Apple
6
3
Ilya Davidenok (KAZ)
Apple
4
4
Khalil Khorshidi (IRI)
Tabriz Shahrdari
3
5
Abdulkadir Kelleci (TUR)
3
6
Mustafa Köklü (TUR)
3
7
Izzet Sahin Icen (TUR)
2
8
Artur Fedosseyev (KAZ)
Apple
1
9
Anton Lavrentyev (RUS)
Apple
1
Statistieken
Wacht ...
Archief
Tour of Mesopotamia - Archief
2018 - Tour of Mesopotamia
2019 - Tour of Mesopotamia
2022 - Tour of Mesopotamia
2023 - Tour of Mesopotamia
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Tour of Mesopotamia - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Turkije
Eerste editie :
2018
Edities :
2 (inbegrepen 2019)
Eerste winnaar :
Nazim Bakirci
Grootst aantal overwinningen :
Branislau Samoilau
,
Nazim Bakirci
(1)
Laatste winnaar :
Branislau Samoilau
© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden