De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Croatia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Croatia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2018

Tour of Croatia 2018

KroatiëKroatië - 17 April 2018 - 22 April 2018


Algemeen klassement - 22 April 2018


1BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida26:51:12
2NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
3KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:01
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:18
5DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo1:27
6GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport2:19
7RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo3:27
8ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo3:37
9ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:23
10SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida4:38
11COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongman4:41
12USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team5:48
13SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum5:49
14COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongman7:02
15ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:03
16CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project9:01
17ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk9:56
18ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:04
19SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum11:58
20NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:43
21POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice13:56
22KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana14:31
23KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana14:44
24ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen15:16
25COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongman16:43
26SLOJanez Brajkovic (SLO)17:23
27SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil17:34
28COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman17:38
29BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Team17:45
30ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:10
31SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida18:30
32CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen19:15
33ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida19:18
34JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida26:19
35ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox30:18
36GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport30:56
37SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice31:15
38COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongman33:38
39KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana33:50
40ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus34:08
41LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy34:25
42RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo34:48
43CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen35:19
44ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox37:15
45CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy38:08
46JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini38:21
47CROBruno Maltar (CRO)38:41
48SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team40:38
49ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox40:46
50RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo41:57
51LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo42:14
52SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil46:08
53ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk46:23
54ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox47:03
55LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic47:21
56GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum47:51
57ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy48:00
58COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongman48:19
59POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice48:29
60POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice48:32
61BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic49:09
62ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focus49:34
63CRODeni Banicek (CRO)49:47
64KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana49:48
65NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij50:26
66ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini50:46
67ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini52:03
68JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini53:25
69SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil54:17
70ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy54:45
71NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij54:50
72POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice55:31
73ITARiccardo Minali (ITA)Astana56:07
74SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice56:09
75ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy56:24
76ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus56:58
77NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport58:19
78RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo58:27
79CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum59:12
80NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy59:33
81SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum59:41
82ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus59:43
83RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:02:06
84ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk1:02:38
85KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana1:02:46
86SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil1:02:47
87NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport1:03:22
88SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:03:47
89ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:04:09
90CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen1:04:50
91NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:04:57
92ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida1:05:00
93USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga1:07:49
94COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongman1:08:13
95POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:09:22
96BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:09:39
97FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga1:09:48
98ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus1:10:22
99NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:10:42
100USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team1:11:11
101SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:13:56
102SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:15:10
103BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:15:46
104NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo1:16:28
105BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:17:17
106NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:17:54
107ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:19:40
108JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:24:23
109ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus1:38:44
110ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus1:48:21

Etappe 1 - Osijek - Koprivnica - 17 April 2018Sprint


1ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida5:45:25
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
4ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek - Segafredozt
6SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
7USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
8SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
9ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focuszt
10BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
11GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
12SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
13SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
14NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academyzt
15ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focuszt
16SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
17NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
18USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
19COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongmanzt
20COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongmanzt
21RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
22ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
23ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
24CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
25ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focuszt
26NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
27URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
28ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academyzt
29CROBruno Maltar (CRO)zt
30ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
31RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
32GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sportzt
33ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
34DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
35SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
36FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
37ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focuszt
38SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobilzt
39SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
40SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
41SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
42ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
43KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
44ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
45CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
46KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
47KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
48ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academyzt
49POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
50USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rgazt
51NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordiskzt
52LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academyzt
53COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongmanzt
54ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
55SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Meridazt
56RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
57CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
58NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
59SLOJanez Brajkovic (SLO)zt
60CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
61CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
62SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
63JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
64ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
65POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
66FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rgazt
67BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Meridazt
68USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
69NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
70DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
71KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astanazt
72SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobilzt
73COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongmanzt
74GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sportzt
75RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
76BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
77BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
78ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
79AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros Rgazt
80ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focuszt
81SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
82RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
83COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongmanzt
84JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
85ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
86CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamenzt
87CRODeni Banicek (CRO)zt
88JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
89COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongmanzt
90LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredozt
91ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
92ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
93USAAndrew Dahlheim (USA)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
94ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
95COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongmanzt
96JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
97CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
98BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Teamzt
99BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
100ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focuszt
101POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
102KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
103POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
104ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
105KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
106ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
107NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sportzt
108POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
109BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
110LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
111RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:24
112NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:50
113ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:51
114IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport1:09
115NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:09
116BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:09
117NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy1:09
118ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga1:09
119ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen1:09
120NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport1:09
121ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
122SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:05
123NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk3:35
124RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:49
125NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:26
126NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:26
127JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:26
128ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus4:26
129ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek - Segafredo4:26
130NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sport4:47
131GBRAdam Blythe (GBR)Aqua Blue Sport

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Karlovac - Zadar - 18 April 2018Medium berg


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:38:11
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek - Segafredozt
3ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
4KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana0:04
5ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:04
6CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:04
7SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:04
8SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:04
9ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:04
10SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:08
11NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy0:08
12ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:08
13ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:08
14ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus0:08
15COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongman0:08
16SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:08
17KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:08
18SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
19ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
20CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:12
21NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
22COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongman0:12
23SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
24BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida0:12
25POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
26COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongman0:12
27NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
28RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
29NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
30ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:12
31SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:12
32CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:12
33GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport0:12
34USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:12
35FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga0:12
36SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:12
37DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:12
38ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
39LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy0:12
40ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:12
41ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:12
42GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport0:12
43RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
44AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros Rga0:12
45SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
46SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil0:12
47BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:12
48ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus0:12
49CRODeni Banicek (CRO)0:12
50POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:20
51POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:20
52USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:20
53SLOJanez Brajkovic (SLO)0:20
54BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:20
55SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:20
56USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:20
57CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:20
58ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:20
59KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana0:20
60RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
61CROBruno Maltar (CRO)0:20
62RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
63CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:20
64SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida0:20
65NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:20
66COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongman0:20
67COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman0:20
68ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:20
69ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focus0:20
70ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:20
71JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo0:26
72KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana0:26
73ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:26
74KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:26
75POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:26
76COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongman0:26
77ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga0:26
78POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:26
79JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:26
80BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Team0:26
81CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:26
82CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen0:26
83COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongman0:26
84USAAndrew Dahlheim (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:29
85NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:29
86ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:29
87JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:29
88ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:29
89SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team0:29
90JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:29
91ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:32
92ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:36
93BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:50
94BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:50
95ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy1:09
96ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:09
97LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic1:18
98BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:24
99FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk1:24
100LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo1:24
101SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:24
102ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus1:24
103SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:24
104IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport1:24
105JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:24
106GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
107NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk1:33
108USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:12
109RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:26
110URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga2:33
111ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy2:47
112ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek - Segafredo2:47
113NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:47
114NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:03
115DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Holowesko - Citadel Racing Team0:12
116RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:21
117ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida4:23
118KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana4:23
119RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:49
120NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport4:56
121NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport4:56
122ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus4:56
123NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk4:56
124NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sport5:35
125NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij6:15
126BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic6:15
127ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida6:31
128ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus6:31
129ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus6:31
130NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Trogir - PP Biokovo (Sv, Jure) - 19 April 2018Berg


1BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida3:51:32
2NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:04
3KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana0:49
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:56
5DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo1:38
6GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport2:01
7ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:27
8COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongman2:42
9RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo2:51
10ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:42
11SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida3:47
12USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team4:57
13ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:14
14SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum6:04
15CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project7:02
16COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongman7:23
17ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga7:32
18NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij7:43
19KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana7:58
20ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk7:58
21ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen8:19
22SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum8:47
23ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini8:53
24COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongman9:15
25KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana9:22
26COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman9:34
27ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:04
28BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Team10:29
29SLOJanez Brajkovic (SLO)12:40
30CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen12:40
31SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil14:14
32POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:32
33ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida14:48
34KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana14:49
35RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:49
36ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focus15:14
37SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida15:52
38KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana16:42
39ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:47
40LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo17:05
41LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy17:05
42JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida17:05
43JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini17:05
44AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros Rga19:02
45NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij19:17
46CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen20:17
47URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga20:51
48ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga20:51
49SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil20:51
50ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy22:58
51CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy23:32
52ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy23:32
53COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongman23:32
54NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy23:32
55ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus23:32
56RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo23:32
57ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy23:32
58SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil23:32
59GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport23:32
60SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team23:32
61RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo23:32
62CRODeni Banicek (CRO)23:32
63ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus23:37
64JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini23:45
65CROBruno Maltar (CRO)23:50
66COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongman23:52
67CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen24:24
68ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus24:40
69BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic27:01
70JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo28:04
71ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk29:08
72LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic29:23
73BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic29:23
74SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice29:37
75RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo29:40
76NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij29:54
77NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij29:54
78NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij29:54
79ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox30:49
80ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox30:49
81ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini30:49
82ITARiccardo Minali (ITA)Astana30:49
83SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil30:49
84ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox30:49
85ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk30:49
86USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga30:49
87USAAndrew Dahlheim (USA)Holowesko - Citadel Racing Team30:49
88CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum30:49
89SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum30:53
90SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum30:53
91FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga30:55
92KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana30:55
93GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum30:55
94ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini30:55
95BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic30:57
96SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice30:57
97RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo30:58
98POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice30:58
99FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk31:00
100ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus31:00
101POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice31:04
102POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice31:05
103POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice31:05
104ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox31:06
105ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida31:07
106JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini31:07
107NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport31:14
108BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic31:20
109NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport31:25
110IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport31:28
111USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team32:58
112NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij34:03
113NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo34:04
114SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil34:04
115SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum34:04
116NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk35:43
117COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongman36:44
118BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic37:00
119NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sport37:21
120ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus37:58
121ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini38:20
122ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus45:04
123DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Holowesko - Citadel Racing Team46:10
124ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek - Segafredo
125ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek - Segafredo
126RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo
127BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic
128NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk
129USAJohn Murphy (USA)Holowesko - Citadel Racing Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Starigrad - Crikvenica - 20 April 2018Ontsnapping


1ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:56:57
2ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
3SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
4SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team0:12
5ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida0:12
6SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
7ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus0:12
8POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
9ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:12
10ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:12
11LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic0:12
12POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
13ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga0:12
14GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport0:12
15ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:12
16DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:12
17COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongman0:12
18NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
19ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:12
20COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongman0:12
21ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
22NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
23JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:12
24RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
25ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
26CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:12
27JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo0:12
28ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:12
29ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
30GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
31CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:12
32CRODeni Banicek (CRO)0:12
33SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
34ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:12
35GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport0:12
36BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida0:12
37CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:12
38SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:12
39JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:12
40ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:12
41CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:12
42RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
43COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongman0:12
44URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:12
45ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:12
46USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:12
47SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:12
48CROBruno Maltar (CRO)0:12
49BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Team0:12
50POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
51SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida0:12
52NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:12
53KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:12
54KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:12
55SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:12
56COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongman0:12
57SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:12
58CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:12
59COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongman0:12
60SLOJanez Brajkovic (SLO)0:12
61LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy0:49
62ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:12
63COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman0:56
64RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:56
65ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida0:56
66RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
67POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:05
68NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:10
69ITARiccardo Minali (ITA)Astana1:10
70ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus0:12
71LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo1:19
72ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
73RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:12
74KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana0:12
75KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana1:32
76NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport1:52
77NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:25
78KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana4:42
79SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum5:14
80ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy7:30
81USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team7:30
82ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus7:30
83ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:30
84ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus7:30
85ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:30
86USAAndrew Dahlheim (USA)Holowesko - Citadel Racing Team7:30
87SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum7:30
88POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:30
89SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil7:30
90SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice7:30
91ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focus7:30
92COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongman7:30
93JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:30
94BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic8:41
95BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic8:41
96USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga13:38
97FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga13:38
98ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini13:38
99ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus13:38
100JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini13:38
101NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo13:38
102AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros Rga13:38
103NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport13:38
104IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport13:38
105SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil13:38
106SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil13:38
107CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum13:38
108CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen13:38
109BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic13:38
110BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic13:38
111BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic13:38
112RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo13:38
113KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana13:38
114ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus13:38
115NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk13:38
116ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy13:38
117NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy13:38
118NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij13:38
119NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij13:38
120ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
121NZLShane Archbold (NZL)Aqua Blue Sport
122DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Holowesko - Citadel Racing Team
123FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Rabac - Poklon - 21 April 2018Berg


1ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida4:15:54
2POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:07
3ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
4COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongman0:12
5SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:24
6DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:24
7GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport0:47
8NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:48
9BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida0:48
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:52
11KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana0:54
12RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:55
13CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:57
14COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongman0:57
15SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida0:58
16USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team1:21
17ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:21
18ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga1:32
19COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongman1:36
20ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:52
21SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice2:08
22SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil2:28
23ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:33
24ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk2:33
25CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project2:33
26SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida3:28
27SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:30
28ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus3:33
29KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana4:01
30ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen4:01
31COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman4:01
32KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana4:01
33SLOJanez Brajkovic (SLO)4:29
34NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport5:44
35BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Team6:03
36CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen6:03
37KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana6:03
38ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:23
39ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:46
40BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic7:46
41GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport7:54
42COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongman8:03
43JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida8:59
44RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo9:08
45ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9:58
46ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini10:59
47NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij10:59
48KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana12:32
49ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:38
50LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy13:38
51CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy13:38
52RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo13:38
53CROBruno Maltar (CRO)13:47
54CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum14:25
55CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen14:25
56JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini14:25
57SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil14:49
58ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy16:46
59SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice17:34
60ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy17:34
61LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic17:34
62ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:34
63USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga17:34
64ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk17:34
65GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum17:34
66RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo17:34
67SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team17:34
68POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17:34
69POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17:34
70POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17:34
71NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:34
72JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo21:58
73COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongman21:58
74COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongman21:58
75ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini21:58
76JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini21:58
77LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo22:10
78NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy23:21
79ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24:53
80NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij24:53
81RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo24:53
82KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana24:53
83ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy24:53
84POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice24:53
85CRODeni Banicek (CRO)24:53
86ITARiccardo Minali (ITA)Astana24:53
87SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum24:53
88SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil24:53
89SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil24:53
90BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic24:53
91ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk24:53
92SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum24:53
93CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen24:53
94ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus24:53
95SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil24:53
96ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focus24:53
97SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum24:53
98BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic24:53
99FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga24:53
100NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij24:53
101BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic24:53
102NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport24:53
103IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport25:01
104USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team25:03
105NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo25:11
106ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida26:48
107ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus28:14
108ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini29:15
109JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini29:15
110ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus29:15
111NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij34:27
112ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus35:00
113ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus35:01
114AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros Rga
115URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga
116RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo
117BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic
118NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk
119USAAndrew Dahlheim (USA)Holowesko - Citadel Racing Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Samobor - Zagreb - 22 April 2018Sprint


1ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:21:39
2ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:11
3ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:25
4SUIFabian Lienhard (SUI)Holowesko - Citadel Racing Team0:25
5NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy0:28
6LUXAlex Kirsch (LUX)WB Aqua Protect - Veranclassic0:28
7SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:28
8ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:28
9ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:32
10ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:32
11BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida0:32
12GERBenjamin Hill (GER)Ljubljana - Gusto Xuarum0:32
13ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:32
14NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:35
15SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:35
16CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:35
17POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:35
18DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:35
19ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:35
20ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:35
21USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)Holowesko - Citadel Racing Team0:40
22GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport0:40
23KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana0:40
24COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bicicletas Strongman0:41
25NEDMichel Kreder (NED)Aqua Blue Sport0:41
26GBRDaniel Pearson (GBR)Aqua Blue Sport0:41
27SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:44
28CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:44
29ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Mstina - Focus0:47
30ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:51
31RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:51
32SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:51
33POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:53
34RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:55
35POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:55
36ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida0:55
37NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:55
38SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida0:55
39ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:55
40ITARiccardo Minali (ITA)Astana0:55
41NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:04
42SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:06
43JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida1:08
44JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:11
45SLOJanez Brajkovic (SLO)1:19
46ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:19
47CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:28
48SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil1:32
49BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:32
50SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice1:34
51SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:34
52CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen1:34
53KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:39
54CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen1:40
55FRAYannis Yssaad (FRA)Caja Rural - Seguros Rga1:44
56ITAFederico Zurlo (ITA)Mstina - Focus1:49
57LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo1:52
58RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:01
59SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil2:04
60ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy2:06
61ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida2:06
62CROBruno Maltar (CRO)2:06
63BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Holowesko - Citadel Racing Team2:09
64COLRubén Darío Acosta Ospina (COL)Bicicletas Strongman2:12
65CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy2:13
66ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:22
67KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana2:22
68ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Mstina - Focus2:25
69SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil2:26
70RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:26
71SLOGregor Gazvoda (SLO)Adria Mobil2:26
72ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:33
73CRODeni Banicek (CRO)2:33
74ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen2:33
75ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:33
76RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:36
77COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Bicicletas Strongman2:39
78ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:40
79KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana2:52
80CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen3:03
81ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Mstina - Focus3:11
82COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Bicicletas Strongman3:15
83NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:26
84NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:33
85COLEduardo Estrada Celis (COL)Bicicletas Strongman3:48
86LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy4:15
87COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman4:21
88NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport4:21
89NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij4:23
90NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo4:49
91SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum5:05
92BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic5:21
93ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy5:44
94ROUEmil Dima (ROU)Mstina - Focus5:44
95POLPawel Franczak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:02
96POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:02
97USAMiguel Bryon (USA)Holowesko - Citadel Racing Team7:02
98USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga7:02
99COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Bicicletas Strongman7:02
100JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:02
101JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:02
102ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk7:02
103BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic7:27
104BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic7:27
105NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:11
106ITAMattia Marcelli (ITA)Mstina - Focus8:45
107SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum9:04
108KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana9:42
109KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana9:42
110ITANicolas Marini (ITA)Mstina - Focus9:42
111JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo
112ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga
113IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden