De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour des Fjords - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour des Fjords - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2017

Tour des Fjords 2017

NoorwegenNoorwegen - 24 Mei 2017 - 28 Mei 2017


Algemeen klassement - 24 Mei 2017


1CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy4:35:02
2BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:02
3ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:10
4DENTorkil Veyhe (DEN)ColoQuick - Cult0:12
5NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal0:35
6ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data0:41
7NORAugust Jensen (NOR)Coop0:41
8NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:41
9NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:41
10GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:41
11ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:41
12GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:41
13BELZico Waeytens (BEL)Sunweb0:41
14BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
15BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
16AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy0:41
17DENMichael Svendgaard (DEN)0:41
18DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform0:41
19NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:41
20NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:41
21SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:41
22NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:41
23SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros RGA0:41
24NORKen Eikeland (NOR)0:41
25NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:41
26DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:41
27DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)ColoQuick - Cult0:41
28GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:41
29NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør0:41
30COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:41
31ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:41
32NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopal0:41
33DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept0:41
34NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:41
35BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
36NORJoakim Kjemhus (NOR)0:41
37SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:41
38NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:41
39GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:41
40NORMarius Blålid (NOR)FixIT.no0:41
41DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:41
42NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:41
43NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen0:41
44SWERichard Larsen (SWE)Tre Berg - Postnord0:41
45DENAndreas Stokbro (DEN)Riwal Platform0:41
46POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:41
47SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord0:41
48NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen0:41
49NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)0:41
50NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:41
51NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:41
52CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy0:41
53BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:41
54NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:41
55DENJesper Schultz (DEN)ColoQuick - Cult0:41
56BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
57COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:41
58ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:41
59LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy0:41
60ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:41
61NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:41
62NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:41
63NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:41
64DENMads Rahbek (DEN)Veloconcept0:41
65BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
66NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:41
67NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no0:41
68POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:41
69POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:41
70NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopal0:41
71GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo0:41
72NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal0:41
73DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept0:41
74NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo0:41
75BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:41
76DENRasmussen Jonas Vingegaard (DEN)0:41
77COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:41
78ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:41
79BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:41
80FINMatti Manninen (FIN)FixIT.no0:41
81DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:41
82COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:41
83NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:41
84BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:41
85BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:41
86NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:41
87DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform0:41
88DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform0:41
89COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon0:41
90NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør0:41
91BELOtto Vergaerde (BEL)Verandas Willems - Crelan0:41
92RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data0:41
93DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)ColoQuick - Cult2:01
94NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen2:01
95RWAAdrien Niyonshuti (RWA)Dimension Data2:27
96BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems - Crelan2:27
97BELJappe Jaspers (BEL)Verandas Willems - Crelan2:27
98NORJan William Jensen (NOR)FixIT.no4:06
99RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data4:15
100NEDAlbert Timmer (NED)Sunweb4:15
101DENRune Andersen (DEN)ColoQuick - Cult4:15
102NOREirik Bruland (NOR)Sparebanken Sør4:15
103NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen4:15
104NORHaavard Blikra (NOR)Coop5:04
105BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:30
106POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:30
107ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy6:30
108SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Postnord6:30
109BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems - Crelan6:30
110SWEPhilip Lindau (SWE)Coop6:32
111NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen6:32
112NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop6:32
113DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Platform12:22
114BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice13:34

Etappe 1 - Balestrand - Førde - 189,9 km - 24 Mei 2017Ontsnapping


1BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:35:16
2CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy0:00
3ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
4DENTorkil Veyhe (DEN)ColoQuick - Cult0:00
5ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data0:27
6NORAugust Jensen (NOR)Coop0:27
7NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo0:27
8NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:27
9GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:27
10ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:27
11GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:27
12BELZico Waeytens (BEL)Sunweb0:27
13BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
14BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
15AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy0:27
16DENMichael Svendgaard (DEN)0:27
17DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform0:27
18NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:27
19NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:27
20SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:27
21NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør0:27
22SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros RGA0:27
23NORKen Eikeland (NOR)0:27
24NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:27
25DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:27
26DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)ColoQuick - Cult0:27
27GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:27
28NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør0:27
29COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:27
30ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:27
31NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopal0:27
32DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept0:27
33NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:27
34BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
35NORJoakim Kjemhus (NOR)0:27
36SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:27
37NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal0:27
38NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:27
39GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:27
40NORMarius Blålid (NOR)FixIT.no0:27
41DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:27
42NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:27
43NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen0:27
44SWERichard Larsen (SWE)Tre Berg - Postnord0:27
45DENAndreas Stokbro (DEN)Riwal Platform0:27
46POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:27
47SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord0:27
48NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen0:27
49NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)0:27
50NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:27
51NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:27
52CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy0:27
53BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:27
54NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:27
55DENJesper Schultz (DEN)ColoQuick - Cult0:27
56BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
57COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:27
58ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:27
59LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy0:27
60ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:27
61NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:27
62NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:27
63NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:27
64DENMads Rahbek (DEN)Veloconcept0:27
65BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
66NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:27
67NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no0:27
68POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:27
69POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:27
70NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopal0:27
71GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo0:27
72NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal0:27
73DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept0:27
74NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo0:27
75BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:27
76DENRasmussen Jonas Vingegaard (DEN)0:27
77COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:27
78ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:27
79BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:27
80FINMatti Manninen (FIN)FixIT.no0:27
81DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:27
82COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:27
83NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:27
84BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:27
85BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:27
86NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:27
87DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform0:27
88DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform0:27
89COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon0:27
90NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør0:27
91BELOtto Vergaerde (BEL)Verandas Willems - Crelan0:27
92RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data0:27
93DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)ColoQuick - Cult1:47
94NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen1:47
95RWAAdrien Niyonshuti (RWA)Dimension Data2:13
96BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems - Crelan2:13
97BELJappe Jaspers (BEL)Verandas Willems - Crelan2:13
98NORJan William Jensen (NOR)FixIT.no3:52
99RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data4:01
100NEDAlbert Timmer (NED)Sunweb4:01
101DENRune Andersen (DEN)ColoQuick - Cult4:01
102NOREirik Bruland (NOR)Sparebanken Sør4:01
103NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen4:01
104NORHaavard Blikra (NOR)Coop4:50
105BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:16
106POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:16
107ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy6:16
108SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Postnord6:16
109BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems - Crelan6:16
110SWEPhilip Lindau (SWE)Coop6:18
111NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen6:18
112NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop6:18
113DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Platform12:08
114BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice13:20
115LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan
116NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør
117SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Postnord

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Gulen - Norheimsund - 185,1 km - 25 Mei 2017Sprint


Etappe 3 - Odda - Kopervik - 180,2 km - 26 Mei 2017Sprint


Etappe 4 - Stavanger - Sandnes - 162,4 km - 27 Mei 2017Sprint


Etappe 5 - Hinna Park - Stavanger - 163 km - 28 Mei 2017Sprint

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden