De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Suisse - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Suisse - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2015

Tour de Suisse 2015

ZwitserlandZwitserland - 13 Juni 2015 - 21 Juni 2015


Algemeen klassement - 21 Juni 2015


1SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha30:15:09 
2WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:05 
3NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:19 
4FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:45 
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale2:21 
6LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing2:58 
7COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana3:06 
8SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux3:17 
9NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo3:19 
10POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:20 
11COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Team3:42 
12FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecin4:24 
13SUISébastien Reichenbach (SUI)IAM4:27 
14COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge4:40 
15CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida5:35 
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha5:59 
17BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team6:19 
18BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale6:52 
19COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar7:09 
20NEDLaurens Ten Dam (NED)Lotto NL - Jumbo7:16 
21BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team7:49 
22BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:56 
23ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Step11:09 
24USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garmin14:27 
25KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana15:05 
26ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice16:52 
27USALawrence Warbasse (USA)IAM19:23 
28NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert19:57 
29COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team22:35 
30SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank24:29 
31CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice24:49 
32FRAJérôme Coppel (FRA)IAM25:40 
33BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team25:54 
34COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing26:16 
35ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar26:22 
36PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garmin26:39 
37SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge28:44 
38SUIJonathan Fumeaux (SUI)IAM30:03 
39GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team30:26 
40SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida30:43 
41RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge33:33 
42SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team34:29 
43USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garmin34:34 
44SUIMartin Elmiger (SUI)IAM36:06 
45SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team36:21 
46POLMichal Golas (POL)Etixx - Quick Step41:48 
47FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux44:00 
48USABenjamin King (USA)Cannondale - Garmin44:11 
49GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo45:10 
50AUTStefan Denifl (AUT)IAM45:29 
51AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge46:08 
52AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge47:15 
53POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice47:33 
54ITAEros Capecchi (ITA)Movistar48:35 
55FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux48:39 
56BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice49:08 
57ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert49:38 
58ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar49:42 
59ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Step52:35 
60BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal53:33 
61POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice54:19 
62ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Teamzt
63DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank54:53 
64GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice56:30 
65POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida58:58 
66ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida59:26 
67LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racing1:00:48 
68NORVegard Breen (NOR)Lotto - Soudal1:01:10 
69FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale1:01:12 
70FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale1:01:46 
71POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step1:03:10 
72FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale1:03:50 
73SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin1:04:27 
74ITAValerio Agnoli (ITA)Astana1:04:47 
75AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha1:05:08 
76RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha1:05:23 
77RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha1:06:00 
78SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racing1:06:39 
79GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Alpecin1:07:04 
80AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin1:08:03 
81AUSMathew Hayman (AUS)Orica - Greenedge1:08:30 
82ITAAdriano Malori (ITA)Movistar1:08:46 
83CZEZdenek Stybar (CZE)Etixx - Quick Step1:08:56 
84BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudal1:09:27 
85GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin1:10:22 
86FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale1:11:18 
87BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbo1:12:58 
88NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo1:16:00 
89BELDries Devenyns (BEL)IAM1:16:06 
90BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racing1:19:10 
91UZBSergey Lagutin (UZB)Team Katusha1:19:33 
92NEDKoen De Kort (NED)Giant - Alpecin1:19:47 
93NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo1:20:05 
94BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1:20:18 
95CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge1:22:44 
96DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:23:43 
97SLOBorut Bozic (SLO)Astana1:23:55 
98POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:24:53 
99SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice1:25:31 
100NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbo1:25:45 
101NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha1:27:52 
102LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team1:28:07 
103BELTom Van Asbroeck (BEL)Lotto NL - Jumbo1:29:36 
104ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garmin1:32:13 
105KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:33:18 
106RUSPavel Brutt (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:34:52 
107GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Step1:35:13 
108ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Garmin1:36:22 
109AUSMark Renshaw (AUS)Etixx - Quick Step1:36:37 
110ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha1:37:35 
111USACarter Jones (USA)Giant - Alpecin1:37:53 
112AUTMatthias Brändle (AUT)IAM1:38:49 
113SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racing1:39:02 
114ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Merida1:41:48 
115USADanny Pate (USA)Sky Professional Cycling Team1:41:51 
116ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:45:33 
117FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale1:47:19 
118RUSNikolay Trusov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:50:30 
119FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:51:42 
120FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux1:51:58 

Proloog - 13 Juni 2015Individuele Tijdrit


1NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin05:41 
2SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racing0:02 
3AUTMatthias Brändle (AUT)IAM0:04 
4SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:05 
5SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
6BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
7AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge0:06 
8ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
9ITAAdriano Malori (ITA)Movistarzt
10WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:07 
11AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge0:08 
12SUIMartin Elmiger (SUI)IAM0:09 
13LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Teamzt
14FRAJérôme Coppel (FRA)IAMzt
15LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
16SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
17ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar0:10 
18CZEZdenek Stybar (CZE)Etixx - Quick Stepzt
19GERNiklas Arndt (GER)Giant - Alpecinzt
20USABenjamin King (USA)Cannondale - Garminzt
21RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
22SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:11 
23BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
24COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
25ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garmin0:12 
26BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
27ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudalzt
29ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Stepzt
30BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
31BELDries Devenyns (BEL)IAM0:14 
32DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
33ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
34FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:15 
35DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 1 - 14 Juni 2015Medium berg


1CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida3:36:52 
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:04 
3COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
4FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
5WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
6SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
7COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
8DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
9NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
10SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:14 
11BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
12LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
13COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
14NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
15SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
16SUISébastien Reichenbach (SUI)IAMzt
17COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
19KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:01 
20SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
23SUIMartin Elmiger (SUI)IAMzt
24ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Meridazt
25BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
26BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
27ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
29ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Stepzt
30BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
31BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
32BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
33COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
34ITAEros Capecchi (ITA)Movistarzt
35ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 2 - 15 Juni 2015Medium berg


1SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:00:35 
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
3FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
4COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
5NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
6WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
7DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
8COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
11BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
12ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
13SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
14NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
15ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
16SUISébastien Reichenbach (SUI)IAMzt
17CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
18AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
19ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Meridazt
20COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
21BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
22LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
23ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Stepzt
24BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
25FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
26SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
27LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
28BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
29COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
30NEDLaurens Ten Dam (NED)Lotto NL - Jumbozt
31POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:13 
33KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:19 
34ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:22 
35RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt

Etappe 3 - 16 Juni 2015Sprint


1AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge4:36:00 
2SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
4GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Alpecinzt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
6ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
7SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
8FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Stepzt
10NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
11NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
12ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
13DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
14FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
15COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
16COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
17BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
18BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
19COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
20SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
21SUISébastien Reichenbach (SUI)IAMzt
22COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
23KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
24SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:09 
25ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:16 
26ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Step0:18 
27COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
28WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
29CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
30LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
31BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
32BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:25 
33NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
34PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
35USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garminzt

Etappe 4 - 17 Juni 2015Medium berg


1FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux6:22:47 
2ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:34 
3SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:37 
4COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:43 
5WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
6DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:15 
7CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:18 
8COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Team1:29 
9AUTStefan Denifl (AUT)IAM1:31 
10NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin1:37 
11POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:40 
12SUISébastien Reichenbach (SUI)IAM2:16 
13SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
14NEDLaurens Ten Dam (NED)Lotto NL - Jumbozt
15FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
16NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo2:27 
17COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge2:35 
18USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garmin3:03 
19LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing3:05 
20CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
21BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team3:57 
22BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team4:28 
23ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha4:30 
24BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale5:03 
25LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racing5:08 
26BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:22 
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Step5:45 
28USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garmin5:47 
29USABenjamin King (USA)Cannondale - Garminzt
30POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:35 
31NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert6:55 
32ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar7:23 
33COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
34FRAJérôme Coppel (FRA)IAM7:32 
35BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal8:33 

Etappe 5 - 18 Juni 2015Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:34:43 
2BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudalzt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
4LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Teamzt
5ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Step0:02 
7BELTom Van Asbroeck (BEL)Lotto NL - Jumbozt
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
9SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
10DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
11WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
12ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:07 
13BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
15SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
16FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
17NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
18SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
19ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
20COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
21NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbozt
22NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
23COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
24BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
25FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
26FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
27FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
28ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Meridazt
29RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
30SUIMartin Elmiger (SUI)IAMzt
31POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
33COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
34GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Teamzt
35SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racingzt

Etappe 6 - 19 Juni 2015Sprint


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha3:38:07 
2SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Meridazt
4BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
5FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudalzt
7BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
8SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
9ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
11GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbozt
12KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
13NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
14WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
15SUIMartin Elmiger (SUI)IAMzt
16NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
18DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:05 
19ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
21COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
22COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
23BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
24SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
25SUISébastien Reichenbach (SUI)IAMzt
26FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
27SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
28GBRMark Cavendish (GBR)Etixx - Quick Stepzt
29COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
30BELTom Van Asbroeck (BEL)Lotto NL - Jumbozt
31BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
32SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garminzt
33FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecinzt
34GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
35ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt

Etappe 7 - 20 Juni 2015Ontsnapping


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana3:28:11 
2BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:01 
3FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecin0:17 
4AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha0:22 
5ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Stepzt
8SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
9COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
10BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racingzt
11AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge0:40 
12RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha1:53 
13BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudalzt
14SUIJonathan Fumeaux (SUI)IAMzt
15ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
16ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step1:58 
18SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:11 
19NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
20WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Teamzt
21SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
22ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
23LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing2:14 
24COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
26DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
28POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
29COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
30NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
31SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeuxzt
32SUISébastien Reichenbach (SUI)IAMzt
33AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecinzt
34AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
35BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt

Etappe 8 - 21 Juni 2015Individuele Tijdrit


1NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin48:36 
2SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:18 
3SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racing0:19 
4ITAAdriano Malori (ITA)Movistar0:34 
5WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:36 
6LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing0:41 
7FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:44 
8AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedge1:07 
9POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:26 
10NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo1:32 
11USADanny Pate (USA)Sky Professional Cycling Team1:36 
12SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team1:43 
13SUIMartin Elmiger (SUI)IAM1:50 
14FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
15COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar1:52 
16SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux1:53 
17USABenjamin King (USA)Cannondale - Garminzt
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana1:56 
19AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin2:00 
20COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Team2:01 
21BELDries Devenyns (BEL)IAM2:05 
22FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale2:10 
23DENMichael Valgren Andersen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:15 
24SVKPeter Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:19 
25POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step2:24 
26RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
27GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team2:26 
28BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:29 
29KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana2:31 
30COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge2:33 
31ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha2:34 
32ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale2:36 
33SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
34FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecin2:38 
35AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge2:40 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden