De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Slovaquie - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Slovaquie - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen 2018

Tour de Slovaquie 2018

SlowakijeSlowakije - 12 September 2018 - 16 September 2018


Algemeen klassement - 16 September 2018


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors16:33:08
2SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:16
3ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:22
4BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:26
5CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:28
6NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogen0:31
7BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:31
8NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:31
9NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:34
10POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:36
11RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
12CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:42
13ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:45
14HUNAttila Valter (HUN)Pannon0:46
15POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:52
16ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:57
17NORAndreas Leknessund (NOR)1:00
18ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis1:08
19AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Pushbikers1:09
20BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke1:10
21NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa1:13
22CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author1:13
23SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:15
24HUNMárton Dina (HUN)Pannon1:19
25RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:23
26POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:25
27NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen1:51
28GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringen1:56
29POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Author2:06
30CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project2:13
31BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors2:19
32GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus2:21
33GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol2:49
34RUSDenis Nekrasov (RUS)2:56
35NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:58
36SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maserati3:08
37BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data3:33
38CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author3:35
39AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers4:56
40BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal Espoirs5:27
41SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil5:31
42CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors5:44
43UKRYegor Dementyev (UKR)5:49
44SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil5:54
45HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon5:57
46POLKamil Zielinski (POL)6:18
47BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:34
48ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:39
49NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen7:40
50NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen7:42
51POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom8:08
52RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo8:16
53MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak8:17
54ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya8:26
55NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors8:45
56GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development8:49
57UKRVitaliy Buts (UKR)9:00
58DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed9:10
59NORIdar Andersen (NOR)9:11
60CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author9:19
61UKRAndriy Bratashchuk (UKR)10:44
62FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis11:11
63RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo11:17
64UKROleksandr Prevar (UKR)11:25
65NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij11:30
66RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo11:47
67GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg11:53
68POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:23
69GERJan Hugger (GER)0711/cycling12:25
70ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:26
71ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:49
72GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe13:18
73AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe13:20
74DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Ceramicspeed13:37
75NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij13:42
76SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe13:52
77POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom14:28
78SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil15:43
79ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox15:47
80NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij15:48
81RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo16:22
82FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis16:41
83NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen17:18
84SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica17:50
85POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice18:01
86CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author18:13
87SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica18:15
88SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica18:18
89BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:24
90CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author18:35
91DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed19:48
92BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis21:16
93SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica21:37
94SVKJuraj Karas (SVK)22:02
95SVKJuraj Michalicka (SVK)22:06
96KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple22:28
97SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil23:30
98SVKAdrian Babic (SVK)23:35
99SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica23:43
100UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)23:43
101SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe24:07
102KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple24:46
103DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed24:56
104AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers25:07
105GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburg25:10
106ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe25:22
107POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice25:38
108ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox25:43
109HUNBotond Hollo (HUN)Pannon25:54
110NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors25:56
111SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica26:25
112DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeed26:31
113DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Ceramicspeed28:30
114RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple29:03
115BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors29:35
116SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro29:45
117SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica29:50
118HUNDaniel Dina (HUN)Pannon30:21
119DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed31:17
120SVKStefan Nôta (SVK)31:23
121GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg33:22
122SVKJuraj Lajcha (SVK)33:41
123ITASamuele Oliveto (ITA)33:54
124HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya34:07
125SVKMiklos Szabo (SVK)36:34
126MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed41:47

Proloog - Poprad - Poprad - 1,9 km - 12 September 2018Individuele Tijdrit


1LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors2:02
2BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floorszt
3FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
4FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:01
5NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors0:02
6SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
7POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
8NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:02
9SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:03
10GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol0:03
11SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:03
12POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
13POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:03
14SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:03
15POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
16ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe0:04
17RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
18POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
19CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:04
20BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:04
21CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:05
22CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:05
23FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:05
24NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogen0:06
25RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
26NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen0:06
27SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
28BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:06
29BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:06
30FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:06
31SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
32DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:06
33ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:07
34AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:07
35BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
36RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:07
37GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:07
38NORIdar Andersen (NOR)0:07
39CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:08
40RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:08
41GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:08
42DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:08
43AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers0:08
44SVKAdrian Babic (SVK)0:08
45UKRVitaliy Buts (UKR)0:08
46SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:08
47FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:08
48ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis0:08
49ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:08
50MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak0:08
51SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:08
52NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:09
53POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:09
54SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maserati0:09
55BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:09
56SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:09
57POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Author0:09
58NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:09
59NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:09
60RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:09
61SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:09
62ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:09
63CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:10
64NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:10
65POLKamil Zielinski (POL)0:10
66SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:10
67HUNAttila Valter (HUN)Pannon0:10
68BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:10
69BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:10
70POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:10
71AUTFelix Ritzinger (AUT)0:10
72RUSDenis Nekrasov (RUS)0:10
73ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
74RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:11
75CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author0:11
76HUNMárton Dina (HUN)Pannon0:11
77RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple0:11
78DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:11
79AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers0:11
80ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:11
81BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:11
82GERJan Hugger (GER)0711/cycling0:11
83NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
84CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:11
85AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Pushbikers0:11
86DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeed0:11
87NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
88NORAndreas Leknessund (NOR)0:11
89GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:12
90SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:12
91CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:12
92HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:12
93CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:12
94ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
95SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro0:12
96SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:12
97UKROleksandr Prevar (UKR)0:12
98SVKJuraj Michalicka (SVK)0:12
99BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:12
100GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringen0:13
101SVKJuraj Karas (SVK)0:13
102ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:13
103POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom0:13
104SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
105DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:13
106NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen0:13
107NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen0:13
108NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:14
109SVKStefan Nôta (SVK)0:14
110HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon0:14
111GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:14
112HUNBotond Hollo (HUN)Pannon0:14
113SVKMiklos Szabo (SVK)0:14
114ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:14
115HUNPéter Simon (HUN)Pannon0:14
116NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa0:15
117KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple0:15
118HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:15
119NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen0:15
120SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:15
121KAZHurgali Turebekov (KAZ)0:15
122DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed0:15
123UKRYegor Dementyev (UKR)0:15
124UKRAndriy Bratashchuk (UKR)0:15
125SVKJuraj Lajcha (SVK)0:16
126POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom0:16
127HUNZsolt Istlstekker (HUN)Kobanya0:17
128DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:17
129ITASamuele Oliveto (ITA)0:17
130KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple0:17
131AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers0:17
132ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya0:17
133GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburg0:17
134KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Apple0:18
135ROULorant Balazsi (ROU)Novak0:18
136MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed0:18
137POLMateusz Manowski (POL)Hurom0:18
138ROUPeter Laszlo (ROU)Novak0:19
139KAZSultan Khalel (KAZ)0:21
140KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple0:21
141UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)0:27
142GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:28

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Poprad - Strbske Pleso - 169,9 km - 13 September 2018Medium berg


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors4:14:40
2BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academyzt
3HUNAttila Valter (HUN)Pannonzt
4SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
5NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:02
6RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
7ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:04
8NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:05
9CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:05
10NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogen0:05
11BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:05
12CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:05
13ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
14POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
15AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Pushbikers0:12
16ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:20
17NORAndreas Leknessund (NOR)0:23
18LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:23
19POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:23
20NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa0:32
21ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis0:34
22BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:34
23SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:41
24RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:48
25CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:48
26HUNMárton Dina (HUN)Pannon0:48
27POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:57
28BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data1:03
29GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringen1:18
30POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Author1:18
31NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen1:23
32CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project1:45
33NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:49
34GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus1:54
35SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:19
36SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maserati2:19
37CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author2:20
38AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers2:20
39GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol2:20
40RUSDenis Nekrasov (RUS)2:20
41BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors2:20
42NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors4:09
43BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:09
44HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon4:57
45BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs5:08
46NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen5:08
47CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors5:08
48UKRYegor Dementyev (UKR)5:08
49SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil5:08
50SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil5:08
51SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil5:08
52ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:08
53POLKamil Zielinski (POL)5:08
54NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen5:08
55GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development6:04
56POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom6:04
57NORIdar Andersen (NOR)6:45
58NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij7:05
59SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica7:10
60SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica7:37
61SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica7:43
62DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed7:43
63UKRVitaliy Buts (UKR)7:43
64RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo7:43
65UKRAndriy Bratashchuk (UKR)7:43
66MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak7:43
67CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author7:43
68ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya7:43
69DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed7:43
70BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:43
71FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis8:14
72CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author8:14
73POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice10:30
74POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice10:30
75FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis10:39
76FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis10:39
77NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij10:53
78NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij10:53
79FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis10:53
80ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:53
81GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg10:53
82AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe10:53
83BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis10:53
84NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen10:53
85RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:53
86RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:53
87GERJan Hugger (GER)0711/cycling10:53
88UKROleksandr Prevar (UKR)10:53
89ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:26
90SVKJuraj Karas (SVK)11:31
91SVKJuraj Michalicka (SVK)11:31
92UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)11:35
93KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple11:35
94DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Ceramicspeed13:10
95SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil13:10
96AUTFelix Ritzinger (AUT)13:10
97AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers13:10
98POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom13:10
99SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe13:10
100SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica13:10
101SVKAdrian Babic (SVK)13:10
102KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple13:10
103RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple13:10
104GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe13:10
105DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed13:10
106GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburg13:49
107GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg13:49
108AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers15:17
109SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro15:17
110SVKStefan Nôta (SVK)15:17
111HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya15:17
112SVKMiklos Szabo (SVK)15:17
113SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica15:17
114HUNBotond Hollo (HUN)Pannon15:17
115HUNPéter Simon (HUN)Pannon15:17
116ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox15:17
117SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica15:17
118ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe15:17
119SVKJuraj Lajcha (SVK)15:17
120CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author15:17
121ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox15:17
122DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed15:17
123BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors15:17
124ITASamuele Oliveto (ITA)15:17
125RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo15:17
126KAZSultan Khalel (KAZ)15:17
127DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeed15:17
128DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Ceramicspeed15:17
129NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors15:17
130POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice15:17
131SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica15:17
132HUNDaniel Dina (HUN)Pannon15:17
133KAZHurgali Turebekov (KAZ)15:17
134NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen18:43
135POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom18:55
136MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed19:42
137KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple20:40
138POLMateusz Manowski (POL)Hurom21:17
139HUNZsolt Istlstekker (HUN)Kobanya
140ROULorant Balazsi (ROU)Novak
141ROUPeter Laszlo (ROU)Novak
142KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Apple

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Ruzomberok - Dubnica nad Vahom - 194,8 km - 14 September 2018Ontsnapping


1GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe4:32:32
2BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floorszt
3CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floorszt
4ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:02
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:02
6BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:10
7ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
8NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:10
9NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:10
10POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:10
11DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:10
12SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:10
13GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringen0:10
14POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:10
15CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:10
16SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:10
17NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogen0:10
18RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
19NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:10
20NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:10
21GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:10
22RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
23BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:10
24RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
25CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:10
26RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
27CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:10
28NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:10
29NORAndreas Leknessund (NOR)0:10
30BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:10
31SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:10
32MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak0:10
33CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:10
34RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:10
35NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:10
36ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis0:10
37UKROleksandr Prevar (UKR)0:10
38UKRYegor Dementyev (UKR)0:10
39ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
40ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
41ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya0:10
42RUSDenis Nekrasov (RUS)0:10
43HUNMárton Dina (HUN)Pannon0:10
44POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:10
45CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:10
46NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa0:10
47GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol0:10
48SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:10
49CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:22
50POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Author0:23
51FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:26
52LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:30
53SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maserati0:30
54RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:30
55AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Pushbikers0:30
56GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:30
57HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon0:30
58HUNAttila Valter (HUN)Pannon0:30
59AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:42
60POLKamil Zielinski (POL)0:44
61NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:44
62UKRVitaliy Buts (UKR)0:53
63POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:58
64POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:58
65POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:58
66BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:58
67DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:58
68ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:05
69GERJan Hugger (GER)0711/cycling1:05
70ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:05
71POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom1:41
72NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen2:03
73NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:03
74GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development2:03
75NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen2:03
76AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers2:03
77SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica2:03
78NORIdar Andersen (NOR)2:03
79BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data2:03
80ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:03
81BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:03
82UKRAndriy Bratashchuk (UKR)2:03
83CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author2:35
84FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:10
85FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis4:05
86NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen5:22
87DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeed10:02
88SVKJuraj Karas (SVK)10:02
89SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica10:02
90SVKStefan Nôta (SVK)10:07
91UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)10:07
92ITASamuele Oliveto (ITA)10:07
93SVKJuraj Lajcha (SVK)10:07
94SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro10:07
95KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple10:07
96CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author10:07
97AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers10:07
98SVKAdrian Babic (SVK)10:07
99DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed10:07
100DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Ceramicspeed10:07
101GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburg10:07
102FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis10:07
103AUTFelix Ritzinger (AUT)10:07
104BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis10:07
105SVKJuraj Michalicka (SVK)10:07
106SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil10:07
107POLMateusz Manowski (POL)Hurom10:07
108ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:07
109SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica10:07
110HUNBotond Hollo (HUN)Pannon10:07
111SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica10:07
112SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica10:07
113DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed10:07
114ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe10:07
115SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil10:07
116SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe10:07
117RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple10:07
118POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice10:07
119SVKMiklos Szabo (SVK)10:16
120SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe10:16
121KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple10:16
122BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs10:16
123DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed10:16
124GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg10:30
125BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors10:31
126NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors10:43
127SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica10:16
128SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica10:43
129KAZHurgali Turebekov (KAZ)10:55
130AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers10:57
131HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya10:16
132HUNDaniel Dina (HUN)Pannon14:14
133HUNPéter Simon (HUN)Pannon10:16
134MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeed21:37
135POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom
136KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple
137NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Dubnica nad Vahom - Nitra - 180,6 km - 15 September 2018Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe4:22:11
2NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floorszt
3BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floorszt
4FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
5GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
6POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
7SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
8ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
9ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeedzt
11CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Authorzt
12GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Hauszt
13BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academyzt
14DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
15ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
16BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
17POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
18DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
19GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringenzt
20SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
21NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
22RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
23SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
24NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
25BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
26HUNAttila Valter (HUN)Pannonzt
27CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
28UKRYegor Dementyev (UKR)zt
29POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
31CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
32NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogenzt
33GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
34RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
36UKROleksandr Prevar (UKR)zt
37SVKAdrian Babic (SVK)zt
38SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
39SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
40SVKJuraj Michalicka (SVK)zt
41CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
42POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
43HUNMárton Dina (HUN)Pannonzt
44NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
45SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
46HUNBotond Hollo (HUN)Pannonzt
47ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanyazt
48NORAndreas Leknessund (NOR)zt
49CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floorszt
50NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
51CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
52GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
53ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
54DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
55CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
56SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
57POLKamil Zielinski (POL)zt
58SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maseratizt
59RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
60MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novakzt
61AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Pushbikerszt
62ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
63SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
64SVKJuraj Karas (SVK)zt
65ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidiszt
66HUNAndras Szatmary (HUN)Pannonzt
67BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
68UKRVitaliy Buts (UKR)zt
69CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
70BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidiszt
71NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometazt
72BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
73POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
74RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
75RUSDenis Nekrasov (RUS)zt
76NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
77POLEmanuel Piaskowy (POL)Huromzt
78ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
79NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogenzt
80HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
81BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Datazt
82BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
83SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystricazt
84NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
85RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
86ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
87CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
88SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
89GERJohannes Schinnagel (GER)Tirolzt
90KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Applezt
91SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
92NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
93POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Authorzt
94UKRAndriy Bratashchuk (UKR)zt
95POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
96GERFlorian Stork (GER)Sunweb Developmentzt
97NORIdar Andersen (NOR)zt
98GERJan Hugger (GER)0711/cyclingzt
99AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikerszt
100ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
101RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
102NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogenzt
103AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikerszt
104LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:24
105DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:44
106DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:45
107SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:45
108AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:45
109DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeed0:45
110BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:50
111KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple0:56
112UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)0:56
113AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers0:58
114NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors1:11
115FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis1:21
116DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed1:33
117SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica3:48
118SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica3:48
119SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro3:53
120SVKStefan Nôta (SVK)3:53
121POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:48
122SVKMiklos Szabo (SVK)5:05
123RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple5:05
124SVKJuraj Lajcha (SVK)5:08
125GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg7:38
126HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya8:03
127ITASamuele Oliveto (ITA)8:03
128NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:03
129FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis
130POLMateusz Manowski (POL)Hurom
131KAZHurgali Turebekov (KAZ)
132FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis
133AUTFelix Ritzinger (AUT)
134HUNPéter Simon (HUN)Pannon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Nitra - Galanta - 161,8 km - 16 September 2018Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors3:21:53
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohezt
3FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
4DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
5ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
7ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8MARAmine Ahmed Galdoune (MAR)Delio - Gallina - Colosio - Eurofeedzt
9SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
10ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
11GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
12SVKMatús Stocek (SVK)Petroli Firenze - Maseratizt
13HUNAttila Valter (HUN)Pannonzt
14RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
15POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
16GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Hauszt
17SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
18NORTobias Foss (NOR)Uno-X Hydrogenzt
19NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
20CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
21CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Authorzt
22POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
23SVKAdrian Babic (SVK)zt
24BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academyzt
25BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
26ITASamuele Oliveto (ITA)zt
27POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
29NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
30NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
31FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
32BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floorszt
33CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
34UKROleksandr Prevar (UKR)zt
35BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidiszt
36BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
37HUNMárton Dina (HUN)Pannonzt
38NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:06
39RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
40SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
41SVKJuraj Karas (SVK)0:06
42GERJan Hugger (GER)0711/cycling0:06
43CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:06
44ITAManuel Senni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
45RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
46HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon0:06
47ITAAlberto Marengo (ITA)Kobanya0:06
48BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:06
49POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:06
50NORIdar Andersen (NOR)0:06
51BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:06
52NORAndreas Leknessund (NOR)0:06
53SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:06
54UKRVitaliy Buts (UKR)0:06
55CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:06
56ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
57HUNBotond Hollo (HUN)Pannon0:06
58BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:06
59SVKJuraj Michalicka (SVK)0:06
60AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Pushbikers0:06
61ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis0:06
62SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
63HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya0:06
64DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeed0:06
65NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:06
66SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:06
67NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:06
68AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Pushbikers0:06
69SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro0:06
70DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:06
71POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:06
72GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:06
73POLKamil Zielinski (POL)0:06
74KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple0:06
75RUSDenis Nekrasov (RUS)0:06
76POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Author0:06
77UKRYegor Dementyev (UKR)0:06
78NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa0:06
79SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
80RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
81SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
82MDANicolae Tanovitchii (MDA)Novak0:06
83RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
84DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:06
85BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:06
86GERJohannes Schinnagel (GER)Tirol0:06
87ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
88NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen0:06
89ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:06
90POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:06
91GERPhilipp Walsleben (GER)P&s Thüringen0:06
92NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen0:06
93KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple0:06
94FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:06
95SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:18
96SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:18
97GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:20
98RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple0:20
99SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
100SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:22
101CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:28
102SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:28
103UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)0:28
104NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:28
105HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:28
106DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:28
107SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:28
108CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:28
109CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:33
110CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:33
111UKRAndriy Bratashchuk (UKR)0:33
112RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:39
113NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Hydrogen0:40
114AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikers0:42
115AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:43
116POLKamil Gradek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:43
117GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburg0:47
118GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:47
119POLPawel Bernas (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:26
120SVKStefan Nôta (SVK)1:42
121DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Ceramicspeed1:54
122SVKJuraj Lajcha (SVK)2:43
123BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors2:43
124NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors3:03
125SVKMiklos Szabo (SVK)5:32
126DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed5:32
127LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors
128AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Pushbikers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden