De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de l'Ain - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de l'Ain - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Lélex - Culoz - 109,9 km - 12 Augustus 2017Ontsnapping

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale2:52:56
2FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
5FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
6ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:04
7FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
8ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:04
9FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale0:04
10BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
11NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:04
12KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City0:04
13FRAGuillaume Levarlet (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:04
14FRAVictor Lafay (FRA)0:04
15FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:04
16FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:04
17FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
18NEDStef Clement (NED)Lotto NL - Jumbo0:04
19FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
20FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:04
21NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:04
22FRADavid Gaudu (FRA)La Française des Jeux0:07
23COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:20
24FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre2:32
25FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber932:32
26SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros2:32
27FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre2:32
28USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo2:32
29GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development2:32
30GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels2:32
31FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:32
32SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros2:32
33FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre2:34
34FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie4:21
35NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development4:52
36KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City4:52
37FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis4:52
38FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM5:40
39FRAJérémy Bescond (FRA)HP Btp - Auber935:40
40FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie5:40
41FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:40
42SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros6:29
43FRATanguy Turgis (FRA)BMC Development8:13
44ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:13
45FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept8:13
46CANRyan Anderson (CAN)Direct Energie9:03
47FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber939:03
48COLJohn Anderson Rodriguez Salazar (COL)Delko - Marseille Provence KTM9:03
49FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie9:03
50FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale9:03
51FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energie9:03
52FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique9:03
53FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale10:08
54FRAKévin Le Cunff (FRA)HP Btp - Auber9310:08
55FRAJulien Loubet (FRA)Armée de Terre10:08
56KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City10:08
57GERFlorian Nowak (GER)Herrmann10:08
58ITAAndrea Palini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:08
59FRANicolas Baldo (FRA)HP Btp - Auber9310:08
60KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City10:08
61AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development10:08
62KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City10:08
63KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City10:08
64FRASimon Sellier (FRA)Vendée U10:08
65GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels10:08
66ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:08
67FRAFrédéric Brun (FRA)10:08
68FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux10:08
69FRAFlavien Maurelet (FRA)10:08
70FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Vendée U10:08
71NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development11:54
72FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept12:52
73ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Lotto NL - Jumbo12:55
74NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo12:56
75FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis12:56
76FRALouis Pijourlet (FRA)14:50
77SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros15:45
78SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros15:45
79FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis18:06
80FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis18:06
81FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM18:06
82BELNicolas Vereecken (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille19:52
83BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille22:08
84FRAJérémy Lecroq (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille22:47
85GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg22:47
86FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille25:22
87FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U25:25
88GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg25:32
DNFFRABruno Armirail (FRA)-
DNFITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFLTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM-
DNFFRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux-
DNSGERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose-
DNSFRARomain Campistrous (FRA)Armée de Terre-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden