De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Berlin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Berlin - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2016

Tour de Berlin 2016

DuitslandDuitsland - 13 Mei 2016 - 16 Mei 2016


Algemeen klassement - 16 Mei 2016


1FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia26:12
2BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:11
3DENKasper Asgreen (DEN)Trefor0:13
4NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:15
5GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:24
6GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:25
7DENMads Würtz Schmidt (DEN)Trefor0:35
8CANAlexander Cowan (CAN)0:36
9GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:36
10GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:36
11RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:41
12NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:43
13CANSean Mackinnon (CAN)0:44
14GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg0:46
15GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose0:49
16BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy1:00
17GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg1:06
18DENNiklas Larsen (DEN)Trefor1:06
19GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose1:08
20NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development1:08
21BELJulien Kaise (BEL)Color Code - ARDen Beef1:13
22GERJan Tschernoster (GER)Radnet - Rose1:13
23SUILukas Spengler (SUI)BMC Development1:14
24CANAdam Jamieson (CAN)1:14
25NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia1:20
26SUIGino Mäder (SUI)1:21
27GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto1:21
28GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia1:22
29GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg1:24
30POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia1:25
31NEDRick Mensink (NED)1:29
32GERSebastian Schmiedel (GER)1:29
33NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy1:34
34GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg1:35
35GERMarcel Peschges (GER)1:37
36GERImmanuel Stark (GER)1:38
37GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg1:39
38BELLaurent Pieters (BEL)1:39
39BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef1:40
40DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor1:43
41GERJonas Rapp (GER)Heizomat1:44
42GERJoshua Schotten (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:44
43GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:52
44AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife1:53
45DENSøren Malling Siggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen1:54
46NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy1:54
47GERArne Egner (GER)1:54
48CANEdward Walsh (CAN)1:55
49GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto1:55
50DENMads Rahbek (DEN)Trefor1:55
51BELAntoine Loy (BEL)Color Code - ARDen Beef2:01
52ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia2:02
53AUSDylan Sunderland (AUS)State of Matter - Maap2:03
54CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy2:04
55GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose2:04
56DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen2:06
57SUIMatthias Reutimann (SUI)2:06
58GERLeon Echtermann (GER)2:06
59GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group2:07
60GERSimon Redmers (GER)Heizomat2:07
61DENRasmus Esmann Ginnerup (DEN)Soigneur - Copenhagen2:07
62GERVictor Brück (GER)2:10
63DENAnders Hardahl (DEN)Trefor2:16
64NEDChiel Breukelman (NED)2:17
65GERRaven Lübbers (GER)2:18
66BELSteven Moons (BEL)2:20
67GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto2:20
68GERFrederik Hähnel (GER)2:21
69GERAaron Krauss (GER)Heizomat2:27
70GERLaurin Winter (GER)Heizomat2:28
71GERKonrad Geßner (GER)2:30
72GERLuca Niederlag (GER)2:32
73BELKillian Michiels (BEL)2:34
74BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef2:37
75GERJonathan Dinkler (GER)2:38
76GERLuke Derksen (GER)2:42
77AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife2:44
78GERTobias Magdeburg (GER)2:45
79GERPascal Treubel (GER)Heizomat2:45
80GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto2:46
81GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners2:47
82BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef2:51
83GERRobert Jägeler (GER)2:54
84SUIJulien Bossens (SUI)3:05
85AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife3:06
86GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:07
87GERNico Brenner (GER)3:09
88GERMarvin Kötting (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:10
89SUIManuel Rudaz (SUI)3:11
90NEDNiels Potze (NED)3:11
91TURTunahan Aytekin (TUR)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:16
92NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy3:19
93CANWillem Boersma (CAN)3:20
94GERErik Schubert (GER)3:20
95BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - ARDen Beef3:23
96GERFlorian Obersteiner (GER)3:23
97DENElias Helleskov Busk (DEN)Soigneur - Copenhagen3:24
98GERHalvard Schommartz (GER)3:26
99GERMoritz Malcharek (GER)3:27
100NEDStan Wijkel (NED)3:29
101DENJonas Nordkroggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen3:32
102SUINiels Knipp (SUI)3:33
103GERHannes Augustin (GER)3:35
104SUICyrill Kunz (SUI)3:36
105GERMalte Jürß (GER)3:37
106GERDominik Bauer (GER)3:41
107GERDorian Lübbers (GER)Heizomat3:47
108GERYannik Stehlin (GER)4:00
109GERMaximilian Ritschel (GER)4:05
110GERJeremy Lendowski (GER)4:09
111AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife4:13
112BELStef Van Impe (BEL)4:30
113GERChristopher Schulz (GER)4:34
114GERLucas Carstensen (GER)4:35
115GERToni Franz (GER)4:57
116GERTim Reske (GER)4:59
117GERReinhard Witte (GER)5:05
118GERLeonhardt Berger (GER)zt
118NEDRick Goeree (NED)zt
118CANWilliam Elliott (CAN)zt
118GERJustin Rudolph (GER)zt
118GERNoah Binay (GER)zt
118GERSven Thurau (GER)5:05
118GERNiklas Reinhardt (GER)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Proloog - Kurfürstendamm - 6,3 km - 13 Mei 2016Ploegentijdrit


1USA BMC Development (Pascal Eenkhoorn, Nathan Van Hooydonck, Bas Tietema, Lukas Spengler, Sam Dobbs, Pavel Sivakov)7:23
2GER Team RaceClean (Edward Walsh, Sean Mackinnon, Adam Jamieson, William Elliott, Alexander Cowan, Willem Boersma)7:24
3DEN TreFor (Mads Würtz Schmidt, Mads Rahbek, Niklas Larsen, Andreas Jeppesen, Anders Hardahl, Kasper Asgreen)7:24
4CZE Klein Constantia (Hamish Schreurs, Maximilian Schachmann, Przemyslaw Kasperkiewicz, Ivan Garcia Cortina, Rémi Cavagna, Jonas Bokeloh)7:24
5GER Kuota - Lotto (Felix Drumm, Dario Rapps, Moritz Backofen, Joshua Huppertz, Luca Henn, Julian Braun)7:28
6NED SEG Racing Academy (Julius Van Den Berg, Marten Kooistra, Zhi Hui Jiang, Fabio Jakobsen, Henrik Evensen, Jenthe Biermans)7:29
7DEN Soigneur - Copenhagen (Søren Malling Siggaard, Jonas Nordkroggaard, Rasmus Esmann Ginnerup, Elias Helleskov Busk, Rasmus Bøgh Wallin)7:35
8GER P&S Thüringen (Yannik Stehlin, Halvard Schommartz, Robert Jägeler, Konrad Geßner, Toni Franz, Jonathan Dinkler)7:36
9BEL Baguet - MIBA Poorten - Indulek - Derito (Stef Van Impe, Dylan Sunderland, Laurent Pieters, Steven Moons, Killian Michiels, Jari Heyse)7:37
10GER Nationaal team van Duitsland (Jan Tschernoster, Sven Reutter, Marco Mathis, Patrick Haller, Arne Egner, Pascal Ackermann)7:38
11BEL Color Code - Arden Beef (Maximilien Picoux, Martin Palm, Antoine Loy, Gordon De Winter, Wallace Bero, Charlie Arimont)7:38
12GER Heizomat (Laurin Winter, Pascal Treubel, Simon Redmers, Jonas Rapp, Dorian Lübbers, Aaron Krauss)7:38
13GER LKT Team Brandenburg (Willi Willwohl, Carl Soballa, Leon Rohde, Max Kanter, Marcel Franz, Jasper Frahm)7:39
14GER Ked - Stevens Radteam (Erik Schubert, Sebastian Schmiedel, Luca Niederlag, Moritz Malcharek, Malte Jürß, Lucas Carstensen)7:40
15SUI Nationaal team van Zwitserland (Matthias Reutimann, Manuel Rudaz, Gino Mäder, Cyrill Kunz, Niels Knipp, Julien Bossens)7:40
16NED NWVG Nijwa Trucks (Niels Potze, Rick Mensink, John Meewisse, Rick Goeree, Jeen De Jong, Chiel Breukelman)7:43
17GER Matrix Racing Team (Sven Thurau, Marcel Peschges, Raven Lübbers, Luke Derksen, Nico Brenner, Dominik Bauer)7:45
18GER Team LV Berlin (Christopher Schulz, Justin Rudolph, Tobias Magdeburg, Jeremy Lendowski, Hannes Augustin)7:54
19GER Sauerland NRW - Henley & Partners (Joshua Schotten, Viktor Müller, Marvin Kötting, Jonas Härtig, Aaron Grosser, Tunahan Aytekin)7:57
20GER Cyclingteam Sachsen (Lukas Steidten, Immanuel Stark, Tim Reske, Frederik Hähnel, Noah Binay, Martin Bauer)8:01
21AUT WSA - Greenlife (Lukas Schlemmer, Robin Ratkic, Markus Kopfauf, Christian Dallinger)8:07
22GER Fachklinik Dr Herzog - Sassonie (Florian Obersteiner, Philipp Küllmer, Moritz Horn, Leon Echtermann, Victor Brück, Leonhardt Berger)8:21

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Schäferberg - Schäferberg - 121,6 km - 14 Mei 2016Ontsnapping


1AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife3:00:38
2GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:00
3GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:18
4GERKonrad Geßner (GER)0:18
5GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose0:18
6NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:18
7GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg0:18
8GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:18
9BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef0:18
10GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:18
11GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:18
12BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef0:18
13DENElias Helleskov Busk (DEN)Soigneur - Copenhagen0:18
14GERRaven Lübbers (GER)0:18
15NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:18
16GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:18
17GERFlorian Obersteiner (GER)0:18
18GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto0:18
19GERNico Brenner (GER)0:18
20POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia0:18
21DENRasmus Esmann Ginnerup (DEN)Soigneur - Copenhagen0:18
22ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:18
23TURTunahan Aytekin (TUR)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:18
24GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:18
25NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:18
26GERTim Reske (GER)0:18
27GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:18
28BELKillian Michiels (BEL)0:18
29GERSven Thurau (GER)0:18
30BELLaurent Pieters (BEL)0:18
31SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:18
32GERAaron Krauss (GER)Heizomat0:18
33SUIJulien Bossens (SUI)0:18
34NEDRick Mensink (NED)0:18
35GERVictor Brück (GER)0:18
36DENMads Würtz Schmidt (DEN)Trefor0:18
37GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:18
38BELStef Van Impe (BEL)0:18
39GERDorian Lübbers (GER)Heizomat0:18
40GERMalte Jürß (GER)0:18
41DENKasper Asgreen (DEN)Trefor0:18
42BELJulien Kaise (BEL)Color Code - ARDen Beef0:18
43GERErik Schubert (GER)0:18
44GERJoshua Schotten (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:18
45RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:18
46NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:18
47NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia0:18
48SUIGino Mäder (SUI)0:18
49GERImmanuel Stark (GER)0:18
50DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor0:18
51GERSebastian Schmiedel (GER)0:18
52AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:18
53FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:18
54NEDChiel Breukelman (NED)0:18
55NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:18
56GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg0:18
57GERMoritz Malcharek (GER)0:18
58BELAntoine Loy (BEL)Color Code - ARDen Beef0:18
59GERPascal Treubel (GER)Heizomat0:18
60CANAdam Jamieson (CAN)0:18
61GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group0:18
62GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:18
63GERChristopher Schulz (GER)0:18
64SUIManuel Rudaz (SUI)0:18
65GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:18
66BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef0:18
67DENAnders Hardahl (DEN)Trefor0:18
68NEDStan Wijkel (NED)0:18
69GERJan Tschernoster (GER)Radnet - Rose0:18
70CANAlexander Cowan (CAN)0:18
71GERHannes Augustin (GER)0:18
72BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy0:18
73BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:18
74GERLucas Carstensen (GER)0:18
75GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:18
76DENMads Rahbek (DEN)Trefor0:18
77GERMarvin Kötting (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:18
78AUSDylan Sunderland (AUS)State of Matter - Maap0:18
79GERFrederik Hähnel (GER)0:18
80GERLuca Niederlag (GER)0:18
81DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen0:18
82GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:18
83GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:18
84SUIMatthias Reutimann (SUI)0:18
85CANSean Mackinnon (CAN)0:18
86GERDominik Bauer (GER)0:18
87GERMarcel Peschges (GER)0:18
88GERSimon Redmers (GER)Heizomat0:18
89GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:18
90CANWillem Boersma (CAN)0:18
91CANWilliam Elliott (CAN)0:18
92GERLuke Derksen (GER)0:18
93DENNiklas Larsen (DEN)Trefor0:18
94GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:18
95GERYannik Stehlin (GER)0:18
96GERLaurin Winter (GER)Heizomat0:18
97GERTobias Magdeburg (GER)0:18
98DENSøren Malling Siggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen0:18
99BELSteven Moons (BEL)0:18
100NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:18
101CANEdward Walsh (CAN)0:18
102NORHenrik Evensen (NOR)0:18
103GERJonathan Dinkler (GER)0:18
104GERJeremy Lendowski (GER)0:18
105GERLeon Echtermann (GER)1:26
106DENJonas Nordkroggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen1:29
107AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife1:31
108AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife1:31
109GERNiklas Reinhardt (GER)1:31
110NEDNiels Potze (NED)1:31
111GERMaximilian Ritschel (GER)1:31
112GERHalvard Schommartz (GER)1:31
113BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - ARDen Beef1:31
114GERToni Franz (GER)1:31
115NEDRick Goeree (NED)1:48
116CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy0:18
117NEDJohn Meewisse (NED)2:04
118GERJustin Rudolph (GER)0:18
119SUINiels Knipp (SUI)1:02
120SUICyrill Kunz (SUI)1:02
121GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose2:33
122GERArne Egner (GER)2:33
123GERLeonhardt Berger (GER)2:42
124GERReinhard Witte (GER)0:18
125GERNoah Binay (GER)0:18
126GERRobert Jägeler (GER)0:18
127BELJari Heyse (BEL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Paplitz - Paplitz - 21,4 km - 15 Mei 2016Individuele Tijdrit


1FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia26:12
2BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:11
3DENKasper Asgreen (DEN)Trefor0:13
4NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:15
5GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:24
6GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:25
7DENMads Würtz Schmidt (DEN)Trefor0:35
8CANAlexander Cowan (CAN)0:36
9GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:36
10GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:36
11RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:41
12NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:43
13CANSean Mackinnon (CAN)0:44
14GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg0:46
15GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose0:49
16BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy1:00
17GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg1:06
18DENNiklas Larsen (DEN)Trefor1:06
19GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose1:08
20NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development1:08
21BELJulien Kaise (BEL)Color Code - ARDen Beef1:13
22GERJan Tschernoster (GER)Radnet - Rose1:13
23SUILukas Spengler (SUI)BMC Development1:14
24CANAdam Jamieson (CAN)1:14
25NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia1:20
26SUIGino Mäder (SUI)1:21
27GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto1:21
28GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia1:22
29GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg1:24
30POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia1:25
31NEDRick Mensink (NED)1:29
32GERSebastian Schmiedel (GER)1:29
33NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy1:34
34GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg1:35
35GERMarcel Peschges (GER)1:37
36GERImmanuel Stark (GER)1:38
37GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg1:39
38BELLaurent Pieters (BEL)1:39
39BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef1:40
40DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor1:43
41GERJonas Rapp (GER)Heizomat1:44
42GERJoshua Schotten (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:44
43GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:52
44AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife1:53
45DENSøren Malling Siggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen1:54
46NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy1:54
47GERArne Egner (GER)1:54
48CANEdward Walsh (CAN)1:55
49GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto1:55
50DENMads Rahbek (DEN)Trefor1:55
51BELAntoine Loy (BEL)Color Code - ARDen Beef2:01
52ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia2:02
53AUSDylan Sunderland (AUS)State of Matter - Maap2:03
54CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy2:04
55GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose2:04
56DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen2:06
57SUIMatthias Reutimann (SUI)2:06
58GERLeon Echtermann (GER)2:06
59GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group2:07
60GERSimon Redmers (GER)Heizomat2:07
61DENRasmus Esmann Ginnerup (DEN)Soigneur - Copenhagen2:07
62GERVictor Brück (GER)2:10
63DENAnders Hardahl (DEN)Trefor2:16
64NEDChiel Breukelman (NED)2:17
65GERRaven Lübbers (GER)2:18
66BELSteven Moons (BEL)2:20
67GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto2:20
68GERFrederik Hähnel (GER)2:21
69GERAaron Krauss (GER)Heizomat2:27
70GERLaurin Winter (GER)Heizomat2:28
71GERKonrad Geßner (GER)2:30
72GERLuca Niederlag (GER)2:32
73BELKillian Michiels (BEL)2:34
74BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef2:37
75GERJonathan Dinkler (GER)2:38
76GERLuke Derksen (GER)2:42
77AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife2:44
78GERTobias Magdeburg (GER)2:45
79GERPascal Treubel (GER)Heizomat2:45
80GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto2:46
81GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners2:47
82BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef2:51
83GERRobert Jägeler (GER)2:54
84SUIJulien Bossens (SUI)3:05
85AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife3:06
86GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:07
87GERNico Brenner (GER)3:09
88GERMarvin Kötting (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:10
89SUIManuel Rudaz (SUI)3:11
90NEDNiels Potze (NED)3:11
91TURTunahan Aytekin (TUR)Sauerland Nrw - Henley & Partners3:16
92NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy3:19
93CANWillem Boersma (CAN)3:20
94GERErik Schubert (GER)3:20
95BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - ARDen Beef3:23
96GERFlorian Obersteiner (GER)3:23
97DENElias Helleskov Busk (DEN)Soigneur - Copenhagen3:24
98GERHalvard Schommartz (GER)3:26
99GERMoritz Malcharek (GER)3:27
100NEDStan Wijkel (NED)3:29
101DENJonas Nordkroggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen3:32
102SUINiels Knipp (SUI)3:33
103GERHannes Augustin (GER)3:35
104SUICyrill Kunz (SUI)3:36
105GERMalte Jürß (GER)3:37
106GERDominik Bauer (GER)3:41
107GERDorian Lübbers (GER)Heizomat3:47
108GERYannik Stehlin (GER)4:00
109GERMaximilian Ritschel (GER)4:05
110GERJeremy Lendowski (GER)4:09
111AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife4:13
112BELStef Van Impe (BEL)4:30
113GERChristopher Schulz (GER)4:34
114GERLucas Carstensen (GER)4:35
115GERToni Franz (GER)4:57
116GERTim Reske (GER)4:59
117GERReinhard Witte (GER)5:05
118GERSven Thurau (GER)5:05
118GERNoah Binay (GER)zt
118GERJustin Rudolph (GER)zt
118CANWilliam Elliott (CAN)zt
118NEDRick Goeree (NED)zt
118GERLeonhardt Berger (GER)zt
118GERNiklas Reinhardt (GER)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Baruth - Baruth - 137,5 km - 15 Mei 2016Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose3:00:51
2GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:00
3GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:00
4RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
5DENElias Helleskov Busk (DEN)Soigneur - Copenhagen0:00
6BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
7GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:00
8NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:00
9TURTunahan Aytekin (TUR)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:00
10BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
11DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor0:00
12DENKasper Asgreen (DEN)Trefor0:00
13NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:00
14GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
15FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
16GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:00
17GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:00
18GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto0:00
19AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:05
20GERVictor Brück (GER)0:05
21GERSven Thurau (GER)0:05
22BELKillian Michiels (BEL)0:05
23GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg0:05
24GERAaron Krauss (GER)Heizomat0:05
25GERMalte Jürß (GER)0:05
26BELLaurent Pieters (BEL)0:05
27GERTim Reske (GER)0:05
28BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy0:05
29NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia0:05
30GERNico Brenner (GER)0:05
31CANAdam Jamieson (CAN)0:05
32GERErik Schubert (GER)0:05
33GERLuke Derksen (GER)0:05
34BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef0:05
35GERRaven Lübbers (GER)0:05
36GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:05
37BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - ARDen Beef0:05
38SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:05
39GERFlorian Obersteiner (GER)0:05
40GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:05
41DENRasmus Esmann Ginnerup (DEN)Soigneur - Copenhagen0:05
42NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:05
43AUSDylan Sunderland (AUS)State of Matter - Maap0:05
44GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:05
45NEDChiel Breukelman (NED)0:05
46GERMarvin Kötting (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:05
47GERLucas Carstensen (GER)0:05
48NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:05
49BELAntoine Loy (BEL)Color Code - ARDen Beef0:05
50GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:05
51AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:05
52GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg0:05
53SUIJulien Bossens (SUI)0:05
54GERSebastian Schmiedel (GER)0:05
55SUIGino Mäder (SUI)0:05
56GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:05
57GERDorian Lübbers (GER)Heizomat0:05
58DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen0:05
59GERJeremy Lendowski (GER)0:05
60SUICyrill Kunz (SUI)0:05
61NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:05
62NEDRick Mensink (NED)0:05
63GERImmanuel Stark (GER)0:05
64GERPascal Treubel (GER)Heizomat0:05
65GERFrederik Hähnel (GER)0:05
66GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:05
67GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:05
68NEDStan Wijkel (NED)0:05
69GERJan Tschernoster (GER)Radnet - Rose0:05
70DENNiklas Larsen (DEN)Trefor0:05
71CANEdward Walsh (CAN)0:05
72BELJulien Kaise (BEL)Color Code - ARDen Beef0:05
73GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:05
74CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy0:05
75GERMarcel Peschges (GER)0:05
76DENSøren Malling Siggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen0:05
77SUIMatthias Reutimann (SUI)0:05
78DENMads Rahbek (DEN)Trefor0:05
79SUIManuel Rudaz (SUI)0:05
80GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:05
81POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia0:05
82BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef0:05
83GERDominik Bauer (GER)0:05
84GERLaurin Winter (GER)Heizomat0:05
85BELSteven Moons (BEL)0:05
86GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:05
87ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:05
88BELStef Van Impe (BEL)0:05
89GERLuca Niederlag (GER)0:34
90GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose0:36
91GERYannik Stehlin (GER)0:36
92GERSimon Redmers (GER)Heizomat1:09
93DENAnders Hardahl (DEN)Trefor1:11
94CANAlexander Cowan (CAN)0:05
95GERRobert Jägeler (GER)4:25
96GERHannes Augustin (GER)5:03
97NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy5:03
98GERJoshua Schotten (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners5:53
99NEDNiels Potze (NED)5:53
100GERMoritz Malcharek (GER)6:15
101GERTobias Magdeburg (GER)6:15
102GERToni Franz (GER)6:15
103GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group6:15
104GERKonrad Geßner (GER)6:15
105AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife7:37
106SUINiels Knipp (SUI)7:38
107GERArne Egner (GER)7:39
108GERJonathan Dinkler (GER)0:05
109CANWillem Boersma (CAN)12:59
110DENJonas Nordkroggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen
111GERLeonhardt Berger (GER)
112GERLeon Echtermann (GER)
113GERNiklas Reinhardt (GER)
114NEDRick Goeree (NED)
115GERJustin Rudolph (GER)
116GERReinhard Witte (GER)
117GERMaximilian Ritschel (GER)
118GERNoah Binay (GER)
119GERHalvard Schommartz (GER)
120CANSean Mackinnon (CAN)
121CANWilliam Elliott (CAN)
122AUTChristian Dallinger (AUT)WSA - Greenlife
123DENMads Würtz Schmidt (DEN)Trefor
124GERChristopher Schulz (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Birkenwerder - Birkenwerder - 151,2 km - 16 Mei 2016Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose3:31:41
2GERKonrad Geßner (GER)0:00
3GERDario Rapps (GER)Kuota - Lotto0:00
4RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
5GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:00
6GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:00
7BELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
8NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia0:00
9GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:00
10BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development0:00
11NEDBas Tietema (NED)BMC Development0:00
12GERMalte Jürß (GER)0:00
13GERDorian Lübbers (GER)Heizomat0:00
14FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:00
15GERFlorian Obersteiner (GER)0:00
16DENKasper Asgreen (DEN)Trefor0:00
17NEDRick Mensink (NED)0:00
18NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:00
19DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen0:00
20GERSven Thurau (GER)0:00
21GERPascal Treubel (GER)Heizomat0:00
22GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:00
23SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
24BELJenthe Biermans (BEL)Seg Racing Academy0:00
25BELJulien Kaise (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
26GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:00
27GERSebastian Schmiedel (GER)0:00
28GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
29GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:07
30ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:07
31GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia0:07
32GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:07
33NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:09
34GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:09
35CANAlexander Cowan (CAN)0:09
36GERImmanuel Stark (GER)0:09
37BELAntoine Loy (BEL)Color Code - ARDen Beef0:09
38AUSDylan Sunderland (AUS)State of Matter - Maap0:14
39DENRasmus Esmann Ginnerup (DEN)Soigneur - Copenhagen0:16
40GERDominik Bauer (GER)0:16
41BELLaurent Pieters (BEL)0:16
42GERLuca Niederlag (GER)0:16
43CANAdam Jamieson (CAN)0:16
44GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg0:16
45CANEdward Walsh (CAN)0:16
46AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:16
47BELKillian Michiels (BEL)0:16
48DENMads Rahbek (DEN)Trefor0:16
49CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy0:16
50NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:16
51GERTim Reske (GER)0:16
52AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:16
53NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:16
54BELMartin Palm (BEL)Color Code - ARDen Beef0:16
55GERMoritz Backofen (GER)Kuota - Lotto0:16
56GERJeremy Lendowski (GER)0:16
57GERSven Reutter (GER)Stölting Service Group0:16
58GERVictor Brück (GER)0:16
59NEDChiel Breukelman (NED)0:22
60GERFelix Drumm (GER)Kuota - Lotto0:22
61GERYannik Stehlin (GER)0:35
62GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:36
63BELStef Van Impe (BEL)0:42
64SUICyrill Kunz (SUI)0:47
65NEDStan Wijkel (NED)0:47
66GERJan Tschernoster (GER)Radnet - Rose0:47
67GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:47
68NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:49
69GERNico Brenner (GER)0:52
70GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:16
71GERSimon Redmers (GER)Heizomat1:17
72POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia1:17
73GERRobert Jägeler (GER)1:17
74SUIManuel Rudaz (SUI)1:17
75DENSøren Malling Siggaard (DEN)Soigneur - Copenhagen1:27
76BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
77SUIMatthias Reutimann (SUI)0:16
78GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg0:16
79GERErik Schubert (GER)2:01
80DENAndreas Jeppesen (DEN)Trefor0:00
81GERMarcel Peschges (GER)0:16
82GERRaven Lübbers (GER)0:00
83GERFrederik Hähnel (GER)3:59
84SUIJulien Bossens (SUI)3:59
85GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose4:35
86TURTunahan Aytekin (TUR)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:00
87SUIGino Mäder (SUI)5:55
88GERToni Franz (GER)5:55
89DENNiklas Larsen (DEN)Trefor6:42
90DENAnders Hardahl (DEN)Trefor6:42
91GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg6:42
92GERMoritz Malcharek (GER)7:30
93GERArne Egner (GER)7:30
94NEDNiels Potze (NED)
95BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - ARDen Beef
96GERLuke Derksen (GER)
97DENElias Helleskov Busk (DEN)Soigneur - Copenhagen
98GERJonathan Dinkler (GER)
99CANWillem Boersma (CAN)
100GERLaurin Winter (GER)Heizomat
101GERAaron Krauss (GER)Heizomat
102SUINiels Knipp (SUI)
103BELSteven Moons (BEL)
104GERJoshua Schotten (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners
105GERMarvin Kötting (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners
106AUTRobin Ratkic (AUT)WSA - Greenlife
107GERLucas Carstensen (GER)
108GERTobias Magdeburg (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden