De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2018

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 7 - San Benedetto del Tronto - San Benedetto del Tronto - 10,05 km - 13 Maart 2018Individuele Tijdrit

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team11:14
2NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:04
3ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team0:08
4DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:08
5ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:12
6AUSMichael Hepburn (AUS)Mitchelton - Scott0:13
7NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:13
8AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:17
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:18
10BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team0:18
11GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:20
12POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:20
13GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team0:23
14NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team0:23
15PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:23
16BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:23
17RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:23
18FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj0:23
19IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:24
20LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:25
21GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:25
22GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin0:27
23ITAFilippo Ganna (ITA)Uae Team Emirates0:28
24BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First - Drapac0:29
25POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:30
26CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:30
27AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:30
28SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team0:33
29USAChad Haga (USA)Sunweb0:33
30NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:37
31KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:37
32FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:38
33AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin0:39
34NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:39
35PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:40
36USATaylor Phinney (USA)EF Education First - Drapac0:41
37ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:41
38NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbo0:42
39SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:42
40BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:44
41ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:44
42ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:44
43SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj0:46
44GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:46
45FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale0:47
46BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:47
47ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar0:48
48BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac0:49
49BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Bahrain - Merida0:50
50ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:51
51ESTTanel Kangert (EST)Astana0:52
52FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:52
53AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:53
54SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:53
55ITAAlberto Bettiol (ITA)BMC Racing Team0:54
56GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:54
57ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team0:55
58NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo0:55
59CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj0:55
60BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors0:56
61ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:57
62ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:58
63CZEZdenek Stybar (CZE)Quick Step Floors0:58
64ITADavide Villella (ITA)Astana0:59
65FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj0:59
66ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:59
67ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates1:00
68SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott1:00
69SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:00
70ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:03
71ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:03
72ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:04
73ITADaniele Bennati (ITA)Movistar1:04
74RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo1:04
75COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana1:05
76BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo1:05
77FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale1:07
78SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team1:07
79NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj1:08
80GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe1:08
81COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac1:08
82FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:08
83BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal1:09
84RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:09
85BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data1:10
86UKRAndriy Grivko (UKR)Astana1:10
87FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj1:10
88ESPMikel Landa Meana (ESP)Movistar1:10
89RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:11
90ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida1:12
91ITAEdoardo Zardini (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:12
92BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo1:13
93GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin1:14
94ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates1:14
95BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates1:15
96POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe1:15
97ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapac1:16
98LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy1:16
99ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:23
100RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:25
101CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy1:27
102SLOKristijan Koren (SLO)Bahrain - Merida1:27
103GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin1:28
104RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:28
105ITAOscar Gatto (ITA)Astana1:28
106ITADario Cataldo (ITA)Astana1:30
107BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:32
108GERNiklas Arndt (GER)Sunweb1:34
109POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:34
110RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:34
111ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:35
112ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:37
113ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data1:38
114ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:39
115ITALiam Bertazzo (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:39
116ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Quick Step Floors1:40
117BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:41
118ITAMarco Coledan (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:42
119RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:42
120ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:44
121JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:44
122ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida1:47
123RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data1:47
124NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo1:47
125NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy1:48
126ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:49
127NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy1:52
128ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:54
129ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy1:56
130ITAIvan Santaromita (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:56
131ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj1:59
132SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin2:02
133ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:07
134BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal2:24
135ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:26
DNSITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida-
DNSCOLFernando Gaviria Rendon (COL)Quick Step Floors-
DNSBELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Videos

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden