De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2009

Ster Van Bessèges 2009

FrankrijkFrankrijk - 4 Februari 2009 - 8 Februari 2009


Algemeen klassement - 8 Februari 2009


1FRAThomas Voeckler (FRA)BBox - Bouygues Telecom14.32.55
2SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro & A-Style1.07
3RUSYury Trofimov (RUS)BBox - Bouygues Telecom1.08
4NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team1.20
5FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1.32
6FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimanozt
7BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team1.34
8FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1.35
9FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
10FRAPierrick Fedrigo (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
11FRAJimmy Casper (FRA)Besson Chaussures - Sojasun2.26
12FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale3.17
13NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano4.09
14FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille4.21
15FRAJulien Simon (FRA)Besson Chaussures - Sojasun4.31
16FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne5.58
17FRASylvain Calzati (FRA)Agritubel6.33
18FRAChristophe Laurent (FRA)Agritubel6.52
19FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
20NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team7.01
21GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano7.15
22FRAAlexandre Blain (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne7.18
23FRAJonathan Thire (FRA)Auber 937.19
24FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimano7.22
25FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
26FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro & A-Stylezt
27FRAPierre Rolland (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
28FRAJohan Mombaerts (FRA)Auber 93zt
29FRAJimmy Engoulvent (FRA)Besson Chaussures - Sojasun7.37
30NEDPiet Rooijakkers (NED)Skil - Shimano3.45
31SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team8.15
32FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schuller8.25
33FRARomain Feillu (FRA)Agritubel8.28
34BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team8.34
35FRAAnthony Ravard (FRA)Agritubelzt
36ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
37FRAJulien Mazet (FRA)Auber 938.55
38FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lotto9.03
39FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
40NEDGerben Löwik (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
41FRAMaxime Mederel (FRA)Auber 93zt
42FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux9.14
43NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems9.38
44FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
45BELKenny Lisabeth (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
46BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
47BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems9.48
48FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
49FRARomain Mathéou (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
50FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
51FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
52FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubelzt
53FRABastien Delrot (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
54FRABenoît Sinner (FRA)Besson Chaussures - Sojasun9.54
55FRARémi Cusin (FRA)Agritubelzt
56BELJelle Vanendert (BEL)Silence - Lotto10.17
57FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale10.19
58FRACédric Coutouly (FRA)Besson Chaussures - Sojasun10.48
59FRASébastien Portal (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne11.02
60FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
61FRADavid Boucher (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteiner11.14
62BELFilip Meirhaeghe (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner13.23
63FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
64BELChristophe Brandt (BEL)Silence - Lotto13.38
65FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux14.11
66BELJef Peeters (BEL)An Post - Sean Kelly Team14.13
67FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubel14.14
68NEDReinier Honig (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team14.31
69FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux14.42
70FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller14.56
71FRAClément Lhotellerie (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
72AUSZakkari Dempster (AUS)Drapac - Porsche Cyclingzt
73FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
74FRAOlivier Bonnaire (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
75FRAFranck Bouyer (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
76BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
77FRASaïd Haddou (FRA)BBox - Bouygues Telecom15.27
78FRANadir Haddou (FRA)Auber 93zt
79BELGil Suray (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
80BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
81FRAAlexandre Lemair (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
82ITADaniele Colli (ITA)Carmiooro & A-Stylezt
83FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
84BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
85FRAYohan Cauquil (FRA)Cycling Club Bourgaszt
86BELBenny De Schrooder (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
87FRAMaryan Hary (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
88FRANicolas Jouanno (FRA)Bretagne - Schullerzt
89FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeuxzt
90ESTMart Ojavee (EST)Cycling Club Bourgaszt
91BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
92FRACyril Bessy (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
93NEDMichiel Elijzen (NED)Silence - Lotto30.19
94BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willems31.33
95NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimano34.58
96FRATony Gallopin (FRA)Auber 9335.17
97FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Carmiooro & A-Style35.46
98BULVladimir Koev (BUL)Cycling Club Bourgas36.31
99BELSteven Van Vooren (BEL)An Post - Sean Kelly Team37.12
100FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller37.57
101FRARomain Lebreton (FRA)Bretagne - Schuller38.08
102FRAPaul Brousse (FRA)Carmiooro & A-Style38.26
103FRAFabien Bacquet (FRA)Auber 9341.39
104BELRob Woestenborghs (BEL)Cycling Club Bourgas42.10
105FRAAlexandre Aulas (FRA)Carmiooro & A-Stylezt
106BELPhilippe Pratte (BEL)Verandas Willemszt
107IRLMatthew Brammeier (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
108BELPieter Ghyllebert (BEL)Cycling Club Bourgaszt
109FRAFlorian Morizot (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
110BELNicolas Baïolet (BEL)Verandas Willemszt
111FRAPierre Cazaux (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
112FRADenis Flahaut (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
113KAZMaxim Gourov (KAZ)Carmiooro & A-Stylezt
114FRAJimmy Casper (FRA)Besson Chaussures - Sojasun42.30
115GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano45.51
116FRARémi Cusin (FRA)Agritubelzt

Etappe 1 - Bellegarde - Le Grau du Roi - 150km - 4 Februari 2009Sprint


1FRAJimmy Casper (FRA)Besson Chaussures - Sojasun2.52.21 (44.56 km/h)
2FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
3BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
4FRADenis Flahaut (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
5FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
6SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7FRAWilliam Bonnet (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
8NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
9ITADaniele Colli (ITA)Carmiooro & A-Stylezt
10BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
11BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
12BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
13FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
14FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimanozt
15BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
16FRAFabien Bacquet (FRA)Auber 93zt
17FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
18FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
19FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
20FRASaïd Haddou (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
21BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willemszt
22BELGil Suray (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
23FRAAnthony Ravard (FRA)Agritubelzt
24FRANadir Haddou (FRA)Auber 93zt
25FRADavid Boucher (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt

Etappe 2 - Nîmes - Saint Ambroix - 149km - 5 Februari 2009Sprint


1FRAJimmy Casper (FRA)Besson Chaussures - Sojasun3.24.47 (43.66 km/h)
2FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
3FRAAlexandre Blain (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
4FRAAnthony Ravard (FRA)Agritubelzt
5FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
6NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
7FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
8BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
9FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
10BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
11FRASaïd Haddou (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
12SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13RUSYury Trofimov (RUS)BBox - Bouygues Telecomzt
14BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
15FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeuxzt
16FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
17SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro & A-Stylezt
18FRABenoît Sinner (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
19BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willemszt
20FRANadir Haddou (FRA)Auber 93zt
21FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimanozt
22FRAJimmy Engoulvent (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
23FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
24ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
25FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt

Etappe 3 - Branoux Les Taillades - La Grande Combe - 134km - 6 Februari 2009Ontsnapping


1SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro & A-Style1.24.08
2RUSYury Trofimov (RUS)BBox - Bouygues Telecomzt
3NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0.07
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0.18
5FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6FRAPierrick Fedrigo (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
7FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimanozt
9FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10FRAChristophe Laurent (FRA)Agritubelzt
11FRAThomas Voeckler (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
12FRAAlexandre Blain (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0.48
13FRAJonathan Thire (FRA)Auber 93zt
14FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimanozt
15FRAPierre Rolland (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
16FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
17FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro & A-Stylezt
18FRAJohan Mombaerts (FRA)Auber 93zt
19FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20FRAJimmy Casper (FRA)Besson Chaussures - Sojasun1.29
21NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team1.41
22SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimanozt
24FRAAnthony Ravard (FRA)Agritubel2.00
25BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt

Etappe 4 - Allègre-les-Fumades - Allègre-les-Fumades - 150km - 7 Februari 2009Ontsnapping


1BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team3.29.59
2FRAThomas Voeckler (FRA)BBox - Bouygues Telecom0.04
3FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.41
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1.33
5FRAPierrick Fedrigo (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
6NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
9FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
11RUSYury Trofimov (RUS)BBox - Bouygues Telecomzt
12FRAJimmy Casper (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
13FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondialezt
14FRARémi Cusin (FRA)Agritubelzt
15SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro & A-Stylezt
16FRASylvain Calzati (FRA)Agritubelzt
17FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimanozt
18FRAJulien Simon (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
19FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20BELJelle Vanendert (BEL)Silence - Lotto1.40
21NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano1.56
22FRACédric Coutouly (FRA)Besson Chaussures - Sojasun2.11
23GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano5.31
24BELGlenn D'Hollander (BEL)Silence - Lotto6.50
25BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willemszt

Etappe 5 - Gagnières - Bessèges - 145km - 8 Februari 2009Ontsnapping


1FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3.20.12 (43,45 km/h)
2FRAJimmy Engoulvent (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
3FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
4FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubelzt
5FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
6BELJef Peeters (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
7NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8NEDPiet Rooijakkers (NED)Skil - Shimanozt
9FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux1.12
10FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lottozt
11FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
12FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
13FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITADaniele Colli (ITA)Carmiooro & A-Stylezt
15BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
16FRAFlorian Vachon (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
17BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
18FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
19FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimanozt
20FRAAlexandre Blain (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willemszt
22FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
23FRARomain Mathéou (FRA)Besson Chaussures - Sojasunzt
24NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
25JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimanozt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden