Wielrennen

Ster Van Bessèges

Vorig seizoen 
Seizoenskalender
Statistieken met betrekking tot dit evenement   |  Erelijst en medaillewinnaars



Frankrijk van 5 Februari tot 9 Februari 2014 :


Uitslagen

 
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Tobias Ludvigsson (Giant - Shimano)  SWE  14:43:35    
 2  Jérôme Coppel (Cofidis)  FRA  +4    
 3  John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER  +5    
 4  Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +7    
 5  Arthur Vichot (La Française Des Jeux)  FRA  +7    
 6  Jérémy Roy (La Française Des Jeux)  FRA  +14    
 7  Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA  +23    
 8  Rein Taaramäe (Cofidis)  EST  +33    
 9  Frederik Veuchelen (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +36    
 10  Sander Helven (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +36    
 11  Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA  +37    
 12  Maxime Monfort (Lotto - Belisol)  BEL  +39    
 13  Boris Dron (Wallonie Bruxelles)  BEL  +40    
 14  Stefano Pirazzi (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +42    
 15  Bryan Coquard (Europcar)  FRA  +42    
 16  Romain Sicard (Europcar)  FRA  +42    
 17  Bryan Nauleau (Europcar)  FRA  +43    
 18  Bart De Clercq (Lotto - Belisol)  BEL  +44    
 19  Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL  +47    
 20  Dries Devenyns (Giant - Shimano)  BEL  +48    
 21  Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +48    
 22  José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR  +50    
 23  Jan Ghyselinck (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +50    
 24  Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  +52    
 25  Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA  +54    
 26  Enrico Barbin (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +56    
 27  Lukasz Owsian (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +1:00    
 28  Angelo Pagani (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +1:01    
 29  Sean De Bie (Lotto - Belisol)  BEL  +1:03    
 30  Samuel Dumoulin (AG2R - La Mondiale)  FRA  +1:03    
 31  Sébastien Delfosse (Wallonie Bruxelles)  BEL  +1:04    
 32  Rudy Kowalski (Roubaix Lille Métropole)  FRA  +1:05    
 33  Julien Duval (Roubaix Lille Métropole)  FRA  +1:07    
 34  André Maciel Gonçalves Domingos (VC La Pomme Marseille)  POR  +1:08    
 35  Hubert Dupont (AG2R - La Mondiale)  FRA  +1:11    
 36  Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  +1:12    
 37  Edward Theuns (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +1:14    
 38  Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +1:15    
 39  Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA  +1:16    
 40  Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +1:17    
 41  Clément Koretzky (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +1:19    
 42  Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL  +1:20    
 43  Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX  +1:21    
 44  Olivier Pardini (Verandas Willems)  BEL  +1:21    
 45  Willem Wauters (Verandas Willems)  BEL  +1:22    
 46  Karol Domagalski (Caja Rural - Seguros Rga)  POL  +1:22    
 47  Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL  +1:23    
 48  Guillaume Levarlet (Cofidis)  FRA  +1:26    
 49  Steven Tronet (Bigmat - Auber 93)  FRA  +1:27    
 50  Laurent Van Den Bak (AN Post - Chainreaction)  BEL  +1:29    
 51  Cédric Pineau (La Française Des Jeux)  FRA  +1:29    
 52  Baptiste Planckaert (Roubaix Lille Métropole)  BEL  +1:31    
 53  Vegard Stake Laengen (Bretagne - Seche Environnement)  NOR  +1:34    
 54  Igor Frolov (Itera - Katusha)  RUS  +1:37    
 55  Remy Di Gregorio (VC La Pomme Marseille)  FRA  +1:38    
 56  Jarlinson Pantano Gomez (Team Colombia)  COL  +1:38    
 57  Mark McNally (AN Post - Chainreaction)  GBR  +1:39    
 58  David Arroyo Duran (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  +1:40    
 59  Anthony Geslin (La Française Des Jeux)  FRA  +1:43    
 60  Vegard Breen (Lotto - Belisol)  NOR  +1:43    
 61  Roy Curvers (Giant - Shimano)  NED  +1:44    
 62  Edward Fabián Díaz Cárdenas (Team Colombia)  COL  +1:46    
 63  Sébastien Chavanel (La Française Des Jeux)  FRA  +1:50    
 64  Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +1:52    
 65  Dennis Vanendert (Lotto - Belisol)  BEL  +1:56    
 66  Stéphane Poulhies (Cofidis)  FRA  +2:00    
 67  Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +2:04    
 68  Antoine Demoitie (Wallonie Bruxelles)  BEL  +2:06    
 69  Albert Timmer (Giant - Shimano)  NED  +2:06    
 70  Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR  +2:13    
 71  Jean-Lou Païni (Roubaix Lille Métropole)  FRA  +2:19    
 72  Flavien Dassonville (Bigmat - Auber 93)  FRA  +2:19    
 73  Jeffry Johan Romero Corredor (Team Colombia)  COL  +2:23    
 74  Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +2:33    
 75  Jérôme Cousin (Europcar)  FRA  +2:34    
 76  Loic Pestiaux (Wallonie Bruxelles)  BEL  +2:38    
 77  Theo Vimpere (Bigmat - Auber 93)  FRA  +2:41    
 78  Julian Kern (AG2R - La Mondiale)  GER  +3:05    
 79  Franck Vermeulen (Roubaix Lille Métropole)  FRA  +3:07    
 80  Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU  +3:09    
 81  Edoardo Zardini (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +4:24    
 82  Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +5:11    
 83  Julien Fouchard (Cofidis)  FRA  +5:30    
 84  Francesco Manuel Bongiorno (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +5:40    
 85  Roman Katyrin (Itera - Katusha)  RUS  +5:41    
 86  Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA  +8:35    
 87  Mateusz Taciak (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +8:36    
 88  Brice Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +8:40    
 89  Cyril Gautier (Europcar)  FRA  +8:42    
 90  Adrian Kurek (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +8:54    
 91  Stephane Rossetto (Bigmat - Auber 93)  FRA  +9:00    
 92  Boris Vallee (Lotto - Belisol)  BEL  +9:00    
 93  Jacek Tadeusz Morajko (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +9:02    
 94  Blel Kadri (AG2R - La Mondiale)  FRA  +9:06    
 95  Dimitry Ignatiev (Itera - Katusha)  RUS  +9:20    
 96  Adrian Honkisz (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +9:26    
 97  Jérémy Bescond (Cofidis)  FRA  +9:27    
 98  Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA  +9:41    
 99  Branislau Samoilau (CCC - Polsat - Polkowice)  BLR  +9:43    
 100  Maxim Razumov (Itera - Katusha)  RUS  +9:45    
 101  Mikhail Akimov (Itera - Katusha)  RUS  +9:46    
 102  Olivier Chevalier (Wallonie Bruxelles)  BEL  +10:02    
 103  James Vanlandshoot (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +10:28    
 104  Arthur Vanoverberghe (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +11:20    
 105  Chad Haga (Giant - Shimano)  USA  +11:48    
 106  Gert Jõeäär (Cofidis)  EST  +14:07    
 107  Marcus Christie (AN Post - Chainreaction)  IRL  +14:31    
 108  Alo Jakin (Bigmat - Auber 93)  EST  +15:01    
 109  Jonas Ahlstrand (Giant - Shimano)  SWE  +15:19    
 110  Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +15:26    
 111  Kirill Yatsevich (Itera - Katusha)  RUS  +15:37    
 112  Conor Dunne (AN Post - Chainreaction)  IRL  +15:42    
 113  Rudy Barbier (Roubaix Lille Métropole)  FRA  +15:45    
 114  Jack Wilson (AN Post - Chainreaction)  IRL  +16:31    
 115  Yohann Gène (Europcar)  FRA  +16:52    
 116  Tom Stamsnijder (Giant - Shimano)  NED  +16:52    
 117  Ryan Mullen (AN Post - Chainreaction)  IRL  +17:03    
 118  Thomas Rostollan (VC La Pomme Marseille)  FRA  +20:00    
 119  Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Team Colombia)  COL  +21:00    
 120  Benjamin Le Montagner (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +23:43    
 121  Jelle Mannaerts (Verandas Willems)  BEL  +24:01    
 122  Dmitry Kosyakov (Itera - Katusha)  RUS  +24:07    
 123  Dimitri Le Boulch (Bigmat - Auber 93)  FRA  +24:12    
 124  Florent Mottet (Wallonie Bruxelles)  BEL  +24:17    
 125  Romain Pillon (Roubaix Lille Métropole)  FRA  +24:30    
 126  Wout Franssen (AN Post - Chainreaction)  BEL  +25:28    
 127  Luis Alberto Largo Quintero (Team Colombia)  COL  +25:43    
 128  Romain Guillemois (Europcar)  FRA  +26:07    
 129  Justin Jules (VC La Pomme Marseille)  FRA  +34:04    
 
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Tobias Ludvigsson (Giant - Shimano)  SWE  15:37    
 2  Jérôme Coppel (Cofidis)  FRA  +4    
 3  Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +11    
 4  Jérémy Roy (La Française Des Jeux)  FRA  +14    
 5  Arthur Vichot (La Française Des Jeux)  FRA  +15    
 6  John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER  +21    
 7  Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA  +27    
 8  Mateusz Taciak (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +27    
 9  Brice Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +31    
 10  Cyril Gautier (Europcar)  FRA  +33    
 11  Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA  +33    
 12  Rein Taaramäe (Cofidis)  EST  +33    
 13  Gert Jõeäär (Cofidis)  EST  +33    
 14  Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +36    
 15  Frederik Veuchelen (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +36    
 16  Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA  +37    
 17  Francesco Manuel Bongiorno (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +39    
 18  Maxime Monfort (Lotto - Belisol)  BEL  +39    
 19  Stefano Pirazzi (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +42    
 20  Romain Sicard (Europcar)  FRA  +42    
 21  Bryan Nauleau (Europcar)  FRA  +43    
 22  Albert Timmer (Giant - Shimano)  NED  +43    
 23  Bart De Clercq (Lotto - Belisol)  BEL  +44    
 24  Adrian Kurek (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +45    
 25  Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL  +47    
 26  Dries Devenyns (Giant - Shimano)  BEL  +48    
 27  Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +48    
 28  José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR  +50    
 29  Jan Ghyselinck (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +50    
 30  Thomas Rostollan (VC La Pomme Marseille)  FRA  +51    
 31  Stephane Rossetto (Bigmat - Auber 93)  FRA  +51    
 32  Boris Vallee (Lotto - Belisol)  BEL  +51    
 33  Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  +52    
 34  Jacek Tadeusz Morajko (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  +53    
 35  Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA  +54    
 
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Sander Helven (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  3:27:02    
 2  Laurens De Vreese (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  zt    
 3  Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 4  Boris Dron (Wallonie Bruxelles)  BEL  zt    
 5  Michael Goolaerts (Verandas Willems)  BEL  zt    
 6  Marcus Christie (AN Post - Chainreaction)  IRL  0:04    
 7  John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER  0:22    
 8  Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  zt    
 9  Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR  zt    
 10  Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  zt    
 11  Timothy Dupont (Roubaix Lille Métropole)  BEL  zt    
 12  Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU  zt    
 13  Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX  zt    
 14  Rudy Barbier (Roubaix Lille Métropole)  FRA  zt    
 15  Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL  zt    
 16  Robin Steenuit (Wallonie Bruxelles)  BEL  zt    
 17  Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL  zt    
 18  Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 19  Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  zt    
 20  Kirill Yatsevich (Itera - Katusha)  RUS  zt    
 21  Clément Koretzky (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 22  Eliot Lietaer (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  zt    
 23  Jack Wilson (AN Post - Chainreaction)  IRL  zt    
 24  Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 25  Julien Duval (Roubaix Lille Métropole)  FRA  zt    
 26  Bryan Coquard (Europcar)  FRA  zt    
 27  Maciej Paterski (CCC - Polsat - Polkowice)  POL  zt    
 28  Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA  zt    
 29  Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  zt    
 30  Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 31  Jeffry Johan Romero Corredor (Team Colombia)  COL  zt    
 32  Alo Jakin (Bigmat - Auber 93)  EST  zt    
 33  Wesley Kreder (Wanty - Groupe Gobert)  NED  zt    
 34  Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA  zt    
 35  Jonas Ahlstrand (Giant - Shimano)  SWE  zt    
 
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Bryan Coquard (Europcar)  FRA  3:46:11    
 2  Nacer Bouhanni (La Française Des Jeux)  FRA  zt    
 3  John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER  zt    
 4  Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA  zt    
 5  Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  zt    
 6  Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 7  Baptiste Planckaert (Roubaix Lille Métropole)  BEL  zt    
 8  Tom Van Asbroeck (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  zt    
 9  Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL  zt    
 10  Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX  zt    
 11  Olivier Pardini (Verandas Willems)  BEL  zt    
 12  Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 13  Stéphane Poulhies (Cofidis)  FRA  zt    
 14  Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR  zt    
 15  Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  zt    
 16  Antoine Demoitie (Wallonie Bruxelles)  BEL  zt    
 17  Jeffry Johan Romero Corredor (Team Colombia)  COL  zt    
 18  Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL  zt    
 19  Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA  zt    
 20  James Vanlandshoot (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  zt    
 21  Steven Tronet (Bigmat - Auber 93)  FRA  zt    
 22  Edward Fabián Díaz Cárdenas (Team Colombia)  COL  zt    
 23  José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR  zt    
 24  Samuel Dumoulin (AG2R - La Mondiale)  FRA  zt    
 25  Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  zt    
 26  Igor Frolov (Itera - Katusha)  RUS  zt    
 27  Benoit Jarrier (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 28  Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 29  Theo Vimpere (Bigmat - Auber 93)  FRA  zt    
 30  Jérémy Roy (La Française Des Jeux)  FRA  zt    
 31  Sébastien Chavanel (La Française Des Jeux)  FRA  zt    
 32  Dennis Vanendert (Lotto - Belisol)  BEL  zt    
 33  Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  zt    
 34  Loic Pestiaux (Wallonie Bruxelles)  BEL  zt    
 35  Arthur Vichot (La Française Des Jeux)  FRA  0:08    
 
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Bryan Coquard (Europcar)  FRA  3:41:28    
 2  John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER  zt    
 3  Tony Gallopin (Lotto - Belisol)  FRA  zt    
 4  Sonny Colbrelli (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  zt    
 5  Arthur Vichot (La Française Des Jeux)  FRA  zt    
 6  Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 7  Carlos Julian Quintero Norena (Team Colombia)  COL  zt    
 8  Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX  zt    
 9  Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  zt    
 10  Tobias Ludvigsson (Giant - Shimano)  SWE  zt    
 11  Omar Fraile Matarranz (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  zt    
 12  Davide Rebellin (CCC - Polsat - Polkowice)  ITA  zt    
 13  Cédric Pineau (La Française Des Jeux)  FRA  zt    
 14  Axel Domont (AG2R - La Mondiale)  FRA  zt    
 15  Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU  zt    
 16  Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA  zt    
 17  Edward Theuns (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  zt    
 18  Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL  zt    
 19  Alexis Vuillermoz (AG2R - La Mondiale)  FRA  zt    
 20  Julien Duval (Roubaix Lille Métropole)  FRA  zt    
 21  Justin Jules (VC La Pomme Marseille)  FRA  zt    
 22  André Maciel Gonçalves Domingos (VC La Pomme Marseille)  POR  zt    
 23  Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  zt    
 24  Roman Katyrin (Itera - Katusha)  RUS  zt    
 25  Vegard Stake Laengen (Bretagne - Seche Environnement)  NOR  zt    
 26  Bryan Nauleau (Europcar)  FRA  zt    
 27  Maxime Monfort (Lotto - Belisol)  BEL  zt    
 28  Sander Helven (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  zt    
 29  Fernando Grijalba Perez (Caja Rural - Seguros Rga)  ESP  zt    
 30  Jimmy Engoulvent (Europcar)  FRA  zt    
 
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Nacer Bouhanni (La Française Des Jeux)  FRA  3:32:55    
 2  John Degenkolb (Giant - Shimano)  GER  +0    
 3  Yauheni Hutarovich (AG2R - La Mondiale)  BLR  +0    
 4  Romain Feillu (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +0    
 5  Bryan Coquard (Europcar)  FRA  +0    
 6  Jelle Mannaerts (Verandas Willems)  BEL  +0    
 7  Benjamin Giraud (VC La Pomme Marseille)  FRA  +0    
 8  Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +0    
 9  Jean-Pierre 'Jempy' Drucker (Wanty - Groupe Gobert)  LUX  +0    
 10  Erwan Corbel (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +0    
 11  Tosh Van Der Sande (Lotto - Belisol)  BEL  +0    
 12  Enrico Barbin (Bardiani Valvole - CSF Inox)  ITA  +0    
 13  Florent Mottet (Wallonie Bruxelles)  BEL  +0    
 14  Yves Lampaert (Topsport Vlaanderen - Baloise)  BEL  +0    
 15  Timothy Dupont (Roubaix Lille Métropole)  BEL  +0    
 16  Björn Leukemans (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +0    
 17  Nicolas Vereecken (Verandas Willems)  BEL  +0    
 18  Niels Van Dijck (Verandas Willems)  BEL  +0    
 19  Robin Steenuit (Wallonie Bruxelles)  BEL  +0    
 20  Evaldas Siskevicius (VC La Pomme Marseille)  LTU  +0    
 21  Antoine Demoitie (Wallonie Bruxelles)  BEL  +0    
 22  Laurens De Vreese (Wanty - Groupe Gobert)  BEL  +0    
 23  Christophe Laborie (Bretagne - Seche Environnement)  FRA  +0    
 24  José Isidro Maciel Gonçalves (VC La Pomme Marseille)  POR  +0    
 25  Walt De Winter (Verandas Willems)  BEL  +0