De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Route d'Occitanie - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Route d'Occitanie - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Route d'Occitanie 2018

FrankrijkFrankrijk - 14 Juni 2018 - 17 Juni 2018


Algemeen klassement - 17 Juni 2018


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar18:25:34
2ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis0:14
3FRAKenny Elissonde (FRA)Sky Professional Cycling Team0:20
4SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - FDJ1:22
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana1:24
6ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:24
7FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:27
8FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:50
9PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon2:07
10AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - FDJ2:08
11ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar2:20
12RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana2:26
13FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille2:56
14KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana3:08
15NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro3:08
16FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:25
17FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro3:28
18ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM5:23
19ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:11
20ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM6:37
21FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro6:59
22FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro6:59
23FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 937:33
24FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert7:33
25FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM8:02
26COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon8:09
27ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:57
28ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar10:11
29FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - FDJ11:53
30ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM12:26
31ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros RGA13:01
32FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie13:37
33AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros RGA14:02
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis14:30
35IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team16:03
36ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar17:21
37FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert17:33
38FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis17:33
39FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale19:09
40FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis22:13
41COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon22:26
42ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias23:56
43FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale23:59
44KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana26:31
45ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias27:11
46ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias27:37
47COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon27:51
48FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM28:07
49FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept29:10
50LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM29:38
51FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept29:40
52PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros RGA30:05
53FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 9331:20
54FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 9332:44
55FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille32:56
56KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid33:06
57COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon34:54
58FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie36:23
59FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ36:24
60FRAJulien Amadori (FRA)InterPro - Stradelli36:45
61KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana36:45
62ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias36:52
63FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille37:06
64FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro38:02
65FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept38:11
66ITAMoreno Moser (ITA)Astana39:51
67FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie40:17
68ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar40:41
69ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA41:40
70FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale42:48
71KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana43:29
72FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis44:11
73ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert45:21
74FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie47:18
75KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid51:02
76FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie54:51
77ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team58:44
78KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Bike Aid59:36
79PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar1:00:01
80GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team1:00:02
81FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept1:00:23
82COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon1:02:01
83ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid1:16:03
84BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:16:09
85BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille1:16:05

Etappe 1 - Cap-Découverte - Ségala Carmaux - 168 km - 14 Juni 2018Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis4:12:32
2FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
3FRABryan Coquard (FRA)Vital Conceptzt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
5ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
6KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
7ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
8FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
9GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
10ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
11FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
12FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
13FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
14AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - FDJzt
15ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
16FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
17ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
18FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscarozt
19FRAKenny Elissonde (FRA)Sky Professional Cycling Teamzt
20FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
21ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
22BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23FRASteven Tronet (FRA)zt
24BELJonas van Genechten (BEL)Vital Conceptzt
25FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energiezt
26FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - FDJzt
27COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
28FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
29FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
30AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros RGAzt
31ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
32RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
33FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
34ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
35BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
36ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
37FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscarozt
38FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
39PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobonzt
40ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
41FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJzt
42FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
43FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
44FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscarozt
45FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
46FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - FDJzt
47FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energiezt
48COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobonzt
49SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - FDJzt
50PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistarzt
51FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscarozt
52IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
53ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
54ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
55KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
56FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
57ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
58NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscarozt
59COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
60ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
61ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
62FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
63LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
64ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
65COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
66FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
67FRAYohan Bagot (FRA)Vital Conceptzt
68ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
69ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
70FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
71FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
72PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros RGAzt
73FRAKévin Réza (FRA)Vital Conceptzt
74ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
75ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
76FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
77ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidiszt
78FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
79COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobonzt
80FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJzt
81ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
82FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Oscarozt
83FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
84FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
85KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
86COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobonzt
87FRAJérémy Roy (FRA)Groupama - FDJzt
88ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
89ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
90BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
91FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
92ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aidzt
93ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
94UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aidzt
95FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
96ITAMoreno Moser (ITA)Astanazt
97KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aidzt
98FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
99COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
100FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidiszt
101FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
102FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie0:22
103FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:22
104FRAJulien Amadori (FRA)InterPro - Stradelli0:23
105FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:26
106FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur0:28
107FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept0:33
108KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana0:35
109GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team0:39
110FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept0:49
111ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:52
112NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept0:54
113BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:59
114KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana1:19
115FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie1:23
116KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Bike Aid1:46
117AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote d`Azur6:04
118GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid
119GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid
120FRAHugo Bouguet (FRA)
121FRAJérôme Pulidori (FRA)
122FRAThomas Vaubourzeix (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Saint Gaudens - Masseube Val-de-Gers - 173 km - 15 Juni 2018Sprint


1FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale4:07:08
2FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
4FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
5FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
6LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
7FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
8KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
9FRABryan Coquard (FRA)Vital Conceptzt
10GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
11FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Oscarozt
12FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscarozt
13ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
14FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
15FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
16FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJzt
17BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
18AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros RGAzt
19FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
20FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
21COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
22AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - FDJzt
23FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energiezt
24FRAKenny Elissonde (FRA)Sky Professional Cycling Teamzt
25FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscarozt
26KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
27ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
28FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
29FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
30FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - FDJzt
31COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobonzt
32BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
33FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
34ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
35FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
36PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobonzt
37FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
38ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
39RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
41ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
42ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
43ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
44FRAYohan Bagot (FRA)Vital Conceptzt
45FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJzt
46FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscarozt
47SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - FDJzt
48FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
49ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
50ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
51COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
52ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
53ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidiszt
54FRASteven Tronet (FRA)zt
55NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscarozt
56IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
57ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
58FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
59FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energiezt
60FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
61ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
62ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
63PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros RGAzt
64FRAKévin Réza (FRA)Vital Conceptzt
65FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
66ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
67FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidiszt
68ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
69FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energiezt
70FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
71FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
72FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
73FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
74ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:48
75FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept0:48
76FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 930:52
77FRAJulien Amadori (FRA)InterPro - Stradelli0:52
78COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:52
79FRAJérémy Roy (FRA)Groupama - FDJ1:22
80FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:22
81FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscaro1:22
82FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie1:22
83ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:22
84ITAMoreno Moser (ITA)Astana1:22
85ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:22
86FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:25
87KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana1:36
88FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:38
89FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille1:38
90ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:57
91COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon1:57
92FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept1:57
93ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:57
94FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie2:19
95FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie2:19
96BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept2:42
97GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team2:53
98FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie2:55
99KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana3:49
100KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana3:49
101ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team3:49
102BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:49
103ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM3:49
104ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar3:53
105COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon11:05
106KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid15:34
107ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid15:34
108KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Bike Aid15:34
109BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille15:34
110COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar15:34
111ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA15:34
112PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar15:34
113AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote d`Azur19:16
114FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur19:16
115FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - FDJ
116NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Prat-Bonrepaux - Les Monts d'Olmes - 198,4 km - 16 Juni 2018Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar5:28:53
2ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis0:02
3FRAKenny Elissonde (FRA)Sky Professional Cycling Team0:06
4ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana1:03
5SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - FDJ1:04
6ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA1:06
7FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:09
8FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJ1:32
9AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - FDJ1:50
10PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon1:50
11NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro1:55
12ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar2:02
13RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana2:08
14FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille2:38
15KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana2:50
16FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:07
17FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro3:13
18ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM3:43
19ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:53
20ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM6:19
21ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team6:38
22FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro6:41
23FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro6:41
24FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis6:58
25FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 937:15
26FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert7:15
27FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM7:48
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon7:51
29ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar7:56
30COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon8:26
31ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros RGA9:04
32ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:39
33FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept10:03
34PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros RGA10:40
35FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - FDJ11:45
36FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 9311:55
37KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana12:00
38ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM12:09
39FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 9312:49
40ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar13:10
41FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille13:19
42FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie13:19
43FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 9313:19
44IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team13:19
45KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid13:41
46AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros RGA13:44
47ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis14:12
48COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon14:25
49FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie15:27
50FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert15:53
51FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis15:53
52FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille15:53
53FRAJulien Amadori (FRA)InterPro - Stradelli15:53
54ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:53
55KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid15:53
56ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:53
57FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ16:47
58FRAJérémy Roy (FRA)Groupama - FDJ17:48
59FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro18:25
60FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale19:01
61ITAMoreno Moser (ITA)Astana19:04
62FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis19:04
63FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie19:18
64KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana19:28
65COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon20:47
66KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana21:27
67FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie22:25
68KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Bike Aid22:39
69ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias22:53
70ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert22:55
71FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM23:33
72FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale23:33
73FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis24:52
74PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar24:52
75FRASteven Tronet (FRA)24:52
76FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept25:03
77ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias25:12
78FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie25:12
79LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM29:25
80FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille33:19
81FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille33:19
82FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale33:43
83FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept33:58
84FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie33:58
85GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team40:27
86GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team40:27
87ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar40:27
88ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team40:27
89ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA40:27
90ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA40:27
91COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon40:27
92FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept40:58
93FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept40:58
94BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille40:58
95ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid40:58
96FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur41:13
97BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert
98BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert
99AUSBrendan Cole (AUS)Nice - Cote d`Azur
100BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept
101FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93
102FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93
103COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon
104ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
105FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie
106FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis
107FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale
108BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale
109ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM
110ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros RGA
111FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Oscaro
112FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Oscaro
113COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar
114FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Mirepoix - Cazouls-lès-Béziers - 192,7 km - 17 Juni 2018Medium berg


1FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - FDJ4:37:19
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
3LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
4KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
5FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscarozt
6FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
7COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobonzt
8FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energiezt
9AUSNichola Schultz (AUS)Caja Rural - Seguros RGAzt
10FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
11FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
12ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
13PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobonzt
14ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGAzt
15ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidiszt
16ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
17FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
18FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - FDJzt
19AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - FDJzt
20ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
21RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
22FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
23ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
24ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
25ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
26FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscarozt
27FRAKenny Elissonde (FRA)Sky Professional Cycling Teamzt
28SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - FDJzt
29FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
30FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
31FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
32ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
33ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
34FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
35ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
36ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:07
37FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:15
38NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Fortuneo - Oscaro0:55
39ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:55
40COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:21
41ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:22
42ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:22
43FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:22
44FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept2:12
45IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team2:26
46ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:38
47FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:38
48KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana3:10
49ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:39
50FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept3:59
51ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:52
52FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale8:47
53ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team14:10
54FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis14:57
55FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie17:54
56PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros RGA19:07
57FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept19:07
58FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie19:07
59FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 9319:07
60FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 9319:07
61COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon19:07
62KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aid19:07
63ITAMoreno Moser (ITA)Astana19:07
64FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis19:17
65GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team19:17
66FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille19:17
67PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar19:17
68KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid19:17
69FRAJulien Amadori (FRA)InterPro - Stradelli19:19
70KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Bike Aid19:19
71FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro19:19
72BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille19:19
73COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon19:19
74ERIMeron Arham Brhane (ERI)Bike Aid19:19
75FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie19:19
76ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert19:19
77FRARomain Seigle (FRA)Groupama - FDJ19:19
78ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:19
79FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille19:19
80FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept19:19
81KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana19:19
82FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie19:19
83COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon19:19
84KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana19:19
85FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept
86FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93
87FRASteven Tronet (FRA)
88FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
89FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
90FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie
91FRAJérémy Roy (FRA)Groupama - FDJ
92FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis
93ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA
94ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team
95GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team
96FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden