De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Ronde van de Toekomst 2017

FrankrijkFrankrijk - 18 Augustus 2017 - 27 Augustus 2017


Algemeen klassement - 27 Augustus 2017


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec29:56:33
2BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:09
3DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept1:12
4AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:28
5BELSteff Cras (BEL)BMC Development2:03
6CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice2:06
7NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal2:11
8GBRJames Knox (GBR)Wiggins2:38
9AUSMichael Storer (AUS)3:14
10AUSJai Hindley (AUS)4:10
11RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx5:04
12RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo6:07
13DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)6:59
14SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development7:12
15FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique7:37
16SUIGino Mäder (SUI)7:37
17ITAMatteo Fabbro (ITA)7:38
18FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation12:27
19LUXMichel Ries (LUX)13:18
20COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia13:20
21DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult18:07
22USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman18:12
23SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development19:45
24RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development20:19
25POLGracjan Szelag (POL)23:35
26GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels27:45
27NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal28:45
28COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu30:26
29AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development30:37
30PORTiago Antunes (POR)30:41
31FRAVictor Lafay (FRA)30:41
32LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation31:41
33AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels31:55
34BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)32:38
35RUSAleksander Vlasov (RUS)33:06
36USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis33:24
37SUIAnthony Rappo (SUI)36:22
38COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec40:05
39JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen40:33
40NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development40:39
41PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)40:40
42IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction40:49
43SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development40:58
44GBRScott Davies (GBR)Wiggins41:58
45LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch42:08
46NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen42:18
47AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott42:35
48USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman44:00
49PORJosé Fernandes (POR)45:11
50CZEJakub Otruba (CZE)45:49
51NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH47:28
52FRASimon Guglielmi (FRA)47:53
53FRAFlorian Cam (FRA)48:03
54FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation48:42
55ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy49:00
56RUSNikolay Cherkasov (RUS)50:08
57GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose50:47
58RUSPetr Rikunov (RUS)51:45
59PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)52:15
60LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch52:20
61LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling54:15
62POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice54:35
63GERFlorian Nowak (GER)Herrmann55:57
64FRAThibault Guernalec (FRA)56:22
65BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs56:30
66NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy57:36
67CZERoman Lehky (CZE)59:19
68BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs59:29
69FRAAlan Riou (FRA)1:00:52
70POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:02:20
71DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept1:03:32
72CZEDominik Neumann (CZE)1:03:36
73ITAFrancesco Romano (ITA)1:04:57
74DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli1:05:18
75MARMohcine El Kouraji (MAR)1:05:31
76GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman1:07:03
77JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen1:08:41
78NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development1:09:48
79FRASimon Sellier (FRA)Vendée U1:09:48
80BLRIlya Volkau (BLR)1:10:00
81USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga1:11:52
82FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:13:09
83JAPMasahiro Ishigami (JAP)1:13:21
84AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol1:13:45
85POLSzymon Tracz (POL)1:14:34
86BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:14:37
87AUSSamuel Jenner (AUS)1:14:37
88BLRYahor Shpakouski (BLR)1:15:04
89NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal1:17:34
90ITAImerio Cima (ITA)1:17:34
91NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy1:17:34
92GBROliver Wood (GBR)1:17:42
93AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development1:18:01
94FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U1:19:58
95USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman1:20:39
96IRLDaragh O'Mahoney (IRL)1:21:13
97IRLDaire Feeley (IRL)1:21:22
98GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction1:21:47
99JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team1:22:33
100USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling1:22:58
101NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal1:26:02
102BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)1:26:54
103AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:27:08
104FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:29:15
105NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen1:36:44
106FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:44:31
107MARLahcen Sebbahi (MAR)2:19:36

Etappe 1 - Loudéac - Loudéac - 134 km - 18 Augustus 2017Ontsnapping


1DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept3:03:54
2NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal0:04
3ITAImerio Cima (ITA)0:04
4FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:04
5GBROliver Wood (GBR)0:04
6POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
7IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs0:04
8FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique0:04
9BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:04
10COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu0:04
11FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale0:04
12PORRui Oliveira (POR)0:04
13NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:04
14FRAAdrien Garel (FRA)0:04
15SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:04
16GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:04
17SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:04
18FRASimon Guglielmi (FRA)0:04
19JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:04
20AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:04
21NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal0:04
22CZEDominik Neumann (CZE)0:04
23BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
24SUILukas Rüegg (SUI)0:04
25USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:04
26JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:04
27MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes0:04
28AUSJai Hindley (AUS)0:04
29AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:04
30BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
31ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack0:04
32RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:04
33LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch0:04
34FRAAlan Riou (FRA)0:04
35BELSteff Cras (BEL)BMC Development0:04
36NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development0:04
37AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:04
38CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
39COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
40FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
41JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:04
42PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)0:04
43COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia0:04
44RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:04
45AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development0:04
46DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:04
47FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
48RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:04
49GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:04
50NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:04
51SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:04
52NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal0:04
53PORTiago Antunes (POR)0:04
54BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:04
55POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
56IRLDaire Feeley (IRL)0:04
57FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
58GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:04
59FRAThibault Guernalec (FRA)0:04
60FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
61NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:04
62ITANicola Conci (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:04
63FRAVictor Lafay (FRA)0:04
64AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:04
65COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
66DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult0:04
67DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:04
68FRAFlorian Cam (FRA)0:04
69LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:04
70SUIAnthony Rappo (SUI)0:04
71POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
72GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:04
73FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:04
74RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
75GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:04
76NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:04
77RUSPetr Rikunov (RUS)0:04
78BLRIlya Volkau (BLR)0:04
79LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:04
80AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
81FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U0:04
82BLRYahor Shpakouski (BLR)0:04
83CZERoman Lehky (CZE)0:04
84ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy0:04
85GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:04
86ITAMatteo Fabbro (ITA)0:04
87COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu0:04
88POLGracjan Szelag (POL)0:04
89IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:04
90SUIGino Mäder (SUI)0:04
91USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:04
92NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:04
93POLSzymon Tracz (POL)0:04
94LUXMichel Ries (LUX)0:04
95USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:04
96AUSMichael Storer (AUS)0:04
97BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
98GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:04
99AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:04
100DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:04
101IRLDaragh O'Mahoney (IRL)0:04
102JAPMasaki Yamamoto (JAP)0:04
103CZEJakub Otruba (CZE)0:04
104IRLRyan Reilly (IRL)0:04
105CZEAdam Sekanina (CZE)0:04
106GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:04
107FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:04
108BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
109BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
110JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:04
111LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch0:04
112NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal0:04
113JAPMasahiro Ishigami (JAP)0:04
114BLRVasili Strokov (BLR)0:04
115USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis0:04
116RUSAleksander Vlasov (RUS)0:04
117ITAFrancesco Romano (ITA)0:04
118IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction0:04
119AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
120GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman0:04
121GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:04
122LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling0:04
123AUSSamuel Jenner (AUS)0:04
124FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:04
125PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)0:04
126CZEJirí Petrus (CZE)0:04
127PORJosé Fernandes (POR)0:43
128PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)0:43
129FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:04
130NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen1:27
131USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman1:27
132MARMohcine El Kouraji (MAR)1:47
133NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development2:47
134AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development4:35
135GBRJacob Hennessy (GBR)4:35
136POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto5:20
137USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling5:28
138MARMouhsin Annachnach (MAR)11:09
139COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)12:38
140MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)27:21
141MARLahcen Sebbahi (MAR)27:21
142BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club
143DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Inzinzac-Lochrist - Bignan - 132,4 km - 19 Augustus 2017Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy3:05:28
2COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu0:00
3NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal0:00
4BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:00
5NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development0:00
6POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
7POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
8BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:00
9RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:00
10BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
11NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal0:00
12GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:00
13FRASimon Guglielmi (FRA)0:00
14ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack0:00
15RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
16FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
17FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique0:00
18USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
19LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch0:00
20FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
21LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
22SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:00
23NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
24CZEDominik Neumann (CZE)0:00
25FRAAlan Riou (FRA)0:00
26LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:00
27JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:00
28POLGracjan Szelag (POL)0:00
29COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
30GBROliver Wood (GBR)0:00
31PORTiago Antunes (POR)0:00
32BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
33AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:00
34USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
35CZERoman Lehky (CZE)0:00
36MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes0:00
37ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy0:00
38POLSzymon Tracz (POL)0:00
39CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
40JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
41COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
42IRLDaire Feeley (IRL)0:00
43MARMohcine El Kouraji (MAR)0:00
44COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)0:00
45NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:00
46NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal0:00
47SUIGino Mäder (SUI)0:00
48AUSJai Hindley (AUS)0:00
49BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
50PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)0:00
51CZEJakub Otruba (CZE)0:00
52POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
53GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:00
54AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
55AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
56SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:00
57DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:00
58FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
59LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
60USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling0:00
61AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:00
62COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia0:00
63USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
64IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
65FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U0:00
66JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
67RUSAleksander Vlasov (RUS)0:00
68RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:00
69BLRYahor Shpakouski (BLR)0:00
70BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
71IRLDaragh O'Mahoney (IRL)0:00
72FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
73COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu0:00
74GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:00
75ITAMatteo Fabbro (ITA)0:00
76AUSMichael Storer (AUS)0:00
77LUXMichel Ries (LUX)0:00
78USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
79IRLRyan Reilly (IRL)0:00
80DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:00
81JAPMasahiro Ishigami (JAP)0:00
82BELSteff Cras (BEL)BMC Development0:00
83RUSPetr Rikunov (RUS)0:00
84AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
85CZEAdam Sekanina (CZE)0:00
86CZEJirí Petrus (CZE)0:00
87FRAVictor Lafay (FRA)0:00
88BLRIlya Volkau (BLR)0:00
89SUILukas Rüegg (SUI)0:00
90AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:00
91GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:00
92RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
93BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
94AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development0:00
95FRAFlorian Cam (FRA)0:00
96NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
97MARMouhsin Annachnach (MAR)0:00
98GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:00
99AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development0:00
100JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
101GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
102GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
103BLRVasili Strokov (BLR)0:00
104LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch0:00
105DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult0:00
106DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
107GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
108AUSSamuel Jenner (AUS)0:00
109ITAFrancesco Romano (ITA)0:00
110FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
111IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
112SUIAnthony Rappo (SUI)0:00
113NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:00
114NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:00
115ITANicola Conci (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:00
116USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga1:08
117FRAThibault Guernalec (FRA)0:00
118FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
119POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto1:14
120FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
121NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal1:35
122ITAImerio Cima (ITA)0:00
123FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
124PORRui Oliveira (POR)0:00
125PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)0:00
126PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)0:00
127PORJosé Fernandes (POR)0:00
128GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman0:00
129GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
130GBRJacob Hennessy (GBR)2:23
131IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs0:00
132AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:00
133FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
134DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:00
135FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:54
136MARLahcen Sebbahi (MAR)6:54
137SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
138NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen9:53
139MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)9:53
140JAPMasaki Yamamoto (JAP)9:53
141FRAAdrien Garel (FRA)9:57

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Missilla - Châteaubriant - 125,7 km - 20 Augustus 2017Sprint


1NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal2:56:05
2COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu0:00
3GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman0:00
4FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
5POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
6NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:00
7FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
8AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:00
9PORRui Oliveira (POR)0:00
10SUILukas Rüegg (SUI)0:00
11BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:00
12NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal0:00
13FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
14IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs0:00
15BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
16JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
17GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:00
18NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development0:00
19FRASimon Guglielmi (FRA)0:00
20FRAVictor Lafay (FRA)0:00
21RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
22USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
23COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
24LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:00
25DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:00
26USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
27ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack0:00
28USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
29NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development0:00
30BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
31POLGracjan Szelag (POL)0:00
32SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:00
33CZEDominik Neumann (CZE)0:00
34FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
35AUSJai Hindley (AUS)0:00
36NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal0:00
37LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
38DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:00
39AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:00
40BELSteff Cras (BEL)BMC Development0:00
41JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
42FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
43NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
44PORTiago Antunes (POR)0:00
45BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
46PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)0:00
47NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal0:00
48COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia0:00
49BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:00
50FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique0:00
51GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:00
52FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
53LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
54PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)0:00
55MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes0:00
56RUSAleksander Vlasov (RUS)0:00
57RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
58LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch0:00
59AUSMichael Storer (AUS)0:00
60CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
61SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
62AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:00
63IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
64BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
65AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
66RUSPetr Rikunov (RUS)0:00
67RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:00
68NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
69FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
70ITAImerio Cima (ITA)0:00
71DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult0:00
72DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
73COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
74FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
75PORJosé Fernandes (POR)0:00
76IRLDaire Feeley (IRL)0:00
77MARMohcine El Kouraji (MAR)0:00
78SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:00
79BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
80CZERoman Lehky (CZE)0:00
81JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:00
82FRAFlorian Cam (FRA)0:00
83NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
84AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development0:00
85DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:00
86BLRYahor Shpakouski (BLR)0:00
87ITAMatteo Fabbro (ITA)0:00
88GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
89USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
90ITAFrancesco Romano (ITA)0:00
91LUXMichel Ries (LUX)0:00
92AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:00
93IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
94RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:00
95COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)0:00
96GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development0:00
97COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu0:00
98FRAAlan Riou (FRA)0:00
99JAPMasahiro Ishigami (JAP)0:00
100FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U0:00
101FRAThibault Guernalec (FRA)0:00
102AUSSamuel Jenner (AUS)0:00
103POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
104CZEJakub Otruba (CZE)0:00
105GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:00
106USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling0:00
107GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
108GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
109LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch0:00
110FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
111NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:00
112JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
113AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development0:00
114CZEAdam Sekanina (CZE)0:00
115NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:00
116AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
117IRLRyan Reilly (IRL)0:00
118GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:00
119GBROliver Wood (GBR)0:00
120BLRVasili Strokov (BLR)0:00
121SUIAnthony Rappo (SUI)0:00
122AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
123PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)0:00
124FRAAdrien Garel (FRA)0:00
125CZEJirí Petrus (CZE)0:25
126SUIGino Mäder (SUI)0:26
127BLRIlya Volkau (BLR)0:29
128ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy0:32
129MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)0:41
130USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:42
131GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction1:08
132POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:12
133POLSzymon Tracz (POL)1:14
134POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto1:42
135JAPMasaki Yamamoto (JAP)6:03
136GBRJacob Hennessy (GBR)6:03
137IRLDaragh O'Mahoney (IRL)6:03
138MARMouhsin Annachnach (MAR)6:03
139MARLahcen Sebbahi (MAR)13:52
140FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Vital Concept
141ITANicola Conci (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Derval - Saumur - 166,6 km - 21 Augustus 2017Ontsnapping


1GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman3:43:27
2ITAImerio Cima (ITA)0:02
3NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal0:02
4PORRui Oliveira (POR)0:02
5FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:02
6COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu0:02
7POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
8IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs0:02
9FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
10USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:02
11NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development0:02
12NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:02
13AUSJai Hindley (AUS)0:02
14FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:02
15FRAAdrien Garel (FRA)0:02
16AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development0:02
17RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:02
18SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:02
19NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal0:02
20SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:02
21FRASimon Guglielmi (FRA)0:02
22DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:02
23AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:02
24BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:02
25COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
26ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack0:02
27BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:02
28IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:02
29GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:02
30LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling0:02
31DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:02
32BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:02
33AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:02
34USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling0:02
35CZEDominik Neumann (CZE)0:02
36PORTiago Antunes (POR)0:02
37BELSteff Cras (BEL)BMC Development0:02
38IRLDaragh O'Mahoney (IRL)0:02
39FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:02
40COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
41BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:02
42POLGracjan Szelag (POL)0:02
43FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:02
44CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
45AUSMichael Storer (AUS)0:02
46USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:02
47PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)0:02
48COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu0:02
49FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique0:02
50LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:02
51DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult0:02
52AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:02
53DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:02
54IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction0:02
55POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
56RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:02
57RUSAleksander Vlasov (RUS)0:02
58SUIGino Mäder (SUI)0:02
59NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal0:02
60RUSPetr Rikunov (RUS)0:02
61GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:02
62FRAVictor Lafay (FRA)0:02
63COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia0:02
64ITAMatteo Fabbro (ITA)0:02
65ITAFrancesco Romano (ITA)0:02
66JAPMasaki Yamamoto (JAP)0:02
67PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)0:02
68PORJosé Fernandes (POR)0:02
69AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:02
70IRLDaire Feeley (IRL)0:02
71LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:02
72BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:02
73FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:02
74GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:02
75GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:02
76RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:02
77AUSSamuel Jenner (AUS)0:02
78CZERoman Lehky (CZE)0:02
79SUIAnthony Rappo (SUI)0:02
80BLRYahor Shpakouski (BLR)0:02
81RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:02
82FRAFlorian Cam (FRA)0:02
83SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:02
84LUXMichel Ries (LUX)0:02
85CZEJakub Otruba (CZE)0:02
86AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:02
87JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:02
88GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:02
89FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:02
90MARMohcine El Kouraji (MAR)0:02
91CZEJirí Petrus (CZE)0:02
92IRLRyan Reilly (IRL)0:02
93GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:02
94USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:02
95GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:02
96LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch0:02
97POLSzymon Tracz (POL)0:02
98AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:02
99NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:02
100JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:02
101AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:22
102USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis0:27
103NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:43
104DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:43
105BLRIlya Volkau (BLR)0:43
106USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman0:02
107JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:55
108NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal1:01
109LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch1:17
110POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto1:19
111MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)1:23
112BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:02
113NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen1:29
114ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy1:29
115POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
116FRAAlan Riou (FRA)1:50
117FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U1:54
118GBROliver Wood (GBR)0:02
119MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes0:02
120MARLahcen Sebbahi (MAR)2:13
121SUILukas Rüegg (SUI)0:02
122MARMouhsin Annachnach (MAR)2:31
123BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)2:45
124GBRJacob Hennessy (GBR)2:48
125JAPMasahiro Ishigami (JAP)3:35
126FRAThibault Guernalec (FRA)3:38
127PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)0:02
128FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:53
129FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:53
130AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development3:53
131COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)3:53
132BLRVasili Strokov (BLR)4:15
133CZEAdam Sekanina (CZE)5:06
134NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development6:11
135NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy6:11
136GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction6:11
137NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy6:13
138GERLeon Rohde (GER)Sunweb Development
139JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Montreuil-Bellay - Amboise - 157,1 km - 22 Augustus 2017Ontsnapping


1BLRVasili Strokov (BLR)3:50:50
2AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
3BLRIlya Volkau (BLR)0:13
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal3:49
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu3:49
6GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose3:49
7GBROliver Wood (GBR)3:49
8POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:49
9BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)3:49
10USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman3:49
11FRASimon Sellier (FRA)Vendée U3:49
12PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)3:49
13FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale3:49
14RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx3:49
15FRASimon Guglielmi (FRA)3:49
16FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:49
17MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes3:49
18SUILukas Rüegg (SUI)3:49
19BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:49
20MARMohcine El Kouraji (MAR)3:49
21COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:49
22JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team3:49
23USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman3:49
24IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs3:49
25IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction3:49
26ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy3:49
27CZEDominik Neumann (CZE)3:49
28PORTiago Antunes (POR)3:49
29SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development3:49
30LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling3:49
31NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen3:49
32LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch3:49
33NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development3:49
34USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis3:49
35MARLahcen Sebbahi (MAR)3:49
36RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development3:49
37MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)3:49
38IRLDaire Feeley (IRL)3:49
39FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:49
40BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)3:49
41AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott3:49
42ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack3:49
43JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen3:49
44POLGracjan Szelag (POL)3:49
45FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:49
46FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:49
47BLRYahor Shpakouski (BLR)3:49
48RUSNikolay Cherkasov (RUS)3:49
49SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development3:49
50NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy3:49
51DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept3:49
52USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling3:49
53NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal3:49
54DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult3:49
55AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol3:49
56AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott3:49
57IRLDaragh O'Mahoney (IRL)3:49
58POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:49
59COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia3:49
60GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose3:49
61SUIGino Mäder (SUI)3:49
62GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman3:49
63BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:49
64BELSteff Cras (BEL)BMC Development3:49
65FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique3:49
66RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo3:49
67NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen3:49
68SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development3:49
69AUSJai Hindley (AUS)3:49
70JAPMasaki Yamamoto (JAP)3:49
71COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)3:49
72BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:49
73FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:49
74GBRJames Knox (GBR)Wiggins3:49
75USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman3:49
76FRAThibault Guernalec (FRA)3:49
77DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli3:49
78FRAVictor Lafay (FRA)3:49
79JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen3:49
80SUIAnthony Rappo (SUI)3:49
81PORJosé Fernandes (POR)3:49
82DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept3:49
83NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal3:49
84DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)3:49
85GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels3:49
86CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice3:49
87CZERoman Lehky (CZE)3:49
88GBRScott Davies (GBR)Wiggins3:49
89JAPMasahiro Ishigami (JAP)3:49
90RUSPetr Rikunov (RUS)3:49
91COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:49
92MARMouhsin Annachnach (MAR)3:49
93BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:49
94LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling3:49
95FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:49
96AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development3:49
97LUXMichel Ries (LUX)3:49
98CZEJakub Otruba (CZE)3:49
99IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins3:49
100RUSAleksander Vlasov (RUS)3:49
101AUSSamuel Jenner (AUS)3:49
102CZEAdam Sekanina (CZE)3:49
103LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch3:49
104LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation3:49
105ITAImerio Cima (ITA)3:49
106COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu3:49
107NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy3:49
108NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH3:49
109AUSMichael Storer (AUS)3:49
110IRLRyan Reilly (IRL)3:49
111ITAFrancesco Romano (ITA)3:49
112GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels3:49
113AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:49
114FRAFlorian Cam (FRA)3:49
115AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development3:49
116AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol3:49
117ITAMatteo Fabbro (ITA)3:49
118PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)3:49
119GERFlorian Nowak (GER)Herrmann3:49
120AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:49
121POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:49
122PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)3:49
123BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:49
124NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy3:49
125FRAAlan Riou (FRA)3:49
126FRAAdrien Garel (FRA)3:49
127USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga4:03
128NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development4:03
129FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U4:06
130NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal4:17
131GBRJacob Hennessy (GBR)4:51
132POLSzymon Tracz (POL)3:49
133POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto9:47
134GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction9:47
135PORRui Oliveira (POR)17:41
136FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon23:07
137CZEJirí Petrus (CZE)27:59

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Montrichard - Saint-Amand-Montrond - 139,1 km - 23 Augustus 2017Sprint


1COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu3:00:46
2POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
3GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:00
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal0:00
5FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
6IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs0:00
7IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
8BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:00
9ITAFrancesco Romano (ITA)0:00
10NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy0:00
11ITAImerio Cima (ITA)0:00
12RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:00
13BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
14CZEDominik Neumann (CZE)0:00
15BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
16BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
17LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
18NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal0:00
19PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)0:00
20SUIGino Mäder (SUI)0:00
21GBROliver Wood (GBR)0:00
22NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development0:00
23RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:00
24FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
25FRASimon Guglielmi (FRA)0:00
26LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch0:00
27COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
28USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
29AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:00
30USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis0:00
31AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:00
32POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto0:00
33SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:00
34JAPMasaki Yamamoto (JAP)0:00
35AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:00
36GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
37IRLDaire Feeley (IRL)0:00
38FRAAdrien Garel (FRA)0:00
39COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia0:00
40PORTiago Antunes (POR)0:00
41SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:00
42FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
43BELSteff Cras (BEL)BMC Development0:00
44FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
45GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
46USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling0:00
47AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol0:00
48POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
49NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
50DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
51DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:00
52DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult0:00
53JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
54ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack0:00
55FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
56MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes0:00
57SUILukas Rüegg (SUI)0:00
58USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
59MARMohcine El Kouraji (MAR)0:00
60BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:00
61SUIAnthony Rappo (SUI)0:00
62GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:00
63GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman0:00
64DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:00
65POLGracjan Szelag (POL)0:00
66POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
67BLRYahor Shpakouski (BLR)0:00
68FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
69FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique0:00
70COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)0:00
71IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
72BLRIlya Volkau (BLR)0:00
73ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy0:00
74NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal0:00
75CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
76LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:00
77AUSJai Hindley (AUS)0:00
78NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:00
79POLSzymon Tracz (POL)0:00
80AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:00
81PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)0:00
82JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team0:00
83MARMouhsin Annachnach (MAR)0:00
84CZERoman Lehky (CZE)0:00
85RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:00
86RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
87RUSAleksander Vlasov (RUS)0:00
88PORJosé Fernandes (POR)0:00
89GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:00
90BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
91LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
92RUSPetr Rikunov (RUS)0:00
93SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development0:00
94AUSSamuel Jenner (AUS)0:00
95MARLahcen Sebbahi (MAR)0:00
96FRAVictor Lafay (FRA)0:00
97COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
98GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:00
99AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
100FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U0:00
101FRAFlorian Cam (FRA)0:00
102LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch0:00
103GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
104USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga0:00
105COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu0:00
106GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
107AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development0:00
108DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:00
109PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)0:00
110JAPMasahiro Ishigami (JAP)0:00
111CZEAdam Sekanina (CZE)0:00
112AUSMichael Storer (AUS)0:00
113IRLDaragh O'Mahoney (IRL)0:00
114ITAMatteo Fabbro (ITA)0:00
115CZEJakub Otruba (CZE)0:00
116NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
117AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
118JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:00
119FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
120LUXMichel Ries (LUX)0:00
121FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
122NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy0:00
123FRAAlan Riou (FRA)0:00
124AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development0:00
125FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
126BLRVasili Strokov (BLR)0:00
127BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
128MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)0:00
129IRLRyan Reilly (IRL)2:45
130USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman3:43
131NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal6:25
132NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development6:25
133FRAThibault Guernalec (FRA)6:25
134NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen6:27
135GBRJacob Hennessy (GBR)12:34
136PORRui Oliveira (POR)16:36
137CZEJirí Petrus (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Saint-Gervais Mont-Blanc - Hauteluce-Les Saisies - 118,4 km - 25 Augustus 2017Berg


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:14:22
2GBRJames Knox (GBR)Wiggins1:00
3BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:09
4AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott1:09
5DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept1:09
6ITAMatteo Fabbro (ITA)1:09
7NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal1:09
8CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:12
9AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol1:17
10COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia1:23
11BELSteff Cras (BEL)BMC Development1:23
12AUSJai Hindley (AUS)1:29
13GBRScott Davies (GBR)Wiggins1:49
14AUSMichael Storer (AUS)1:49
15GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels1:57
16FRAVictor Lafay (FRA)2:02
17USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman2:05
18SUIGino Mäder (SUI)2:10
19GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels2:13
20FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:16
21FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:16
22RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo2:26
23RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx2:31
24LUXMichel Ries (LUX)2:36
25JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen2:37
26SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development2:41
27PORJosé Fernandes (POR)2:52
28USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman3:10
29AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development3:10
30FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique3:38
31SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development3:52
32FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:20
33PORTiago Antunes (POR)4:20
34AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott4:58
35ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack5:07
36POLGracjan Szelag (POL)5:18
37AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:18
38DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)5:20
39SUIAnthony Rappo (SUI)5:20
40COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu5:22
41SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development5:22
42GERFlorian Nowak (GER)Herrmann5:22
43COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:22
44LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch5:59
45DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult6:43
46NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen6:43
47PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)6:43
48RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development6:43
49PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)6:43
50BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:43
51BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)6:43
52RUSAleksander Vlasov (RUS)6:43
53POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:43
54RUSPetr Rikunov (RUS)6:43
55POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:43
56JAPMasaki Yamamoto (JAP)6:43
57LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch7:46
58FRAThibault Guernalec (FRA)7:50
59FRAFlorian Cam (FRA)7:50
60FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation7:50
61ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy7:54
62BLRIlya Volkau (BLR)8:38
63LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation8:40
64FRAAlan Riou (FRA)10:03
65FRASimon Guglielmi (FRA)10:03
66GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction10:03
67IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction10:12
68MARMohcine El Kouraji (MAR)10:43
69DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept11:27
70NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development11:27
71CZEJakub Otruba (CZE)11:27
72CZERoman Lehky (CZE)11:27
73CZEDominik Neumann (CZE)11:27
74NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development11:27
75ITAFrancesco Romano (ITA)11:27
76BLRYahor Shpakouski (BLR)11:27
77NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH11:27
78GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose11:27
79POLSzymon Tracz (POL)11:27
80JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen11:27
81FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation11:27
82JAPMasahiro Ishigami (JAP)11:27
83NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy11:27
84NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal11:27
85LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling15:11
86SUILukas Rüegg (SUI)16:16
87BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs16:16
88BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs16:16
89AUSSamuel Jenner (AUS)16:16
90COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)16:16
91JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team16:16
92USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis16:16
93IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins16:16
94FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U19:13
95FRASimon Sellier (FRA)Vendée U19:13
96NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen19:13
97NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal19:13
98NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal19:13
99GBROliver Wood (GBR)19:13
100ITAImerio Cima (ITA)19:13
101USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga19:13
102GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman19:13
103BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)19:13
104DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli19:13
105GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose19:13
106USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling19:13
107AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol19:13
108AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol19:13
109NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy19:13
110MARMouhsin Annachnach (MAR)19:50
111MARLahcen Sebbahi (MAR)23:01
112CZEAdam Sekanina (CZE)23:01
113IRLDaragh O'Mahoney (IRL)23:01
114IRLDaire Feeley (IRL)23:01
115RUSNikolay Cherkasov (RUS)23:01
116FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon23:01
117FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale23:01
118USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman23:01
119GBRJacob Hennessy (GBR)23:01
120LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling23:01
121NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy23:01
122POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto23:01
123IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs23:01
124BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs23:01
125BLRVasili Strokov (BLR)23:01
126FRAAdrien Garel (FRA)23:01
127AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development23:01
128COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu24:11
129PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)27:48
130MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes28:01
131FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon28:08
132AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels28:47
133IRLRyan Reilly (IRL)28:47
134POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice28:47
135MAREl Houçaine Sebbahi (MAR)
136PORRui Oliveira (POR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Albertville - Sainte-Foy-Tarentais - 120,5 km - 26 Augustus 2017Berg


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:51:18
2BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
3DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:03
4NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal0:03
5AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:19
6GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:34
7BELSteff Cras (BEL)BMC Development0:40
8CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:54
9DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:58
10AUSMichael Storer (AUS)1:19
11FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique1:56
12SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development2:33
13RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx2:33
14AUSJai Hindley (AUS)2:33
15RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo2:42
16SUIGino Mäder (SUI)3:32
17FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation5:19
18ITAMatteo Fabbro (ITA)6:09
19DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult7:50
20PORTiago Antunes (POR)9:01
21SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development10:07
22LUXMichel Ries (LUX)10:07
23NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development10:07
24AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development10:07
25COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia10:07
26NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH12:29
27USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis12:29
28NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal12:29
29AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott14:05
30JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen14:24
31BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)14:39
32POLGracjan Szelag (POL)14:39
33AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels15:21
34RUSNikolay Cherkasov (RUS)15:51
35RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development16:37
36USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman16:37
37PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)16:37
38GBRScott Davies (GBR)Wiggins16:37
39COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu16:37
40AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol17:34
41LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation17:49
42IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction19:21
43IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins19:21
44BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs19:41
45USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman19:41
46FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation19:41
47RUSAleksander Vlasov (RUS)19:41
48FRAThibault Guernalec (FRA)21:11
49RUSPetr Rikunov (RUS)21:30
50LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch23:06
51GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels23:06
52FRASimon Guglielmi (FRA)23:06
53CZEJakub Otruba (CZE)23:06
54GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose23:06
55AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development23:06
56FRAVictor Lafay (FRA)24:16
57NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen24:20
58NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy24:20
59SUIAnthony Rappo (SUI)24:20
60GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman24:20
61CZERoman Lehky (CZE)24:20
62PORJosé Fernandes (POR)24:20
63SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development24:20
64LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling24:20
65POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice24:20
66FRAAlan Riou (FRA)25:29
67FRAFlorian Cam (FRA)25:29
68ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy26:15
69ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack26:15
70COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)26:15
71COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec26:15
72BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs26:15
73LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch26:25
74FRASimon Sellier (FRA)Vendée U27:03
75GERFlorian Nowak (GER)Herrmann27:03
76USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga27:03
77MARMohcine El Kouraji (MAR)29:33
78POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice30:53
79USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman31:23
80JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen33:42
81ITAFrancesco Romano (ITA)34:49
82AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol34:49
83AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels34:49
84NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal34:49
85FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon34:49
86NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen34:49
87CZEDominik Neumann (CZE)34:49
88NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal34:49
89DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli34:49
90DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept34:49
91IRLDaragh O'Mahoney (IRL)34:49
92ITAImerio Cima (ITA)34:49
93USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling34:49
94IRLDaire Feeley (IRL)34:49
95AUSSamuel Jenner (AUS)34:49
96PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)34:49
97NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development34:49
98BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs34:49
99GBROliver Wood (GBR)34:49
100GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction34:49
101NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy34:49
102JAPMasahiro Ishigami (JAP)34:49
103FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U35:04
104CZEAdam Sekanina (CZE)35:10
105FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon37:35
106FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation38:10
107POLSzymon Tracz (POL)38:21
108BLRYahor Shpakouski (BLR)40:05
109BLRIlya Volkau (BLR)40:16
110BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)41:26
111JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team42:45
112MARLahcen Sebbahi (MAR)42:49
113IRLRyan Reilly (IRL)
114JAPMasaki Yamamoto (JAP)
115LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cycling
116MARSoufiane Sahbaoui (MAR)Vib Bikes
117MARMouhsin Annachnach (MAR)
118NEDFabio Jakobsen (NED)Seg Racing Academy
119POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
120POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto
121PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)
122IRLMark Downey (IRL)CC Etupes Le Doubs
123GBRJacob Hennessy (GBR)
124COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Zenu
125GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose
126GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels
127AUTMarkus Freiberger (AUT)Tirol
128FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation
129FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation
130FRAClement Russo (FRA)AG2R - La Mondiale
131BLRVasili Strokov (BLR)
132BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs
133FRAAdrien Garel (FRA)
134SUILukas Rüegg (SUI)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Bourg-Saint-Maurice - Albiez-Montrond - 107,4 km - 27 Augustus 2017Berg


1RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development3:03:27
2USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman2:31
3RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx3:01
4COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:01
5DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)3:01
6BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:01
7AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott3:01
8DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept3:01
9ITAMatteo Fabbro (ITA)3:01
10NORTobias Foss (NOR)Joker - Icopal3:01
11BELSteff Cras (BEL)BMC Development3:01
12CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice3:01
13AUSMichael Storer (AUS)3:07
14AUSJai Hindley (AUS)3:09
15LUXMichel Ries (LUX)3:36
16RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo4:00
17GBRJames Knox (GBR)Wiggins4:05
18SUIGino Mäder (SUI)4:30
19SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development4:49
20COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier - Selle Italia4:51
21FRAValentin Madouas (FRA)UC Nantes Atlantique5:04
22GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels5:43
23NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development6:35
24DENJesper Schultz (DEN)Coloquick - Cult6:35
25POLGracjan Szelag (POL)6:39
26FRAVictor Lafay (FRA)7:24
27NORAnders Skaarseth (NOR)Joker - Icopal7:40
28USASean Bennett (USA)Jelly Belly - Maxxis7:40
29FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation7:53
30LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation8:13
31SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development8:47
32RUSAleksander Vlasov (RUS)9:43
33SUIAnthony Rappo (SUI)9:43
34COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Coldeportes - Zenu11:28
35COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec11:29
36PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)13:05
37NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen13:35
38BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)14:17
39AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels14:17
40IRLMatthew Teggart (IRL)AN Post - Chainreaction14:17
41RUSNikolay Cherkasov (RUS)14:17
42LUXLarry Valvasori (LUX)Differdange - Lösch14:17
43SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development14:17
44CZEJakub Otruba (CZE)14:17
45DENCasper Pedersen (DEN)Giant - Castelli14:17
46ITAEdoardo Affini (ITA)Seg Racing Academy15:53
47LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling17:45
48FRASimon Guglielmi (FRA)17:45
49FRAFlorian Cam (FRA)17:45
50NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy18:41
51GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose19:15
52DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept20:21
53PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)20:21
54IRLDaragh O'Mahoney (IRL)20:21
55PORJosé Fernandes (POR)20:21
56CZEDominik Neumann (CZE)20:21
57PORTiago Antunes (POR)20:21
58FRAThibault Guernalec (FRA)20:21
59FRAMaxime Roger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation20:21
60AUSCallum Scotson (AUS)BMC Development20:21
61ITAFrancesco Romano (ITA)21:42
62LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch21:42
63USAIan Garrison (USA)Axeon - Hagens Berman24:10
64USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman24:10
65RUSPetr Rikunov (RUS)26:33
66BLRIlya Volkau (BLR)26:33
67MARMohcine El Kouraji (MAR)26:33
68AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels26:33
69NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal26:33
70GBRChristopher Lawless (GBR)Axeon - Hagens Berman26:33
71MARLahcen Sebbahi (MAR)26:33
72AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol26:33
73FRANicolas Malle (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon26:33
74POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice26:33
75FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation26:33
76NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunweb Development26:33
77NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopal26:33
78NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH26:33
79CZERoman Lehky (CZE)26:33
80GBRScott Davies (GBR)Wiggins26:33
81AUSSamuel Jenner (AUS)26:33
82POLSzymon Tracz (POL)26:33
83FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon26:33
84AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott26:33
85FRASimon Sellier (FRA)Vendée U26:33
86NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen26:33
87FRAAlan Riou (FRA)26:33
88JAPHayato Okamoto (JAP)Aisan Racing Team26:33
89BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs26:33
90BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs26:33
91FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U26:33
92USAStephen Bassett (USA)Silber Pro Cycling26:33
93ITAImerio Cima (ITA)26:33
94GERFlorian Nowak (GER)Herrmann26:33
95BLRYahor Shpakouski (BLR)26:33
96USAJustin Oien (USA)Caja Rural - Seguros Rga26:33
97BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs26:33
98IRLDaire Feeley (IRL)26:33
99BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)26:33
100JAPAtsushi Oka (JAP)Utsunomiya - Blitzen26:33
101POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice26:33
102AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development26:33
103JAPTakeaki Amezawa (JAP)Utsunomiya - Blitzen26:33
104JAPMasahiro Ishigami (JAP)26:33
105NEDJulius Van Den Berg (NED)Seg Racing Academy26:33
106GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction26:41
107GBROliver Wood (GBR)26:41
108COLWildy Enrique Sandoval Garzon (COL)
109ITAGiovanni Carboni (ITA)Team Colpack
110CZEAdam Sekanina (CZE)
111AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol
112IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden