De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Nogent-sur-Oise - Liancourt - 18 km - 11 Juni 2017Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre4:23:44
2FRAMaxime Daniel (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
3BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
4GBRDylan Kerfoot-Robson (GBR)Wiggins0:00
5POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)AN Post - Chainreaction0:00
6BELMaximilien Picoux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:00
7GBRMatthew Bostock (GBR)0:00
8BELNicolas Vereecken (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
9ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)GM Europa Ovini0:00
10GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
11ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Utensilnord0:00
12DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:00
13ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:00
14NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:00
15BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
16ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH0:00
17ITAMarco Tizza (ITA)GM Europa Ovini0:00
18KAZAlisher Zhumakan (KAZ)0:00
19GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins0:00
20NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopal0:00
21ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch0:00
22GBRAdam Hartley (GBR)0:00
23NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)0:00
24FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre0:00
25FRAErwan Corbel (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
26FRAMorgan Kneisky (FRA)Armée de Terre0:00
27FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
28FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00
29FRAChristopher Piry (FRA)0:00
30ITAFederico Canuti (ITA)0:00
31NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:00
32NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopal0:00
33FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:00
34GERDaniel Westmattelmann (GER)Lotto - Kern Haus0:00
35GBRJoey Walker (GBR)Wiggins0:00
36GBRAshley Dennis (GBR)Wiggins0:00
37JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro Cycling Academy0:00
38IRLSean McKenna (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
39FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
40NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
41FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
42FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00
43GERJulian Braun (GER)Lotto - Kern Haus0:00
44GERJoshua Stritzinger (GER)Lotto - Kern Haus0:11
45ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:42
46FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre1:51
47ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord2:16
48KAZSultanmurat Miraliyev (KAZ)2:24
49JAPTakuya Nakata (JAP)Interpro Cycling Academy2:30
50FRAPascal Leroux (FRA)2:32
51FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise2:32
52FRAJérémy Bescond (FRA)HP Btp - Auber932:32
53FRAKévin Le Cunff (FRA)HP Btp - Auber932:32
54BELMaxime Vekeman (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon2:32
55FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro Cycling Academy2:32
56NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH2:32
57BELJelle Donders (BEL)Differdange - Lösch2:32
58DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli2:32
59BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:32
60NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH2:32
61IRLDamien Shaw (IRL)AN Post - Chainreaction2:36
62GBRMatthew Walls (GBR)2:50
63DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli7:43
64ESTOskar Nisu (EST)7:43
65ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber937:43
66ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Lösch7:52
67FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise7:52
68NEDWayne Stijns (NED)Differdange - Lösch7:52
69ESPOscar Linares Misioner (ESP)Burgos - BH7:52
70FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre7:52
71NEDBob Olieslager (NED)Metec - TKH7:52
72KAZRobert Gaineyev (KAZ)7:52
73GBRChristopher Latham (GBR)Wiggins7:52
74FRAFlorian Deriaux (FRA)7:52
75NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker - Icopal7:52
76IRLConor Hennebry (IRL)AN Post - Chainreaction7:52
77DENFrederik Rodenberg (DEN)7:52
78GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus7:52
79NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH7:52
80COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)GW - Shimano11:40
81ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Burgos - BH11:40
82ITALeonardo Canepa (ITA)GM Europa Ovini11:40
83ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord11:40
84KAZSergey Shatovkin (KAZ)11:40
85KAZRoman Vassilenkov (KAZ)11:40
86ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM Europa Ovini11:40
87FRATheo Nicolas (FRA)16:16
88BELTom Galle (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon16:16
89DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Giant - Castelli16:16
DNFGBRSamuel Harrison (GBR)Wiggins-
DNFNORMax Emil Boholm Kørner (NOR)T.palm - Pole Continental Wallon-
DNFJAPYuto Yoshida (JAP)-
DNFFRAJulien Amadori (FRA)Interpro Cycling Academy-
DNFDENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Giant - Castelli-
DNFGBRJoe Holt (GBR)-
DNFHUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Lösch-
DNFFRACorentin Warras (FRA)-
DNFFRAEnzo Anti (FRA)-
DNFFRANicolas Baldo (FRA)HP Btp - Auber93-
DNFFRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber93-
DNFNORAdrian Aas Stien (NOR)Joker - Icopal-
DNSFRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden