De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde de l'Isard d'Ariège - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde de l'Isard d'Ariège - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Ronde de l'Isard d'Ariège 2016

FrankrijkFrankrijk - 19 Mei 2016 - 22 Mei 2016


Algemeen klassement - 22 Mei 2016


1BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs16:06:01
2FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:00
3FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
4GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:00
5COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
6ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
7AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy1:10
8BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:08
9GBRScott Davies (GBR)Wiggins4:57
10GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins5:23
11FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:20
12BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs8:43
13RUSNikolay Cherkasov (RUS)9:37
14NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy11:32
15RUSEvgeny Kobernyak (RUS)14:02
16FRASofiane Mérignat (FRA)14:08
17COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon14:52
18FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U15:22
19FRAVadim Deslandes (FRA)Océane Top 1615:41
20ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)15:52
21PORLuis Gomes (POR)17:02
22COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon17:48
23PORGonçalo Carvalho (POR)18:19
24FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation20:40
25FRAWilfried Canales (FRA)21:03
26BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs21:34
27FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation26:15
28FRASimon Guglielmi (FRA)CR4 Chemins/Roanne26:16
29FRAThomas Cabanel (FRA)26:48
30ESPDiego Noriega Gómez (ESP)28:47
31GBRGabriel Cullaigh (GBR)30:29
32ESPGotzon Martin Sanz (ESP)32:16
33DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy32:31
34FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname33:18
35COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon33:53
36COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon35:06
37ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)36:05
38ESPJoan Bou Company (ESP)37:03
39FRAMathieu Caramel (FRA)38:20
40GBRDavid Swan (GBR)38:24
41COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon39:48
42PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij40:39
43FRAVincent Cabanel (FRA)41:24
44RUSStepan Kurianov (RUS)42:51
45FRANicolas Chatelet (FRA)43:13
46ESPDavid Civera Sanchís (ESP)43:14
47FRAAchille Métro (FRA)Team Payname45:33
48ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani45:41
49FRAThomas Chassagne (FRA)50:35
50ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani51:31
51GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins56:56
52FRARemi Verardo (FRA)59:59
53FRAArnaud Gleizes (FRA)1:02:45
54JAPTakuma Akita (JAP)Shimano1:09:01
55FRALouis Chavanes (FRA)1:09:38
56ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)1:14:04
57GBRMark Stewart (GBR)1:15:53
58ESPGaizka Sotil (ESP)1:16:36
59FRALucien Capot (FRA)Océane Top 161:20:49
60GBRJoey Walker (GBR)1:22:24
61ITADaniele Cantoni (ITA)1:23:17
62JAPShohei Tsumura (JAP)1:23:40
63ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)1:24:53

Etappe 1 - Lorp Sentaraille - Goulier neige - 138,2 Km - 19 Mei 2016Berg


1BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:35:29
2FRADavid Gaudu (FRA)0:02
3BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:04
4FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:06
5BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
6COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:09
7GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins0:10
8GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:12
9AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy0:12
10ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:15
11RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:20
12FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs0:24
13FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:24
14ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:46
15GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:48
16FRASofiane Mérignat (FRA)0:50
17FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:58
18RUSEvgeny Kobernyak (RUS)1:00
19FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne1:03
20LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation1:03
21JAPTakeaki Amezawa (JAP)1:08
22COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:08
23FRAVadim Deslandes (FRA)Océane Top 161:12
24FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:13
25PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia1:20
26FRALucas De Rossi (FRA)1:44
27COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:50
28FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:54
29FRAThomas Navarro (FRA)AVC Aix-en-Provence1:57
30PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij2:04
31FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:06
32FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U2:18
33NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy2:18
34COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon2:25
35BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:27
36ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)2:32
37FRAWilfried Canales (FRA)2:35
38FRANicolas Chatelet (FRA)2:38
39ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani2:51
40FRAOdrian Champossin (FRA)AVC Aix-en-Provence3:03
41ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)3:06
42ESPJoan Ruiz Vicens (ESP)3:07
43ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)3:17
44ESPMarc Buades Ferriol (ESP)3:17
45PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)3:22
46FRAMathieu Caramel (FRA)3:23
47ESPDiego Noriega Gómez (ESP)3:29
48BELSteff Hermans (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:52
49PORGonçalo Carvalho (POR)3:55
50FRAAxel Chatelus (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:55
51ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani3:55
52FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs4:02
53FRACamille Guerin (FRA)4:02
54GBRGabriel Cullaigh (GBR)4:02
55ESPDavid Civera Sanchís (ESP)4:17
56PORLuis Gomes (POR)4:17
57FRARobin Meyer (FRA)AVC Aix-en-Provence4:17
58FRASimon Guglielmi (FRA)CR4 Chemins/Roanne4:17
59FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne4:34
60FRAVincent Cabanel (FRA)4:41
61FRAThomas Cabanel (FRA)4:41
62FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname4:53
63NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs4:55
64DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy4:55
65ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)5:14
66ESPJoan Bou Company (ESP)5:25
67GERMartin Salomon (GER)5:31
68DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy5:31
69GBRDavid Swan (GBR)5:47
70ESPGotzon Martin Sanz (ESP)5:48
71COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon5:52
72COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon5:52
73ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)5:52
74RUSDmitrii Markov (RUS)5:58
75PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)6:02
76FRAUgo Ginestet (FRA)6:09
77FRAGuillaume Loubeau (FRA)6:40
78FRAVivian Born (FRA)6:45
79FRAMaxime Teulière (FRA)6:52
80JAPTakuma Akita (JAP)Shimano6:59
81RUSPetr Rikunov (RUS)7:15
82FRACedric Sirot (FRA)7:37
83FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 167:41
84ITADaniele Cantoni (ITA)8:14
85JAPMasahiro Ishigami (JAP)8:20
86FRAMaxime Cadinu (FRA)8:20
87ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)8:55
88FRAAchille Métro (FRA)Team Payname8:55
89FRAThomas Chassagne (FRA)9:23
90FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U9:23
91FRALouis Pijourlet (FRA)CR4 Chemins/Roanne9:49
92FRALouis Chavanes (FRA)9:49
93FRAMathieu Morichon (FRA)9:55
94FRASimon Lhuilier (FRA)9:55
95FRAFlorian Dufour (FRA)10:16
96JAPYudai Arashiro (JAP)10:16
97JAPShohei Tsumura (JAP)10:16
98FRADavid Riviere (FRA)Vendée U10:28
99FRAJacques Abisror (FRA)Océane Top 1610:41
100RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)10:47
101RUSStepan Kurianov (RUS)10:47
102FRARoman Kohl (FRA)10:49
103GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins11:20
104FRATristan Selivert (FRA)11:49
105FRAJulien Hillat (FRA)12:07
106GBRJoey Walker (GBR)13:00
107ESPGaizka Sotil (ESP)13:08
108FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept13:14
109FRAValentin Deverchère (FRA)CR4 Chemins/Roanne13:14
110GBRMark Stewart (GBR)13:14
111ITADavide Plebani (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani13:14
112ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani13:14
113NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy13:14
114FRARemi Verardo (FRA)13:14
115AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy13:14
116FRALucien Capot (FRA)Océane Top 1613:14
117GBROliver Wood (GBR)13:14
118FRAArnaud Gleizes (FRA)13:14
119MEXAntonio Baca Soto (MEX)13:14
120ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)13:14
121IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins13:14
122GBRJoe Holt (GBR)13:14
123FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U13:14
124ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)13:14
125FRADorian Aramendi (FRA)13:14
126GBRMatthew Bostock (GBR)13:38
127FRAFlorent Fache (FRA)13:53
128AUSThomas Verleys-Donk (AUS)17:19
129GBRLuc Hall (GBR)Wiggins23:06
130FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 16
131FRAPierre Tartie (FRA)
132FRADamien Marty (FRA)
133FRAAurélien Costeplane (FRA)Vendée U

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Roques-sur-Garonne - Ax-3-Domaines - 154,8 Km - 20 Mei 2016Berg


1FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:09:00
2FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:09
3FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs0:09
4BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:11
5GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:11
6ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:11
7ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:11
8BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:11
9BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:22
10COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:36
11FRADavid Gaudu (FRA)0:36
12RUSNikolay Cherkasov (RUS)1:03
13AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy1:03
14FRASofiane Mérignat (FRA)1:17
15FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:38
16FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U1:46
17JAPTakeaki Amezawa (JAP)1:48
18PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia2:26
19NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy2:48
20ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)2:48
21ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)2:48
22FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne2:48
23FRAThomas Navarro (FRA)AVC Aix-en-Provence2:59
24RUSEvgeny Kobernyak (RUS)3:03
25FRAOdrian Champossin (FRA)AVC Aix-en-Provence3:44
26FRAWilfried Canales (FRA)3:46
27COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon3:46
28GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins3:53
29ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)4:11
30FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U4:11
31FRAVadim Deslandes (FRA)Océane Top 164:11
32COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon4:11
33PORGonçalo Carvalho (POR)4:21
34BELSteff Hermans (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:50
35PORLuis Gomes (POR)4:53
36FRAAxel Chatelus (FRA)CR4 Chemins/Roanne5:02
37FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation5:13
38FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation5:24
39FRAMathieu Caramel (FRA)5:35
40ESPJoan Ruiz Vicens (ESP)5:42
41FRAThomas Cabanel (FRA)5:47
42GBRScott Davies (GBR)Wiggins6:00
43FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname6:09
44GERMartin Salomon (GER)6:12
45FRANicolas Chatelet (FRA)6:22
46FRACamille Guerin (FRA)6:43
47RUSStepan Kurianov (RUS)6:43
48ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani6:43
49BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:16
50ESPGotzon Martin Sanz (ESP)7:31
51ESPMarc Buades Ferriol (ESP)7:31
52FRASimon Guglielmi (FRA)CR4 Chemins/Roanne7:31
53GBRDavid Swan (GBR)7:48
54DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy7:48
55NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs8:46
56FRAVincent Cabanel (FRA)8:54
57FRALucas De Rossi (FRA)9:00
58FRARobin Meyer (FRA)AVC Aix-en-Provence9:08
59GBRGabriel Cullaigh (GBR)9:56
60AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy10:02
61COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon10:02
62PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij10:02
63ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)10:31
64COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon10:36
65COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon11:12
66ESPJoan Bou Company (ESP)11:12
67FRALouis Pijourlet (FRA)CR4 Chemins/Roanne11:56
68LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation12:08
69GBROliver Wood (GBR)12:17
70FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne12:40
71ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani12:49
72PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)13:04
73FRAAchille Métro (FRA)Team Payname13:21
74FRACedric Sirot (FRA)13:21
75FRAUgo Ginestet (FRA)13:21
76ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani14:27
77NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy14:54
78DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy14:54
79FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs15:32
80FRASimon Lhuilier (FRA)15:32
81FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U15:32
82GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins15:32
83ESPDavid Civera Sanchís (ESP)15:32
84FRADavid Riviere (FRA)Vendée U15:32
85ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)16:00
86FRAThomas Chassagne (FRA)16:23
87PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)18:34
88ESPDiego Noriega Gómez (ESP)18:43
89FRAMaxime Cadinu (FRA)19:00
90JAPTakuma Akita (JAP)Shimano19:01
91FRAVivian Born (FRA)21:59
92ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)23:04
93FRAMaxime Teulière (FRA)23:07
94RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)23:20
95RUSDmitrii Markov (RUS)23:20
96FRATristan Selivert (FRA)23:20
97IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins23:20
98FRALouis Chavanes (FRA)23:20
99RUSPetr Rikunov (RUS)23:20
100FRALucien Capot (FRA)Océane Top 1623:24
101FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 1623:24
102JAPShohei Tsumura (JAP)23:24
103JAPYudai Arashiro (JAP)23:24
104AUSThomas Verleys-Donk (AUS)23:24
105GBRJoey Walker (GBR)23:24
106FRARemi Verardo (FRA)23:28
107FRAMathieu Morichon (FRA)23:59
108FRAJacques Abisror (FRA)Océane Top 1624:09
109FRAArnaud Gleizes (FRA)24:10
110GBRMatthew Bostock (GBR)24:35
111GBRJoe Holt (GBR)24:35
112ESPGaizka Sotil (ESP)25:46
113ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)25:46
114ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)25:46
115GBRMark Stewart (GBR)26:10
116FRAFlorent Fache (FRA)26:18
117FRADorian Aramendi (FRA)26:24
118FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U26:24
119ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)26:24
120FRAFlorian Dufour (FRA)26:41
121FRARoman Kohl (FRA)26:41
122ITADavide Plebani (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani27:41
123FRAJulien Hillat (FRA)27:44
124ITADaniele Cantoni (ITA)30:56
125JAPMasahiro Ishigami (JAP)36:06
126GBRLuc Hall (GBR)Wiggins
127FRAValentin Deverchère (FRA)CR4 Chemins/Roanne
128FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation
129FRAGuillaume Loubeau (FRA)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Trie-sur-Baïse - Boulogne-sur-Gesse - 160 Km - 21 Mei 2016Medium berg


1FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept4:05:08
2GBRGabriel Cullaigh (GBR)1:09
3FRACamille Guerin (FRA)1:14
4FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:22
5FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U1:22
6FRALucas De Rossi (FRA)1:22
7GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins1:22
8FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne1:25
9FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U3:15
10PORLuis Gomes (POR)3:15
11FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs3:26
12ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani3:28
13PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)3:37
14RUSNikolay Cherkasov (RUS)3:37
15FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:37
16BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:37
17BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:37
18FRADavid Gaudu (FRA)3:37
19FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 163:37
20FRASimon Guglielmi (FRA)CR4 Chemins/Roanne3:37
21ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani3:37
22COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon3:37
23PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia3:37
24ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)3:37
25GBRJames Knox (GBR)Wiggins3:37
26LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation3:37
27AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy3:37
28GERMartin Salomon (GER)3:37
29BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:37
30FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:37
31GBRScott Davies (GBR)Wiggins3:37
32FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation3:37
33FRASofiane Mérignat (FRA)3:47
34ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)3:47
35DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy3:47
36JAPTakeaki Amezawa (JAP)3:51
37FRAWilfried Canales (FRA)3:51
38ESPJoan Ruiz Vicens (ESP)3:51
39COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon4:15
40COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon4:15
41NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy5:22
42RUSEvgeny Kobernyak (RUS)5:22
43RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)5:22
44ESPDavid Civera Sanchís (ESP)5:22
45ESPJoan Bou Company (ESP)5:22
46FRAAxel Chatelus (FRA)CR4 Chemins/Roanne5:22
47FRAAchille Métro (FRA)Team Payname5:22
48AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy5:22
49FRARemi Verardo (FRA)5:22
50RUSStepan Kurianov (RUS)5:26
51FRAArnaud Gleizes (FRA)5:26
52ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)5:26
53ESPMarc Buades Ferriol (ESP)5:26
54PORGonçalo Carvalho (POR)5:26
55ESPDiego Noriega Gómez (ESP)5:29
56FRAUgo Ginestet (FRA)5:29
57IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins5:29
58COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon5:29
59FRAThomas Cabanel (FRA)5:29
60ESPGotzon Martin Sanz (ESP)5:29
61FRANicolas Chatelet (FRA)5:29
62ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)5:38
63FRAVadim Deslandes (FRA)Océane Top 165:41
64ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani6:41
65COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon6:46
66BELSteff Hermans (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:19
67FRAMaxime Teulière (FRA)7:20
68COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon7:53
69FRAVincent Cabanel (FRA)7:54
70GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins8:16
71FRARobin Meyer (FRA)AVC Aix-en-Provence9:18
72GBRDavid Swan (GBR)9:18
73FRASimon Lhuilier (FRA)9:18
74FRAThomas Chassagne (FRA)9:18
75NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs12:40
76BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:40
77ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)12:40
78AUSThomas Verleys-Donk (AUS)16:32
79NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy16:32
80RUSPetr Rikunov (RUS)16:32
81JAPTakuma Akita (JAP)Shimano16:32
82FRALouis Pijourlet (FRA)CR4 Chemins/Roanne16:39
83ITADaniele Cantoni (ITA)17:42
84PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij17:42
85GBRJoey Walker (GBR)17:42
86ESPGaizka Sotil (ESP)17:42
87ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)17:42
88JAPShohei Tsumura (JAP)17:42
89FRALucien Capot (FRA)Océane Top 1617:42
90FRAJacques Abisror (FRA)Océane Top 1617:42
91FRADavid Riviere (FRA)Vendée U17:55
92FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U17:58
93FRAMathieu Caramel (FRA)18:31
94FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname18:31
95FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs20:58
96FRARoman Kohl (FRA)20:58
97FRALouis Chavanes (FRA)20:58
98FRAMaxime Cadinu (FRA)20:58
99GBRMark Stewart (GBR)20:58
100ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)20:58
101ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani20:58
102FRAMathieu Morichon (FRA)23:32
103ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)28:38
104FRAFlorent Fache (FRA)
105FRAJulien Hillat (FRA)
106FRAFlorian Dufour (FRA)
107FRACedric Sirot (FRA)
108GBROliver Wood (GBR)
109GBRMatthew Bostock (GBR)
110GBRJoe Holt (GBR)
111PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)
112JAPYudai Arashiro (JAP)
113RUSDmitrii Markov (RUS)
114FRAVivian Born (FRA)
115FRADorian Aramendi (FRA)
116ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani
117ITADavide Plebani (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani
118DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)SEG Racing Academy
119FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U
120FRAOdrian Champossin (FRA)AVC Aix-en-Provence
121FRAThomas Navarro (FRA)AVC Aix-en-Provence
122FRAThomas Warée (FRA)Océane Top 16
123FRATristan Selivert (FRA)
124ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)
125JAPMasahiro Ishigami (JAP)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Eaunes - Saint-Girons - 159 Km - 22 Mei 2016Medium berg


1GBRScott Davies (GBR)Wiggins4:11:06
2COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:35
3AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy1:40
4FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 161:40
5FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs1:40
6BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:40
7GBRJames Knox (GBR)Wiggins1:40
8ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:40
9COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon1:40
10BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:29
11BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:29
12GBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins5:19
13NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy6:22
14FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne6:22
15ESPDiego Noriega Gómez (ESP)6:24
16FRAClément Jolibert (FRA)Team Payname8:43
17PORLuis Gomes (POR)9:55
18ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)9:55
19PORGonçalo Carvalho (POR)9:55
20RUSEvgeny Kobernyak (RUS)9:55
21RUSNikolay Cherkasov (RUS)9:55
22FRAVadim Deslandes (FRA)Océane Top 169:55
23BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs9:55
24COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon13:32
25FRASofiane Mérignat (FRA)13:32
26FRAWilfried Canales (FRA)16:09
27PORJoão Rodrigues (POR)Roompot - Nederlandse Loterij16:09
28FRASimon Guglielmi (FRA)CR4 Chemins/Roanne16:09
29FRAThomas Cabanel (FRA)16:09
30FRAMathieu Caramel (FRA)16:09
31ESPDavid Casillas Oviedo (ESP)16:34
32FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation16:37
33FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U16:37
34ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani16:37
35COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon16:37
36ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)18:46
37ESPGotzon Martin Sanz (ESP)18:46
38ESPJoan Bou Company (ESP)20:22
39FRAThomas Chassagne (FRA)20:49
40FRALouis Chavanes (FRA)20:49
41GBRDavid Swan (GBR)20:49
42GBRGabriel Cullaigh (GBR)20:49
43GBRMark Stewart (GBR)20:49
44DENMagnus Bak Klaris (DEN)SEG Racing Academy21:19
45FRAHugo Pigeon (FRA)Chambéry Cyclisme Formation23:05
46FRAAchille Métro (FRA)Team Payname23:13
47FRARemi Verardo (FRA)23:13
48ESPDavid Civera Sanchís (ESP)23:21
49ITAAndrea Cacciotti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani25:13
50RUSStepan Kurianov (RUS)25:13
51FRAArnaud Gleizes (FRA)25:13
52FRAVincent Cabanel (FRA)25:13
53ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)25:15
54ESPGaizka Sotil (ESP)25:18
55COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon25:18
56COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon25:18
57GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins27:06
58ITADaniele Cantoni (ITA)31:43
59JAPTakuma Akita (JAP)Shimano31:47
60FRALucien Capot (FRA)Océane Top 1631:47
61GBRJoey Walker (GBR)33:36
62FRANicolas Chatelet (FRA)34:02
63JAPShohei Tsumura (JAP)37:36
64ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)
65ESPXabier San Sebastián Lasa (ESP)
66ESPMarc Buades Ferriol (ESP)
67ESPEduardo Llacer Gabarrón (ESP)
68ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)
69ESPJoan Ruiz Vicens (ESP)
70RUSPetr Rikunov (RUS)
71RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)
72FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs
73FRADavid Gaudu (FRA)
74FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept
75JAPTakeaki Amezawa (JAP)
76PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia
77PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)
78FRAMaxime Teulière (FRA)
79FRAMathieu Morichon (FRA)
80FRAMaxime Cadinu (FRA)
81FRALucas De Rossi (FRA)
82FRACamille Guerin (FRA)
83FRASimon Lhuilier (FRA)
84FRAUgo Ginestet (FRA)
85FRADavid Riviere (FRA)Vendée U
86FRAAntoine Leplingard (FRA)Vendée U
87FRAAxel Journiaux (FRA)Vendée U
88AUSFreddy Ovett (AUS)SEG Racing Academy
89NEDTim Ariesen (NED)SEG Racing Academy
90IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins
91NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs
92BELSteff Hermans (BEL)Lotto - Soudal Espoirs
93AUSThomas Verleys-Donk (AUS)
94FRARobin Meyer (FRA)AVC Aix-en-Provence
95FRARoman Kohl (FRA)
96GERMartin Salomon (GER)
97FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formation
98LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation
99FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne
100FRAAxel Chatelus (FRA)CR4 Chemins/Roanne
101FRALouis Pijourlet (FRA)CR4 Chemins/Roanne
102FRAJacques Abisror (FRA)Océane Top 16
103ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden