De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Paris-Tours Espoirs - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Paris-Tours Espoirs 2016

FrankrijkFrankrijk - 9 Oktober 2016


Paris-Tours Espoirs - 9 Oktober 2016


1NEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels3:45:17
2FRAJules Roueil (FRA)0:00
3FRANicolas Primas (FRA)0:00
4BELKevin Deltombe (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
5BELCharlie Arimont (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
6BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
7GBRChristopher Latham (GBR)Wiggins0:00
8BELJan Logier (BEL)0:00
9FRAAdrien Carpentier (FRA)0:00
10NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Development0:00
11FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:00
12BELDries Verstrepen (BEL)0:00
13FRAMaxime Blampain (FRA)0:00
14BELJenthe Biermans (BEL)SEG Racing Academy0:00
15BELJordi Warlop (BEL)EFC - Etixx0:00
16FRAGuillaume Millasseau (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
17FRASimon Guglielmi (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
18NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
19FRAAlexandre Paccalet (FRA)0:00
20FRAAlexandre Pacot (FRA)0:00
21FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
22FRAAxel Flet (FRA)0:00
23FRAPaul Sauvage (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:00
24FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
25BELLindsay De Vylder (BEL)EFC - Etixx0:00
26NORSyver Waersted (NOR)Ringeriks - Kraft0:00
27DENMarius Therkildsen (DEN)Giant - Scatto U230:00
28BELMaximilien Picoux (BEL)Color Code - Arden Beef0:00
29FRABryan Delehaye (FRA)0:00
30BELJulien Van Den Brande (BEL)Veranclassic - Ago0:00
31BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
32BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
33BELTuur Deprez (BEL)0:00
34FRAMartin Rapin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
35NEDJelle Wolsink (NED)Cycling Team Jo Piels0:00
36FRAKyllian Poirier (FRA)0:00
37GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:00
38GERLuca Henn (GER)Kuota - Lotto0:00
39FRAMathieu Rigolot (FRA)0:00
40FRAAlan Riou (FRA)0:00
41FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:00
42BELPiet Allegaert (BEL)EFC - Etixx0:00
43BELSeppe Verschuere (BEL)0:06
44FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:06
45FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:08
46BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx0:08
47FRAMatthieu Demeautis (FRA)Guidon Chalettois0:08
48FRABaptiste Constantin (FRA)Océane Top 160:10
49BELTomas Petit (BEL)T.Palm - Pole Continental Wallon0:10
50FRALucien Capot (FRA)Océane Top 160:10
51BELJovanj Van Ondenhove (BEL)0:10
52FRARoman Kohl (FRA)0:10
53FRAAndrea Costa (FRA)0:14
54FRAPierre Tartie (FRA)0:14
55NORKristian Kulset (NOR)0:14
56BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:14
57BRANicolas Sessler (BRA)0:14
58FRARaphael Garez (FRA)0:14
59FRAMickaël Plantureux (FRA)CC Etupes Le Doubs0:14
60FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:14
61GBRSamuel Lowe (GBR)Wiggins0:14
62NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels0:14
63FRACharles Herbert (FRA)Vendée U0:14
64FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre0:14
65NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy0:14
66NEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels0:14
67FRAMaxence Bonjean (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:14
68BELCedric Defreyne (BEL)EFC - Etixx0:14
69FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:14
70NEDChiel Breukelman (NED)0:14
71FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0:14
72NEDJulius Van Den Berg (NED)SEG Racing Academy0:14
73FRAThibault Guernalec (FRA)0:14
74FRASamuel Leroux (FRA)0:14
75FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:19
76FRALoïc Guillaume (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:19
77CHNZhi Hui Jiang (CHN)SEG Racing Academy0:22
78GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto0:22
79FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubs0:24
80BELJimmy Duquennoy (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:27
81FRAThomas Oustry (FRA)0:33
82FRADavid Riviere (FRA)Vendée U0:33
83FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs0:35
84NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formation0:35
85FRALucas Papillon (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:40
86FRAEnzo Boisset (FRA)Guidon Chalettois0:40
87FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:40
88FRASébastien Piry (FRA)0:40
89BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef0:40
90FRAGermain Omnes (FRA)0:40
91BELMarvin Tasset (BEL)Color Code - Arden Beef0:40
92DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Giant - Scatto U230:40
93FRAFlorian Dujardin (FRA)0:40
94GERLukas Löer (GER)Kuota - Lotto0:40
95FRAVadim Deslandes (FRA)Océane Top 160:40
96GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:40
97FRAVictor Lebon (FRA)0:40
98BELGordon De Winter (BEL)Color Code - Arden Beef0:40
99BELMartin Palm (BEL)Color Code - Arden Beef0:40
100FRACorentin Dubois (FRA)0:40
101FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:40
102FRAAxel Chatelus (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:40
103FRACorentin Ville (FRA)CR4 Chemins/Roanne0:40
104FRARemi Verardo (FRA)0:40
105FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:40
106FRAFlorian Cam (FRA)0:40
107FRAGaëtan Lemoine (FRA)0:40
108FRAValentin Madouas (FRA)0:40
109GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins0:40
110LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:40
111GBRJake Kelly (GBR)Wiggins0:40
112FRANicolas Prodhomme (FRA)0:40
113GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:40
114FRAValentin Bricaud (FRA)0:40
115NEDMarten Kooistra (NED)SEG Racing Academy0:40
116FRAThomas Chassagne (FRA)0:40
117BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:50
118BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:50
119BELGuillaume Seye (BEL)EFC - Etixx0:50
120FRAMarvin Baudoin (FRA)1:25
121FRADorian Godon (FRA)1:36
122FRABaptiste Renault (FRA)1:42
123NORTorstein Traeen (NOR)Ringeriks - Kraft2:03
124FRAGwenael Petitjean (FRA)2:03
125FRABaptiste Bleier (FRA)2:05
126FRAAdrien Thomas (FRA)Guidon Chalettois2:09
127FRAEwen Henrio (FRA)Guidon Chalettois2:09
128FRAPierre Valette (FRA)2:44
129FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U3:07
130NEDJan Maas (NED)Rabobank Development3:10
131FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:10
132BELArjen Livyns (BEL)3:24
133NEDBob Olieslager (NED)Rabobank Development3:26
134FRALouis Louvet (FRA)4:03
135FRAAlexandre Delahaye (FRA)4:21
136FRAKevin Perret (FRA)4:21
137DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Scatto U235:04
138DENJoakim Bukdal (DEN)Giant - Scatto U235:04
139FRAUgo Ginestet (FRA)5:41
140FRAPierre Barbier (FRA)6:14
141NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development6:50
142NEDDylan Bouwmans (NED)Rabobank Development6:50
143FRAMatthieu Garnier (FRA)8:18
144GERHenrik Hamm (GER)Basso Bikes9:43

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden