De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Nice - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Nice - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 8 - Nice - Nice - 115,5 km - 12 Maart 2017Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Quick Step Floors2:48:53
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Trek - Segafredo0:00
3ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:05
4ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:21
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:21
6AUSMichael Matthews (AUS)Sunweb0:21
7ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:21
8ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:21
9FRAArnold Jeannesson (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:21
10FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:21
11FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:21
12COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Team0:21
13IRLDaniel Martin (IRL)Quick Step Floors0:21
14RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:21
15GBRSimon Yates (GBR)Orica - Scott0:21
16DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:21
17FRAWarren Barguil (FRA)Sunweb0:21
18AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team0:21
19ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:21
20COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Trek - Segafredo0:21
21ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:02
22FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie1:14
23NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:14
24AUSRory Sutherland (AUS)Movistar1:14
25ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team1:29
26FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:30
27PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Hansgrohe2:30
28FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:33
29CANMichael Woods (CAN)Cannondale - Drapac2:54
30BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data2:54
31FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2:54
32SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale2:54
33ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar2:54
34BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale3:25
35FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Vital Concept3:25
36ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept3:25
37FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale3:25
38FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale3:25
39GERSimon Geschke (GER)Sunweb3:25
40SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team3:25
41ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Bahrain - Merida3:25
42ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team3:25
43KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana3:25
44BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:25
45GBRBen Swift (GBR)Uae Team Emirates3:25
46FRARudy Molard (FRA)La Française des Jeux3:25
47BELPhilippe Gilbert (BEL)Quick Step Floors3:25
48ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM3:25
49AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Scott3:25
50AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe3:25
51SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates3:25
52DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana3:25
53CZEJan Bárta (CZE)Bora - Hansgrohe3:25
54FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal3:25
55IRLNicolas Roche (IRL)BMC Racing Team3:25
56ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:25
57ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar3:25
58ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team3:25
59POLMichal Golas (POL)Sky Professional Cycling Team3:25
60IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team3:25
61BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Scott3:25
62ESTTanel Kangert (EST)Astana3:25
63FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team3:25
64FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale3:25
65ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Drapac3:25
66COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team3:25
67GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal8:47
68NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac8:47
69ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data12:15
70DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - Scott12:15
71ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida12:15
72FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept12:15
73NZLJack Bauer (NZL)Quick Step Floors12:40
74DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal14:33
75DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - Scott14:33
76BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale14:33
77ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar14:33
78BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal16:37
79NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal16:37
80FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis16:37
81ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors16:37
82SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe16:37
83BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin16:37
84GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin16:37
85NEDRoy Curvers (NED)Sunweb16:37
86FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis16:37
87BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal16:37
88AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal16:37
89GERChristian Knees (GER)Sky Professional Cycling Team16:37
90SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida16:37
91FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie16:37
92COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar16:37
93USABenjamin King (USA)Dimension Data16:37
94KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana16:37
95FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM16:37
96ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM16:37
97LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM16:37
98FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis16:37
99ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates16:37
100GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo16:37
101GERNiklas Arndt (GER)Sunweb16:37
102SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Scott16:37
103ITAFederico Zurlo (ITA)Uae Team Emirates16:37
104SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo16:37
105GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team16:37
106BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team16:37
107BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors16:37
108ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek - Segafredo16:37
109NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo16:37
110NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo16:37
111FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux16:37
112FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept16:37
113FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux16:37
114FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept16:37
115FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac16:37
116NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo16:37
117LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM18:42
118BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo20:56
119FRAJulien Simon (FRA)Cofidis20:56
120NORSven Erik Bystrøm (NOR)Katusha - Alpecin20:56
121FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM20:56
122SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac20:56
123ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data20:56
124GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo20:56
125AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Scott20:56
126NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo20:56
127ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data20:56
128LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux20:56
DNFITADavide Cimolai (ITA)La Française des Jeux-
DNFFRAJulien Morice (FRA)Direct Energie-
DNFCANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie-
DNFESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)BMC Racing Team-
DNFAUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo-
DNFBELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo-
DNFAUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin-
DNFFRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux-
DNFAUSMathew Hayman (AUS)Orica - Scott-
DNFUSATyler Farrar (USA)Dimension Data-
DNFBELZico Waeytens (BEL)Sunweb-
DNFGERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors-
DNFDENMatti Breschel (DEN)Astana-
DNFFRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie-
DNFIRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe-
DNFSVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe-
DNFDENMichael Mørkøv (DEN)Katusha - Alpecin-
DNFSLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida-
DNFSLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida-
DNSESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Katusha - Alpecin-
DNSNEDTom Stamsnijder (NED)Sunweb-
DNSITAJacopo Guarnieri (ITA)La Française des Jeux-
DNSNORAlexander Kristoff (NOR)Katusha - Alpecin-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden