De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Liège - Bastogne - Liège U23 - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2017

Liège - Bastogne - Liège U23 2017

BelgiëBelgië - 15 April 2017


Liège - Bastogne - Liège - 15 April 2017


1BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:26:00
2GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:00
3AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:00
4USAWilliam Barta (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
5BELFranklin Six (BEL)Ago - Aquaservice0:34
6USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:34
7SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development0:34
8DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs0:34
9BELJulien Mortier (BEL)Ago - Aquaservice0:34
10FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:34
11DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:34
12NEDAdriaan Janssen (NED)SEG Racing Academy0:34
13BELJulian Mertens (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek0:34
14BELKenny Molly (BEL)Ago - Aquaservice0:34
15USAAdrien Costa (USA)Axeon - Hagens Berman0:34
16SUIMarc Hirschi (SUI)BMC Development0:34
17FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs0:34
18GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:34
19ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)RH+ - Polartec - Fundacion Contador0:34
20AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:34
21DENNiklas Eg (DEN)Veloconcept0:34
22RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:34
23ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Axeon - Hagens Berman0:34
24AUSJai Hindley (AUS)0:34
25FRAJérémy Defaye (FRA)0:34
26BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:34
27DENNicolaj Steen (DEN)Veloconcept2:52
28NEDJan Maas (NED)SEG Racing Academy2:52
29NEDHartthijs De Vries (NED)SEG Racing Academy2:52
30BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:52
31BELJorden De Haes (BEL)EFC - L&R - Vulsteke2:52
32GERMax Kanter (GER)Sunweb Development2:52
33FRATanguy Turgis (FRA)BMC Development2:52
34BELBjarne Vanacker (BEL)EFC - L&R - Vulsteke2:52
35AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development2:52
36CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction2:52
37DENAndreas Kron (DEN)Riwal Platform2:52
38AUSMichael Storer (AUS)2:52
39BELSander Rietjens (BEL)Prorace3:05
40FRAFabien Rondeau (FRA)3:05
41FRAPaul Sauvage (FRA)CC Etupes Le Doubs3:07
42BELViktor Verschaeve (BEL)EFC - L&R - Vulsteke3:07
43FRAHadrien Degrandcourt (FRA)3:07
44FRAKévin Avoine (FRA)3:07
45BELMarvin Tasset (BEL)Ago - Aquaservice3:07
46BELJacob Relaes (BEL)EFC - L&R - Vulsteke3:07
47FRAFranck Lerat (FRA)3:07
48NEDIde Schelling (NED)SEG Racing Academy3:07
49DENMads Rahbek (DEN)Veloconcept3:07
50SWELucas Eriksson (SWE)SEG Racing Academy3:07
51GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development3:07
52USALogan Owen (USA)Axeon - Hagens Berman3:07
53BELAaron Van Poucke (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek3:12
54BELJordy Bouts (BEL)Prorace3:12
55FRAFlorian Cam (FRA)3:28
56GBRAdam Lewis (GBR)Profel - United3:50
57ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)RH+ - Polartec - Fundacion Contador3:50
58LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch4:27
59BELJordi Warlop (BEL)EFC - L&R - Vulsteke6:44
60BELJordi Andries (BEL)Prorace7:10
61GBRRobert Scott (GBR)Wiggins7:27
62BELAntoine Baurin (BEL)7:27
63GBRJames Davey (GBR)7:27
64BELYann Pestiaux (BEL)Ago - Aquaservice7:27
65NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels7:27
66BELFab Sinoy (BEL)Profel - United7:27
67BELCedric Beck (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek7:27
68NEDMartijn De Jong (NED)SEG Racing Academy7:27
69GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins7:35
70FRAWilfried Canales (FRA)7:35
71BELSteff Hermans (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:44
72IRLEdward Dunbar (IRL)Axeon - Hagens Berman7:44
73FRAClément Champoussin (FRA)Chambéry Cyclisme Formation7:44
74NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development9:29
75GBRStuart Balfour (GBR)9:29
76HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Lösch9:29
77FRAMaxime Gressier (FRA)Sunweb Development9:29
78FRAAnthony Vandrepotte (FRA)T.Palm - Pole Continental Wallon9:35
79LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch9:54
80AUSSamuel Jenner (AUS)9:54
81DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept9:54
82BELJorden Bothuyne (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek9:54
83BELMassimo Vanderaerden (BEL)AN Post - Chainreaction10:15
84GBRJoey Walker (GBR)Wiggins10:43
85FRAFlorian Barket (FRA)10:43
86PORDaniel Viegas (POR)RH+ - Polartec - Fundacion Contador10:43
87ESPJorge Pastor Terol (ESP)RH+ - Polartec - Fundacion Contador10:43
88NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels10:43
89LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation15:43
90NEDBas Tietema (NED)AN Post - Chainreaction15:43
91BELNicolas Verougstraete (BEL)VL Technics - Experza - Abutriek16:52

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden