De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Langkawi - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Langkawi - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Maleisië

Uitslagen 2018

Le Tour de Langkawi 2018

MaleisiëMaleisië - 18 Maart 2018 - 25 Maart 2018


Algemeen klassement - 25 Maart 2018


1RUSArtem Ovechkin (RUS)32:06:45
2POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:27
3AUSBen Dyball (AUS)St. George0:32
4ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data0:54
5ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:57
6KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:02
7RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellness1:02
8FRAThomas Lebas (FRA)Kinan1:08
9COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskins1:10
10AUSHarry Sweeny (AUS)1:17
11POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:20
12ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:20
13AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellness1:29
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:33
15ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:42
16RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:49
17RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data1:49
18ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:56
19COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapura1:57
20KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:57
21ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:24
22PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike2:27
23ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan2:30
24LAOAruya Rounsauath (LAO)2:30
25CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec2:42
26ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:07
27THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCT3:55
28MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura4:05
29COLVictor Niño Corredor (COL)Sapura4:27
30KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana4:28
31SUIDylan Page (SUI)Sapura5:13
32COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon6:22
33ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:42
34COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon8:28
35CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling15:34
36INAAiman Cahyadi (INA)Sapura16:27
37AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness16:38
38PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike17:05
39NZLMorgan Smith (NZL)St. George17:27
40GBRScott Davies (GBR)Dimension Data19:58
41MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura20:07
42AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling21:06
43INAAgung Sahbana (INA)KFC21:21
44COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon21:29
45COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon21:56
46THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCT21:56
47KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana21:57
48CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchange22:16
49NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George22:55
50ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia23:41
51SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice24:13
52CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice24:24
53CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang26:27
54MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)26:33
55INASelamat Juangga (INA)KFC26:35
56USADanny Pate (USA)Rally Cycling30:57
57ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia35:09
58AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George35:33
59ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia35:47
60AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchange35:49
61INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFC36:17
62MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskins36:49
63ITARiccardo Minali (ITA)Astana37:20
64MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling37:31
65MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)39:38
66AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellness40:22
67DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskins40:34
68PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike41:51
69PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike41:57
70CHNHang Shi (CHN)Giant44:23
71CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchange47:13
72KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana47:27
73COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon48:29
74ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox50:32
75THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT56:53
76MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskins57:02
77POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice57:50
78ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox58:08
79ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec58:26
80KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia1:01:57
81INAAbdul Gani (INA)KFC1:06:26
82MASMohamad Firdaus Awang (MAS)1:08:28
83PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:09:07
84MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:10:57
85GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchange1:11:00
86MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskins1:11:05
87MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:11:46
88JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan1:12:48
89ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:13:16
90INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC1:15:47
91INAMahrus Ali (INA)KFC1:16:49

Etappe 1 - Kangar - Kulim - 147,9 km - 18 Maart 2018Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:29:04
2KORJoon Yong Seo (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
3ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
4ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
6ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
7AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
8AUSScott Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
9POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10INAAbdul Gani (INA)KFCzt
11CHNZhiwen Chen (CHN)Giantzt
12ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
13MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
14MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskinszt
15ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cyclingzt
17LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
18MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
19THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCTzt
20PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
21AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
22MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
23INAMahrus Ali (INA)KFCzt
24ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
25INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
26MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)zt
27THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCTzt
28GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
29ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
32COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskinszt
33RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
34POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
35POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
36MASMohd Elmi Jumari (MAS)zt
37ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
38RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
39AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
40AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
41USADanny Pate (USA)Rally Cyclingzt
42ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
43KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
44CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
45INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFCzt
46ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
47KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
48FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
49AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchangezt
50PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
51KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
52ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
53KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
54INASelamat Juangga (INA)KFCzt
55KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
56KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
57JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinanzt
58COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
59CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
60AUSHarry Sweeny (AUS)zt
61ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
62ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
63THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCTzt
64ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
65MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
66MASMohamad Firdaus Awang (MAS)zt
67MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
68CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
69AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
70RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
71KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
72NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
73MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskinszt
74CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiangzt
75JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinanzt
76RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
77ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
78ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
79COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
80COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
81MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskinszt
82ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
83DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskinszt
84CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
85CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
86COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
87CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
88RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
89INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFCzt
90AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
91MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
92CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
93INAAgung Sahbana (INA)KFCzt
94ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
95LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
96NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellnesszt
97COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
98USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
99KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
100POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
101MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskinszt
102PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
103MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)zt
104CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
105PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
106MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)zt
107NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
108KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
109CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
110AUSJay Dutton (AUS)St. Georgezt
111CHNHang Shi (CHN)Giantzt
112COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
113ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
114MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCTzt
115AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
116PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
117KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
118THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCTzt
119SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
120ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
121CHNHaiwang Liu (CHN)Giant0:45
122CHNJiabao Li (CHN)Giant0:54
123CHNManduo Liu (CHN)Giantzt
124GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchangezt
125USAEric Young (USA)Rally Cyclingzt
126SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
127CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
128COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
129COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
130CANAdam De Vos (CAN)Rally Cyclingzt
131JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Gerik - Kota Bharu - 208,3 km - 19 Maart 2018Sprint


1ITARiccardo Minali (ITA)Astana5:18:20
2ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
4KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
5SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
7AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
8USAEric Young (USA)Rally Cyclingzt
9KORJoon Yong Seo (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
10SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
11COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
12MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
13ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
14THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCTzt
15ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
16AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
17AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
18ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
19COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobonzt
20CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
21MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
22INASelamat Juangga (INA)KFCzt
23THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCTzt
24ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
25PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
26ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
27AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
28THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCTzt
29POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
31INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
32ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
33GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
34ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
35CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
36RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
37MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
38MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
39RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
40AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchangezt
41KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
42PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
43FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
44COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
45COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
46KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
47THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCTzt
48CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
49COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskinszt
50RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
51ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
52AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
53AUSHarry Sweeny (AUS)zt
54ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
55ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
56USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
57CANAdam De Vos (CAN)Rally Cyclingzt
58LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
59MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskinszt
60COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
61PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
62CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
63RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
64INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFCzt
65COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
66ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
67USADanny Pate (USA)Rally Cyclingzt
68CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cyclingzt
69COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
70NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
71PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
72AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
73ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
74DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskinszt
75ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76CHNHang Shi (CHN)Giantzt
77INAAgung Sahbana (INA)KFCzt
78CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
79RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
80KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:16
81AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George0:16
82COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:17
83NZLMorgan Smith (NZL)St. George0:21
84MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)0:25
85ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
86KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana1:03
87ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
88AUSJay Dutton (AUS)St. George4:18
89KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asia13:15
90INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC13:15
91ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:15
92INAAbdul Gani (INA)KFC13:15
93USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling13:15
94AUSScott Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness13:15
95KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asia13:15
96CHNBo Wang (CHN)Hengxiang13:15
97CHNManduo Liu (CHN)Giant13:15
98ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:15
99ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:15
100PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike13:15
101LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang13:15
102MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling13:15
103GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchange13:15
104CHNZhiwen Chen (CHN)Giant13:15
105KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia13:15
106MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCT13:15
107PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike13:15
108INAMahrus Ali (INA)KFC13:15
109MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskins13:15
110MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)13:15
111MASMohamad Firdaus Awang (MAS)13:15
112MASMohd Elmi Jumari (MAS)13:15
113KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asia13:15
114JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan13:15
115CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang13:15
116CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang13:15
117KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asia13:15
118POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice13:15
119CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang13:15
120MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)13:15
121MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskins13:15
122MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling13:15
123NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness13:15
124JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan13:15
125ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:15
126POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice13:15
127MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskins15:09
128CHNJiabao Li (CHN)Giant
129CHNHaiwang Liu (CHN)Giant
130CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - BikeExchange

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Kota Bharu - Kuala Terengganus - 166 km - 20 Maart 2018Ontsnapping


1CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling3:58:18
2KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asia0:13
3MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskins0:13
4AUSHarry Sweeny (AUS)0:13
5MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskins1:19
6USAEric Young (USA)Rally Cycling1:19
7MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:19
8ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:19
9SUIDylan Page (SUI)Sapura1:19
10SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice1:19
11ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
12ITARiccardo Minali (ITA)Astana1:19
13COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon1:19
14ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:19
15GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchange1:19
16KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:19
17INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC1:19
18MASMohd Elmi Jumari (MAS)1:19
19RUSArtem Ovechkin (RUS)1:19
20PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:19
21ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data1:19
22MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:19
23ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:19
24MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:19
25MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura1:19
26POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:19
27GBRScott Davies (GBR)Dimension Data1:19
28KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana1:19
29INAAiman Cahyadi (INA)Sapura1:19
30POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:19
31ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:19
32ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
33ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:19
34LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang1:19
35INASelamat Juangga (INA)KFC1:19
36MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskins1:19
37USADanny Pate (USA)Rally Cycling1:19
38ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:19
39AUSKaden Groves (AUS)St. George1:19
40COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:19
41FRAThomas Lebas (FRA)Kinan1:19
42CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:19
43ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan1:19
44AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellness1:19
45ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
46CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchange1:19
47RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellness1:19
48COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:19
49NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George1:19
50ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan1:19
51AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness1:19
52MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)1:19
53NZLMorgan Smith (NZL)St. George1:19
54ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
55ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:19
56AUSBen Dyball (AUS)St. George1:19
57MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura1:19
58COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskins1:19
59POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:19
60COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon1:19
61ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:19
62KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asia1:19
63ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:19
64COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapura1:19
65CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang1:19
66ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
67COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon1:19
68MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskins1:19
69RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data1:19
70RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:19
71RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data1:19
72KORJoon Yong Seo (KOR)KSPO - Bianchi Asia1:19
73ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia1:19
74KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:19
75COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:19
76PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:19
77AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchange1:19
78AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George1:19
79COLVictor Niño Corredor (COL)Sapura1:19
80AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling1:19
81LAOAruya Rounsauath (LAO)1:19
82DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskins1:19
83PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:19
84INAAgung Sahbana (INA)KFC1:19
85CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
86POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:19
87THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCT1:19
88INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFC1:46
89CHNBo Wang (CHN)Hengxiang1:51
90PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:59
91CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchange1:59
92CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling1:59
93CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang2:09
94INAMahrus Ali (INA)KFC2:22
95ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:22
96THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT2:22
97CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang2:22
98CHNHang Shi (CHN)Giant2:29
99MASMohamad Firdaus Awang (MAS)2:31
100KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana2:31
101CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang2:37
102AUSJay Dutton (AUS)St. George2:37
103MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)2:39
104THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCT2:39
105THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCT2:50
106ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:05
107KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asia3:19
108MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)3:22
109JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan3:39
110MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCT4:09
111ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:09
112KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asia4:19
113INAAbdul Gani (INA)KFC1:19
114MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)1:19
115PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike4:57
116AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellness5:02
117NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness5:02
118USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling1:19
119USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling5:08
120KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana5:14
121KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia6:35
122CHNManduo Liu (CHN)Giant6:35
123PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike6:35
124ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia7:49
125JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan13:13
126AUSScott Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Dungun - Pekan - 177,6 km - 21 Maart 2018Sprint


1ITARiccardo Minali (ITA)Astana4:10:14
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
5ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
7AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
8COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
9SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
10GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchangezt
11MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskinszt
12USAEric Young (USA)Rally Cyclingzt
13MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
14MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
15PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
16MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
17ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
18PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
19ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
20ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
21COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
22KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
23KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
24THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCTzt
25ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
26ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
27CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
29NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
30AUSHarry Sweeny (AUS)zt
31CANAdam De Vos (CAN)Rally Cyclingzt
32AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
33ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
34ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
35GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
36AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
37COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskinszt
38ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
39RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
40FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
41ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
42KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
43COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
44RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
45RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
46INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
47ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
48RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
49COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
50ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
51LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
52MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskinszt
53CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
54ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
55MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskinszt
56COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
57MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskinszt
58CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
59POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
60KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
61INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFCzt
62ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
63NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
64RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
65PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
66CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchange0:10
67MASMohd Elmi Jumari (MAS)0:10
68MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:10
69AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness0:10
70AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:10
71THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCT0:10
72USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling0:10
73ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia0:20
74POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:20
75SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:22
76MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)0:22
77KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:30
78ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
79CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
80AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchange0:48
81NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness1:04
82ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:08
83KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana1:08
84PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:19
85PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:28
86ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:28
87COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon2:09
88ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:26
89KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asia2:31
90COLVictor Niño Corredor (COL)Sapura2:54
91CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang3:45
92CHNBo Wang (CHN)Hengxiang3:45
93LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang3:46
94CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang3:53
95THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCTzt
96MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCT4:02
97THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT4:08
98CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling4:25
99DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskins4:42
100MASMohamad Firdaus Awang (MAS)4:42
101CHNHang Shi (CHN)Giant4:42
102MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)4:42
103INASelamat Juangga (INA)KFC4:42
104PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike4:42
105INAAbdul Gani (INA)KFC4:42
106INAAgung Sahbana (INA)KFC4:42
107MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)4:42
108MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)4:42
109USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling4:42
110USADanny Pate (USA)Rally Cycling4:42
111CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang4:42
112INAMahrus Ali (INA)KFC4:42
113JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan4:42
114JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan4:42
115INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC4:42
116KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia5:51
117KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asia5:51
118AUSJay Dutton (AUS)St. George5:51
119AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George5:51
120KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asia5:51
121AUSKaden Groves (AUS)St. George5:51
122ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data
123CHNManduo Liu (CHN)Giant
124KORJoon Yong Seo (KOR)KSPO - Bianchi Asia
125COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Bentong - Cameron Highlands - 169,4 km - 22 Maart 2018Berg


1RUSArtem Ovechkin (RUS)4:24:29
2AUSBen Dyball (AUS)St. George0:28
3ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data0:55
4KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:01
5FRAThomas Lebas (FRA)Kinan1:01
6COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskins1:02
7COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:04
8POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:10
9ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:10
10ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:10
11ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan1:19
12AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling1:19
13AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellness1:19
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:23
15COLVictor Niño Corredor (COL)Sapura1:23
16AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchange1:30
17ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:47
18COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:47
19KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:47
20KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana1:47
21COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapura1:47
22POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:47
23CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
24AUSHarry Sweeny (AUS)1:57
25ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:14
26ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:20
27GBRScott Davies (GBR)Dimension Data2:20
28RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellness2:20
29THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCT2:20
30AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness2:20
31INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFC2:20
32ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan2:20
33LAOAruya Rounsauath (LAO)2:20
34DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskins2:20
35PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike2:20
36PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike2:20
37CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchange2:20
38KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana2:20
39AUSJay Dutton (AUS)St. George2:20
40THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCT2:25
41INAAiman Cahyadi (INA)Sapura2:57
42MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura2:57
43CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang2:57
44ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:57
45AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellness3:07
46ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:07
47NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness3:07
48RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data3:07
49RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data3:07
50RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data3:07
51INAAgung Sahbana (INA)KFC3:07
52ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:11
53USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling3:34
54CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling3:34
55NZLMorgan Smith (NZL)St. George3:34
56MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura3:59
57MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling3:59
58MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)3:59
59CHNHang Shi (CHN)Giant3:59
60COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon4:03
61KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia4:03
62MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskins4:33
63NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George5:54
64AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George5:54
65SUIDylan Page (SUI)Sapura6:33
66CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice7:45
67PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike7:45
68MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskins8:21
69PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike8:21
70INASelamat Juangga (INA)KFC8:21
71MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskins8:21
72MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)8:21
73PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike8:21
74COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon8:21
75THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCT8:21
76ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:17
77SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice10:19
78KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asia10:19
79MASMohd Elmi Jumari (MAS)10:54
80ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:37
81USADanny Pate (USA)Rally Cycling12:43
82CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchange13:44
83ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia14:57
84COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon14:57
85THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT14:57
86INAAbdul Gani (INA)KFC14:57
87JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan15:49
88MASMohamad Firdaus Awang (MAS)15:49
89KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asia20:06
90MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)20:44
91KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana22:20
92PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike22:20
93ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia22:29
94ITARiccardo Minali (ITA)Astana24:18
95ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:18
96ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia24:18
97ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24:18
98ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24:18
99ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24:18
100LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang24:18
101GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchange24:18
102MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskins24:18
103INAMahrus Ali (INA)KFC24:18
104MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCT24:18
105JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan24:18
106INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC24:18
107MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling24:18
108CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang24:18
109CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang24:18
110CHNBo Wang (CHN)Hengxiang24:18
111POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice24:18
112POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice24:18
113MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling24:59
114KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asia26:05
115KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asia26:05
116USAEric Young (USA)Rally Cycling28:18
117USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling28:33
118CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang29:01
119CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling
120MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)
121AUSKaden Groves (AUS)St. George

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Tapah - Tanjung Malim - 108,5 km - 23 Maart 2018Sprint


1ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:24:55
2ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
3MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
4ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
5KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
6ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
7ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
10ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
11GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchangezt
12COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
13MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)zt
14LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
15ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
16USAEric Young (USA)Rally Cyclingzt
17ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
18AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
19INASelamat Juangga (INA)KFCzt
20INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFCzt
21POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
22PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
23INAMahrus Ali (INA)KFCzt
24COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
25MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskinszt
26JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinanzt
27THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCTzt
28FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
29THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCTzt
30AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
31MASMohamad Firdaus Awang (MAS)zt
32AUSHarry Sweeny (AUS)zt
33ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
34ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
35ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
37ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
39MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskinszt
40ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
41POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
42PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
43GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
44ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
45RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
46THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCTzt
47AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
48INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
49ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
50ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinanzt
51USADanny Pate (USA)Rally Cyclingzt
52COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
53KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
54COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskinszt
55KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
56RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
57RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
58CANAdam De Vos (CAN)Rally Cyclingzt
59MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
60COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
61LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
62KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
63COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
64MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
65CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
67PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
68AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
69PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
70COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobonzt
71ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
72MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
73AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchangezt
74NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
75COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobonzt
76CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
77ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
79MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskinszt
80ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
81AUSRyan Cavanagh (AUS)St. Georgezt
82NZLMatthew Zenovich (NZL)St. Georgezt
83KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
84INAAgung Sahbana (INA)KFCzt
85MASMohd Elmi Jumari (MAS)zt
86KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
87INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFCzt
88MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
89SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
90MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)zt
91NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellnesszt
92CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
93PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
94KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
95CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
96MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskinszt
97CHNMeng Yan (CHN)Hengxiangzt
98CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchangezt
99KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asiazt
100CHNBo Wang (CHN)Hengxiangzt
101CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
102AUSJay Dutton (AUS)St. Georgezt
103RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
104ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
105CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiangzt
106DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskinszt
107CHNHang Shi (CHN)Giantzt
108JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinanzt
109USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
110PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
111KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asia0:23
112MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCT0:23
113KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:23
114POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
115INAAbdul Gani (INA)KFCzt
116USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling2:19
117THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT3:13
118ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:00

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nilai - Muar - 222,4 km - 24 Maart 2018Ontsnapping


1ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:08:23
2ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italiazt
3KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
4SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
5RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
6ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
7RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
8RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
9POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:02
10ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:05
11COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobon1:28
12ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:28
13ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:28
14ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:28
15POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:28
16KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:28
17ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:28
18AUSHarry Sweeny (AUS)1:28
19RUSArtem Ovechkin (RUS)1:28
20ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:28
21THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCT1:28
22FRAThomas Lebas (FRA)Kinan1:28
23PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike1:28
24MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura1:28
25RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data1:28
26COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskins1:28
27AUSBen Dyball (AUS)St. George1:28
28COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapura1:28
29KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:28
30ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:28
31COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:28
32KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana1:28
33KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana1:28
34AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellness1:28
35ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling1:28
36LAOAruya Rounsauath (LAO)1:28
37COLVictor Niño Corredor (COL)Sapura1:28
38ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan1:28
39CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec1:28
40COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:28
41COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:28
42INAAiman Cahyadi (INA)Sapura14:48
43MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)14:48
44MASMohamad Firdaus Awang (MAS)14:48
45CANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling14:48
46PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike14:50
47THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT14:50
48SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice14:50
49ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:50
50GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchange14:50
51JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan14:50
52ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:50
53MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskins14:50
54NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George14:50
55CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang14:50
56MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura14:50
57MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskins14:50
58PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike14:50
59ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia14:50
60NZLMorgan Smith (NZL)St. George14:50
61ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:50
62CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchange14:50
63LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang14:50
64GBRScott Davies (GBR)Dimension Data14:50
65MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskins14:50
66AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness14:50
67CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchange14:50
68MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskins14:50
69MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling14:50
70AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George14:50
71POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:50
72ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:50
73PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike14:50
74CHNHang Shi (CHN)Giant14:50
75KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asia14:50
76ITARiccardo Minali (ITA)Astana14:50
77ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia14:50
78INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFC14:50
79INAAgung Sahbana (INA)KFC14:50
80COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon14:50
81THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCT14:50
82CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang14:50
83THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCT14:50
84CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice14:50
85MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)14:50
86PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike14:50
87CHNBo Wang (CHN)Hengxiang14:50
88INAMahrus Ali (INA)KFC14:50
89MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling14:50
90AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling14:50
91INASelamat Juangga (INA)KFC14:50
92INAAbdul Gani (INA)KFC14:50
93MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)14:50
94DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskins14:50
95MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling14:50
96INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC14:50
97NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness14:50
98AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellness14:50
99USADanny Pate (USA)Rally Cycling14:50
100USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling14:50
101AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchange14:50
102KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia14:50
103ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:50
104JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan20:12
105ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
106POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
107USACharles Bradley Huff (USA)Rally Cycling
108USAEric Young (USA)Rally Cycling
109PHIDaniel Ver Carino (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike
110CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiang
111CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang
112ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Kinan
113KORSeung-Woo Choi (KOR)KSPO - Bianchi Asia
114KORSuk Ho Kang (KOR)KSPO - Bianchi Asia
115KORDae-Yeon Kim (KOR)KSPO - Bianchi Asia
116AUSJay Dutton (AUS)St. George
117MASLoh Sea Keong (MAS)Thailand CCT
118MASMohd Elmi Jumari (MAS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Rembau - Kuala Lumpur - 141,1 km - 25 Maart 2018Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:10:25
2ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ITALuca Pacioni (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
4KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
5SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
7SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
8ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
9ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
10AUSSam Crome (AUS)Bennelong - SwissWellnesszt
11THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)Thailand CCTzt
12RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
13ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - SwissWellnesszt
15FRAThomas Lebas (FRA)Kinanzt
16THASarawut Sirironnachai (THA)Thailand CCTzt
17PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
18POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
19AUSBen Dyball (AUS)St. Georgezt
20ITAMassimo Rosa (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
21POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
22ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
24ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
25INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
26LAOAruya Rounsauath (LAO)zt
27ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
28USADanny Pate (USA)Rally Cyclingzt
29COLAlvaro Raul Duarte Sandoval (COL)Forca Amskinszt
30INASelamat Juangga (INA)KFCzt
31MASMuhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)zt
32COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
33PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
34ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinanzt
35RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
36ITASimone Velasco (ITA)Wilier Triestina - Selle Italiazt
37RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
38MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
39INAAgung Sahbana (INA)KFCzt
40PHIRustom Lim (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbikezt
41CANAdam De Vos (CAN)Rally Cyclingzt
42COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
43COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
44CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
45ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
46KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astanazt
47KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
48NZLMorgan Smith (NZL)St. Georgezt
49AUSHarry Sweeny (AUS)0:18
50ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia0:27
51AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - SwissWellness0:38
52ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:51
53CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice3:07
54MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura3:29
55NZLMatthew Zenovich (NZL)St. George3:29
56GBRScott Davies (GBR)Dimension Data4:06
57CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - BikeExchange5:34
58AUSDrew Morey (AUS)Terengganu Pro Asia Cycling6:05
59POLSzymon Sajnok (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:25
60JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan8:14
61AUSRyan Cavanagh (AUS)St. George10:00
62CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiang10:00
63AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - SwissWellness20:00
64GBRJacob Hennessy (GBR)Mitchelton - BikeExchange20:00
65ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:00
66ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:00
67KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana20:00
68KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana20:00
69DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Forca Amskins20:00
70COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon20:00
71INAMuhammad Abdurrahman (INA)KFC20:00
72KORSoon Young Kwon (KOR)KSPO - Bianchi Asia20:00
73AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - BikeExchange20:00
74CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - BikeExchange20:00
75CHNHang Shi (CHN)Giant20:00
76INAMahrus Ali (INA)KFC20:00
77THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)Thailand CCT20:00
78COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon20:00
79COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon20:00
80INAMuhammah Imam Arifin (INA)KFC20:00
81INAAbdul Gani (INA)KFC20:00
82MASAnuar Manan (MAS)Forca Amskins20:00
83MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling20:00
84MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling20:00
85MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)Forca Amskins20:00
86MASAmir Bin Mustafa Rusli (MAS)Forca Amskins20:00
87MASAzli Najmi Zulkefli (MAS)20:00
88MASMohamad Firdaus Awang (MAS)20:00
89MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling20:00
90PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike20:00
91PHIBonijoe Martin (PHI)7 Eleven - Cliqq Roadbike20:00
92RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data
93ITALuca Wackermann (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
94USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling
95NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - SwissWellness
96MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Forca Amskins
97CHNMa Guangtong (CHN)Hengxiang
98CHNBo Wang (CHN)Hengxiang
99LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang
100JAPGenki Yamamoto (JAP)Kinan
101KORSung Baek Park (KOR)KSPO - Bianchi Asia
102ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cycling
103THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)Thailand CCT
104MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden