De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
08/11 - 10/11 | CHN | Ronde van Quanzhou Bay | UCI Asia Tour | M. Stedman |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
04/01 - 06/01 | Napier | Nieuw-Zeelands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
05/01 - 06/01 | Buninyong | Australisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
10/01 - 13/01 | AUS | Santos Women's Tour Down Under | Dameswedstrijden | 2.1 | A. Spratt |
11/01 - 18/01 | VEN | Ronde van Táchira | UCI America Tour | J. Briceño . | |
15/01 - 20/01 | AUS | Santos Tour Down Under | World Tour | 2.UWT | D. Impey |
19/01 | NZL | Gravel and Tar Classic | UCI Oceania Tour | 1.2 | L. Mudgway |
19/01 | NZL | Gravel and Tar La Femme | Dameswedstrijden | 1.2 | B. Chapman |
21/01 - 27/01 | GAB | La Tropicale Amissa Bongo | UCI Africa Tour | 2.1 | N. Bonifazio |
23/01 - 27/01 | NZL | New Zealand Cycle Classic | UCI Oceania Tour | 2..2 | A. Gate |
26/01 | Geelong | Cadel Evans Great Ocean Road Race | Dameswedstrijden | 1.1 | A. Sierra Ca&ntild. |
27/01 | AUS | Cadel Evans Great Ocean Road Race | World Tour | 1.UWT | E. Viviani |
27/01 - 03/02 | ARG | Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion | UCI America Tour | 2.1 | W. Anacona Gomez |
30/01 - 31/01 | AUS | Womens Herald Sun Tour | Dameswedstrijden | 2.2 | L. Kennedy |
30/01 - 03/02 | AUS | Herald Sun Tour | UCI Oceania Tour | 2.1 | D. Van Baarle |
31/01 | ESP | Trofeo Ses Salines, Campos, Porreres, Felanitx (Coll de San Salvador) | UCI Europe Tour | 1.1 | J. Herrada Lopez |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/02 | QAT | Qatar Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
01/02 | ESP | Trofeo Andratx Lloseta | UCI Europe Tour | 1.1 | E. Buchmann |
01/02 | COL | Colombia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
01/02 | NAM | Namibisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/02 | ESP | Trofeo de Tramuntana: Soller - Deia | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Wellens |
03/02 | FRA | Grand Prix Cycliste la Marseillaise | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Turgis |
03/02 | ESP | Trofeo Palma | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Kittel |
04/02 - 09/02 | CMR | Tour de l'Espoir | U-23 Wedstrijden | 2.Ncup | Y. Debesay |
06/02 - 10/02 | ESP | Volta a la Comunitat Valenciana | UCI Europe Tour | 2.1 | I. Izagirre Insaus. |
07/02 - 10/02 | FRA | Etoile de Bessèges | UCI Europe Tour | 2.1 | C. Laporte |
07/02 - 23/06 | RSA | Zuid-Afrikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
08/02 - 12/02 | PHI | Ronda Philipinas | UCI Asia Tour | 2.2 | F. Mancebo Perez |
09/02 | TUR | Grand Prix Gazipasa | UCI Europe Tour | 1.2 | B. Samoilau |
09/02 | TUR | Grand Prix Gazipasa WE | Dameswedstrijden | I. Savenka | |
10/02 | TUR | Grand Prix Alanya | UCI Europe Tour | 1.2 | L. Carstensen |
10/02 | TUR | Grand Prix Alanya WE | Dameswedstrijden | T. Sharakova | |
10/02 | ESP | Vuelta a la Comunitat Valenciana Feminas | Dameswedstrijden | 1.2 | L. Kopecky |
12/02 - 17/02 | COL | Colombia 2.1 | UCI America Tour | 2.1 | M. López Mo. |
14/02 - 17/02 | FRA | Tour de la Provence | UCI Europe Tour | 2.1 | G. Izagirre Insaus. |
15/02 - 16/02 | ESP | Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Cálida | UCI Europe Tour | 1.1 | L. Sánchez . |
16/02 - 21/02 | OMA | Tour of Oman | UCI Asia Tour | 2.HC | A. Lutsenko |
17/02 | ITA | Trofeo Laigueglia | UCI Europe Tour | 1.HC | S. Velasco |
17/02 | ESP | Clasica de Almeria | UCI Europe Tour | 1.HC | P. Ackermann |
20/02 - 24/02 | ESP | Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol | UCI Europe Tour | 2.HC | J. Fuglsang |
20/02 - 24/02 | POR | Volta ao Algarve em Bicicleta | UCI Europe Tour | 2.HC | T. Pogacar |
21/02 - 24/02 | TUR | Ronde van Antalya | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Rekita |
21/02 - 24/02 | ESP | Setmana Ciclista Valenciana | Dameswedstrijden | 2.2 | C. Koppenburg |
22/02 - 24/02 | FRA | 51ème tour cycliste international du Haut Var | UCI Europe Tour | 2.1 | T. Pinot |
24/02 | SLO | GP Slovenian Istra | UCI Europe Tour | M. Kump | |
24/02 - 02/03 | UAE | UAE Tour | World Tour | 2.UWT | P. Roglic |
24/02 - 03/03 | RWA | Ronde van Rwanda | UCI Africa Tour | 2.1 | M. Kudus |
25/02 - 03/03 | DOM | Vuelta Independencia Nacional Rep. Dom. | UCI America Tour | 2.2 | R. Chalapud Gomez |
28/02 - 02/03 | ISR | Massada - Arava - Dead Sea - Arad | Dameswedstrijden | 2.2 | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/05 | MEX | Panamerican Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
01/05 | GER | Eschborn-Frankfurt | World Tour | 1.UWT | P. Ackermann |
01/05 | POL | 31 memorial Andrzeja Trochanowskiego | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Kankovský. |
01/05 | POR | Classica Aldeias do Xisto - Cyclin'Portugal | UCI Europe Tour | 1.2 | Geannuleerd |
01/05 | BEL | Belgische Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
01/05 | GER | Eschborn-Frankfurt U23 | U-23 Wedstrijden | 1.2U | F. Rodenberg Madse. |
01/05 - 04/05 | POL | La Coupe du President de la Ville de Grudziadz | Junioren Wedstrijden | 2.1 | R. Donaldson |
01/05 - 05/05 | RUS | Five Rings of Moscow | UCI Europe Tour | 2.2 | Y. Sobal |
01/05 - 05/05 | USA | Tour of the Gila | UCI America Tour | 2.2 | J. Piccoli |
01/05 - 05/05 | USA | Tour of the Gila Women | Dameswedstrijden | 2.2 | B. Chapman |
01/05 - 12/05 | CYP | Cyprus Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/05 | POL | Memorial Romana Sieminskiego | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Kankovský. |
02/05 - 05/05 | TUR | Tour of Mesopotamia | UCI Europe Tour | 2.2 | B. Samoilau |
02/05 - 05/05 | GBR | Tour de Yorkshire | UCI Europe Tour | 2.HC | C. Lawless |
02/05 - 05/05 | CZE | Gracia - Orlová | Dameswedstrijden | 2.2 | M. Bastianelli |
03/05 - 04/05 | GBR | ASDA Tour de Yorkshire Women's Race | Dameswedstrijden | 2.1 | M. Vos |
03/05 - 05/05 | ESP | Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo | UCI Europe Tour | 2.1 | R. Carapaz Montene. |
04/05 | NED | Ronde van Overijssel | UCI Europe Tour | 1.2 | N. Eekhoff |
04/05 | DEN | GP Himmerland Rundt | UCI Europe Tour | 1.2 | N. Larsen |
04/05 | FRA | L'Etoile d'Or | U-23 Wedstrijden | 1.Ncup | A. Konychev |
05/05 | FRA | Entre Brenne et Montmorillonnais | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Dainese |
05/05 | Cremona | Circuito del Porto - Trofeo Arvedi | UCI Europe Tour | 1.2 | L. Mozzato |
05/05 | DEN | Skive-Løbet | UCI Europe Tour | 1.2 | F. Rodenberg Madse. |
05/05 | RSA | 100 Cycle Challenge | UCI Africa Tour | 1.2 | J. Julius |
05/05 | ESP | Gipuzkoa Klasika | Junioren Wedstrijden | 1.1 | C. Rodriguez Cano |
08/05 - 10/05 | SWE | Tour of Uppsala | Dameswedstrijden | 2.2 | S. Mustonen-Lichan |
09/05 - 11/05 | CHN | WorldTour Dames - Tour of Chongming Island UCI Women's WorldTour | Dameswedstrijden | 2.WWT | L. Wiebes |
09/05 - 12/05 | FRA | Rhône-Alpes Isère Tour | UCI Europe Tour | 2.2 | M. Krizek |
09/05 - 12/05 | CZE | Course de la Paix Juniors | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | H. Toumire |
10/05 - 12/05 | POL | CCC Tour - Grody Piastowskie | UCI Europe Tour | 2.2 | K. Malecki |
10/05 - 12/05 | Madrid | Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid | UCI Europe Tour | 2.1 | C. Russo |
10/05 - 12/05 | SRI | Sri Lanka T-Cup | UCI Asia Tour | 2.2 | Geannuleerd |
10/05 - 12/05 | LUX | Festival Elsy Jacobs | Dameswedstrijden | 2.1 | L. Brennauer |
11/05 | NED | PWZ Zuidenveld Tour | UCI Europe Tour | 1.2 | L. Bugter |
11/05 | NOR | Sundvolden GP | UCI Europe Tour | 1.2 | T. Trondsen |
11/05 | SWE | 111th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2019 | UCI Europe Tour | 1.2 | R. Wallin |
11/05 | HUN | Visegrad 4 Kerekparverseny | UCI Europe Tour | 1.2 | P. Franczak |
11/05 | BLR | Minsk Cup | UCI Europe Tour | Y. Karaliok | |
11/05 | NED | Grote Prijs Arjaan de Schipper | U-23 Wedstrijden | 1.Ncup | Geannuleerd |
11/05 - 02/06 | ITA | Giro d'Italia | Grote Rondes | 2.UWT | R. Carapaz Montene. |
12/05 | BLR | Grand Prix Minsk | UCI Europe Tour | N. Vahtra | |
12/05 | NOR | Ringerike GP | UCI Europe Tour | 1.2 | K. Skjerping |
12/05 | FRA | Grand Prix de la Somme «Conseil Départemental 80» | UCI Europe Tour | 1.2 | L. Manzin |
12/05 | BEL | Flèche Ardennaise | UCI Europe Tour | 1.2 | S. Pellaud |
12/05 | SVK | Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Kankovský. |
12/05 | BEL | Trofee Maarten Wynants | Dameswedstrijden | 1.1 | E. Balsamo |
12/05 | HUN | V4 Ladies Series - Pannonhalma | Dameswedstrijden | 1.2 | P. Kirillova |
12/05 | ITA | Gran Premio Industrie del Marmo | U-23 Wedstrijden | 1.2U | P. Gamper |
12/05 - 18/05 | USA | Amgen Tour of California | World Tour | 2.UWT | T. Pogacar |
14/05 - 19/05 | FRA | 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France | UCI Europe Tour | 2.HC | M. Teunissen |
15/05 - 18/05 | RSA | Tour de Limpopo | UCI Africa Tour | 2.2 | S. Battistella |
16/05 - 18/05 | USA | WorldTour Dames - Amgen Tour of California Women's Race empowered with SRAM | Dameswedstrijden | 2.WWT | A. van der Breggen |
16/05 - 18/05 | ISR | Gonen - Wasset | Dameswedstrijden | 2.2 | Geannuleerd |
16/05 - 19/05 | ESP | Vuelta a Burgos Feminas | Dameswedstrijden | 2.1 | S. Borgli |
17/05 | VEN | Tour Femenino de Venezuela 1 | Dameswedstrijden | 1.2 | A. Gonzalez Garcia |
17/05 - 19/05 | FRA | Tour d'Eure-et-Loir | UCI Europe Tour | 2.2 | L. Bugter |
17/05 - 19/05 | TUR | Yavuz Sultan Selim Tour of Black Sea | UCI Europe Tour | 2.2 | O. Balkan |
17/05 - 19/05 | ESP | Vuelta Aragón | UCI Europe Tour | 2.1 | E. Prades Reverte |
18/05 - 19/05 | VEN | Tour Femenino de Venezuela 2 | Dameswedstrijden | 2.2 | L. Chacón G. |
18/05 - 19/05 | FRA | 45e Tour de Gironde International | Junioren Wedstrijden | 2.1 | C. Rodriguez Cano |
19/05 | BEL | Grand Prix Criquielion | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Marit |
19/05 | ITA | G.P. Sportivi Sovilla-La Piccola Sanremo | Junioren Wedstrijden | 1.1 | S. Kajamini |
19/05 | LUX | Grand Prix Bob Jungels | Junioren Wedstrijden | 1.1 | P. Lahaye |
19/05 - 26/05 | IRL | Rás Tailteann | UCI Europe Tour | 2.2 | Geannuleerd |
19/05 - 26/05 | JAP | Tour of Japan | UCI Asia Tour | 2.1 | C. Harper |
19/05 - 30/06 | AUT | Oostenrijks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/05 | ESP | Durango-Durango Emakumeen Saria | Dameswedstrijden | L. Kennedy | |
20/05 - 24/05 | ALB | Ronde van Albanië | UCI Europe Tour | F. Fiorelli | |
21/05 | CHN | Tour de Zhoushan Island I | Dameswedstrijden | 1.2 | T. Nguyen |
22/05 - 24/05 | CHN | Tour of Zhoushan Island II | Dameswedstrijden | 2.2 | M. Nguyen |
22/05 - 25/05 | ESP | WorldTour Dames - WWT Emakumeen XXXII.Bira | Dameswedstrijden | 2.WWT | E. Longo Borghini |
22/05 - 26/05 | POL | Baltyk - Karkonosze Tour | UCI Europe Tour | 2.2 | K. Malecki |
23/05 | UKR | Chabany Race | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Vasylyuk |
23/05 | UKR | Chabany Race | Dameswedstrijden | 1.2 | O. Shekel |
23/05 - 25/05 | EST | Tour of Estonia | UCI Europe Tour | 2.1 | M. Räim |
23/05 - 26/05 | FRA | Ronde de l'Isard | U-23 Wedstrijden | 2.2U | A. Bagioli |
24/05 | UKR | Horizon Park Race for Peace | UCI Europe Tour | Y. Sobal | |
24/05 | UKR | Kiev Olimpic Ring Women Race | Dameswedstrijden | 1.2 | H. Tserah |
24/05 - 25/05 | THA | The 60th Anniversary 'thai Cycling Association' | Dameswedstrijden | 2.1 | Y. Kajihara |
24/05 - 26/05 | FRA | Tour de l'Ain | UCI Europe Tour | 2.1 | T. Pinot |
24/05 - 26/05 | FRA | A Travers les Hauts de France | UCI Europe Tour | 2.2 | E. Hayter |
24/05 - 26/05 | NOR | Hammer Stavanger | UCI Europe Tour | 2.1 | Team Jumbo-Visma |
24/05 - 26/05 | PHI | PRUride PH | UCI Asia Tour | 2.2 | M. Felipe |
24/05 - 26/05 | NED | 38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse | Junioren Wedstrijden | 2.1 | Q. Simmons |
25/05 | UKR | Horizon Park Race Maidan | UCI Europe Tour | U. Tsimoshyk | |
25/05 | UKR | Kievskaya Sotka Women Challenge | Dameswedstrijden | K. Wilkos | |
25/05 | ITA | Gran Premio Eccellenze Valli del Soligo (Cronosquadre) | Junioren Wedstrijden | 1.1 | Borgo Molino Rinascita Ormelle |
25/05 - 26/05 | FRA | Trophée Centre Morbihan | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | M. Heßmann |
26/05 | BEL | Grote Prijs Marcel Kint | UCI Europe Tour | 1.1 | B. Coquard |
26/05 | UKR | Horizon Park Race Classic | UCI Europe Tour | A. Vasylyuk | |
26/05 | CHN | Tour of Taiyuan International Women's Road Cycling Race | Dameswedstrijden | 1.2 | A. Fidanza |
26/05 | SUI | 39. SwissEver GP Cham-Hagendorn | Dameswedstrijden | 1.2 | J. Norman Leth |
26/05 | THA | The 60th Anniversary 'thai Cycling Association' - The Golden Era Celebration | Dameswedstrijden | 1.2 | J. Maneephan |
26/05 | ITA | Tf GD Dorigo MO Biemmereti MO Ettore e Cristiano Floriani MO Emilio Mazzero | Junioren Wedstrijden | 1.1 | A. Tiberi |
26/05 - 31/05 | CHN | Tour of Taiyuan | UCI Asia Tour | 2.2 | C. Piper |
27/05 | USA | Winston Salem Cycling Classic | UCI America Tour | 1.1 | U. Castillo Soto |
27/05 | USA | Winston Salem Cycling Classic | Dameswedstrijden | 1.1 | L. Ganzar |
28/05 - 02/06 | NOR | Tour of Norway | UCI Europe Tour | 2.HC | A. Kristoff |
28/05 - 02/06 | GER | Internationale Lotto Thüringen Ladies Tour | Dameswedstrijden | 2.1 | K. Hammes |
29/05 - 02/06 | LUX | Flèche du Sud | UCI Europe Tour | 2.2 | Q. Hermans |
30/05 | BEL | Circuit de Wallonie | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Boudat |
30/05 - 02/06 | JAP | Tour de Kumano | UCI Asia Tour | 2.2 | O. Aular Sanabria |
30/05 - 02/06 | SUI | Tour du Pays de Vaud | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | M. Brenner |
31/05 | FRA | La Classique Morbihan | Dameswedstrijden | 1.1 | C. Majerus |
31/05 - 02/06 | FRA | Tour de la Mirabelle | UCI Europe Tour | 2.2 | S. Pellaud |
31/05 - 02/06 | POL | Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour | UCI Europe Tour | M. Paterski |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/06 | Plumelec | Grand Prix de Plumelec-Morbihan | UCI Europe Tour | 1.1 | B. Cosnefroy |
01/06 | UKR | Tour de Ribas | UCI Europe Tour | O. Balkan | |
01/06 | FRA | Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames | Dameswedstrijden | 1.1 | C. Uttrup Ludwig |
01/06 - 02/06 | POL | Orlen Nations Grand Prix | U-23 Wedstrijden | 2.Ncup | N. Prodhomme |
01/06 - 09/06 | CMR | Ronde van Kameroen | UCI Africa Tour | 2.2 | R. Konstantinov |
02/06 | ITA | 65° Trofeo Alcide Degasperi | UCI Europe Tour | 1.2 | B. Hill |
02/06 | Châteaulin | Boucles de l'Aulne - Châteaulin | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Gougeard |
02/06 | GER | Rund um Köln | UCI Europe Tour | 1.1 | B. Planckaert |
02/06 | UKR | Odessa Grand Prix | UCI Europe Tour | M. Nikitin | |
02/06 | Gooik | Gooik-Geraardsbergen-Gooik | Dameswedstrijden | 1.1 | Geannuleerd |
02/06 | FRA | Paris-Roubaix Espoirs | U-23 Wedstrijden | 1.2U | T. Pidcock |
05/06 - 09/06 | LUX | Skoda-Tour de Luxembourg | UCI Europe Tour | 2.HC | J. Herrada Lopez |
05/06 - 09/06 | GUA | Vuelta Femenina a Guatemala | Dameswedstrijden | 2.2 | B. Moreno Canchon |
05/06 - 09/06 | FRA | Tour de Bretagne Féminin | Dameswedstrijden | 2.2 | A. Cordon-Ragot |
06/06 | CAN | Grand Prix Cycliste de Gatineau | Dameswedstrijden | 1.1 | L. Kirchmann |
06/06 - 09/06 | FRA | Boucles de la Mayenne | UCI Europe Tour | 2.1 | T. Ferasse |
06/06 - 09/06 | CZE | Course de la Paix Grand Prix Priessnitz spa | U-23 Wedstrijden | 2.Ncup | A. Leknessund |
07/06 | CAN | Chrono de Gatineau | Dameswedstrijden | 1.1 | A. Neben |
07/06 | SLO | Ljubljana-Domzale-Ljubljana TT | Dameswedstrijden | 1.2 | M. Reusser |
07/06 - 09/06 | NED | Hammer Limburg | UCI Europe Tour | 2.1 | Deceuninck - Quick Step |
07/06 - 09/06 | ROU | Cycling Tour of Bihor - Bellotto | UCI Europe Tour | 2.1 | D. Muñoz Gi. |
07/06 - 30/06 | SLO | Sloveens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
08/06 | BEL | Dwars door de Vlaamse Ardennen | UCI Europe Tour | 1.1 | |
08/06 | NED | 15e Salverda Omloop van de IJsseldelta | Dameswedstrijden | 1.2 | M. Tagliaferro |
08/06 | FRA | La Classique des Alpes Juniors | Junioren Wedstrijden | 1.1 | V. Paret-Peintre |
09/06 | NED | 73ste Profronde van Noord-Holland | UCI Europe Tour | 1.2 | Geannuleerd |
09/06 | Lugano | Gran Premio Città di Lugano | UCI Europe Tour | 1.1 | D. Ulissi |
09/06 | ITA | 48^ Coppa della Pace - 45° Trofeo F.lli Anelli | UCI Europe Tour | 1.2 | G. Zimmerman |
09/06 | BEL | Memorial Philippe Van Coningsloo | UCI Europe Tour | G. Thijssen | |
09/06 | BEL | Dwars door de Westhoek | Dameswedstrijden | 1.1 | E. Balsamo |
09/06 | ITA | 23° Gran Premio dell'Arno | Junioren Wedstrijden | 1.1 | L. Balestra |
09/06 - 16/06 | FRA | Critérium du Dauphiné | World Tour | 2.UWT | J. Fuglsang |
10/06 | BEL | Ronde van Limburg | UCI Europe Tour | E. Grosu | |
10/06 - 15/06 | GBR | WorldTour Dames - OVO Energy Women's Tour | Dameswedstrijden | 2.WWT | E. Deignan-Armitst. |
11/06 | TUR | Bursa Orhangazi Race | UCI Europe Tour | 1.2 | Geannuleerd |
11/06 - 16/06 | HUN | Tour de Hongrie | UCI Europe Tour | 2.1 | K. Neilands |
12/06 | TUR | Bursa Yildirim Bayezit Race | UCI Europe Tour | 1.2 | M. Sayar |
12/06 - 16/06 | BEL | Baloise Belgium Tour | UCI Europe Tour | 2.HC | R. Evenepoel |
12/06 - 16/06 | KOR | Tour de Korea | UCI Asia Tour | 2.1 | F. Zaccanti |
13/06 | SUI | Grosser Preis des Kantons Aargau | UCI Europe Tour | 1.HC | A. Kristoff |
13/06 - 16/06 | FRA | Ronde de l'Oise | UCI Europe Tour | 2.2 | A. Maldonado |
13/06 - 16/06 | AUT | Oberösterreichrundfahrt | UCI Europe Tour | 2.2 | J. Steimle |
13/06 - 16/06 | CAN | Grand Prix Cycliste de Saguenay | UCI America Tour | 2.2 | N. Zukowsky |
13/06 - 23/06 | ITA | Giro Ciclistico d'Italia | U-23 Wedstrijden | 2.2U | A. Ardila Ordo&nti. |
14/06 | BLR | Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
14/06 - 15/06 | PAN | Panamees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
14/06 - 16/06 | POL | Tour of Malopolska | UCI Europe Tour | 2.2 | A. Stachowiak |
14/06 - 18/06 | PHI | Le Tour de Filipinas | UCI Asia Tour | 2.2 | J. Meijers |
14/06 - 30/06 | LTU | Litouws Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 23/06 | SUI | Tour de Suisse | World Tour | 2.UWT | E. Bernal Gomez |
15/06 - 29/06 | ISR | Israëlisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 30/06 | LUX | Luxemburgs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 30/06 | CRC | Costaricaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 30/06 | PUR | Puerto Rico Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 30/06 | GER | Duits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
15/06 - 30/06 | SUI | Zwitsers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
16/06 | NED | Midden-Brabant Poort Omloop | UCI Europe Tour | 1.2 | A. De Kleijn |
16/06 | BEL | SPAR Flanders Diamond Tour | Dameswedstrijden | 1.1 | L. Wiebes |
16/06 - 30/06 | COL | Vuelta a Colombia | Races op nationaal niveau | F. Duarte Arevalo | |
16/06 - 12/10 | ITA | Italiaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
17/06 | FRA | Mont Ventoux Dénivelé Challenge | UCI Europe Tour | 1.1 | J. Herrada Lopez |
17/06 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia El Hamra | UCI Africa Tour | 1.2 | H. Keller |
19/06 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab | UCI Africa Tour | 1.2 | J. Oosthuizen |
19/06 - 23/06 | SLO | Tour of Slovenia | UCI Europe Tour | 2.HC | D. Ulissi |
19/06 - 23/06 | NED | ZLM Tour | UCI Europe Tour | 2.1 | M. Teunissen |
19/06 - 23/06 | CAN | Tour de Beauce | UCI America Tour | 2.2 | B. Rhim |
19/06 - 30/06 | NED | Nederlands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/06 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Al Massira | UCI Africa Tour | 1.2 | G. Basson |
20/06 - 23/06 | FRA | Le Tour de Savoie Mont Blanc | UCI Europe Tour | 2.2 | C. Harper |
20/06 - 23/06 | FRA | La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi | UCI Europe Tour | 2.1 | A. Valverde Belmon. |
20/06 - 23/06 | GER | 32. LVM Saarland Trofeo | Junioren Wedstrijden | 2.Ncup | H. Wilksch |
20/06 - 30/06 | USA | Amerikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 | BEL | Dwars door het Hageland | UCI Europe Tour | 1.1 | K. Vanbilsen |
21/06 - 23/06 | MGL | Mongolië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
21/06 - 23/06 | CUB | Cubaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 | POL | Grand Prix Doliny Baryczy Zmigród - XXIX Memorial Grundmanna i Wizowskiego | UCI Europe Tour | 1.2 | S. Janiszewski |
22/06 | BEL | Heylen Vastgoed Heistse Pijl | UCI Europe Tour | 1.1 | A. Hodeg Chagui |
22/06 - 23/06 | RWA | Rwanda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 23/06 | TPE | Taiwan Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 23/06 | ECU | Ecuador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | MAR | Challenge International du Sahara Marocain | UCI Africa Tour | 2.2 | G. Basson |
22/06 - 25/06 | Minsk | Europese Spelen | regionale Spelen | L. Wiebes | |
22/06 - 30/06 | BIZ | Belize Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 30/06 | DEN | Deens Nationaal Kampieonschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 07/07 | LIB | Libanon Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 | BEL | Elfstedenronde | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Merlier |
23/06 | POL | IV Grand Prix Doliny Baryczy Milicz | UCI Europe Tour | 1.2 | Geannuleerd |
23/06 | NIC | Nicaragua Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | J. Caballero Sanch. |
23/06 - 30/06 | GUA | Guatemalees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 30/06 | ISL | Ijsland Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 30/06 | BER | Bermuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 30/06 | ESA | El Salvador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 | VIN | Sint Vincent en Grenadines Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Z. Bailey |
24/06 - 30/06 | IRI | Iraans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | AZE | Azerbeidzjaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 30/06 | UKR | Oekraïens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 30/06 | KOS | Kosovo Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | BEL | 72 ° Halle Ingooigem | UCI Europe Tour | 1.1 | D. De Bondt |
26/06 | Gooik | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. | UCI Europe Tour | 1.2 | J. Van Den Brande |
26/06 - 30/06 | KAZ | Kazachs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 30/06 | SWE | Zweeds Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 - 07/07 | RUS | Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | SVK | Slovaaks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | KOR | Zuid-Korea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 | ETH | Ethiopië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 29/06 | TUR | Turks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | GBR | Brits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | FRA | Frans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | EST | Ests Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | HUN | Hongaars Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | DOM | Dominicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | LAT | Lets Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | JAP | Japans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | NOR | Noors Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | TUN | Tunesië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 30/06 | IRL | Iers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 07/07 | BRA | Braziliaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/06 - 18/08 | POR | Portugees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | POL | Pools Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 | ERI | Eritrea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | MEX | Mexicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | ANG | Angola Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | BIH | Bosnië en Herzegovina Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | MAR | Marokkaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | SRB | Servisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | CAN | Canadees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | MDA | Moldavisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | FIN | Finland Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | ESP | Spaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | VEN | Venezolaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | ROU | Roemeens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/06 - 04/08 | GRE | Grieks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 | SEN | Senegal Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | F. Mbow |
29/06 - 30/06 | MAC | Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | MAS | Maleisisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | BUR | Burkina Faso Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | GEO | Georgisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | IVB | Britse Maagdeneilanden Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | CRO | Kroatisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | JAM | Jamaica Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | HKG | Hong Kong Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
29/06 - 30/06 | Oruro | Bolivia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
30/06 - 07/07 | SIN | Singaporees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/10 - 06/10 | CRO | Tour of Croatia - CRO Race | UCI Europe Tour | A. Yates | |
02/10 - 06/10 | IRI | Tour of Iran (Azarbaijan) | UCI Asia Tour | 2.1 | S. Novikov |
03/10 | GER | Sparkassen Münsterland Giro | UCI Europe Tour | 1.HC | A. Hodeg Chagui |
05/10 | BEL | Tour de l'Eurométropole | UCI Europe Tour | 1.HC | P. Allegaert |
05/10 | ITA | Giro dell'Emilia | UCI Europe Tour | 1.HC | P. Roglic |
05/10 | ITA | Giro dell'Emilia Internazionale Donne Elite | Dameswedstrijden | 1.1 | D. Vollering |
05/10 - 12/10 | ECU | Vuelta al Ecuador | UCI America Tour | 2.2 | Geannuleerd |
06/10 | FRA | Tour de Vendée | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Sarreau |
06/10 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli | UCI Europe Tour | 1.HC | S. Colbrelli |
06/10 | BEL | La DH Famenne Ardenne Classic | UCI Europe Tour | 1.1 | D. Claeys |
06/10 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli Internazionale Donne Elite | Dameswedstrijden | 1.1 | M. Bastianelli |
06/10 | ITA | 91° Il Piccolo Lombardia | U-23 Wedstrijden | 1.2U | A. Bagioli |
08/10 | ITA | Tre Valli Varesine | UCI Europe Tour | 1.HC | P. Roglic |
08/10 | BEL | Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke | UCI Europe Tour | 1.1 | T. Van Asbroeck |
08/10 - 12/10 | MAS | Jelajah Malaysia | UCI Asia Tour | 2.2 | Geannuleerd |
09/10 | ITA | Milano-Torino | UCI Europe Tour | 1.HC | M. Woods |
09/10 - 16/10 | CHN | Ronde van Taihu Lake | UCI Asia Tour | 2.1 | D. Kennett |
10/10 | ITA | Gran Piemonte | UCI Europe Tour | 1.HC | E. Bernal Gomez |
10/10 | FRA | Paris-Bourges | UCI Europe Tour | 1.1 | M. Sarreau |
12/10 | NED | Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland | UCI Europe Tour | 1.1 | D. Groenewegen |
12/10 | TUR | Fatih Sultan Mehmet Edirne Race | UCI Europe Tour | 1.2 | O. Balkan |
12/10 | ITA | Il Lombardia | World Tour | 1.UWT | B. Mollema |
12/10 - 13/10 | HKG | Hammer Hong Kong | UCI Asia Tour | 2.1 | Geannuleerd |
13/10 | TUR | Fatih Sultan Mehmet Kirklareli Race | UCI Europe Tour | 1.2 | A. Örken |
13/10 | BEL | Memorial Rik Van Steenbergen / Kempen Classic | UCI Europe Tour | 1.1 | D. De Bondt |
13/10 | FRA | Paris-Tours Espoirs | U-23 Wedstrijden | 1.2U | A. Brunel |
13/10 | FRA | Paris - Tours Elite | UCI Europe Tour | 1.HC | J. Wallays |
15/10 - 19/10 | MAS | Tour of Peninsular | UCI Asia Tour | 2.1 | M. Garcia Fernande. |
17/10 | CHN | Tour of Nanxijiang Women's Road Race | Dameswedstrijden | 1.2 | J. Sun |
17/10 - 20/10 | CMR | Grand Prix Chantal Biya | UCI Africa Tour | 2.2 | A. Lagab |
17/10 - 22/10 | CHN | Gree-Tour of Guangxi | World Tour | 2.UWT | E. Mas Nicolau |
20/10 | FRA | Chrono des Nations | UCI Europe Tour | 1.1 | J. Van Emden |
20/10 | JAP | Japan Cup Cycle Road Race | UCI Asia Tour | 1.HC | B. Mollema |
20/10 | FRA | Chrono des Nations | Dameswedstrijden | 1.1 | L. Thomas |
20/10 | FRA | Chrono des Nations | Damen Junioren Wedstrijden | 1.1 | M. Squiban |
20/10 | FRA | Chrono des Nations | U-23 Wedstrijden | 1.2U | J. De Plus |
20/10 | FRA | Chrono des Nations | Junioren Wedstrijden | 1.1 | H. Page |
22/10 | CHN | WorldTour Dames - Tour of Guangxi Women's Worldtour | Dameswedstrijden | 1.WWT | C. Hosking |
23/10 - 01/11 | GUA | Ronde van Guatemala | UCI America Tour | 2.2 | M. Rodas Ochoa |
25/10 - 03/11 | BUR | Tour du Faso | UCI Africa Tour | 2.2 | D. António |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/11 - 03/11 | CUB | Caribbean Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
02/11 - 10/11 | INA | Ronde van Singkarak | UCI Asia Tour | 2.2 | J. Ewart |
10/11 | JAP | Tour de Okinawa | UCI Asia Tour | N. Masuda | |
10/11 - 17/11 | SEN | Ronde van Senegal | UCI Africa Tour | 2.2 | D. Munyaneza |
16/11 - 21/11 | MAS | Le Tour de Femina | Dameswedstrijden | 2.2 | Geannuleerd |
17/11 - 23/11 | CHN | Ronde van Fuzhou | UCI Asia Tour | 2.1 | A. Fedosseyev |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
03/12 - 07/12 | COL | Vuelta a Colombia Femenina | Dameswedstrijden | 2.2 | A. Villalon Sanche. |
05/12 - 08/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen | regionale Spelen | J. Prado | |
16/12 - 25/12 | CRC | Ronde van Costa Rica | UCI America Tour | 2.2 | D. Bonilla Quiros |
18/12 - 22/12 | MAS | Tour de Selangor | UCI Asia Tour | 2.2 | M. Culey |