De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
28/12 - 02/01 | EGY | Ronde van Egypte | UCI Africa Tour | M. Makhchoun |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
07/01 - 10/01 | AUS | Australisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
08/01 - 10/01 | NZL | Nieuw-Zeelands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
08/01 - 17/01 | VEN | Ronde van Táchira | UCI America Tour | J. Chavarrí. | |
09/01 | ARG | Gran Prix San Luis Femenino | Dameswedstrijden | M. Jasinska | |
10/01 - 15/01 | ARG | Tour Femenino de San Luis | Dameswedstrijden | K. Hall | |
15/01 - 16/01 | THA | Tour of Udon | Dameswedstrijden | J. Maneephan | |
16/01 - 19/01 | AUS | Santos Women's Tour | Dameswedstrijden | K. Garfoot | |
17/01 | THA | Udon Thani's 123rd Anniversary International Cycling | Dameswedstrijden | J. Maneephan | |
18/01 - 24/01 | ARG | Tour de San Luis | UCI America Tour | D. Quintana Rojas | |
18/01 - 24/01 | GAB | La Tropicale Amissa Bongo | UCI Africa Tour | A. Petit | |
19/01 - 24/01 | AUS | Tour Down Under | World Tour | S. Gerrans | |
20/01 - 24/01 | NZL | New Zealand Cycle Classic | UCI Oceania Tour | B. O'Connor | |
20/01 - 24/01 | JAP | Aziatisch Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
28/01 | ESP | Trofeo Campos-Santanyi-Ses Salines | UCI Europe Tour | A. Greipel | |
29/01 | ESP | Trofeo Andratx-Mirador d'Es Colomer | UCI Europe Tour | G. Brambilla | |
30/01 | ESP | Trofeo Serra de Tramuntana | UCI Europe Tour | F. Cancellara | |
30/01 | Geelong | Cadel Evans Great Ocean Road Race | Dameswedstrijden | A. Spratt | |
31/01 | ESP | Trofeo Palma | UCI Europe Tour | A. Greipel | |
31/01 | FRA | Grand Prix Cycliste la Marseillaise | UCI Europe Tour | D. Devenyns | |
31/01 | AUS | Cadel Evans Great Ocean Road Race | UCI Oceania Tour | P. Kennaugh |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/02 | UAE | Grand Prix Emirates Tour | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
02/02 - 05/02 | QAT | Ronde Van Qatar | Dameswedstrijden | T. Worrack | |
03/02 - 06/02 | UAE | Ronde van Dubai | UCI Asia Tour | M. Kittel | |
03/02 - 07/02 | FRA | Ster Van Bessèges | UCI Europe Tour | J. Coppel | |
03/02 - 07/02 | ESP | Volta a la Comunitat Valenciana | UCI Europe Tour | W. Poels | |
03/02 - 07/02 | AUS | Herald Sun Tour | UCI Oceania Tour | C. Froome | |
05/02 - 07/02 | NAM | Namibisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
07/02 | ITA | GP Costa Degli Etruschi | UCI Europe Tour | G. Bole | |
08/02 - 12/02 | QAT | Ronde van Qatar | UCI Asia Tour | M. Cavendish | |
10/02 - 14/02 | RSA | Zuid-Afrikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
11/02 - 14/02 | FRA | La Méditerranéenne | UCI Europe Tour | A. Grivko | |
13/02 | ESP | Vuelta Ciclista a la Región de Murcia | UCI Europe Tour | P. Gilbert | |
14/02 | ITA | Trofeo Laigueglia | UCI Europe Tour | A. Fedi | |
14/02 | ESP | Clásica de Almería | UCI Europe Tour | L. Howard | |
14/02 | Porec | GP Laguna Porec | UCI Europe Tour | F. Ganna | |
14/02 - 21/02 | MEX | Ronde van Mexico | UCI America Tour | Geannuleerd | |
16/02 - 21/02 | OMA | Ronde van Oman | UCI Asia Tour | V. Nibali | |
17/02 - 21/02 | POR | Ronde van de Algarve | UCI Europe Tour | G. Thomas | |
17/02 - 21/02 | ESP | Ruta del Sol | UCI Europe Tour | A. Valverde Belmon. | |
18/02 - 21/02 | PHI | Ronde van de Fillipijnen | UCI Asia Tour | O. Zemlyakov | |
18/02 - 21/02 | COL | Colombia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
20/02 | NZL | The REV Classic | UCI Oceania Tour | D. Smith | |
20/02 - 21/02 | FRA | Ronde van de Haut Var | UCI Europe Tour | A. Vichot | |
21/02 - 26/02 | Benslimane | Afrikaanse Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
21/02 - 28/02 | Jüri | Ests Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/02 - 25/02 | FRA | Tour Cycliste International La Provence | UCI Europe Tour | T. Voeckler | |
24/02 - 27/02 | IND | India Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/02 - 02/03 | MAS | Ronde van Langkawi | UCI Asia Tour | R. Janse Van Rensb. | |
25/02 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia El Hamra | UCI Africa Tour | Geannuleerd | |
27/02 | FRA | Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech | UCI Europe Tour | P. Vakoc | |
27/02 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab | UCI Africa Tour | Geannuleerd | |
27/02 | SLO | Slovenia Women GP-Isola | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
27/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
27/02 | BEL | Omloop Het Nieuwsblad Elite | UCI Europe Tour | G. Van Avermaet | |
27/02 - 05/03 | DOM | Vuelta Independencia Nacional Republica Dominicana | UCI America Tour | N. Sánchez . | |
28/02 | FRA | La Drôme Classic | UCI Europe Tour | P. Vakoc | |
28/02 | SLO | GP Izola | UCI Europe Tour | J. Golcer | |
28/02 | Lugano | GP Lugano | UCI Europe Tour | S. Colbrelli | |
28/02 | MAR | Les Challenges de la Marche Verte - GP Al Massira | UCI Africa Tour | Geannuleerd | |
28/02 | BEL | Omloop van het Hageland | Dameswedstrijden | M. Bastianelli | |
28/02 | BEL | Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors | Junioren Wedstrijden | E. Hayter | |
28/02 | BEL | Kuurne-Brussel-Kuurne | UCI Europe Tour | J. Stuyven |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/05 | Cremona | Circuito del Porto - Trofeo Arvedi | UCI Europe Tour | M. Maronese | |
01/05 | Moscow | Moscow Cup | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
01/05 | DEN | Skive-Løbet | UCI Europe Tour | J. Ariesen | |
01/05 | POL | Memorial Andrzeja Trochanowskiego | UCI Europe Tour | A. Kankovský. | |
01/05 | GER | Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (U23) | U-23 Wedstrijden | K. Geßner | |
01/05 | Frankfurt am Main | Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt | UCI Europe Tour | A. Kristoff | |
01/05 - 09/05 | IRI | Iraans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
01/05 - 26/06 | BEL | Belgische Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/05 | RUS | Memorial Oleg Dyachenko | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
02/05 | POL | Memorial Romana Sieminskiego | UCI Europe Tour | M. Kononenko | |
03/05 | Moscow | Grand Prix of Moscow | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
03/05 | AZE | Baku Time Trial | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
04/05 - 07/05 | CYP | Cyprus Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
04/05 - 08/05 | LUX | Flèche du Sud | UCI Europe Tour | S. Sousa | |
04/05 - 08/05 | AZE | Ronde van de Azerbeidzjan | UCI Europe Tour | M. Eibegger | |
04/05 - 08/05 | FRA | Vierdaagse van Duinkerken | UCI Europe Tour | B. Coquard | |
04/05 - 08/05 | USA | Ronde van de Gila | UCI America Tour | L. Morton | |
04/05 - 08/05 | USA | Tour of the Gila Women | Dameswedstrijden | M. Abbott | |
05/05 | BEL | Dwars Door de Vlaamse Ardennen | UCI Europe Tour | T. Dupont | |
05/05 | MAR | Challenge du Prince - Trophée Princier | UCI Africa Tour | T. Vaubourzeix | |
05/05 - 08/05 | CRC | Vuelta Internacional Femenina a Costa Rica | Dameswedstrijden | A. Sierra Ca&ntild. | |
05/05 - 08/05 | CZE | Course de la Paix Juniors | Junioren Wedstrijden | C. Blevins | |
05/05 - 09/05 | RUS | Five Rings of Moscow | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
06/05 | ISR | The Apple Race | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
06/05 - 08/05 | POL | CCC Tour - Grody Piastowskie | UCI Europe Tour | O. Polivoda | |
06/05 - 08/05 | CHN | WorldTour Dames - Tour of Chongming Island World Cup | Dameswedstrijden | C. Hosking | |
06/05 - 29/05 | ITA | Giro | Grote Rondes | V. Nibali | |
07/05 | ISR | The Apple Race | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
07/05 | NOR | Sundvolden GP | UCI Europe Tour | A. Vangstad | |
07/05 | MAR | Challenge du Prince - Trophée de l'Anniversaire | UCI Africa Tour | S. Sahbaoui | |
07/05 | Aalburg | 7-Dorpenomloop Aalburg | Dameswedstrijden | M. Vos | |
07/05 | ISR | Apple Race 2 | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
07/05 - 08/05 | ESP | Ronde Van Madrid | UCI Europe Tour | J. Lobato del Vall. | |
07/05 - 08/05 | BOL | Bolivia Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
08/05 | NOR | Ringerike Grand Prix | UCI Europe Tour | T. Trondsen | |
08/05 | BEL | Flèche Ardennaise | UCI Europe Tour | J. Meijers | |
08/05 | MAR | Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale | UCI Africa Tour | M. Lahsaini | |
08/05 | BEL | Trofee Maarten Wynants | Dameswedstrijden | L. Kopecky | |
08/05 | ITA | Tr. Città di San Vendemiano - GP Industria e Commercio | U-23 Wedstrijden | S. Consonni | |
11/05 | VEN | Copa Federacion Venezolana de Ciclismo | Dameswedstrijden | J. Fernandes Silva | |
11/05 - 13/05 | CHN | Tour of Zhoushan Island | Dameswedstrijden | E. Kuchinskaya And. | |
11/05 - 14/05 | INA | International Tour de Banyuwangi Ijen | UCI Asia Tour | D. Crawford | |
12/05 | VEN | Clasico FVCiclismo Corre Por la VIDA | Dameswedstrijden | D. Garcia Buitrago | |
12/05 - 15/05 | FRA | Rhône-Alpes Isère Tour | UCI Europe Tour | L. Hofstede | |
13/05 - 15/05 | POR | Volta Internacional Cova da Beira | UCI Europe Tour | J. Silva Brand&ati. | |
13/05 - 15/05 | POR | GP Internacional Beiras e Serra da Estrela | UCI Europe Tour | J. Silva Brand&ati. | |
13/05 - 15/05 | FRA | Ronde van Picardië | UCI Europe Tour | N. Bouhanni | |
13/05 - 15/05 | FIN | NEA International Women’s Road Stage | Dameswedstrijden | V. Heine | |
13/05 - 16/05 | GER | Tour de Berlin | U-23 Wedstrijden | R. Cavagna | |
13/05 - 18/05 | IRI | Tour of Iran (Azarbaijan) | UCI Asia Tour | S. Poor Seiedi | |
14/05 | NED | Ronde van Overijssel | UCI Europe Tour | A. Kruopis | |
14/05 | VEN | Gran Premio de Venezuela | Dameswedstrijden | P. Muñoz Gr. | |
14/05 | NED | Ronde van Overijssel | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
14/05 | POL | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski | UCI Europe Tour | L. Owsian | |
14/05 | SWE | Scandinavian Race Uppsala | UCI Europe Tour | S. Wærsted | |
15/05 | VEN | Grand Prix de Venezuela | Dameswedstrijden | C. Fernandes Silva | |
15/05 | BEL | Grand Prix Criquielion | UCI Europe Tour | T. Dupont | |
15/05 | Carrara | Gran Premio Industrie del Marmo | UCI Europe Tour | D. Cima | |
15/05 | CZE | Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic | UCI Europe Tour | M. Rutkiewicz | |
15/05 - 22/05 | USA | Ronde van California | UCI America Tour | J. Alaphilippe | |
15/05 - 18/06 | MRI | Mauritius Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
18/05 - 22/05 | POL | Baltyk - Karkonosze Tour | UCI Europe Tour | M. Taciak | |
18/05 - 22/05 | NOR | Glava Tour of Norway | UCI Europe Tour | P. Weening | |
18/05 - 22/05 | BRA | Ronde van Rio de Janeiro | UCI America Tour | Geannuleerd | |
19/05 - 22/05 | ROU | Tour of Bihor - Bellotto | UCI Europe Tour | E. Bernal Gomez | |
19/05 - 22/05 | USA | WorldTour Dames - Ronde van Californië | Dameswedstrijden | M. Guarnier | |
19/05 - 22/05 | FRA | Ronde de l'Isard d'Ariège | U-23 Wedstrijden | B. Lambrecht | |
19/05 - 23/05 | INA | Ronde van Flores | UCI Asia Tour | D. Whitehouse | |
19/05 - 12/06 | VEN | Panamerican Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
20/05 - 22/05 | FRA | Paris-Arras Tour | UCI Europe Tour | A. Kruopis | |
20/05 - 22/05 | NED | International Junioren Driedaagse van Axel | Junioren Wedstrijden | S. Bissegger | |
21/05 | SUI | Berner Rundfahrt | UCI Europe Tour | E. Salvador | |
21/05 - 22/05 | NED | World Ports Cycling Classic | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
21/05 - 22/05 | FRA | Le Trophée Centre Morbihan | Junioren Wedstrijden | F. Lecamus Lambert | |
21/05 - 25/05 | TUN | Ronde van Tunesië | UCI Africa Tour | A. Mansouri | |
22/05 | NED | Omloop der Kempen | UCI Europe Tour | O. Riesebeek | |
22/05 | GBR | Velothon Wales | UCI Europe Tour | T. Stewart | |
22/05 | FRA | Ronde van de Somme | UCI Europe Tour | D. McLay | |
22/05 | SUI | Swissever GP Cham-Hagendorn | Dameswedstrijden | L. Henttala Lepist. | |
22/05 | GBR | Velothon Wales | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
22/05 | ITA | Tf GD Dorigo MO Biemmereti MO Cristiano Floriani MO Ferramenta Mazzero | Junioren Wedstrijden | F. Gall | |
22/05 - 29/05 | IRL | An Post Rás | UCI Europe Tour | C. Fankhauser | |
22/05 - 29/05 | Seletar | Singaporees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/05 - 29/05 | BEL | Ronde van België | UCI Europe Tour | D. Devenyns | |
25/05 - 29/05 | GER | Bayern-Rundfahrt | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
26/05 - 29/05 | SUI | Tour du Pays de Vaud | Junioren Wedstrijden | M. Hirschi | |
27/05 | UKR | Horizon Park Race for Peace | UCI Europe Tour | V. Buts | |
27/05 | FRA | La Classique Morbihan | Dameswedstrijden | C. Majerus | |
27/05 | NED | Boels Rental Hills Classic | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
27/05 - 28/05 | EST | Ronde van Estland | UCI Europe Tour | G. Stepniak | |
27/05 - 28/05 | USA | Amerikaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/05 - 29/05 | FRA | Tour de Gironde | UCI Europe Tour | A. Grøndahl. | |
27/05 - 29/05 | Ferizaj | Kosovo Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
27/05 - 26/06 | Vordingborg | Deens Nationaal Kampieonschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
28/05 | UKR | Horizon Park Race Maidan | UCI Europe Tour | ||
28/05 | Plumelec | Grand Prix de Plumelec-Morbihan | UCI Europe Tour | S. Dumoulin | |
28/05 | UKR | Horizon Park Women Challenge | Dameswedstrijden | T. Riabchenko | |
28/05 | FRA | Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames | Dameswedstrijden | R. Neylan | |
29/05 | UKR | Horizon Park Classic | UCI Europe Tour | M. Kononenko | |
29/05 | Châteaulin | Boucles de l'Aulne - Châteaulin | UCI Europe Tour | S. Dumoulin | |
29/05 | UKR | VR Women ITT | Dameswedstrijden | V. Kononenko | |
29/05 | Gooik | Gooik-Geraardsbergen-Gooik | Dameswedstrijden | G. Elvin | |
29/05 | FRA | Paris-Roubaix Espoirs | U-23 Wedstrijden | F. Ganna | |
29/05 - 05/06 | JAP | Ronde van Japan | UCI Asia Tour | O. Pujol Muñ. | |
30/05 | USA | Winston Salem Cycling Classic | UCI America Tour | R. Roth | |
30/05 | USA | Winston Salem Cycling Classic | Dameswedstrijden | R. Ratto | |
31/05 - 02/06 | UKR | Ronde van Oekraïne | UCI Europe Tour | S. Lagkuti |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/06 | Maykop | Grand Prix of Maykop | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
01/06 - 05/06 | LUX | Ronde van Luxemburg | UCI Europe Tour | M. Lammertink | |
01/06 - 05/06 | BRA | Ronde van Paraná | UCI America Tour | Geannuleerd | |
02/06 | CAN | Grand Prix cycliste de Gatineau | Dameswedstrijden | K. Wells | |
02/06 - 03/06 | Bachok | Maleisisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
02/06 - 05/06 | FRA | Boucles de la Mayenne | UCI Europe Tour | B. Coquard | |
02/06 - 05/06 | RUS | Tour of Adygeya | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
03/06 | CAN | Chrono Gatineau | Dameswedstrijden | A. Neben | |
03/06 - 05/06 | Gammarth | Tunesië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
03/06 - 05/06 | RUS | Course de la Paix U23 / Závod Míru U23 | U-23 Wedstrijden | D. Gaudu | |
04/06 | ISR | Hets Hatsafon / Northern Arrow | UCI Europe Tour | G. Gabay | |
04/06 | UKR | Grand Prix of Vinnytsia | UCI Europe Tour | S. Papok | |
04/06 | BEL | Heistse Pijl - Heist op den Berg (Cycling Cup) | UCI Europe Tour | D. Groenewegen | |
05/06 | St. John's | Antigua en Barbuda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
05/06 | USA | WorldTour Dames - Philadelphia International Cycling Classic | Dameswedstrijden | M. Guarnier | |
05/06 | Berlijn | Velothon Berlin | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
05/06 | BEL | Memorial Philippe Van Coningsloo | UCI Europe Tour | T. Dupont | |
05/06 | ITA | Coppa della Pace-Trofeo Fratelli Anelli | UCI Europe Tour | ||
05/06 | UKR | Grand Prix of ISD | UCI Europe Tour | N. Kulimbetov | |
05/06 | Philadelphia | Philadelphia International Cycling Classic | UCI America Tour | E. Prades Reverte | |
05/06 | BEL | Zuidkempense Ladies Classic | Dameswedstrijden | M. Vos | |
05/06 - 12/06 | FRA | Dauphiné Libéré | World Tour | C. Froome | |
05/06 - 12/06 | KOR | Ronde van Korea | UCI Asia Tour | G. Bole | |
07/06 - 12/06 | SVK | Ronde van Slowakije | UCI Europe Tour | M. Finetto | |
09/06 | SUI | GP van het kanton Argovie | UCI Europe Tour | G. Nizzolo | |
09/06 - 12/06 | FRA | Ronde de l'Oise | UCI Europe Tour | A. Parrinello | |
09/06 - 12/06 | CAN | Grand Prix Cycliste de Saguenay | UCI America Tour | R. Roth | |
09/06 - 12/06 | Mek'Ele | Ethiopië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
10/06 | Ljubljana | Ljubljana-Domzale-Ljubljana TT | Dameswedstrijden | A. Duyck | |
10/06 - 12/06 | POL | Malopolski Wyscig Górski | UCI Europe Tour | M. Taciak | |
10/06 - 12/06 | GER | Albstadt-Frauen-Etappenrennen | Damen Junioren Wedstrijden | J. Labous | |
10/06 - 26/06 | SLO | Sloveens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
11/06 | DEN | Fyen Rundt - Tour of Fyen | UCI Europe Tour | M. Pedersen | |
11/06 - 12/06 | GER | Auensteiner Radsporttage | Dameswedstrijden | A. Moolman Pasio | |
11/06 - 19/06 | SUI | Ronde van Zwitserland | World Tour | M. López Mo. | |
12/06 | DEN | GP Horsens | UCI Europe Tour | A. Kamp Egested | |
12/06 | BIH | Grand Prix Sarajevo | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
12/06 | BEL | Ronde van Limburg | UCI Europe Tour | K. Dehaes | |
12/06 | GER | Rund um Köln | UCI Europe Tour | D. Groenewegen | |
12/06 | BEL | Flanders Diamond Tour | Dameswedstrijden | J. D'Hoore | |
12/06 | SUI | Frauen Grand Prix Gippingen | Dameswedstrijden | Geannuleerd | |
13/06 - 26/06 | COL | Vuelta a Colombia | UCI America Tour | M. Ortega Ramirez | |
14/06 - 19/06 | SRB | Ronde van Servië | UCI Europe Tour | M. Mugerli | |
15/06 - 19/06 | NED | Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk | UCI Europe Tour | S. Vanmarcke | |
15/06 - 19/06 | CAN | Tour de Beauce | UCI America Tour | G. Daniel | |
15/06 - 19/06 | GBR | WorldTour Dames - Aviva Womens Tour | Dameswedstrijden | E. Deignan-Armitst. | |
16/06 - 19/06 | AUT | Ronde van Opper-Oostenrijk | UCI Europe Tour | S. Rabitsch | |
16/06 - 19/06 | SLO | Ronde Van Slovenië | UCI Europe Tour | R. Taaramäe | |
16/06 - 19/06 | FRA | Tour de Savoie Mont-Blanc | UCI Europe Tour | E. Mas Nicolau | |
16/06 - 19/06 | FRA | Route du Sud - la Dépêche du Midi | UCI Europe Tour | N. Quintana Rojas | |
16/06 - 19/06 | JAP | Ronde van Kumano | UCI Asia Tour | O. Pujol Muñ. | |
17/06 - 19/06 | GER | Trofeo Karlsberg | Junioren Wedstrijden | B. McNulty | |
18/06 | POL | Memorial Grundmanna I Wizowskiego | UCI Europe Tour | V. Hacecký | |
18/06 - 19/06 | ITA | Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol | Dameswedstrijden | K. Niewiadoma | |
18/06 - 25/06 | Atlit | Israëlisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
18/06 - 25/06 | NED | Nederlands Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/06 | POL | Korona Kocich Gór I Dolina Baryczy Zmigrod-Milic | UCI Europe Tour | M. Komar | |
19/06 | GUA | Guatemalees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/06 | DEN | Velothon Majors Copenhagen | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
19/06 | GBR | Beaumont Trophy | UCI Europe Tour | D. Smith | |
19/06 | BEL | Circuit de Wallonie | UCI Europe Tour | K. Lalouette | |
19/06 | BIZ | Belize Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | K. Cattouse |
19/06 - 26/06 | Beirut | Libanon Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/06 - 26/06 | Streufdorf | Duits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/06 - 26/06 | NOR | Noors Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
19/06 - 26/06 | ITA | Italiaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 | BEL | Halle - Ingooigem (Cycling Cup) | UCI Europe Tour | D. De Bondt | |
22/06 - 26/06 | Swidnica | Pools Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | CUB | Cubaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | Martigny | Zwitsers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | Bukovel | Oekraïens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | Rauna | Lets Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | SWE | Zweeds Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 26/06 | Nur-Sultan | Kazachs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
22/06 - 03/07 | Turku | Finland Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | KOR | Zuid-Korea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 25/06 | Alicante | Spaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | DOM | Dominicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | SVK | Slovaaks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Vesoul | Frans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Deva | Roemeens Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Stockton-on-Tees | Brits Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | CRC | Costaricaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | HUN | Hongaars Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | CZE | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | BLR | Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Kilcullen | Iers Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 | PAN | Panamees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | H. Zepeda |
24/06 - 26/06 | GRE | Grieks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Sevastopol | Russisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Oshima | Japans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Berbourg | Luxemburgs Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | ALB | Albanië Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Sveti Kriz Zacretje | Kroatisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Santa Catarina | Braziliaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | MEX | Mexicaans Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | Ignalinoje | Litouws Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
24/06 - 03/07 | Braga | Portugees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | ERI | Eritrea Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | TUR | Turks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | GUY | Guyana Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | Wallersee | Oostenrijks Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | ESA | El Salvador Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | HKG | Hong Kong Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | RWA | Rwanda Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | PUR | Puerto Rico Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | GEO | Georgisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | SRB | Servisch Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | Gatineau | Canadees Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | Beëindigd |
26/06 | MNE | Montenegro Nationaal Kampioenschap | Nationale Kampioenschappen | CN | D. Mulic |
28/06 - 03/07 | HUN | Tour de Hongrie | UCI Europe Tour | M. Räim | |
29/06 | Gooik | Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. | UCI Europe Tour | J. Baugnies | |
29/06 - 02/07 | POL | Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques | UCI Europe Tour | Y. Sobal |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/09 - 03/09 | JAP | Ronde van Hokkaido | UCI Asia Tour | N. Masuda | |
01/09 - 05/09 | CAN | Ronde van Alberta | UCI America Tour | R. Carpenter | |
01/09 - 06/09 | FRA | Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche | Dameswedstrijden | F. Oliveira | |
02/09 - 04/09 | BUL | Black Sea Cycling Tour | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
02/09 - 04/09 | ITA | Giro Internazionale della Lunigiana | Junioren Wedstrijden | T. Pogacar | |
02/09 - 04/09 | SUI | Grand Prix Rüebliland | Junioren Wedstrijden | R. Müller | |
03/09 | BEL | Brussels Cycling Classic | UCI Europe Tour | T. Boonen | |
04/09 | NED | Kernen Omloop Echt-Susteren | UCI Europe Tour | D. Meijers | |
04/09 | FRA | GP de Fourmies / La Voix du Nord | UCI Europe Tour | M. Kittel | |
04/09 | BEL | La Philippe Gilbert Juniors | Junioren Wedstrijden | T. Pidcock | |
04/09 - 11/09 | GBR | Ronde van Groot-Brittannië | UCI Europe Tour | S. Cummings | |
06/09 - 09/09 | BEL | Lotto Belgium Tour | Dameswedstrijden | A. Van Vleuten | |
09/09 | Quebec City | Grote Prijs van Québec | World Tour | P. Sagan | |
09/09 - 10/09 | CZE | East Bohemia Tour | UCI Europe Tour | J. Tratnik | |
09/09 - 11/09 | ITA | Giro della Toscana Femminile - Memorial Michela Fanini | Dameswedstrijden | A. Moolman Pasio | |
09/09 - 11/09 | ITA | Giro di Basilicata | Junioren Wedstrijden | D. Ulysbayev | |
09/09 - 16/09 | CHN | Ronde van China I | UCI Asia Tour | R. Bonusi | |
10/09 | SUI | Tour du Jura | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
10/09 | BEL | De Kustpijl | UCI Europe Tour | T. Dupont | |
10/09 | USA | The Reading 120 | UCI America Tour | O. Clark | |
11/09 | ESP | WorldTour Dames - Madrid Challenge by la Vuelta | Dameswedstrijden | J. D'Hoore | |
11/09 | FRA | Tour du Doubs | UCI Europe Tour | S. Dumoulin | |
11/09 | SWE | Velothon Stockholm | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
11/09 | Bétheny | Chrono Champenois | UCI Europe Tour | D. Westmattelmann | |
11/09 | FRA | Chrono Champenois - Trophée Européen | Dameswedstrijden | K. Garfoot | |
11/09 | Montreal | Grote Prijs van Montréal | World Tour | G. Van Avermaet | |
12/09 | BEL | Grote Prijs Marcel Kint | UCI Europe Tour | J. van Schip | |
12/09 | KAZ | Tour of Baikonyr | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
14/09 | ITA | Coppa Bernocchi | UCI Europe Tour | G. Nizzolo | |
14/09 | BEL | GP de Wallonie | UCI Europe Tour | T. Gallopin | |
14/09 - 17/09 | Rio de Janeiro | Paralympische Spelen | Paralympisch | ||
14/09 - 18/09 | ROU | Ronde van Roemenië | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
14/09 - 18/09 | Plumelec | Europees Kampioenschap | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd | |
15/09 | ITA | Coppa Agostoni - Giro delle Brianze | UCI Europe Tour | S. Colbrelli | |
16/09 | BEL | Kampioenschap van Vlaanderen (Cycling Cup) | UCI Europe Tour | T. Dupont | |
17/09 | ITA | Memorial Marco Pantani | UCI Europe Tour | F. Gavazzi | |
17/09 | BEL | Primus Classic Impanis - Van Petegem | UCI Europe Tour | F. Gaviria Rendon | |
17/09 - 18/09 | BEL | Keizer der Juniores | Junioren Wedstrijden | A. Kron | |
18/09 | ITA | Gran Premio Industria e Commercio di Prato | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
18/09 | Isbergues | Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais | UCI Europe Tour | K. Halvorsen | |
18/09 | NED | Baronie Breda Classic | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
18/09 - 25/09 | CHN | Ronde van China II | UCI Asia Tour | M. Benfatto | |
19/09 - 25/09 | BEL | Eneco Tour | World Tour | N. Terpstra | |
20/09 - 21/09 | ITA | Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini | UCI Europe Tour | D. Bennati | |
22/09 | ITA | Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli | UCI Europe Tour | S. Colbrelli | |
24/09 | ITA | Giro dell'Emilia | UCI Europe Tour | J. Chaves Rubio | |
24/09 | ITA | Giro dell'Emilia Internazionale | Dameswedstrijden | E. Longo Borghini | |
24/09 - 30/09 | CIV | Ronde van Ivoorkust - Tour de la Réconciliation | UCI Africa Tour | M. El Kouraji | |
25/09 | ITA | Trofeo Buffoni | Junioren Wedstrijden | S. Battistella | |
25/09 | FRA | Duo Normand | UCI Europe Tour | Orica - BikeExchange | |
25/09 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli | UCI Europe Tour | N. Ruffoni | |
25/09 | BEL | Gooikse Pijl | UCI Europe Tour | A. Kruopis | |
25/09 | BRA | Copa América de Ciclismo | UCI America Tour | Geannuleerd | |
25/09 | ITA | Gran Premio Bruno Beghelli Internazionale Donne Elite | Dameswedstrijden | C. Hosking | |
27/09 | ITA | Drie Valleien van Varese | UCI Europe Tour | S. Colbrelli | |
27/09 | BEL | Omloop van Het Houtland | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
27/09 | ITA | Ruota d'Oro - GP Festa del Perdono | U-23 Wedstrijden | V. Albanese | |
27/09 - 02/10 | NED | Olympia's Tour | U-23 Wedstrijden | C. Bol | |
28/09 | ITA | Milaan - Turijn | UCI Europe Tour | M. López Mo. | |
29/09 | ITA | Giro del Piemonte | UCI Europe Tour | G. Nizzolo | |
30/09 | RUS | Maykop Cup | UCI Europe Tour | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
01/10 | KAZ | Tour of Kapshagay | UCI Asia Tour | Geannuleerd | |
01/10 | ITA | Ronde van Lombardije | World Tour | J. Chaves Rubio | |
01/10 - 04/10 | RUS | Ronde Van Kavkaz | UCI Europe Tour | Geannuleerd | |
02/10 | ITA | Piccolo Giro di Lombardia | U-23 Wedstrijden | H. Vanhoucke | |
02/10 | FRA | Tour de Vendée | UCI Europe Tour | N. Bouhanni | |
02/10 | BEL | Eurométropole Tour (Cycling Cup) | UCI Europe Tour | D. Groenewegen | |
02/10 | TRI | Tobago Cycling Classic | UCI America Tour | J. Piccoli | |
02/10 | KAZ | Tour of Almaty | UCI Asia Tour | A. Lutsenko | |
03/10 | GER | Sparkassen Münsterland Giro | UCI Europe Tour | J. Degenkolb | |
04/10 | BEL | Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Cycling Cup) | UCI Europe Tour | A. Démare | |
06/10 | FRA | Parijs-Bourges | UCI Europe Tour | S. Bennett | |
09/10 | FRA | Paris-Tours Espoirs | U-23 Wedstrijden | A. De Kleijn | |
09/10 | FRA | Parijs-Tours | UCI Europe Tour | F. Gaviria Rendon | |
09/10 - 16/10 | Doha | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd | |
11/10 | Putte | Nationale Sluitingprijs (Cycling Cup) | UCI Europe Tour | R. Jans | |
13/10 - 16/10 | CMR | Grand Prix Chantal Biya | UCI Africa Tour | M. Roman | |
18/10 - 22/10 | MAS | Jelajah Malaysia | UCI Asia Tour | A. Moazzemi Godarz. | |
20/10 - 23/10 | UAE | Ronde van Abu Dhabi | UCI Asia Tour | T. Kangert | |
22/10 - 30/10 | CHN | Ronde van Hainan | UCI Asia Tour | A. Lutsenko | |
23/10 | FRA | Chrono des Nations | UCI Europe Tour | V. Kiryienka | |
23/10 | JAP | Japan Cup | UCI Asia Tour | D. Villella | |
23/10 | FRA | Chrono des Nations | Dameswedstrijden | A. Duyck | |
23/10 | FRA | Chrono des Nations | Damen Junioren Wedstrijden | D. Granade | |
23/10 | FRA | Chrono des Nations | Junioren Wedstrijden | A. Brunel | |
24/10 - 01/11 | GUA | Ronde van Guatemala | UCI America Tour | R. Villalobos Sol&. | |
25/10 - 28/10 | UAE | Sharjah International Cycling Tour | UCI Asia Tour | A. Jelloul | |
28/10 - 06/11 | BUR | Tour du Faso | UCI Africa Tour | H. Ilboudo | |
29/10 | UAE | UAE Cup | UCI Asia Tour | S. Papok |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
02/11 | CHN | Tour of Yancheng Costal Wetlands | UCI Asia Tour | J. Mareczko | |
05/11 - 13/11 | CHN | Ronde van Taihu Lake | UCI Asia Tour | L. Duque | |
13/11 | JAP | Tour de Okinawa | UCI Asia Tour | N. Masuda | |
13/11 - 20/11 | RWA | Ronde van Rwanda | UCI Africa Tour | V. Ndayisenga | |
16/11 | RSA | KZN Summer Series Race 1 | Dameswedstrijden | V. Heine | |
16/11 - 20/11 | CHN | Ronde van Fuzhou | UCI Asia Tour | R. Ememi | |
17/11 | RSA | KZN Summer Series Race 2 | Dameswedstrijden | V. Heine | |
20/11 | RSA | 94.7 Cycle Challenge | Dameswedstrijden | C. Becker |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Cat. | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|---|
11/12 | CRC | Gran Premio de San José | UCI America Tour | P. Alarcón . | |
13/12 - 25/12 | CRC | Ronde van Costa Rica | UCI America Tour | C. Rojas Villegas |