De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - GP de Wallonie - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2009

GP de Wallonie 2009

BelgiëBelgië - 16 September 2009


GP de Wallonie - 16 September 2009


1BELNick Nuyens (BEL)Rabobank4h46'13"
2AUSAllan Davis (AUS)Quick Step
3BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lotto
4BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
5FRARomain Feillu (FRA)Agritubel
6FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimano
7GERFabian Wegmann (GER)Team Milram
8BELSven Renders (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
9ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
10NEDGerben Löwik (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
11FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
12DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank
13NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank
14NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
15BELJelle Vanendert (BEL)Silence - Lotto
16RUSIvan Rovny (RUS)Team Katusha
17BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha
18BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto
19SUIAndreas Dietziker (SUI)Vorarlberg - Corratec
20DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank
21FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux
22BELDries Devenyns (BEL)Quick Step
23DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank
24BELNikolas Maes (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
25FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
26FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux
27BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems
28BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
29SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Team
30FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille
31SVKPeter Velits (SVK)Team Milram
32NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram
33ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank
34BELRomain Zingle (BEL)Verandas Willems
35BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto00:15
36FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step00:19
37BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha00:22
38BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner00:23
39BELJérôme Baugnies (BEL)Josan - Isorex - Mercedes - Benz Aalst
40BELFrederic Verkinderen (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht
41RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha00:26
42BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:34
43FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecom00:36
44FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne00:43
45NEDMaarten De Jonge (NED)Beveren 2000
46BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
47FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux
48BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems
49ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katusha
50BELFabio Polazzi (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon
51FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux00:50
52SUIJohan Tschopp (SUI)Bbox - Bouygues Telecom
53BELJelle Wallays (BEL)Beveren 2000
54BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team00:59
55ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
56GERDaniel Musiol (GER)Vorarlberg - Corratec
57NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems
58BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:07
59BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step01:09
60RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha01:15
61BELPieter Jacobs (BEL)Silence - Lotto
62FRASylvain Calzati (FRA)Agritubel01:35
63AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milram
64FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step
65FRATristan Valentin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne01:40
66GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano01:42
67ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo01:44
68ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo02:10
69ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step02:18
70NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - ShimanoSkil-Shimano
71FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecom02:24
72FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux02:27
73NEDTheo Eltink (NED)Skil - Shimano03:34
74FRAArnaud Labbe (FRA)Bbox - Bouygues Telecom03:52
75FRATony Hurel (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
76FRABastien Delrot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille
77GERDominik Klemme (GER)Saxo Bank
78GERSebastian Lang (GER)Silence - Lotto04:07
79RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha
80FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
81BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
82BELKevin Neirynck (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
83AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank
84COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank
85NEDBauke Mollema (NED)Rabobank
86BELDennis Vanendert (BEL)Beveren 2000
87ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
88JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimano
89ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
90ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step
91BELWim De Vocht (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team
92NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
93GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram
94FRARomain Villa (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
95BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne
96NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano05:24
97FRARomain Fondard (FRA)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon05:59
98ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Rock Racing
99FRAFlorent Brard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
100FRAMaryan Hary (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
101DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank
102GERRene Weissinger (GER)Vorarlberg - Corratec
103BELNicolas Baïolet (BEL)Verandas Willems
104SUIPascal Hungerbühler (SUI)Vorarlberg - Corratec
105BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
106AUSAaron Kemps (AUS)Rock Racing09:55
107SUIAlexandre Moos (SUI)BMC Racing Team10:05
108BELDries Depoorter (BEL)13:22
109NEDServais Knaven (NED)Team Milram
110BELMathieu Criquielion (BEL)Verandas Willems
111BELJan Kuyckx (BEL)Verandas Willems
112FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille
113BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems
114NEDAart Vierhouten (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
115BELJérémy Burton (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon
116USAIan McKissick (USA)BMC Racing Team
117BELChristophe Prémont (BEL)
118FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux
119SUISteve Bovay (SUI)BMC Racing Team
120FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano
121SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team
122SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team
123SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec
124BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
125NZLRyan Wills (NZL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon
126SUIElias Schmäh (SUI)Vorarlberg - Corratec
127BELSven Jodts (BEL)Beveren 2000
128BELJulien Vermote (BEL)Beveren 2000
129FRADavid Le Lay (FRA)Agritubel
130BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux
131BELStijn Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
132BELKristof Goddaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
133GERRonny Scholz (GER)Team Milram
134GERMarkus Eichler (GER)Team Milram
135GERArtur Gajek (GER)Team Milram
136FRARémi Cusin (FRA)Agritubel
137BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
138BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems
139NEDJos Van Emden (NED)Rabobank
140BELDamien Timmermans (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon
141BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step
142SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step
143BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux
144JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano
145ESPDidac Ortega Orts (ESP)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
146ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Rock Racing
147BELDavy De Scheemaeker (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
148FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux
149RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank
150RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha
151BELMaxim Debusschere (BEL)Verandas Willems
152FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
153FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
154BELYannick Eijssen (BEL)Silence - Lotto
155NEDRick Flens (NED)Rabobank
156AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bank
157FRAPierre Cazaux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille
158BELSteven Caethoven (BEL)Agritubel
159BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
160FRAMickaël Larpe (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille
161DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Saxo Bank
162BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bank
163FRAJulien Antomarchi (FRA)Skil - Shimano
164ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo13:34
165DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
166BELWim Van Huffel (BEL)Vorarlberg - Corratec
167ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
168FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
169BELEdwig Cammaerts (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon14:28
170SUISilvere Ackermann (SUI)Vorarlberg - Corratec
171NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteiner
172BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
173SUIDavid Vitoria (SUI)Rock Racing
174BELCedric Collaers (BEL)Verandas Willems
175BELBoris Dron (BEL)Nationaal Team Van België
176BELJonathan Dufrasne (BEL)17:13

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden