De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2014

Giro 2014

ItaliëItalië - 9 Mei 2014 - 1 Juni 2014


Algemeen klassement - 1 Juni 2014


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar88:14:32
2COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step+2:58
3ITAFabio Aru (ITA)Astana+4:04
4FRAPierre Rolland (FRA)Europcar+5:46
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+6:32
6POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+7:04
7NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team+11:00
8AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team+11:51
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp+13:35
10CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing+15:49
11FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale+24:45
12ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+26:13
13FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux+27:02
14BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol+28:36
15ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+32:08
16FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale+36:15
17ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli+46:35
18AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+48:06
19ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida+49:22
20PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp+51:09
21NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step+55:59
22COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team+56:24
23ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar+59:01
24ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team+1:02:40
25SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team+1:02:59
26ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team+1:04:46
27AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano+1:05:03
28COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia+1:05:53
29ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step+1:09:46
30IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:13:07
31BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step+1:15:13
32COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia+1:16:16
33FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux+1:19:33
34ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana+1:23:06
35NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team+1:30:43
36ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha+1:35:40
37ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar+1:37:49
38FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale+1:39:29
39ITADavide Malacarne (ITA)Europcar+1:40:10
40AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing+1:44:53
41ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha+1:45:03
42SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida+1:45:31
43IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team+1:47:49
44ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale+1:50:08
45ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana+1:50:49
46RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:52:16
47BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol+1:52:52
48RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:55:29
49POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida+1:57:41
50POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:04:29
51FRARomain Sicard (FRA)Europcar+2:04:56
52ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+2:06:42
53ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+2:10:50
54BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol+2:12:34
55RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha+2:15:56
56DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol+2:17:27
57ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar+2:18:13
58FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale+2:22:05
59ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+2:23:07
60RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+2:23:21
61COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing+2:25:12
62COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida+2:27:30
63ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+2:27:46
64ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida+2:27:54
65BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step+2:28:15
66VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli+2:28:48
67NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini+2:30:31
68USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team+2:32:42
69GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano+2:33:30
70FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale+2:34:17
71ITAValerio Agnoli (ITA)Astana+2:38:55
72BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team+2:41:22
73AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol+2:42:36
74BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step+2:42:54
75COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia+2:46:49
76VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela+2:47:27
77ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida+2:48:24
78COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia+2:48:58
79ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+2:49:18
80FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar+2:52:20
81COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia+2:52:24
82JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racing+2:58:07
83ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar+2:59:06
84SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team+2:59:14
85ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:04:50
86VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela+3:06:07
87NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano+3:07:00
88BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step+3:07:48
89FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux+3:10:20
90RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha+3:10:38
91AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:13:23
92NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team+3:14:51
93BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+3:15:18
94ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:17:27
95GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale+3:17:55
96ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing+3:19:56
97ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana+3:21:52
98ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team+3:22:27
99ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale+3:23:06
100DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:32:08
101COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia+3:33:00
102KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana+3:33:30
103ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team+3:33:44
104AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp+3:34:24
105NEDJohnny Hoogerland (NED)Androni Giocattoli - Venezuela+3:37:09
106ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottoli+3:37:13
107NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Team+3:37:17
108ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+3:37:41
109FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux+3:37:48
110CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar+3:39:20
111ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha+3:44:46
112ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team+3:45:16
113GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team+3:46:11
114GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racing+3:47:43
115BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisol+3:48:30
116ITAOscar Gatto (ITA)Cannondale+3:48:48
117COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia+3:50:44
118ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida+3:53:05
119ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:53:05
120ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale+3:53:33
121ITAAdriano Malori (ITA)Movistar+3:53:42
122ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:56:43
123FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar+3:58:41
124SLOBorut Bozic (SLO)Astana+4:03:51
125ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar+4:04:36
126ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+4:04:39
127JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar+4:05:01
128ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:05:56
129FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux+4:07:42
130AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Team+4:07:43
131NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing+4:08:03
132NEDRick Flens (NED)Belkin Pro Cycling Team+4:11:08
133BELBert De Backer (BEL)Giant - Shimano+4:13:17
134FRATony Hurel (FRA)Europcar+4:18:05
135BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux+4:24:05
136SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano+4:27:29
137ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale+4:27:36
138AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Team+4:27:59
139BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step+4:29:52
140FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux+4:30:05
141ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing+4:32:01
142ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela+4:34:01
143NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Shimano+4:34:10
144ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida+4:34:22
145ITAElia Viviani (ITA)Cannondale+4:35:12
146NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimano+4:36:35
147USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp+4:38:00
148ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli+4:38:27
149COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia+4:39:50
150FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux+4:40:49
151ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing+4:42:20
152GERMichel Koch (GER)Cannondale+4:42:36
153AUSChristopher Sutton (AUS)Sky Professional Cycling Team+4:52:49
154AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge+5:03:48
155CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge+5:05:44
156NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Team+5:15:19

Puntenklassement - 1 Juni 2014


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux291
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing265
3ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida186
4ITAElia Viviani (ITA)Cannondale174
5GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team135
6SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano128
7ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox108
8USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp103
9AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team96
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol94
11ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox89
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step82
13NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team78
14ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale73
15VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela60
16COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar56
17ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox53
18COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia53
19BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol52
20ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli50
21BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step49
22ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale48
23POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank47
24FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar46
25COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia44
26ITAFabio Aru (ITA)Astana43
27GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano43
28AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank41
29AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank40
30COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing40
31NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team40
32ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela40
33ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team39
34CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp34
35ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox34
36NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimano34
37SLOBorut Bozic (SLO)Astana30
38FRAPierre Rolland (FRA)Europcar28
39ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli28
40ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela27
41DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol26
42AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp26
43COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia25
44ITADavide Malacarne (ITA)Europcar25
45NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano25
46FRATony Hurel (FRA)Europcar25
47ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela23
48ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing23
49ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step22
50RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha22
51FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux22
52NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing21
53ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale20
54ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha20
55ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale20
56CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing18
57AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano17
58IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank16
59IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team16
60RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank16
61BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol16
62VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela16
63BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisol16
64BELBert De Backer (BEL)Giant - Shimano16
65COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia16
66CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge16
67ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14
68SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team14
69BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step14
70ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14
71AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Team14
72BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step14
73NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Team13
74COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia12
75NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Team12
76BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol11
77FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale10
78ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team10
79ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale9
80COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia9
81ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9
82ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9
83RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha9
84BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux9
85ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela8
86ITAOscar Gatto (ITA)Cannondale8
87ITAIvan Basso (ITA)Cannondale7
88SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida7
89COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida7
90USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team7
91ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing7
92GERMichel Koch (GER)Cannondale7
93ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida6
94NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step6
95COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team6
96ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha6
97RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha6
98BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step6
99FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux6
100FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux5
101FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4
102FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4
103ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida4
104ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana4
105ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha3
106ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida3
107GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale3
108AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Team3
109AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing2
110POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida2
111VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli2
112COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia2
113ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team2
114GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racing2
115ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar1
116COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia1
117ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale1

Bergklassement - 1 Juni 2014


1COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing173
2ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team132
3COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar88
4BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol79
5COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia73
6VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli68
7ITAFabio Aru (ITA)Astana57
8FRAPierre Rolland (FRA)Europcar46
9COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia43
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela42
11COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia41
12IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank37
13IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team35
14AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank33
15ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox32
16ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox30
17COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step29
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale28
19ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox26
20NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team25
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale25
22CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp21
23BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step20
24CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing20
25AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano19
26USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team19
27NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team15
28AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team15
29FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar15
30ITADavide Malacarne (ITA)Europcar14
31RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha14
32ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale14
33ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli11
34FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale11
35FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux10
36SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida10
37ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10
38GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team10
39COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia10
40COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia9
41POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank9
42ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha8
43FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale7
44ITAValerio Agnoli (ITA)Astana7
45ITAIvan Basso (ITA)Cannondale6
46RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank6
47RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha6
48ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida5
49ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4
50NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano4
51GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racing4
52COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia3
53AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp3
54ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3
55AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Team3
56ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli3
57BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol2
58COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team2
59ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar2
60POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida2
61COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida2
62VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela2
63ITAEros Capecchi (ITA)Movistar2
64VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela2
65BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisol2
66COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia2
67CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge2
68SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team1
69ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha1
70BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol1
71COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia1
72ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1
73ITAOscar Gatto (ITA)Cannondale1
74FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar1
75ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1

Jongerenklassement - 1 Juni 2014


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar88:14:32
2ITAFabio Aru (ITA)Astana+4:04
3POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+7:04
4NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team+11:00
5COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team+56:24
6AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano+1:05:03
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana+1:23:06
8NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team+1:30:43
9SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida+1:45:31
10POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:04:29
11ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+2:06:42
12ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+2:10:50
13BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol+2:12:34
14FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale+2:22:05
15ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+2:23:07
16ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida+2:27:54
17VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli+2:28:48
18VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela+2:47:27
19BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step+3:07:48
20FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux+3:10:20
21AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:13:23
22BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+3:15:18
23ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:17:27
24ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing+3:19:56
25ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team+3:22:27
26DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:32:08
27AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp+3:34:24
28ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:53:05
29ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale+3:53:33
30FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar+3:58:41
31ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+4:04:39
32ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:05:56
33FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux+4:30:05
34ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing+4:32:01
35ITAElia Viviani (ITA)Cannondale+4:35:12
36ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli+4:38:27
37COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia+4:39:50
38ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing+4:42:20
39GERMichel Koch (GER)Cannondale+4:42:36
40AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge+5:03:48
41NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Team+5:15:19

Sprint klassement - 1 Juni 2014


1ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela32
2ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli26
3NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team23
4BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol20
5ITAElia Viviani (ITA)Cannondale19
6ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16
7ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale12
8VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela11
9GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team11
10ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team11
11DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol10
12ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale10
13COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia10
14VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela6
15ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6
16ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6
17ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6
18BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol6
19BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol6
20BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step6
21FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale6
22CANSvein Tuft (CAN)Orica - Greenedge6
23FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale6
24RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha6
25ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale6
26ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing6
27ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela6
28ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela5
29ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida5
30FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar4
31GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano4
32FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3
33ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida3
34BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisol3
35FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar3
36ITADavide Malacarne (ITA)Europcar3
37ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha3
38USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team3
39ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3
40COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia3
41COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia3
42FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux3
43USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp3
44AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp3
45COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia2
46BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux2
47COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia2
48COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia2
49VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli2
50IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team2
51ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team2
52RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha2
53IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank2
54AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1
55ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1
56ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1
57COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida1
58BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol1
59COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia1
60ITAIvan Basso (ITA)Cannondale1
61GERMichel Koch (GER)Cannondale1

Strijdlust - 1 Juni 2014


1COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing37
2FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux34
3BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol33
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar30
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing30
6ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team29
7ITAElia Viviani (ITA)Cannondale22
8COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step20
9ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20
10ITAFabio Aru (ITA)Astana19
11NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team18
12ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela18
13ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida17
14AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank16
15FRAPierre Rolland (FRA)Europcar16
16COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia16
17COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia15
18AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team15
19ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli14
20NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team14
21ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela14
22VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli14
23GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team12
24IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank12
25ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11
26ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11
27VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela11
28COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia11
29IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team11
30BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step11
31SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano10
32ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale10
33ITADavide Malacarne (ITA)Europcar10
34ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9
35GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano9
36CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp8
37CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing8
38USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp8
39ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale7
40ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale7
41ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale7
42FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar7
43POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank6
44FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale6
45ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6
46USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team6
47FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar6
48DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol5
49ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5
50RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha5
51AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank5
52COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia5
53ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela5
54ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step4
55SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida4
56BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol4
57FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4
58ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4
59VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela4
60RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha4
61BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol4
62AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp4
63COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia4
64ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4
65NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimano4

Ploegenklassement - 1 Juni 2014


1FRA AG2R - La Mondiale264:30:55
2BEL Omega Pharma - Quick Step+19:32
3RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank+27:12
4USA BMC Racing Team+1:08:24
5ESP Movistar+1:13:52
6KAZ Astana+1:26:51
7GBR Sky Professional Cycling Team+1:28:05
8ITA Lampre - Merida+1:47:02
9FRA Europcar+2:04:31
10USA Trek Factory Racing+2:14:58
11BEL Lotto - Belisol+2:17:30
12NED Belkin Pro Cycling Team+2:40:24
13COL Nationaal team van Colombia+2:48:58
14RUS Team Katusha+3:03:58
15USA Garmin - Sharp+3:07:04
16ITA Androni Giocattoli - Venezuela+3:07:52
17ITA Bardiani Valvole - CSF Inox+3:22:26
18FRA La Française des Jeux+3:34:45
19NED Giant - Shimano+4:57:24
20ITA Neri Sottoli+5:03:55
21USA Cannondale+5:47:49

Etappe 1 - Belfast - Belfast - 21,7 km - 9 Mei 2014Ploegentijdrit


1AUS Orica - Greenedge24:42 (52.713 km/h)
2BEL Omega Pharma - Quick Step0:05
3USA BMC Racing Team0:07
4RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank0:23
5GBR Sky Professional Cycling Team0:35
6KAZ Astana0:38
7USA Cannondale0:53
8ESP Movistar0:55
9NED Giant - Shimano0:56
10FRA AG2R - La Mondiale0:58
11USA Trek Factory Racing1:00
12ITA Neri Sottoli1:01
13NED Belkin Pro Cycling Team1:01
14ITA Bardiani Valvole - CSF Inox1:07
15ITA Androni Giocattoli - Venezuela1:14
16FRA La Française des Jeux1:18
17ITA Lampre - Merida1:20
18COL Team Colombia1:23
19RUS Team Katusha1:33
20BEL Lotto - Belisol1:34
21FRA Europcar1:48
22USA Garmin - Sharp3:26

Etappe 2 - Belfast - Belfast - 219 km - 10 Mei 2014Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Giant - Shimano5:13:12
2FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
4ITAElia Viviani (ITA)Cannondalezt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
6ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
7GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
8AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
9ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
10USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
11NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
12ITAFrancesco Chicchi (ITA)Neri Sottolizt
13BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
15ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
17COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
18ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
19NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
20NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
21ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing0:03
22NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
23AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedgezt
24GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
25POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
27AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
28SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
29ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
30COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
31ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
32ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
33COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
34IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
36BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
37BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
38SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
39ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
40ITAAdriano Malori (ITA)Movistarzt
41SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
43COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
44ITAAlessandro Petacchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
45JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
46BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
47ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
48CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
49JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
50ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt

Etappe 3 - Armagh - Dublin - 187 km - 11 Mei 2014Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Giant - Shimano4:28:43
2GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
3ITAElia Viviani (ITA)Cannondalezt
4ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
5FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
7ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
8COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
9ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
10USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
11ITAFrancesco Chicchi (ITA)Neri Sottolizt
12ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
13FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
14ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
15BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisolzt
16AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
17ITAAlessandro Petacchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
18ITADaniele Colli (ITA)Neri Sottolizt
19BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
22POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
24ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Teamzt
25GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
26AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
27NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimanozt
28ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
29ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
30JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
31ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
32SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
33AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge0:11
34ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
35COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
36BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
37COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
38ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
39NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
40NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
41AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
42ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
43COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
44BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
45BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
46ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
47POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
48COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
49ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
50NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt

Etappe 4 - Giovinazzo - Bari - 112 km - 13 Mei 2014Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux2:22:06
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing
3NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimano
4ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida
5ITAElia Viviani (ITA)Cannondale
6ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale
7BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol
8SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano
9BELBert De Backer (BEL)Giant - Shimano
10ITAFrancesco Chicchi (ITA)Neri Sottoli
11ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia
13ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela
14ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing
15FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux
16ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela
17GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp
18ITAOscar Gatto (ITA)Cannondale
19ITAAlessandro Petacchi (ITA)Omega Pharma - Quick Step
20COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia
21VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli
22NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano
23NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharp
24SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano
25JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racing
26FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux
27ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team
28AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano
29ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
30AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Team
31ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottoli
32ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale
33GERMichel Koch (GER)Cannondale
34ITAIvan Basso (ITA)Cannondale
35ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
36ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale
37BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step
38ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedge
39BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux
40GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racing
41COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing
42BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisol
43BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisol
44NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Team
45ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing
46ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondiale
47FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale
48NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge
49AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge
50AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedge

Etappe 5 - Taranto - Viggiano - 203 km - 14 Mei 2014Medium berg


1ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida5:12:39
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team1
3COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing1
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step1
5POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1
6AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge1
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha1
8NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team1
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale1
10COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar1
11FRAPierre Rolland (FRA)Europcar1
12ITAMichele Scarponi (ITA)Astana1
13ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team1
14POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida1
15IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1
16AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano1
17ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli1
18FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale1
19ITAFabio Aru (ITA)Astana1
20ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1
21BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol1
22FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux1
23NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge1
24ITAIvan Basso (ITA)Cannondale1
25CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1
26ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida1
27NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team1
28BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol1
29NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Team1
30ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar19
31SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano23
32CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing23
33GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano27
34SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team32
35ITADavide Malacarne (ITA)Europcar32
36SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana34
37ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha38
38FRARomain Sicard (FRA)Europcar38
39FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale38
40ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox40
41COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia48
42ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step49
43COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team51
44POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank56
45RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank58
46FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux58
47FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale58
48GERBjörn Thurau (GER)Europcar+1:09
49BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step+1:11
50ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedge+1:11

Etappe 6 - Sassano - Montecassino - 247 km - 15 Mei 2014Medium berg


1AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge6:37:01
2BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol0
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0
4ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli0
5ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedge13
6SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team23
7NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team49
8ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli49
9ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida49
10COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia49
11CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp49
12ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela49
13ITAFabio Aru (ITA)Astana49
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale49
15COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step49
16ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha49
17AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank49
18FRAPierre Rolland (FRA)Europcar49
19COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar49
20ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox49
21ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team49
22COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia49
23CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing49
24FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux49
25POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank49
26NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step49
27FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale49
28ITAIvan Basso (ITA)Cannondale49
29ITADavide Malacarne (ITA)Europcar+1:01
30BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol+1:01
31COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia+1:01
32SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano+1:05
33RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:09
34NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharp+1:26
35ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida+1:29
36ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step+1:29
37FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale+1:29
38FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale+1:29
39ITAMichele Scarponi (ITA)Astana+1:37
40ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar+1:37
41ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+1:37
42PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp+1:37
43ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team+1:37
44BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol+1:43
45AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano+1:54
46POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida+1:57
47ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+1:57
48AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing+2:17
49NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team+2:17
50BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step+2:17

Etappe 7 - Frosinone - Foligno - 211 km - 16 Mei 2014Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux5:16:05
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
3SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
4AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
6USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
7ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
9RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10ITAElia Viviani (ITA)Cannondalezt
11BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
12ITAFrancesco Chicchi (ITA)Neri Sottolizt
13ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
14COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
15GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
16COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
17BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
18ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
19COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
20ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
21ITAAlessandro Petacchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
22SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
23AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Teamzt
24BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
25ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
26POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
29BELBert De Backer (BEL)Giant - Shimanozt
30ITADaniele Colli (ITA)Neri Sottolizt
31AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
33SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
34FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
35NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
36ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
37ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
38ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
39CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
40AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
41NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
42ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
43ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
44FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
45FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
46ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
47ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
48BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
49ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottolizt
50ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt

Etappe 8 - Foligno - Montecopiolo - 179 km - 17 Mei 2014Medium berg


1ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida4:47:47
2CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing0:03
3NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team0:06
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
5AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:08
6COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
8POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:14
9ITAFabio Aru (ITA)Astana0:17
10CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp0:20
11NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step0:22
12ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:24
13ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
14FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
15FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
16BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team0:28
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:33
19ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step0:35
20SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol1:22
22FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:26
23ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1:47
24FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:17
25FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux2:59
26ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli3:07
27COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing3:10
28COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia3:12
29ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida3:18
30ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
31PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp3:47
32ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:50
33DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:06
34AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
36ITADavide Malacarne (ITA)Europcar6:12
37ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:31
38ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli7:09
39ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar7:12
40COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
41SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano7:14
42ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
43BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step7:20
44AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
45POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
46ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
47SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida7:30
48POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
49FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale7:44
50AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing8:28
51VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
52FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale8:45
53COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia8:53
54NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team9:09
55RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank9:21
56RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
57RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha9:30
58ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana9:39
59KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
60ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
61ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Meridazt
62GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
63ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
64FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
65ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt

Etappe 9 - Lugo - Sestola - 172 km - 18 Mei 2014Berg


1NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge4:25:51
2ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
3ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:42
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida1:08
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
6NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
7AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
8ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
9POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
12ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
15NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
16FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
17BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
18FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
19FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
20ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
21COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
22BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
23SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
25VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottolizt
26AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:25
28COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia1:36
29GERBjörn Thurau (GER)Europcar1:41
30ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottolizt
31ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
32ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
33ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
34ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
35FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux1:46
36VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela1:52
37ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step2:01
38FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale2:05
39ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida2:20
40SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
41COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia2:35
42AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano2:46
43ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
44RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha2:49
45ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
46ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar3:24
47BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:53
48FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
49ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
50IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 10 - Modena - Salsomaggiore Terme - 173 km - 20 Mei 2014Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux4:01:13
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
3AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
4ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
5ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
7NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimanozt
8GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
9AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
10ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
11FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
12AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
13COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
14AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
15SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
16FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
17BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
18AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Teamzt
19BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
20CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
21ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
22FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
23IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
25RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
26ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
27ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
28SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
29FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
30NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
31SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
32GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racingzt
33ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
34NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
35ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
36NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
37POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
38POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
39POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
40AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
41FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
42VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottolizt
43ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
44COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
45ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottolizt
46BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisolzt
47BELBert De Backer (BEL)Giant - Shimanozt
48ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
49DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
50BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisolzt

Etappe 11 - Collecchio - Savona - 249 km - 21 Mei 2014Medium berg


1AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:48:07
2GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano0:10
3ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
4NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
5ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
6ITAMoreno Moser (ITA)Cannondalezt
7CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
8ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottolizt
9COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
10FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
11COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racingzt
12ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
13AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
14BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
15ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
16ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
17COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
18BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisolzt
19ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
20ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
21POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
22NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
23COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
24ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
25CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
26ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
27COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
28FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
29FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
30BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
31ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
32COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
33PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
34ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
35ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
36FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
37SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
38ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
39AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
40ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
41ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:59
42AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing1:40
43NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Team4:01
44ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
45ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
46GERBjörn Thurau (GER)Europcarzt
47RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
48COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
49DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol4:17
50BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt

Etappe 12 - Barbaresco - Barolo - 41,9 km - 22 Mei 2014Individuele Tijdrit


1COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step57:34
2ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida1:17
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team1:34
4POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:39
5ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step1:53
6NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step2:00
7NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team2:03
8BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step2:07
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale2:09
10GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale2:12
11ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team2:23
12ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar2:25
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar2:41
14AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team2:46
16ITAFabio Aru (ITA)Astana2:55
17ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida3:04
18ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli3:09
19ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:20
20CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp3:22
21FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux3:29
22AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano3:31
23NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Team3:40
24GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racing3:41
25BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step3:42
26ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida3:43
27SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team3:46
28FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
29CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing3:49
30ITAIvan Basso (ITA)Cannondale4:05
31RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
32FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale4:08
33COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia4:14
34NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharp4:15
35NEDRick Flens (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
36BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol4:17
37AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing4:23
38BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux4:31
39FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux4:37
40FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar4:44
41ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:49
42ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:51
43ITADavide Malacarne (ITA)Europcar4:52
44NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Team4:54
45RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:57
46FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale4:58
47GERBjörn Thurau (GER)Europcar5:03
48ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale5:07
49ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team5:08
50BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step5:17
51FRATony Hurel (FRA)Europcar5:18
52ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team5:19
53DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol5:21
54ITAMichele Scarponi (ITA)Astana5:27
55RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha5:28
56COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team5:29
57FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale5:34
58GERMichel Koch (GER)Cannondalezt
59FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux5:40
60ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
61ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team5:43
62NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini5:44
63JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
64AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp5:46
65POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:47

Etappe 13 - Fossano - Rivarolo Canavese - 157 km - 23 Mei 2014Ontsnapping


1ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:37:20
2VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
3FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
4FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux0:11
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
6ITAElia Viviani (ITA)Cannondalezt
7SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
8GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
9USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
10SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
11ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12ITADaniele Colli (ITA)Neri Sottolizt
13BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
15AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
16ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
17ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottolizt
18NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
19NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
20ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
21ITAAlessandro Petacchi (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
22RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
23FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
24COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
25SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
26ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
27POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
29NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
30SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
31AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
33FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
34NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharpzt
35BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
36AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
37JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
38CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
39FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
40ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
41ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
42ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
43ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
44ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
45ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
46BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
47GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
48NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
49ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottolizt
50CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt

Etappe 14 - Aglie - Oropa - 164 km - 24 Mei 2014Berg


1ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:34:41
2ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
3COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia0:07
4SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida0:17
5IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:22
6NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano0:26
7ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:28
8ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida0:33
9BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol0:39
10ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedge0:54
11NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini1:17
12VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli1:46
13CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp2:22
14FRAPierre Rolland (FRA)Europcar2:26
15COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar2:39
16ITAFabio Aru (ITA)Astana2:43
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
18NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team2:47
19POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step2:59
21AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
22COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step3:04
23FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
24NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Sky Professional Cycling Team3:22
25ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar3:27
26FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:36
27ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
28CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
30ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar3:46
31AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing3:53
32ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida4:01
33ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:02
34ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
35BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step4:05
36FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:16
37FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux4:27
38ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida4:54
39COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
40PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
41ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
42IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
43COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
44ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli5:25
45BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol5:37
46SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
47NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team6:38
48AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
49AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank8:24
50ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
51ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
52BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisolzt
53ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
54COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
55RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
56AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisolzt
57ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team9:01
58ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana9:08
59GERBjörn Thurau (GER)Europcar9:10
60AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp9:21
61RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
62DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
63USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
64BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
65ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team10:13
66RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha10:44
67FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale11:07
68FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
69FRARomain Sicard (FRA)Europcar11:23
70ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale11:37
71ITAEros Capecchi (ITA)Movistar11:38
72ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
73ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
74FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
75COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing11:44

Etappe 15 - Valdengo - Plan de Montecampione - 225 km - 25 Mei 2014Berg


1ITAFabio Aru (ITA)Astana5:33:06
2COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia0:21
3COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:22
4FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step0:42
6POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:57
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:08
8ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp1:13
10AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
11NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
13CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
14IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
15ITAIvan Basso (ITA)Cannondale2:17
16SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
17NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step3:13
18PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
19FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux3:19
20FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
21ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar3:30
22ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team3:39
23AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol4:45
24BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
25FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar5:03
26ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar5:14
27ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana5:16
28ITAMichele Scarponi (ITA)Astana5:19
29ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
30ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli5:58
31ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
32NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team6:55
33ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale7:04
34IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank7:08
35AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
36ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela7:42
37USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team7:49
38RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha8:59
39BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol9:07
40RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank9:15
41RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
42FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale9:36
43ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9:41
44COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia9:56
45ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
46COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
47ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step10:34
48COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing10:56
49AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano11:05
50RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha11:07
51AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing11:36
52FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale11:46
53ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana12:15
54BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team13:44
55FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux15:08
56ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing15:57
57FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale16:46
58ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar17:00
59FRARomain Sicard (FRA)Europcar17:14
60ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale18:39
61ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
62ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottoli19:17
63ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
64ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
65KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
66ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
67AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
68VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottolizt
69NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharpzt
70DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
71POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
72BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
73SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
74POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
75ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 16 - Ponte de Legno - Val Martello/Martelltal - 139 km - 27 Mei 2014Berg


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar4:42:35
2CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp0:08
3FRAPierre Rolland (FRA)Europcar1:13
4NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team3:32
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale3:37
6ITAFabio Aru (ITA)Astana3:40
7POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:08
8COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team4:11
9COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
10AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team4:48
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
12COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia4:59
13FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale6:06
14FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux7:02
15FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale8:50
16COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida9:58
17ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team10:53
18PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp11:10
19AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank11:15
20BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol11:28
21ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli12:19
22ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana14:08
23FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux14:54
24ITAIvan Basso (ITA)Cannondale17:16
25GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team17:43
26ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela19:58
27POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida20:37
28FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale21:07
29NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team22:50
30BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step26:31
31BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step26:35
32ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
33IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
35ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
36FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
37RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha28:08
38ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox30:33
39ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale31:35
40USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
41AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
42ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
43ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
44ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
45ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Meridazt
46ITAEros Capecchi (ITA)Movistarzt
47ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
48CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
49COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
50ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
51ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondalezt
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
53ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
54DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
55RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
56ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
57FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar33:44
58SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
59SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team34:11
60SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
61VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela35:23
62DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisol35:51
63RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha35:53
64ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team39:33
65ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
66AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Teamzt
67ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
68ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
69SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
70ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
71VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottolizt
72KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
73AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
74FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
75FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 17 - Sarnonico - Vittorio Veneto - 208 km - 28 Mei 2014Ontsnapping


1ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:38:11
2BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol0:03
3AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
4BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
5ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
6FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux0:28
7GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimanozt
8ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
9ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
11ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Teamzt
13ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
14NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
15DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
16IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Teamzt
17ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
18ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katushazt
19ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Meridazt
20ITAOscar Gatto (ITA)Cannondalezt
21FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
22ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
23RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida0:33
25ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar2:10
26RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha8:58
27BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step15:36
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
29GERDanilo Hondo (GER)Trek Factory Racingzt
30AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
31AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
32SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
33CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharpzt
34ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
35ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
36GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
37POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
38CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
39PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
40ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
41ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
42ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
43FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
45FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
46AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Teamzt
47COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
48COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
49JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
50COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt

Etappe 18 - Belluno - Rif, Panarotta (Valsugana) - 171 km - 29 Mei 2014Berg


1COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing4:49:51
2COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia0:17
3IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team0:37
4ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:20
5ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:24
6BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step1:38
7ITAIvan Basso (ITA)Cannondale1:43
8ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team1:59
9ITAFabio Aru (ITA)Astana2:43
10COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar2:46
11COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale2:49
13FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
14POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha2:54
16CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp3:02
17BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol3:08
18NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team3:17
19CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
20NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step3:48
21AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team4:24
22FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
24PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
25AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racingzt
26FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
27ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
28BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step4:51
29RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:07
30ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela5:10
31BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol5:27
32BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
33NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
34ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team5:30
35IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:15
36FRARomain Sicard (FRA)Europcar6:19
37NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini6:23
38ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar6:41
39SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida6:47
40FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux6:50
41AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano7:06
42SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team7:13
43COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
44ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida8:17
45ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli8:25
46ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step9:16
47AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank9:24
48ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
49ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha10:15
50ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar11:06
51COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida13:35
52COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
53VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
54ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana15:58
55ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
56RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
57POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
58AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisolzt
59ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
60DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
61USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
62DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
63ITAEros Capecchi (ITA)Movistarzt
64RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
65FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale17:56
66FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
67ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondalezt
68POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
69BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisolzt
70BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
71JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
72BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
73BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
74ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
75RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha19:22

Etappe 19 - Bassano de Grappa - Cima Grappa (Crespano del Grappa) - 26,8 km - 30 Mei 2014Individuele Tijdrit


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar
2ITAFabio Aru (ITA)Astana
3COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Step
4FRAPierre Rolland (FRA)Europcar
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale
6ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela
7POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank
8COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team
9BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol
10ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team
11AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team
12ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
13AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing
14ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
15FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux
16NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team
17ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
18FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux
19FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale
20COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing
22ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida
23ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha
25COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida
26CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp
27BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol
28FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar
29NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step
30ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela
31BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol
32FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale
33ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
34IRLPhilip Deignan (IRL)Sky Professional Cycling Team
35AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano
36ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida
37BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step
38FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale
39ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana
40ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
41RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank
42GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team
43BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team
44PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharp
45ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team
46POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank
47ITAIvan Basso (ITA)Cannondale
48ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana
49RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha
50NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team
51ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli
52ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar
53ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale
54SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida
55FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale
56SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team
57NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Shimano
58NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team
59RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha
60GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale
61ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team
62RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank
63COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia
64NEDJohnny Hoogerland (NED)Androni Giocattoli - Venezuela
65USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team
66ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondale
67IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank
68FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux
69COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia
70VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela
71FRARomain Sicard (FRA)Europcar
72AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp
73FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux
74ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team
75ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing

Etappe 20 - Maniago - Monte Zoncolan - 167 km - 31 Mei 2014Berg


1AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:41:55
2ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:38
3ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:49
4IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:35
5USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team1:37
6COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia1:46
7AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimano1:52
8BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisol2:12
9ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Team2:24
10GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano2:37
11ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida2:39
12VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli3:02
13AUTRiccardo Zoidl (AUT)Trek Factory Racing3:14
14FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale3:21
15RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha3:46
16ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar4:45
18COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
19BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol4:51
20NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Step4:59
21POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
22ITAFabio Aru (ITA)Astana5:01
23FRAPierre Rolland (FRA)Europcar5:05
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale5:10
25NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Team6:25
26CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racing6:35
27BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Step6:52
28COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
29COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia7:01
30FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale7:06
31FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
32FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux7:18
33AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team7:20
34ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar7:26
35ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar7:59
36COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
37ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step8:06
38CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Sharp8:09
39PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
40POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank8:13
41ITAIvan Basso (ITA)Cannondale8:16
42ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Merida8:19
43ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar8:21
44ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team8:38
45ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar9:13
46FRARomain Sicard (FRA)Europcar9:21
47BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Step9:27
48ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
49RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank9:45
50FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux10:38
51ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
52SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Team10:45
53NEDMarc Goos (NED)Belkin Pro Cycling Team10:52
54AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Belisol11:01
55RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
56COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida11:15
57ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela11:33
58SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team11:39
59RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha11:41
60CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar11:54
61DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
62NEDMartijn Keizer (NED)Veranclassic - Doltcini12:10
63ITADavide Malacarne (ITA)Europcar12:19
64ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha12:31
65ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
66BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisolzt
67FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondiale12:46
68GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
69JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
70ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli13:27
71POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida13:51
72BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol13:53
73FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale13:55
74ITAValerio Agnoli (ITA)Astana14:07
75BELGert Dockx (BEL)Lotto - Belisolzt

Etappe 21 - Gemona del Friuli - Trieste - 172 km - 1 Juni 2014Sprint


1SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano4:23:58
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
4FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
7ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
8BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisolzt
9SLOBorut Bozic (SLO)Astanazt
10BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
11ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
12ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
13ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
15AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
16GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
17NEDJos Van Emden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
18FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
19GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
20ITAElia Viviani (ITA)Cannondalezt
21FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
22ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
23NEDWilco Kelderman (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
24NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
25POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
27ITAOscar Gatto (ITA)Cannondalezt
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Omega Pharma - Quick Stepzt
29NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimanozt
30AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
31FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
32ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondialezt
33ITAFabio Aru (ITA)Astana0:09
34ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
35BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
36ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
37ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Stepzt
38ITADario Cataldo (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
39SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
40BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
41AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Teamzt
42COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
43CRORobert Kiserlovski (CRO)Trek Factory Racingzt
44ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Meridazt
45ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
46FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
47ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
48BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Belisolzt
49ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
50RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt

Kaart

Startlijst

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden