De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper 2016

BelgiëBelgië - 27 Maart 2016


Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper - 27 Maart 2016


1DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group4:30:50
2NORAnders Skaarseth (NOR)Joker Byggtorget0:00
3GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:00
4SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:00
5FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:08
6GERPascal Ackermann (GER)RadNet - Rose0:15
7GBROliver Wood (GBR)0:15
8DENMichael Svendgaard (DEN)0:15
9NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget0:15
10GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 180:15
11FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-sur-Oise0:15
12BELEdward Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:15
13NEDHartthijs De Vries (NED)Rabobank Development0:15
14NEDJan Maas (NED)Rabobank Development0:15
15BELBenjamin Declercq (BEL)EFC - Etixx0:15
16KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:15
17ITAOliviero Troia (ITA)0:15
18BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx0:15
19BELPiet Allegaert (BEL)EFC - Etixx0:15
20FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubs0:15
21RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo0:15
22BELFranklin Six (BEL)Color Code - Arden Beef0:15
23NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Development0:15
24FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:15
25BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:15
26GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:15
27NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:15
28FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille2:01
29BELAlexander Geuens (BEL)Crelan - Vastgoedservice2:01
30NORPetter Theodorsen (NOR)Sparebanken Sør2:01
31SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil2:01
32SLOMartin Otonicar (SLO)2:01
33BELAntoine Loy (BEL)Color Code - Arden Beef2:01
34IRLEdward Dunbar (IRL)2:01
35RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo2:01
36AUSBen O'Connor (AUS)Avanti - IsoWhey2:07
37BELLars Haverals (BEL)2:10
38DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform2:12
39NEDBram Welten (NED)BMC Development2:12
40BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:12
41KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City2:54
42FRASimon Sellier (FRA)Vendée U2:54
43GBRMark Stewart (GBR)2:54
44NEDFabio Jakobsen (NED)SEG Racing Academy3:21
45USAColin Joyce (USA)Axeon - Hagens Berman3:21
46GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg3:21
47KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City3:21
48SLOMatic Groselj (SLO)3:21
49SLOJernej Svab (SLO)3:21
50KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko3:21
51DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs3:21
52IRLDavid Montgomery (IRL)AN Post - Chainreaction3:21
53GBRJacob Scott (GBR)AN Post - Chainreaction3:21
54KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever Sko3:21
55BELJordi Van Dingenen (BEL)Crelan - Vastgoedservice3:21
56USATyler Williams (USA)Axeon - Hagens Berman3:21
57RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development3:21
58USAGregory Daniel (USA)Axeon - Hagens Berman3:21
59BELJordi Warlop (BEL)EFC - Etixx3:21
60GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins3:21
61IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins3:21
62KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City3:21
63BELCelestin Leyman (BEL)EFC - Etixx3:21
64BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect4:05
65AUSLucas Hamilton (AUS)4:05
66AUSSamuel Jenner (AUS)4:05
67GERJonas Bokeloh (GER)Klein Constantia4:05
68BELJan Logier (BEL)4:05
69BELMichiel Stockman (BEL)4:05
70IRLMatthew Teggart (IRL)4:58
71NEDRob Van Broekhoven (NED)4:58
72SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana4:58
73IRLAngus Fyffe (IRL)4:58
74BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs5:05
75USAStephen Bassett (USA)Jamis5:05
76AUSJai Hindley (AUS)Attaque - Gusto5:05
77ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida5:05
78BELBryan Boussaer (BEL)9:19
79LTUMykolas Raciunas (LTU)Staki - Baltic Vairas9:27
80SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica9:34
81NORTobias Foss (NOR)Joker Byggtorget9:34
82BELGlenn Debruyne (BEL)9:54
83DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Soigneur - Copenhagen10:09
84GBRMatthew Bostock (GBR)10:11
85LTUJustas Beniusis (LTU)10:11
86ESTNorman Vahtra (EST)10:11
87ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling10:11
88LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling10:11
89LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Lösch10:11
90BELTom Verhaegen (BEL)10:11
91BELDries Lehaen (BEL)10:11
92SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academy10:14
93LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch10:14
94GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg10:16
95JAPTakeaki Amezawa (JAP)10:16
96NEDMarten Kooistra (NED)SEG Racing Academy10:23
97USASean Bennett (USA)AN Post - Chainreaction10:23

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden