De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Five Rings of Moscow - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Five Rings of Moscow - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen 2018

Five Rings of Moscow 2018

RuslandRusland - 2 Mei 2018 - 6 Mei 2018


Algemeen klassement - 6 Mei 2018


1RUSAndrey Prostokshin (RUS)14:33:55
2AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:43
3RUSArtur Ershov (RUS)0:44
4RUSViktor Manakov (RUS)0:53
5RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:05
6RUSVladislav Kulikov (RUS)1:11
7RUSAndrey Sazanov (RUS)1:14
8RUSVladislav Duiunov (RUS)1:27
9RUSNikita Razumov (RUS)1:51
10RUSSergei Rostovcev (RUS)1:56
11LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang2:32
12RUSAnton Vorobev (RUS)2:33
13BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club2:45
14BLRYauheni Karaliok (BLR)2:51
15RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx3:01
16UKRVitaliy Popkov (UKR)3:03
17LATKristers Ansons (LAT)3:21
18RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)3:26
19RUSIvan Seledkov (RUS)3:26
20AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:39
21RUSEvgeny Zverkov (RUS)3:42
22BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)3:44
23BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club3:49
24NEDBart Dielissen (NED)Global3:54
25BLRRaman Ramanau (BLR)3:56
26RUSDmitrii Markov (RUS)3:56
27RUSValeriy Fatkullin (RUS)3:59
28RUSAleksander Borisov (RUS)4:03
29RUSMaksim Piskunov (RUS)4:03
30RUSMikhail Fokin (RUS)4:03
31RUSSergei Plakushkin (RUS)4:08
32AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:20
33RUSIvan Kartashov (RUS)4:32
34RUSIgor Petrov (RUS)4:38
35RUSAndrei Stepanov (RUS)4:43
36RUSVladimir Ilchenko (RUS)5:07
37BLRVladislau Dubovski (BLR)5:40
38BLRNikita Baravik (BLR)5:40
39RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing XDS - Innova Cycling Team5:44
40RUSVasiliy Suchkov (RUS)5:52
41RUSAlexander Streltsov (RUS)6:34
42BLRArtsiom Harbach (BLR)6:36
43RUSMaksim Grishin (RUS)6:43
44RUSNikolay Zhurkin (RUS)8:20
45RUSMaksim Rudakov (RUS)8:59
46RUSArkadiy Eremkin (RUS)9:06
47BLRAlexei Shnyrko (BLR)RTS Racing Team9:41
48NEDKoos Jeroen Kers (NED)10:49
49RUSAleksandr Komin (RUS)10:59
50BLRYauheni Akhramenka (BLR)11:15
51RUSAnton Popov (RUS)11:26
52RUSAlexey Golovakha (RUS)11:30
53LATKaspars Sergis (LAT)12:49
54RUSNikita Epifanov (RUS)12:55
55LATKristaps Pelcers (LAT)13:16
56RUSGleb Kugaevski (RUS)13:23
57BLRAleh Ahiyevich (BLR)15:38
58NEDBart Buijk (NED)16:57
59RUSSergei Kulikov (RUS)19:58
60RUSKirill Bochkov (RUS)20:06
61NEDJan-Willem Groeneveld (NED)21:02
62ISRAlon Yogev (ISR)22:11
63AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project25:47
64LATEriks Toms Gavars (LAT)30:41
65RUSStanislav Konyaev (RUS)32:50
66AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project34:55
67RUSSeraphim Aleksuk (RUS)39:27

Etappe 1 - 2 Mei 2018Ontsnapping


1RUSAnton Vorobev (RUS)4:40
2BLRYauheni Karaliok (BLR)0:01
3RUSViktor Manakov (RUS)0:03
4RUSArtur Ershov (RUS)0:03
5RUSEvgeny Kovalev (RUS)0:06
6RUSVladimir Ilchenko (RUS)0:06
7RUSVladislav Kulikov (RUS)0:07
8RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx0:08
9BLRYauheni Akhramenka (BLR)0:09
10UKRVitaliy Popkov (UKR)0:09
11RUSSergey Mosin (RUS)0:09
12BLRMikhail Shemetau (BLR)0:10
13RUSAndrey Prostokshin (RUS)0:10
14BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:10
15BLRRaman Tsishkou (BLR)0:10
16RUSEvgeny Zverkov (RUS)0:11
17RUSMaksim Piskunov (RUS)0:11
18RUSVladislav Duiunov (RUS)0:11
19LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:11
20RUSAndrei Stepanov (RUS)0:12
21RUSSergei Rostovcev (RUS)0:13
22RUSArtem Ovechkin (RUS)0:13
23BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:13
24AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:13
25RUSAndrey Sazanov (RUS)0:14
26AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:14
27LATKristers Ansons (LAT)0:15
28RUSAndrey Kotkov (RUS)0:16
29BLRAleh Ahiyevich (BLR)0:16
30RUSMaxim Sukhov (RUS)0:16
31RUSDmitriy Rosanov (RUS)0:17
32BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:18
33RUSTimofei Sherstnev (RUS)0:18
34RUSVladislav Taranenko (RUS)0:18
35RUSDenis Nekrasov (RUS)0:19
36BLRAlexei Shnyrko (BLR)RTS Racing Team0:19
37BLRHardzei Tsishchanka (BLR)0:20
38RUSAlexsandr Lobanov (RUS)0:20
39RUSAnton Popov (RUS)0:20
40RUSDmitry Konev (RUS)0:20
41LATKaspars Sergis (LAT)0:20
42RUSKirill Bochkov (RUS)0:20
43LATEriks Toms Gavars (LAT)0:21
44RUSMaksim Grishin (RUS)0:21
45NEDKoos Jeroen Kers (NED)0:21
46RUSNikolay Zhurkin (RUS)0:21
47RUSIlia Baidikov (RUS)0:21
48RUSAleksandr Shakotko (RUS)0:21
49RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:21
50RUSNikita Razumov (RUS)0:21
51RUSSergey Nikolaev (RUS)0:22
52RUSEvgenii Tikhonin (RUS)0:22
53RUSSergey Malnev (RUS)0:23
54NEDBart Dielissen (NED)Global0:23
55AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:23
56RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)0:23
57RUSArkadiy Eremkin (RUS)0:23
58RUSMatvey Zubov (RUS)0:23
59RUSNikita Epifanov (RUS)0:23
60RUSAlexey Golovakha (RUS)0:23
61BLRVladislau Dubovski (BLR)0:24
62RUSEvgeny Zmievskiy (RUS)0:24
63BLRNikita Baravik (BLR)0:24
64RUSSeraphim Aleksuk (RUS)0:24
65RUSAleksandr Komin (RUS)0:25
66RUSDmitrii Saliakhutdinov (RUS)0:25
67AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:25
68BLRRaman Ramanau (BLR)0:25
69NEDPeter Merx (NED)0:25
70RUSPavel Sveshnikov (RUS)0:25
71RUSDmitrii Markov (RUS)0:25
72BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:26
73RUSStanislav Konyaev (RUS)0:26
74AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:26
75RUSDaniil Chumachenko (RUS)0:27
76RUSIgor Frolov (RUS)0:27
77BLRAliaksandr Saroka (BLR)0:27
78RUSIvan Makarov (RUS)0:27
79RUSValeriy Fatkullin (RUS)0:28
80RUSRoman Shishmintcev (RUS)0:28
81RUSIvan Seledkov (RUS)0:28
82RUSIgor Petrov (RUS)0:28
83LATKristaps Pelcers (LAT)0:28
84RUSNikita Shcherbun (RUS)0:29
85RUSNikita Starchenko (RUS)0:29
86ISRLior Avitan (ISR)0:29
87ISRAlon Yogev (ISR)0:29
88UKROleksii Shcherbakov (UKR)0:29
89RUSSergei Kulikov (RUS)0:30
90RUSIgor Sidorov (RUS)0:30
91RUSVladimir Eremkin (RUS)0:31
92RUSPavel Proshin (RUS)0:31
93RUSSergey Rozin (RUS)0:31
94RUSVladislav Zaborskii (RUS)0:32
95RUSBulat Khalikov (RUS)0:32
96NEDJan-Willem Groeneveld (NED)0:32
97RUSMikhail Fokin (RUS)0:32
98UKRMykhaylo Radionov (UKR)0:32
99RUSAleksander Borisov (RUS)0:33
100RUSMaksim Rudakov (RUS)0:33
101RUSDmitry Puzanov (RUS)0:34
102AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:34
103BLRIvan Shakalets (BLR)0:34
104BLRArtsiom Harbach (BLR)0:34
105RUSVyacheslav Knyazev (RUS)0:34
106RUSAleksei Miriukov (RUS)0:35
107RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing XDS - Innova Cycling Team0:35
108RUSNikita Bondarchuk (RUS)0:36
109RUSAlexander Streltsov (RUS)0:36
110ISRYuval Ben-Mordechay (ISR)0:36
111RUSVladimir Kazimirskiy (RUS)0:36
112RUSVasiliy Suchkov (RUS)0:36
113RUSGleb Kugaevski (RUS)0:36
114RUSSergei Plakushkin (RUS)0:37
115LATUlvis Horens Korbergs (LAT)0:37
116RUSMikhail Ruzhnov (RUS)0:38
117ISRYuri Levinson (ISR)0:40
118RUSMaxim Galkin (RUS)0:40
119RUSIvan Zolotarev (RUS)0:41
120RUSGleb Moiseev (RUS)0:41
121NEDBart Buijk (NED)0:42
122RUSIvan Kartashov (RUS)0:44

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 3 Mei 2018Ontsnapping


1RUSAndrey Sazanov (RUS)3:44:44
2RUSArtur Ershov (RUS)0:01
3AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:01
4RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:01
5RUSVladislav Duiunov (RUS)0:06
6RUSSergei Rostovcev (RUS)0:20
7BLRMikhail Shemetau (BLR)0:20
8RUSVladislav Kulikov (RUS)0:20
9NEDKoos Jeroen Kers (NED)0:20
10LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:20
11RUSViktor Manakov (RUS)0:20
12RUSAndrey Prostokshin (RUS)0:20
13RUSNikita Razumov (RUS)0:20
14BLRYauheni Karaliok (BLR)1:44
15LATKristers Ansons (LAT)1:44
16RUSVladimir Ilchenko (RUS)1:44
17RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx1:44
18UKRVitaliy Popkov (UKR)1:44
19RUSArtem Ovechkin (RUS)1:44
20AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:44
21RUSDenis Nekrasov (RUS)1:44
22BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club2:21
23RUSNikolay Zhurkin (RUS)2:21
24RUSSergey Malnev (RUS)2:21
25RUSSergey Nikolaev (RUS)2:21
26RUSNikita Epifanov (RUS)2:21
27RUSArkadiy Eremkin (RUS)2:21
28LATKaspars Sergis (LAT)2:21
29RUSIgor Petrov (RUS)2:21
30NEDBart Dielissen (NED)Global2:21
31BLRNikita Baravik (BLR)2:21
32RUSAleksander Borisov (RUS)2:21
33RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)2:21
34BLRRaman Ramanau (BLR)2:21
35RUSAleksei Miriukov (RUS)2:21
36BLRAlexei Shnyrko (BLR)RTS Racing Team2:21
37BLRAleh Ahiyevich (BLR)2:21
38RUSPavel Sveshnikov (RUS)2:21
39BLRYauheni Akhramenka (BLR)2:21
40RUSValeriy Fatkullin (RUS)2:21
41ISRAlon Yogev (ISR)2:21
42RUSMaksim Grishin (RUS)2:21
43RUSGleb Kugaevski (RUS)2:21
44RUSDmitrii Saliakhutdinov (RUS)2:21
45RUSMaxim Galkin (RUS)2:21
46RUSVladimir Eremkin (RUS)2:21
47RUSVasiliy Suchkov (RUS)2:21
48RUSSeraphim Aleksuk (RUS)2:21
49RUSAnton Popov (RUS)2:21
50RUSAnton Vorobev (RUS)2:21
51RUSAleksandr Shakotko (RUS)2:21
52RUSRoman Shishmintcev (RUS)2:21
53RUSIvan Kartashov (RUS)2:21
54NEDPeter Merx (NED)2:21
55RUSAlexey Golovakha (RUS)2:21
56LATEriks Toms Gavars (LAT)2:21
57BLRAliaksandr Saroka (BLR)2:21
58RUSSergey Mosin (RUS)2:21
59RUSAlexander Streltsov (RUS)2:21
60RUSSergei Kulikov (RUS)2:21
61BLRIvan Shakalets (BLR)2:21
62BLRArtsiom Harbach (BLR)2:21
63RUSAleksandr Komin (RUS)2:21
64RUSBulat Khalikov (RUS)2:21
65RUSMaksim Piskunov (RUS)2:21
66RUSVladislav Zaborskii (RUS)2:21
67RUSDmitry Puzanov (RUS)2:21
68RUSPavel Proshin (RUS)2:21
69RUSTimofei Sherstnev (RUS)2:21
70RUSDmitrii Markov (RUS)2:21
71RUSNikita Starchenko (RUS)2:21
72ISRYuval Ben-Mordechay (ISR)2:21
73RUSVladislav Taranenko (RUS)2:21
74NEDJan-Willem Groeneveld (NED)2:21
75RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing XDS - Innova Cycling Team2:21
76BLRRaman Tsishkou (BLR)2:21
77RUSNikita Shcherbun (RUS)2:21
78BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club2:21
79RUSMikhail Ruzhnov (RUS)2:21
80RUSIvan Seledkov (RUS)2:21
81ISRYuri Levinson (ISR)2:21
82RUSDaniil Chumachenko (RUS)2:21
83RUSMikhail Fokin (RUS)2:21
84RUSAndrei Stepanov (RUS)2:21
85RUSIgor Sidorov (RUS)2:21
86RUSNikita Bondarchuk (RUS)2:21
87BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)2:21
88RUSDmitriy Rosanov (RUS)2:21
89UKRMykhaylo Radionov (UKR)2:21
90BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club2:21
91RUSVyacheslav Knyazev (RUS)2:21
92RUSMaksim Rudakov (RUS)2:21
93RUSSergei Plakushkin (RUS)2:21
94RUSMaxim Sukhov (RUS)2:21
95RUSAlexsandr Lobanov (RUS)2:21
96RUSEvgeny Zverkov (RUS)2:21
97BLRVladislau Dubovski (BLR)2:21
98LATUlvis Horens Korbergs (LAT)2:21
99UKROleksii Shcherbakov (UKR)2:21
100AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:21
101RUSSergey Rozin (RUS)2:21
102LATKristaps Pelcers (LAT)2:21
103RUSIlia Baidikov (RUS)2:21
104RUSIgor Frolov (RUS)2:21
105AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:21
106RUSKirill Bochkov (RUS)2:34
107AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:37
108RUSDmitry Konev (RUS)4:46
109NEDBart Buijk (NED)5:36
110RUSVladimir Kazimirskiy (RUS)9:57
111RUSStanislav Konyaev (RUS)14:59
112RUSEvgenii Tikhonin (RUS)14:59
113AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project14:59
114RUSGleb Moiseev (RUS)
115ISRLior Avitan (ISR)
116RUSIvan Makarov (RUS)
117RUSEvgeny Kovalev (RUS)
118RUSEvgeny Zmievskiy (RUS)
119RUSAndrey Kotkov (RUS)
120RUSMatvey Zubov (RUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 4 Mei 2018Ontsnapping


1BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club3:56:42
2RUSAnton Vorobev (RUS)0:06
3RUSViktor Manakov (RUS)0:46
4RUSIvan Seledkov (RUS)0:55
5RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)0:58
6BLRYauheni Karaliok (BLR)0:58
7BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:58
8NEDKoos Jeroen Kers (NED)0:58
9RUSDmitrii Markov (RUS)0:58
10RUSVladislav Kulikov (RUS)0:58
11RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:58
12RUSAndrey Prostokshin (RUS)0:58
13RUSArtur Ershov (RUS)0:58
14RUSVladislav Duiunov (RUS)0:58
15RUSAleksander Borisov (RUS)0:58
16RUSSergei Plakushkin (RUS)0:58
17RUSValeriy Fatkullin (RUS)0:58
18UKRVitaliy Popkov (UKR)0:58
19RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx0:58
20RUSMikhail Fokin (RUS)0:58
21RUSSergei Rostovcev (RUS)0:58
22BLRRaman Ramanau (BLR)0:58
23RUSEvgeny Zverkov (RUS)0:58
24NEDBart Dielissen (NED)Global0:58
25AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:58
26RUSAndrey Sazanov (RUS)0:58
27RUSArtem Ovechkin (RUS)0:58
28RUSNikita Razumov (RUS)0:58
29BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:58
30AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:05
31BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club1:06
32RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing XDS - Innova Cycling Team1:06
33LATKristers Ansons (LAT)1:10
34RUSIvan Kartashov (RUS)1:16
35AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:19
36RUSGleb Kugaevski (RUS)1:19
37RUSMaksim Piskunov (RUS)1:21
38RUSIgor Petrov (RUS)1:37
39LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang1:49
40RUSVladimir Eremkin (RUS)1:49
41BLRAleh Ahiyevich (BLR)1:57
42RUSAndrei Stepanov (RUS)1:58
43RUSSergey Malnev (RUS)2:12
44RUSAlexsandr Lobanov (RUS)2:33
45RUSVladimir Ilchenko (RUS)2:41
46RUSVasiliy Suchkov (RUS)2:43
47BLRVladislau Dubovski (BLR)2:43
48LATKaspars Sergis (LAT)2:43
49BLRNikita Baravik (BLR)2:43
50RUSAleksandr Komin (RUS)2:45
51RUSMaksim Grishin (RUS)3:07
52RUSPavel Proshin (RUS)3:07
53BLRArtsiom Harbach (BLR)3:07
54RUSAlexander Streltsov (RUS)3:25
55RUSSergey Mosin (RUS)3:33
56RUSRoman Shishmintcev (RUS)4:13
57RUSIgor Frolov (RUS)4:13
58RUSNikolay Zhurkin (RUS)5:11
59RUSMaksim Rudakov (RUS)5:18
60RUSDenis Nekrasov (RUS)5:28
61RUSVladislav Taranenko (RUS)5:34
62BLRAlexei Shnyrko (BLR)RTS Racing Team6:00
63RUSArkadiy Eremkin (RUS)6:10
64RUSNikita Starchenko (RUS)7:54
65RUSIgor Sidorov (RUS)8:07
66RUSAlexey Golovakha (RUS)8:10
67RUSStanislav Konyaev (RUS)8:18
68ISRAlon Yogev (ISR)8:33
69RUSAleksei Miriukov (RUS)8:33
70RUSNikita Shcherbun (RUS)8:33
71RUSDmitriy Rosanov (RUS)8:33
72UKROleksii Shcherbakov (UKR)8:33
73LATKristaps Pelcers (LAT)8:33
74RUSAnton Popov (RUS)8:33
75BLRYauheni Akhramenka (BLR)8:33
76RUSNikita Epifanov (RUS)8:33
77NEDBart Buijk (NED)9:04
78NEDJan-Willem Groeneveld (NED)9:04
79NEDPeter Merx (NED)9:14
80RUSBulat Khalikov (RUS)9:14
81RUSDmitrii Saliakhutdinov (RUS)10:37
82RUSKirill Bochkov (RUS)13:06
83RUSEvgenii Tikhonin (RUS)13:06
84BLRMikhail Shemetau (BLR)13:06
85RUSDaniil Chumachenko (RUS)13:41
86RUSMaxim Sukhov (RUS)13:41
87AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project13:52
88AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project13:54
89RUSVladislav Zaborskii (RUS)14:17
90RUSSeraphim Aleksuk (RUS)14:35
91RUSSergei Kulikov (RUS)16:29
92LATEriks Toms Gavars (LAT)18:52
93RUSDmitry Konev (RUS)19:27
94RUSTimofei Sherstnev (RUS)20:00
95RUSAleksandr Shakotko (RUS)20:00
96BLRRaman Tsishkou (BLR)
97BLRIvan Shakalets (BLR)
98LATUlvis Horens Korbergs (LAT)
99AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project
100RUSSergey Rozin (RUS)
101UKRMykhaylo Radionov (UKR)
102RUSVladimir Kazimirskiy (RUS)
103ISRYuri Levinson (ISR)
104ISRYuval Ben-Mordechay (ISR)
105RUSNikita Bondarchuk (RUS)
106RUSPavel Sveshnikov (RUS)
107BLRAliaksandr Saroka (BLR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 5 Mei 2018Ontsnapping


1BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club3:44:21
2LATKaspars Sergis (LAT)0:01
3RUSEvgenii Tikhonin (RUS)0:01
4RUSAndrey Prostokshin (RUS)0:01
5RUSMaksim Piskunov (RUS)1:35
6BLRYauheni Karaliok (BLR)1:35
7LATKristers Ansons (LAT)1:35
8RUSVladimir Eremkin (RUS)1:35
9NEDPeter Merx (NED)1:35
10RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)1:35
11BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)1:35
12RUSSergei Rostovcev (RUS)1:35
13RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:35
14RUSArkadiy Eremkin (RUS)1:35
15RUSNikita Epifanov (RUS)1:35
16RUSIvan Seledkov (RUS)1:35
17RUSAleksander Borisov (RUS)1:35
18RUSDmitrii Markov (RUS)1:35
19RUSIgor Petrov (RUS)1:35
20RUSAleksandr Komin (RUS)1:35
21RUSAlexey Golovakha (RUS)1:35
22RUSAnton Popov (RUS)1:35
23RUSSergei Plakushkin (RUS)1:35
24RUSVladislav Kulikov (RUS)1:35
25RUSArtur Ershov (RUS)1:35
26RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx1:35
27BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club1:35
28RUSMaksim Grishin (RUS)1:35
29RUSEvgeny Zverkov (RUS)1:35
30RUSRoman Shishmintcev (RUS)1:35
31RUSValeriy Fatkullin (RUS)1:35
32RUSVladislav Duiunov (RUS)1:35
33RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing XDS - Innova Cycling Team1:35
34RUSAndrei Stepanov (RUS)1:35
35BLRAlexei Shnyrko (BLR)RTS Racing Team1:35
36RUSDaniil Chumachenko (RUS)1:35
37RUSTimofei Sherstnev (RUS)1:35
38AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:35
39RUSIvan Kartashov (RUS)1:35
40AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:35
41LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang1:35
42RUSAndrey Sazanov (RUS)1:35
43RUSBulat Khalikov (RUS)1:35
44BLRYauheni Akhramenka (BLR)1:35
45NEDKoos Jeroen Kers (NED)1:35
46RUSViktor Manakov (RUS)1:35
47BLRMikhail Shemetau (BLR)1:35
48ISRAlon Yogev (ISR)1:35
49RUSAnton Vorobev (RUS)1:35
50AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:35
51RUSStanislav Konyaev (RUS)1:35
52RUSAleksei Miriukov (RUS)1:35
53RUSArtem Ovechkin (RUS)1:35
54RUSSeraphim Aleksuk (RUS)1:35
55RUSAlexander Streltsov (RUS)1:35
56RUSNikita Shcherbun (RUS)1:35
57BLRVladislau Dubovski (BLR)1:35
58NEDJan-Willem Groeneveld (NED)1:35
59BLRArtsiom Harbach (BLR)1:35
60RUSDenis Nekrasov (RUS)1:35
61RUSNikita Starchenko (RUS)1:35
62RUSSergey Mosin (RUS)1:35
63BLRNikita Baravik (BLR)1:35
64BLRAleh Ahiyevich (BLR)1:35
65RUSPavel Proshin (RUS)1:35
66LATEriks Toms Gavars (LAT)1:35
67RUSMikhail Fokin (RUS)1:35
68NEDBart Dielissen (NED)Global1:35
69RUSNikita Razumov (RUS)1:35
70RUSVasiliy Suchkov (RUS)1:35
71RUSAlexsandr Lobanov (RUS)1:35
72RUSGleb Kugaevski (RUS)1:35
73AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:35
74RUSVladislav Taranenko (RUS)1:35
75BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club1:35
76UKRVitaliy Popkov (UKR)1:35
77AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:35
78RUSDmitrii Saliakhutdinov (RUS)1:35
79RUSKirill Bochkov (RUS)1:35
80RUSNikolay Zhurkin (RUS)1:35
81RUSVladimir Ilchenko (RUS)1:35
82RUSMaksim Rudakov (RUS)1:35
83BLRRaman Ramanau (BLR)1:35
84RUSSergei Kulikov (RUS)2:01
85UKROleksii Shcherbakov (UKR)2:07
86RUSSergey Malnev (RUS)2:46
87LATKristaps Pelcers (LAT)2:58
88NEDBart Buijk (NED)2:58
89RUSAleksandr Shakotko (RUS)3:00
90RUSMaxim Sukhov (RUS)3:02
91RUSVladislav Zaborskii (RUS)13:02
92RUSDmitry Konev (RUS)13:02
93RUSIgor Frolov (RUS)
94RUSDmitriy Rosanov (RUS)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - 6 Mei 2018Ontsnapping


1AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:01:40
2RUSIvan Seledkov (RUS)0:01
3RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)0:01
4RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:01
5RUSVladislav Kulikov (RUS)0:01
6RUSArtur Ershov (RUS)0:01
7RUSViktor Manakov (RUS)0:01
8BLRYauheni Karaliok (BLR)0:25
9BLRRaman Ramanau (BLR)0:25
10RUSDmitrii Markov (RUS)0:25
11BLRYauheni Akhramenka (BLR)0:25
12RUSNikita Razumov (RUS)0:25
13RUSAleksander Borisov (RUS)0:25
14RUSAlexander Streltsov (RUS)0:25
15BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:25
16BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:25
17RUSSergei Plakushkin (RUS)0:25
18RUSMaksim Piskunov (RUS)0:25
19RUSAnton Vorobev (RUS)0:25
20RUSIgor Petrov (RUS)0:25
21NEDBart Buijk (NED)0:25
22RUSAndrey Prostokshin (RUS)0:25
23RUSArkadiy Eremkin (RUS)0:25
24RUSValeriy Fatkullin (RUS)0:25
25LATKristers Ansons (LAT)0:25
26LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:25
27RUSVasiliy Suchkov (RUS)0:25
28RUSAndrei Stepanov (RUS)0:25
29NEDBart Dielissen (NED)Global0:25
30RUSIvan Kartashov (RUS)0:25
31BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:25
32RUSAnton Popov (RUS)0:25
33RUSEvgeny Zverkov (RUS)0:25
34UKRVitaliy Popkov (UKR)0:25
35AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:25
36RUSMikhail Fokin (RUS)0:25
37RUSAndrey Sazanov (RUS)0:25
38RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx0:25
39RUSVladislav Duiunov (RUS)0:25
40BLRVladislau Dubovski (BLR)0:25
41RUSSergei Kulikov (RUS)0:25
42BLRNikita Baravik (BLR)0:25
43RUSSergei Rostovcev (RUS)0:38
44RUSNikolay Zhurkin (RUS)0:42
45LATKristaps Pelcers (LAT)0:44
46AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:44
47BLRArtsiom Harbach (BLR)0:47
48RUSAlexey Golovakha (RUS)0:49
49RUSVladimir Ilchenko (RUS)0:49
50RUSMaksim Rudakov (RUS)1:00
51RUSMaksim Grishin (RUS)1:07
52BLRAlexei Shnyrko (BLR)RTS Racing Team1:14
53RUSEvgeny Zotov (RUS)Beijing XDS - Innova Cycling Team1:35
54RUSNikita Epifanov (RUS)1:51
55RUSKirill Bochkov (RUS)4:19
56RUSAleksandr Komin (RUS)5:41
57LATEriks Toms Gavars (LAT)9:20
58RUSStanislav Konyaev (RUS)9:20
59NEDJan-Willem Groeneveld (NED)9:20
60RUSGleb Kugaevski (RUS)9:20
61LATKaspars Sergis (LAT)9:20
62AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project9:20
63NEDKoos Jeroen Kers (NED)9:23
64ISRAlon Yogev (ISR)11:01
65BLRAleh Ahiyevich (BLR)11:17
66AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project16:25
67RUSSeraphim Aleksuk (RUS)17:20
68RUSArtem Ovechkin (RUS)
69RUSMaxim Sukhov (RUS)
70RUSSergey Malnev (RUS)
71BLRMikhail Shemetau (BLR)
72BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club
73RUSBulat Khalikov (RUS)
74RUSVladislav Zaborskii (RUS)
75RUSDmitry Konev (RUS)
76UKROleksii Shcherbakov (UKR)
77RUSDenis Nekrasov (RUS)
78RUSSergey Mosin (RUS)
79RUSVladislav Taranenko (RUS)
80RUSNikita Shcherbun (RUS)
81RUSDaniil Chumachenko (RUS)
82RUSTimofei Sherstnev (RUS)
83RUSAlexsandr Lobanov (RUS)
84RUSRoman Shishmintcev (RUS)
85RUSPavel Proshin (RUS)
86RUSNikita Starchenko (RUS)
87RUSEvgenii Tikhonin (RUS)
88RUSVladimir Eremkin (RUS)
89RUSAleksei Miriukov (RUS)
90RUSDmitrii Saliakhutdinov (RUS)
91RUSAleksandr Shakotko (RUS)
92NEDPeter Merx (NED)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden